Manhattan Run III
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stefaniak Damian Pruszcz Gdański start 19:30 - 20:00 Pruszcz Biega opłacono on-line
2 Ajchner Olender Agnieszka Gdańsk start 19:30 - 20:00 A & W opłacono on-line
3 Turzyński Wacław Przyjaźń start 19:30 - 20:00 A & W opłacono on-line
4 Materek Kacper Gdańsk start 19:30 - 20:00 MRKS opłacono on-line
5 Połeć Arkadiusz Gdynia start 20:30 - 21:00 opłacono on-line
6 Krawiec Joanna Mień start 20:00 - 20:30 AZS Uniwersytet Gdański opłacono on-line
7 Sowiński Patryk Tczew start 20:30 - 21:00 Packman TEAM opłacono on-line
8 Kościecha Mateusz Kartuzy start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
9 Wróbel Małgorzata Gdańsk start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
10 Perucki Piotr Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
11 Kowalik Hubert Gdańsk start 19:30 - 20:00 Fundacja WDA opłacono on-line
12 Duszyński Marek Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
13 Duszyńska Anna Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
14 Bąk Daniel Gdańsk start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
15 Gumkowski Szymon Gdańsk start 19:00 - 19:30 Zorza Gdynia opłacono on-line
16 Rakoczy Marcin Gdynia start 20:30 - 21:00 Żórawski Team opłacono on-line
17 Tomasz Banasik Tomasz Mikołów start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
18 Zakharchuk Vitalii Gdańsk start 20:30 - 21:00 opłacono on-line
19 Hrywniak Anna Gdańsk start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
20 Bąk Sybilla Iława start 19:30 - 20:00 Wojowniczki Iława/ BAT / opłacono on-line
21 Kopczyński Szymon Węgorzyn start 19:30 - 20:00 Team Kopeć opłacono on-line
22 Tuwalska Elżbieta Gdańsk start 20:30 - 21:00 LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
23 Kwestorowska Aleksandra Nowy Dwór Gdański start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
24 Dymek Sebastian Kościerzyna start 19:00 - 19:30 Pozytywna Endorfina opłacono on-line
25 Piotrowska Mirosława Gdańsk start 19:00 - 19:30 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
26 Bogalecki Marek Gdańsk start 19:00 - 19:30 Safe Sport Team opłacono on-line
27 Ryńska Karolina Gdynia start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
28 Pochopień Mira Gdańsk start 20:00 - 20:30 Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
29 Śnieg Aleksandra Gdańsk start 20:00 - 20:30 WATAHA - łaczy nas bieganie opłacono on-line
30 Tuwalska Małgorzata Gdańsk start 20:00 - 20:30 LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
31 Pęśko Michał Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
32 Krzyżanowski GRZEGORZ Rumia start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
33 Kurowski Michał Gdańsk start 19:30 - 20:00 Grześ TEAM Gdańsk opłacono on-line
34 Kurowski Wojciech Gdańsk start 19:30 - 20:00 Wataha opłacono on-line
35 Macioch Martyna Gdańsk start 19:00 - 19:30 Wild Team opłacono on-line
36 Błaszczuk Maja Gdynia start 19:00 - 19:30 TriMama Team opłacono on-line
37 Bieganski Konrad Gdansk start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
38 Woźniak Michał Brodnica Górna start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
39 Kowalski Waldemar Borkowo start 20:30 - 21:00 LP Team opłacono on-line
40 Rozmus Wiktor Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
41 Szlagowska Oliwia Szlagowska Kościerzyna start 19:00 - 19:30 Leśne Łanie opłacono on-line
42 Gitner Marcin Gdynia start 19:00 - 19:30 Piękni i Bestie opłacono on-line
43 Wiosna Tomasz Bydgoszcz start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
44 Gajda Patryk Gdynia start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
45 Mioducki Jakub Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
46 Cieśla Grzegorz Nowy Dwór Gdański start 19:00 - 19:30 Bright Inventions opłacono on-line
47 Zielińska Aleksandra Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
48 Kalinowski Maciej Gołdap start 19:00 - 19:30 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy opłacono on-line
49 Kotłowska Marlena Kwidzyn start 19:30 - 20:00 Kwidzyn Biega opłacono on-line
50 Ilczuk Jagoda Gdańśk start 19:00 - 19:30 Harpagan Orienteering Club opłacono on-line
51 Kreft Anna Gdynia start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
52 Dettlaff Justyna Władysławowo start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
53 Okulska Anna Okulska Łebcz start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
54 Urbaniak Marek Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
55 Kuźma Mateusz KOWALE start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
56 Lejk Weronika Migi start 19:00 - 19:30 Mat x Mała opłacono on-line
57 Górski Mateusz Lębork start 19:00 - 19:30 Mat x Mała opłacono on-line
58 Dragan Karol Gdynia start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
59 Mikołajczyk Anna Rotmanka start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
60 Lipińska Dominika Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
61 Bieganska Sandra Gdansk start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
62 Pereira Fonteles Gustavo Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
63 Prokopowicz Marta Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
64 Łęcki Krzysztof Żyrardów start 20:30 - 21:00 K(r)opka Team opłacono on-line
65 Toboła Michał Gdańsk start 19:00 - 19:30 Szybki Skład opłacono on-line
66 Filip Krzysztof Dębogórze start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
67 Sulek Karolina Rumia start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
68 Shtonda Viktoriia Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
69 Czarnecka Anita Gdańsk start 19:00 - 19:30 WóDziki opłacono on-line
70 Kubjatko Michal Chropyne start 19:00 - 19:30 Otchłań Hadesu opłacono on-line
71 Markowska Ewa Gdańsk start 19:00 - 19:30 Robaczki z nad sadzawki opłacono on-line
72 Grubba Krzysztof Wejherowo start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
73 Jędrzejczak Maciej Gdynia start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
74 Bartsch Aleksandra Gdynia start 19:30 - 20:00 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
75 Dubas Bartosz Poznań start 19:00 - 19:30 Otchłań Hadesu opłacono on-line
76 Matysiak Ewa Gdańsk start 19:00 - 19:30 SRS Szansa-Start Gdańsk opłacono on-line
77 Wasilewski Marcin Gdynia start 19:00 - 19:30 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
78 Butowska Katarzyna Starogard Gdański start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
79 Mach Dawid Wejherowo start 19:00 - 19:30 One Person Team opłacono on-line


Wyświetleń: 6657

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ