Manhattan Run III
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mach Dawid Wejherowo start 19:00 - 19:30 One Person Team opłacono on-line
2 Butowska Katarzyna Starogard Gdański start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
3 Wasilewski Marcin Gdynia start 19:00 - 19:30 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
4 Hoppe Katarzyna Sominy start 19:00 - 19:30
5 Matysiak Ewa Gdańsk start 19:00 - 19:30 SRS Szansa-Start Gdańsk opłacono on-line
6 Dubas Bartosz Poznań start 19:00 - 19:30 Otchłań Hadesu opłacono on-line
7 Grubba Krzysztof Wejherowo start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
8 Biegański Bogumił Gdynia start 19:00 - 19:30 BigYellowFoot AdventureTeam
9 Markowska Ewa Gdańsk start 19:00 - 19:30 Robaczki z nad sadzawki opłacono on-line
10 Chmielewska Karolina Gdynia start 19:00 - 19:30 Robaczki z nad sadzawki
11 Kubjatko Michal Chropyne start 19:00 - 19:30 Otchłań Hadesu opłacono on-line
12 Czarnecka Anita Gdańsk start 19:00 - 19:30 WóDziki opłacono on-line
13 Toporek Aleksandra Gdynia start 19:00 - 19:30 Elite Team
14 Rudek Małgorzata Rumia start 19:00 - 19:30
15 Shtonda Viktoriia Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
16 Sulek Karolina Rumia start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
17 Filip Krzysztof Dębogórze start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
18 Toboła Michał Gdańsk start 19:00 - 19:30 Szybki Skład opłacono on-line
19 Kopicka Eliza Gdańsk start 19:00 - 19:30
20 Prokopowicz Marta Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
21 Pereira Fonteles Gustavo Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
22 Lipińska Dominika Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
23 Dragan Karol Gdynia start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
24 Górski Mateusz Lębork start 19:00 - 19:30 Mat x Mała opłacono on-line
25 Lejk Weronika Migi start 19:00 - 19:30 Mat x Mała opłacono on-line
26 Urbaniak Marek Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
27 Okulska Anna Okulska Łebcz start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
28 Dettlaff Justyna Władysławowo start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
29 Kreft Anna Gdynia start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
30 Ilczuk Jagoda Gdańśk start 19:00 - 19:30 Harpagan Orienteering Club opłacono on-line
31 Kalinowski Maciej Gołdap start 19:00 - 19:30 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy opłacono on-line
32 Zielińska Aleksandra Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
33 Cieśla Grzegorz Nowy Dwór Gdański start 19:00 - 19:30 Bright Inventions opłacono on-line
34 Mioducki Jakub Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
35 Kuśka Adam Gdańsk start 19:00 - 19:30 AZS AWF KATOWICE/ YnoTrener/ YnoTeam
36 Gitner Marcin Gdynia start 19:00 - 19:30 Piękni i Bestie opłacono on-line
37 Gładkowski Grzegorz Reda start 19:00 - 19:30 BigYellowFoot Adventure team
38 Szlagowska Oliwia Szlagowska Kościerzyna start 19:00 - 19:30 Leśne Łanie opłacono on-line
39 Rozmus Wiktor Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
40 Woźniak Michał Brodnica Górna start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
41 Weiland Karina Sopot start 19:00 - 19:30
42 Błaszczuk Maja Gdynia start 19:00 - 19:30 TriMama Team opłacono on-line
43 Macioch Martyna Gdańsk start 19:00 - 19:30 Wild Team opłacono on-line
44 Rosińska Magdalena Iława start 19:00 - 19:30 Wojowniczki Iława
45 Pęśko Michał Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
46 Ryńska Karolina Gdynia start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
47 Bogalecki Marek Gdańsk start 19:00 - 19:30 Safe Sport Team opłacono on-line
48 Piotrowska Mirosława Gdańsk start 19:00 - 19:30 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
49 Dymek Sebastian Kościerzyna start 19:00 - 19:30 Pozytywna Endorfina opłacono on-line
50 Gumkowski Szymon Gdańsk start 19:00 - 19:30 Zorza Gdynia opłacono on-line
51 Duszyńska Anna Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
52 Duszyński Marek Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
53 Perucki Piotr Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
54 Boza Beata Gdynia start 19:00 - 19:30 Padł Na Ryj Team
55 Knut Magdalena Pruszcz Gdanski start 19:00 - 19:30
56 Księżopolski Dominik Gdańsk start 19:00 - 19:30 CKZiU nr 2 w Gdańsku
57 Bartsch Aleksandra Gdynia start 19:30 - 20:00 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
58 Jędrzejczak Maciej Gdynia start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
59 Bieganska Sandra Gdansk start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
60 Mikołajczyk Anna Rotmanka start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
61 Kotłowska Marlena Kwidzyn start 19:30 - 20:00 Kwidzyn Biega opłacono on-line
62 Zieliński Tomasz GDANSK start 19:30 - 20:00 BigYellowFoot Adventure Team
63 Zielińska Malwina GDANSK start 19:30 - 20:00 BigYellowFoot Adventure Team
64 Wiosna Tomasz Bydgoszcz start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
65 Bieganski Konrad Gdansk start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
66 Kurowski Wojciech Gdańsk start 19:30 - 20:00 Wataha opłacono on-line
67 Kurowski Michał Gdańsk start 19:30 - 20:00 Grześ TEAM Gdańsk opłacono on-line
68 Krzyżanowski GRZEGORZ Rumia start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
69 Kitowska Iwona Kitowska Juszkowo start 19:30 - 20:00
70 Kwestorowska Aleksandra Nowy Dwór Gdański start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
71 Kopczyński Szymon Węgorzyn start 19:30 - 20:00 Team Kopeć opłacono on-line
72 Bąk Sybilla Iława start 19:30 - 20:00 Wojowniczki Iława/ BAT / opłacono on-line
73 Bąk Daniel Gdańsk start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
74 Kowalik Hubert Gdańsk start 19:30 - 20:00 Fundacja WDA opłacono on-line
75 Materek Kacper Gdańsk start 19:30 - 20:00 MRKS opłacono on-line
76 Bakiera Miłosz Gdańsk start 19:30 - 20:00
77 Turzyński Wacław Przyjaźń start 19:30 - 20:00 A & W opłacono on-line
78 Ajchner Olender Agnieszka Gdańsk start 19:30 - 20:00 A & W opłacono on-line
79 Stefaniak Damian Pruszcz Gdański start 19:30 - 20:00 Pruszcz Biega opłacono on-line
80 Skorowska Sylwia Haska start 19:30 - 20:00
81 Kuźma Mateusz KOWALE start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
82 Gajda Patryk Gdynia start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
83 Baranowski Michał Wejherowo start 20:00 - 20:30 BigYellowFoot Adventure Team
84 Tuwalska Małgorzata Gdańsk start 20:00 - 20:30 LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
85 Śnieg Aleksandra Gdańsk start 20:00 - 20:30 WATAHA - łaczy nas bieganie opłacono on-line
86 Pochopień Mira Gdańsk start 20:00 - 20:30 Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
87 Hrywniak Anna Gdańsk start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
88 Tomasz Banasik Tomasz Mikołów start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
89 Wróbel Małgorzata Gdańsk start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
90 Kościecha Mateusz Kartuzy start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
91 Krawiec Joanna Mień start 20:00 - 20:30 AZS Uniwersytet Gdański opłacono on-line
92 Łęcki Krzysztof Żyrardów start 20:30 - 21:00 K(r)opka Team opłacono on-line
93 Kowalski Waldemar Borkowo start 20:30 - 21:00 LP Team opłacono on-line
94 Tuwalska Elżbieta Gdańsk start 20:30 - 21:00 LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
95 Zakharchuk Vitalii Gdańsk start 20:30 - 21:00 opłacono on-line
96 Rakoczy Marcin Gdynia start 20:30 - 21:00 Żórawski Team opłacono on-line
97 Łokucijewski Patryk Gdańsk start 20:30 - 21:00 Babillonia Babieniec
98 Sowiński Patryk Tczew start 20:30 - 21:00 Packman TEAM opłacono on-line
99 Połeć Arkadiusz Gdynia start 20:30 - 21:00 opłacono on-line


Wyświetleń: 6621

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ