Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Księżopolski Dominik | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | CKZiU nr 2 w Gdańsku | |
2 | Knut Magdalena | Pruszcz Gdanski | Polska | start 19:00 - 19:30 | ||
3 | Boza Beata | Gdynia | Polska | start 19:00 - 19:30 | Padł Na Ryj Team | |
4 | Perucki Piotr | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
5 | Duszyński Marek | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
6 | Duszyńska Anna | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
7 | Gumkowski Szymon | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | Zorza Gdynia | opłacono on-line |
8 | Dymek Sebastian | Kościerzyna | Polska | start 19:00 - 19:30 | Pozytywna Endorfina | opłacono on-line |
9 | Piotrowska Mirosława | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
10 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | Safe Sport Team | opłacono on-line |
11 | Ryńska Karolina | Gdynia | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
12 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
13 | Rosińska Magdalena | Iława | Polska | start 19:00 - 19:30 | Wojowniczki Iława | |
14 | Macioch Martyna | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | Wild Team | opłacono on-line |
15 | Błaszczuk Maja | Gdynia | Polska | start 19:00 - 19:30 | TriMama Team | opłacono on-line |
16 | Weiland Karina | Sopot | Polska | start 19:00 - 19:30 | ||
17 | Woźniak Michał | Brodnica Górna | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
18 | Rozmus Wiktor | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
19 | Szlagowska Oliwia Szlagowska | Kościerzyna | Polska | start 19:00 - 19:30 | Leśne Łanie | opłacono on-line |
20 | Gładkowski Grzegorz | Reda | Polska | start 19:00 - 19:30 | BigYellowFoot Adventure team | |
21 | Gitner Marcin | Gdynia | Polska | start 19:00 - 19:30 | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
22 | Kuśka Adam | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | AZS AWF KATOWICE/ YnoTrener/ YnoTeam | |
23 | Mioducki Jakub | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
24 | Cieśla Grzegorz | Nowy Dwór Gdański | Polska | start 19:00 - 19:30 | Bright Inventions | opłacono on-line |
25 | Zielińska Aleksandra | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
26 | Kalinowski Maciej | Gołdap | Polska | start 19:00 - 19:30 | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono on-line |
27 | Ilczuk Jagoda | Gdańśk | Polska | start 19:00 - 19:30 | Harpagan Orienteering Club | opłacono on-line |
28 | Kreft Anna | Gdynia | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
29 | Dettlaff Justyna | Władysławowo | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
30 | Okulska Anna Okulska | Łebcz | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
31 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
32 | Lejk Weronika | Migi | Polska | start 19:00 - 19:30 | Mat x Mała | opłacono on-line |
33 | Górski Mateusz | Lębork | Polska | start 19:00 - 19:30 | Mat x Mała | opłacono on-line |
34 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
35 | Lipińska Dominika | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
36 | Pereira Fonteles Gustavo | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
37 | Prokopowicz Marta | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
38 | Kopicka Eliza | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | ||
39 | Toboła Michał | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | Szybki Skład | opłacono on-line |
40 | Filip Krzysztof | Dębogórze | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
41 | Sulek Karolina | Rumia | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
42 | Shtonda Viktoriia | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
43 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | start 19:00 - 19:30 | ||
44 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Polska | start 19:00 - 19:30 | Elite Team | |
45 | Czarnecka Anita | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | WóDziki | opłacono on-line |
46 | Kubjatko Michal | Chropyne | Czechy | start 19:00 - 19:30 | Otchłań Hadesu | opłacono on-line |
47 | Chmielewska Karolina | Gdynia | Polska | start 19:00 - 19:30 | Robaczki z nad sadzawki | |
48 | Markowska Ewa | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | Robaczki z nad sadzawki | opłacono on-line |
49 | Biegański Bogumił | Gdynia | Polska | start 19:00 - 19:30 | BigYellowFoot AdventureTeam | |
50 | Grubba Krzysztof | Wejherowo | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
51 | Dubas Bartosz | Poznań | Polska | start 19:00 - 19:30 | Otchłań Hadesu | opłacono on-line |
52 | Matysiak Ewa | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | SRS Szansa-Start Gdańsk | opłacono on-line |
53 | Hoppe Katarzyna | Sominy | Polska | start 19:00 - 19:30 | ||
54 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | start 19:00 - 19:30 | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
55 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
56 | Mach Dawid | Wejherowo | Polska | start 19:00 - 19:30 | One Person Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9741