Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Połeć Arkadiusz | Gdynia | Polska | start 20:30 - 21:00 | opłacono on-line | |
2 | Łokucijewski Patryk | Gdańsk | Polska | start 20:30 - 21:00 | Babillonia Babieniec | |
3 | Łęcki Krzysztof | Żyrardów | Polska | start 20:30 - 21:00 | K(r)opka Team | opłacono on-line |
4 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | start 20:30 - 21:00 | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
5 | Sowiński Patryk | Tczew | Polska | start 20:30 - 21:00 | Packman TEAM | opłacono on-line |
6 | Rakoczy Marcin | Gdynia | Polska | start 20:30 - 21:00 | Żórawski Team | opłacono on-line |
7 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | start 20:30 - 21:00 | LP Team | opłacono on-line |
8 | Zakharchuk Vitalii | Gdańsk | Polska | start 20:30 - 21:00 | opłacono on-line | |
9 | Kościecha Mateusz | Kartuzy | Polska | start 20:00 - 20:30 | opłacono on-line | |
10 | Hrywniak Anna | Gdańsk | Polska | start 20:00 - 20:30 | opłacono on-line | |
11 | Kuźma Mateusz | KOWALE | Polska | start 20:00 - 20:30 | opłacono on-line | |
12 | Gajda Patryk | Gdynia | Polska | start 20:00 - 20:30 | opłacono on-line | |
13 | Baranowski Michał | Wejherowo | Polska | start 20:00 - 20:30 | BigYellowFoot Adventure Team | |
14 | Wróbel Małgorzata | Gdańsk | Polska | start 20:00 - 20:30 | opłacono on-line | |
15 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | start 20:00 - 20:30 | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
16 | Tomasz Banasik Tomasz | Mikołów | Polska | start 20:00 - 20:30 | opłacono on-line | |
17 | Krawiec Joanna | Mień | Polska | start 20:00 - 20:30 | AZS Uniwersytet Gdański | opłacono on-line |
18 | Pochopień Mira | Gdańsk | Polska | start 20:00 - 20:30 | Wataha-Łączy nas bieganie | opłacono on-line |
19 | Śnieg Aleksandra | Gdańsk | Polska | start 20:00 - 20:30 | WATAHA - łaczy nas bieganie | opłacono on-line |
20 | Kopczyński Szymon | Węgorzyn | Polska | start 19:30 - 20:00 | Team Kopeć | opłacono on-line |
21 | Zieliński Tomasz | GDANSK | Polska | start 19:30 - 20:00 | BigYellowFoot Adventure Team | |
22 | Bąk Sybilla | Iława | Polska | start 19:30 - 20:00 | Wojowniczki Iława/ BAT / | opłacono on-line |
23 | Kwestorowska Aleksandra | Nowy Dwór Gdański | Polska | start 19:30 - 20:00 | opłacono on-line | |
24 | Kotłowska Marlena | Kwidzyn | Polska | start 19:30 - 20:00 | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
25 | Kitowska Iwona Kitowska | Juszkowo | Polska | start 19:30 - 20:00 | ||
26 | Skorowska Sylwia | Haska | Polska | start 19:30 - 20:00 | ||
27 | Zielińska Malwina | GDANSK | Polska | start 19:30 - 20:00 | BigYellowFoot Adventure Team | |
28 | Wiosna Tomasz | Bydgoszcz | Polska | start 19:30 - 20:00 | opłacono on-line | |
29 | Krzyżanowski GRZEGORZ | Rumia | Polska | start 19:30 - 20:00 | opłacono on-line | |
30 | Bieganski Konrad | Gdansk | Polska | start 19:30 - 20:00 | opłacono on-line | |
31 | Kurowski Michał | Gdańsk | Polska | start 19:30 - 20:00 | Grześ TEAM Gdańsk | opłacono on-line |
32 | Kurowski Wojciech | Gdańsk | Polska | start 19:30 - 20:00 | Wataha | opłacono on-line |
33 | Ajchner Olender Agnieszka | Gdańsk | Polska | start 19:30 - 20:00 | A & W | opłacono on-line |
34 | Jędrzejczak Maciej | Gdynia | Polska | start 19:30 - 20:00 | opłacono on-line | |
35 | Turzyński Wacław | Przyjaźń | Polska | start 19:30 - 20:00 | A & W | opłacono on-line |
36 | Bakiera Miłosz | Gdańsk | Polska | start 19:30 - 20:00 | ||
37 | Materek Kacper | Gdańsk | Polska | start 19:30 - 20:00 | MRKS | opłacono on-line |
38 | Mikołajczyk Anna | Rotmanka | Polska | start 19:30 - 20:00 | opłacono on-line | |
39 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | Polska | start 19:30 - 20:00 | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
40 | Kowalik Hubert | Gdańsk | Polska | start 19:30 - 20:00 | Fundacja WDA | opłacono on-line |
41 | Stefaniak Damian | Pruszcz Gdański | Polska | start 19:30 - 20:00 | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
42 | Bąk Daniel | Gdańsk | Polska | start 19:30 - 20:00 | opłacono on-line | |
43 | Bieganska Sandra | Gdansk | Polska | start 19:30 - 20:00 | opłacono on-line | |
44 | Boza Beata | Gdynia | Polska | start 19:00 - 19:30 | Padł Na Ryj Team | |
45 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
46 | Knut Magdalena | Pruszcz Gdanski | Polska | start 19:00 - 19:30 | ||
47 | Księżopolski Dominik | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | CKZiU nr 2 w Gdańsku | |
48 | Szlagowska Oliwia Szlagowska | Kościerzyna | Polska | start 19:00 - 19:30 | Leśne Łanie | opłacono on-line |
49 | Rosińska Magdalena | Iława | Polska | start 19:00 - 19:30 | Wojowniczki Iława | |
50 | Perucki Piotr | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
51 | Ryńska Karolina | Gdynia | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
52 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | Safe Sport Team | opłacono on-line |
53 | Piotrowska Mirosława | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
54 | Dymek Sebastian | Kościerzyna | Polska | start 19:00 - 19:30 | Pozytywna Endorfina | opłacono on-line |
55 | Duszyński Marek | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
56 | Duszyńska Anna | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
57 | Gumkowski Szymon | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | Zorza Gdynia | opłacono on-line |
58 | Kubjatko Michal | Chropyne | Czechy | start 19:00 - 19:30 | Otchłań Hadesu | opłacono on-line |
59 | Pereira Fonteles Gustavo | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
60 | Prokopowicz Marta | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
61 | Kopicka Eliza | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | ||
62 | Toboła Michał | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | Szybki Skład | opłacono on-line |
63 | Filip Krzysztof | Dębogórze | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
64 | Sulek Karolina | Rumia | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
65 | Shtonda Viktoriia | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
66 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | start 19:00 - 19:30 | ||
67 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Polska | start 19:00 - 19:30 | Elite Team | |
68 | Czarnecka Anita | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | WóDziki | opłacono on-line |
69 | Lipińska Dominika | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
70 | Chmielewska Karolina | Gdynia | Polska | start 19:00 - 19:30 | Robaczki z nad sadzawki | |
71 | Markowska Ewa | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | Robaczki z nad sadzawki | opłacono on-line |
72 | Biegański Bogumił | Gdynia | Polska | start 19:00 - 19:30 | BigYellowFoot AdventureTeam | |
73 | Grubba Krzysztof | Wejherowo | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
74 | Dubas Bartosz | Poznań | Polska | start 19:00 - 19:30 | Otchłań Hadesu | opłacono on-line |
75 | Matysiak Ewa | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | SRS Szansa-Start Gdańsk | opłacono on-line |
76 | Hoppe Katarzyna | Sominy | Polska | start 19:00 - 19:30 | ||
77 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | start 19:00 - 19:30 | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
78 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
79 | Zielińska Aleksandra | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
80 | Błaszczuk Maja | Gdynia | Polska | start 19:00 - 19:30 | TriMama Team | opłacono on-line |
81 | Weiland Karina | Sopot | Polska | start 19:00 - 19:30 | ||
82 | Woźniak Michał | Brodnica Górna | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
83 | Rozmus Wiktor | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
84 | Mach Dawid | Wejherowo | Polska | start 19:00 - 19:30 | One Person Team | opłacono on-line |
85 | Gładkowski Grzegorz | Reda | Polska | start 19:00 - 19:30 | BigYellowFoot Adventure team | |
86 | Gitner Marcin | Gdynia | Polska | start 19:00 - 19:30 | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
87 | Kuśka Adam | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | AZS AWF KATOWICE/ YnoTrener/ YnoTeam | |
88 | Mioducki Jakub | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
89 | Cieśla Grzegorz | Nowy Dwór Gdański | Polska | start 19:00 - 19:30 | Bright Inventions | opłacono on-line |
90 | Macioch Martyna | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | Wild Team | opłacono on-line |
91 | Kalinowski Maciej | Gołdap | Polska | start 19:00 - 19:30 | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono on-line |
92 | Ilczuk Jagoda | Gdańśk | Polska | start 19:00 - 19:30 | Harpagan Orienteering Club | opłacono on-line |
93 | Kreft Anna | Gdynia | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
94 | Dettlaff Justyna | Władysławowo | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
95 | Okulska Anna Okulska | Łebcz | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
96 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line | |
97 | Lejk Weronika | Migi | Polska | start 19:00 - 19:30 | Mat x Mała | opłacono on-line |
98 | Górski Mateusz | Lębork | Polska | start 19:00 - 19:30 | Mat x Mała | opłacono on-line |
99 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | start 19:00 - 19:30 | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9636