Manhattan Run III
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skorowska Sylwia Haska start 19:30 - 20:00
2 Księżopolski Dominik Gdańsk start 19:00 - 19:30 CKZiU nr 2 w Gdańsku
3 Stefaniak Damian Pruszcz Gdański start 19:30 - 20:00 Pruszcz Biega opłacono on-line
4 Knut Magdalena Pruszcz Gdanski start 19:00 - 19:30
5 Ajchner Olender Agnieszka Gdańsk start 19:30 - 20:00 A & W opłacono on-line
6 Turzyński Wacław Przyjaźń start 19:30 - 20:00 A & W opłacono on-line
7 Bakiera Miłosz Gdańsk start 19:30 - 20:00
8 Materek Kacper Gdańsk start 19:30 - 20:00 MRKS opłacono on-line
9 Połeć Arkadiusz Gdynia start 20:30 - 21:00 opłacono on-line
10 Krawiec Joanna Mień start 20:00 - 20:30 AZS Uniwersytet Gdański opłacono on-line
11 Sowiński Patryk Tczew start 20:30 - 21:00 Packman TEAM opłacono on-line
12 Kościecha Mateusz Kartuzy start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
13 Wróbel Małgorzata Gdańsk start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
14 Boza Beata Gdynia start 19:00 - 19:30 Padł Na Ryj Team
15 Perucki Piotr Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
16 Kowalik Hubert Gdańsk start 19:30 - 20:00 Fundacja WDA opłacono on-line
17 Duszyński Marek Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
18 Duszyńska Anna Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
19 Łokucijewski Patryk Gdańsk start 20:30 - 21:00 Babillonia Babieniec
20 Bąk Daniel Gdańsk start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
21 Gumkowski Szymon Gdańsk start 19:00 - 19:30 Zorza Gdynia opłacono on-line
22 Rakoczy Marcin Gdynia start 20:30 - 21:00 Żórawski Team opłacono on-line
23 Tomasz Banasik Tomasz Mikołów start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
24 Zakharchuk Vitalii Gdańsk start 20:30 - 21:00 opłacono on-line
25 Hrywniak Anna Gdańsk start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
26 Bąk Sybilla Iława start 19:30 - 20:00 Wojowniczki Iława/ BAT / opłacono on-line
27 Kopczyński Szymon Węgorzyn start 19:30 - 20:00 Team Kopeć opłacono on-line
28 Tuwalska Elżbieta Gdańsk start 20:30 - 21:00 LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
29 Kwestorowska Aleksandra Nowy Dwór Gdański start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
30 Kitowska Iwona Kitowska Juszkowo start 19:30 - 20:00
31 Dymek Sebastian Kościerzyna start 19:00 - 19:30 Pozytywna Endorfina opłacono on-line
32 Piotrowska Mirosława Gdańsk start 19:00 - 19:30 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
33 Bogalecki Marek Gdańsk start 19:00 - 19:30 Safe Sport Team opłacono on-line
34 Ryńska Karolina Gdynia start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
35 Pochopień Mira Gdańsk start 20:00 - 20:30 Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
36 Śnieg Aleksandra Gdańsk start 20:00 - 20:30 WATAHA - łaczy nas bieganie opłacono on-line
37 Tuwalska Małgorzata Gdańsk start 20:00 - 20:30 LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
38 Pęśko Michał Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
39 Krzyżanowski GRZEGORZ Rumia start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
40 Kurowski Michał Gdańsk start 19:30 - 20:00 Grześ TEAM Gdańsk opłacono on-line
41 Kurowski Wojciech Gdańsk start 19:30 - 20:00 Wataha opłacono on-line
42 Rosińska Magdalena Iława start 19:00 - 19:30 Wojowniczki Iława
43 Macioch Martyna Gdańsk start 19:00 - 19:30 Wild Team opłacono on-line
44 Błaszczuk Maja Gdynia start 19:00 - 19:30 TriMama Team opłacono on-line
45 Weiland Karina Sopot start 19:00 - 19:30
46 Bieganski Konrad Gdansk start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
47 Woźniak Michał Brodnica Górna start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
48 Kowalski Waldemar Borkowo start 20:30 - 21:00 LP Team opłacono on-line
49 Rozmus Wiktor Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
50 Szlagowska Oliwia Szlagowska Kościerzyna start 19:00 - 19:30 Leśne Łanie opłacono on-line
51 Gładkowski Grzegorz Reda start 19:00 - 19:30 BigYellowFoot Adventure team
52 Gitner Marcin Gdynia start 19:00 - 19:30 Piękni i Bestie opłacono on-line
53 Wiosna Tomasz Bydgoszcz start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
54 Zielińska Malwina GDANSK start 19:30 - 20:00 BigYellowFoot Adventure Team
55 Zieliński Tomasz GDANSK start 19:30 - 20:00 BigYellowFoot Adventure Team
56 Baranowski Michał Wejherowo start 20:00 - 20:30 BigYellowFoot Adventure Team
57 Gajda Patryk Gdynia start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
58 Kuśka Adam Gdańsk start 19:00 - 19:30 AZS AWF KATOWICE/ YnoTrener/ YnoTeam
59 Mioducki Jakub Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
60 Cieśla Grzegorz Nowy Dwór Gdański start 19:00 - 19:30 Bright Inventions opłacono on-line
61 Zielińska Aleksandra Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
62 Kalinowski Maciej Gołdap start 19:00 - 19:30 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy opłacono on-line
63 Kotłowska Marlena Kwidzyn start 19:30 - 20:00 Kwidzyn Biega opłacono on-line
64 Ilczuk Jagoda Gdańśk start 19:00 - 19:30 Harpagan Orienteering Club opłacono on-line
65 Kreft Anna Gdynia start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
66 Dettlaff Justyna Władysławowo start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
67 Okulska Anna Okulska Łebcz start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
68 Urbaniak Marek Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
69 Kuźma Mateusz KOWALE start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
70 Lejk Weronika Migi start 19:00 - 19:30 Mat x Mała opłacono on-line
71 Górski Mateusz Lębork start 19:00 - 19:30 Mat x Mała opłacono on-line
72 Dragan Karol Gdynia start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
73 Mikołajczyk Anna Rotmanka start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
74 Lipińska Dominika Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
75 Bieganska Sandra Gdansk start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
76 Pereira Fonteles Gustavo Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
77 Prokopowicz Marta Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
78 Kopicka Eliza Gdańsk start 19:00 - 19:30
79 Łęcki Krzysztof Żyrardów start 20:30 - 21:00 K(r)opka Team opłacono on-line
80 Toboła Michał Gdańsk start 19:00 - 19:30 Szybki Skład opłacono on-line
81 Filip Krzysztof Dębogórze start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
82 Sulek Karolina Rumia start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
83 Shtonda Viktoriia Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
84 Rudek Małgorzata Rumia start 19:00 - 19:30
85 Toporek Aleksandra Gdynia start 19:00 - 19:30 Elite Team
86 Czarnecka Anita Gdańsk start 19:00 - 19:30 WóDziki opłacono on-line
87 Kubjatko Michal Chropyne start 19:00 - 19:30 Otchłań Hadesu opłacono on-line
88 Chmielewska Karolina Gdynia start 19:00 - 19:30 Robaczki z nad sadzawki
89 Markowska Ewa Gdańsk start 19:00 - 19:30 Robaczki z nad sadzawki opłacono on-line
90 Biegański Bogumił Gdynia start 19:00 - 19:30 BigYellowFoot AdventureTeam
91 Grubba Krzysztof Wejherowo start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
92 Jędrzejczak Maciej Gdynia start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
93 Bartsch Aleksandra Gdynia start 19:30 - 20:00 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
94 Dubas Bartosz Poznań start 19:00 - 19:30 Otchłań Hadesu opłacono on-line
95 Matysiak Ewa Gdańsk start 19:00 - 19:30 SRS Szansa-Start Gdańsk opłacono on-line
96 Hoppe Katarzyna Sominy start 19:00 - 19:30
97 Wasilewski Marcin Gdynia start 19:00 - 19:30 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
98 Butowska Katarzyna Starogard Gdański start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
99 Mach Dawid Wejherowo start 19:00 - 19:30 One Person Team opłacono on-line


Wyświetleń: 2754

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ