Manhattan Run III
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gajda Patryk Gdynia start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
2 Woźniak Michał Brodnica Górna start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
3 Kitowska Iwona Kitowska Juszkowo start 19:30 - 20:00
4 Kuźma Mateusz KOWALE start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
5 Butowska Katarzyna Starogard Gdański start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
6 Kopicka Eliza Gdańsk start 19:00 - 19:30
7 Bakiera Miłosz Gdańsk start 19:30 - 20:00
8 Bieganska Sandra Gdansk start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
9 Hoppe Katarzyna Sominy start 19:00 - 19:30
10 Rudek Małgorzata Rumia start 19:00 - 19:30
11 Mikołajczyk Anna Rotmanka start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
12 Hrywniak Anna Gdańsk start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
13 Pęśko Michał Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
14 Mioducki Jakub Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
15 Filip Krzysztof Dębogórze start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
16 Kościecha Mateusz Kartuzy start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
17 Weiland Karina Sopot start 19:00 - 19:30
18 Zakharchuk Vitalii Gdańsk start 20:30 - 21:00 opłacono on-line
19 Jędrzejczak Maciej Gdynia start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
20 Knut Magdalena Pruszcz Gdanski start 19:00 - 19:30
21 Grubba Krzysztof Wejherowo start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
22 Tomasz Banasik Tomasz Mikołów start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
23 Shtonda Viktoriia Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
24 Okulska Anna Okulska Łebcz start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
25 Dettlaff Justyna Władysławowo start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
26 Kwestorowska Aleksandra Nowy Dwór Gdański start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
27 Kreft Anna Gdynia start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
28 Skorowska Sylwia Haska start 19:30 - 20:00
29 Krzyżanowski GRZEGORZ Rumia start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
30 Rozmus Wiktor Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
31 Prokopowicz Marta Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
32 Pereira Fonteles Gustavo Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
33 Duszyńska Anna Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
34 Bieganski Konrad Gdansk start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
35 Perucki Piotr Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
36 Duszyński Marek Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
37 Wróbel Małgorzata Gdańsk start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
38 Dragan Karol Gdynia start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
39 Sulek Karolina Rumia start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
40 Lipińska Dominika Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
41 Urbaniak Marek Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
42 Wiosna Tomasz Bydgoszcz start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
43 Bąk Daniel Gdańsk start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
44 Ryńska Karolina Gdynia start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
45 Zielińska Aleksandra Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
46 Połeć Arkadiusz Gdynia start 20:30 - 21:00 opłacono on-line
47 Boza Beata Gdynia start 19:00 - 19:30 Padł Na Ryj Team
48 Kalinowski Maciej Gołdap start 19:00 - 19:30 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy opłacono on-line
49 Turzyński Wacław Przyjaźń start 19:30 - 20:00 A & W opłacono on-line
50 Ajchner Olender Agnieszka Gdańsk start 19:30 - 20:00 A & W opłacono on-line
51 Kuśka Adam Gdańsk start 19:00 - 19:30 AZS AWF KATOWICE/ YnoTrener/ YnoTeam
52 Krawiec Joanna Mień start 20:00 - 20:30 AZS Uniwersytet Gdański opłacono on-line
53 Łokucijewski Patryk Gdańsk start 20:30 - 21:00 Babillonia Babieniec
54 Wasilewski Marcin Gdynia start 19:00 - 19:30 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
55 Piotrowska Mirosława Gdańsk start 19:00 - 19:30 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
56 Bartsch Aleksandra Gdynia start 19:30 - 20:00 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
57 Gładkowski Grzegorz Reda start 19:00 - 19:30 BigYellowFoot Adventure team
58 Baranowski Michał Wejherowo start 20:00 - 20:30 BigYellowFoot Adventure Team
59 Zieliński Tomasz GDANSK start 19:30 - 20:00 BigYellowFoot Adventure Team
60 Zielińska Malwina GDANSK start 19:30 - 20:00 BigYellowFoot Adventure Team
61 Biegański Bogumił Gdynia start 19:00 - 19:30 BigYellowFoot AdventureTeam
62 Cieśla Grzegorz Nowy Dwór Gdański start 19:00 - 19:30 Bright Inventions opłacono on-line
63 Księżopolski Dominik Gdańsk start 19:00 - 19:30 CKZiU nr 2 w Gdańsku
64 Toporek Aleksandra Gdynia start 19:00 - 19:30 Elite Team
65 Kowalik Hubert Gdańsk start 19:30 - 20:00 Fundacja WDA opłacono on-line
66 Kurowski Michał Gdańsk start 19:30 - 20:00 Grześ TEAM Gdańsk opłacono on-line
67 Ilczuk Jagoda Gdańśk start 19:00 - 19:30 Harpagan Orienteering Club opłacono on-line
68 Łęcki Krzysztof Żyrardów start 20:30 - 21:00 K(r)opka Team opłacono on-line
69 Kotłowska Marlena Kwidzyn start 19:30 - 20:00 Kwidzyn Biega opłacono on-line
70 Szlagowska Oliwia Szlagowska Kościerzyna start 19:00 - 19:30 Leśne Łanie opłacono on-line
71 Tuwalska Małgorzata Gdańsk start 20:00 - 20:30 LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
72 Tuwalska Elżbieta Gdańsk start 20:30 - 21:00 LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
73 Kowalski Waldemar Borkowo start 20:30 - 21:00 LP Team opłacono on-line
74 Górski Mateusz Lębork start 19:00 - 19:30 Mat x Mała opłacono on-line
75 Lejk Weronika Migi start 19:00 - 19:30 Mat x Mała opłacono on-line
76 Materek Kacper Gdańsk start 19:30 - 20:00 MRKS opłacono on-line
77 Mach Dawid Wejherowo start 19:00 - 19:30 One Person Team opłacono on-line
78 Dubas Bartosz Poznań start 19:00 - 19:30 Otchłań Hadesu opłacono on-line
79 Kubjatko Michal Chropyne start 19:00 - 19:30 Otchłań Hadesu opłacono on-line
80 Sowiński Patryk Tczew start 20:30 - 21:00 Packman TEAM opłacono on-line
81 Gitner Marcin Gdynia start 19:00 - 19:30 Piękni i Bestie opłacono on-line
82 Dymek Sebastian Kościerzyna start 19:00 - 19:30 Pozytywna Endorfina opłacono on-line
83 Stefaniak Damian Pruszcz Gdański start 19:30 - 20:00 Pruszcz Biega opłacono on-line
84 Markowska Ewa Gdańsk start 19:00 - 19:30 Robaczki z nad sadzawki opłacono on-line
85 Chmielewska Karolina Gdynia start 19:00 - 19:30 Robaczki z nad sadzawki
86 Bogalecki Marek Gdańsk start 19:00 - 19:30 Safe Sport Team opłacono on-line
87 Matysiak Ewa Gdańsk start 19:00 - 19:30 SRS Szansa-Start Gdańsk opłacono on-line
88 Toboła Michał Gdańsk start 19:00 - 19:30 Szybki Skład opłacono on-line
89 Kopczyński Szymon Węgorzyn start 19:30 - 20:00 Team Kopeć opłacono on-line
90 Błaszczuk Maja Gdynia start 19:00 - 19:30 TriMama Team opłacono on-line
91 Kurowski Wojciech Gdańsk start 19:30 - 20:00 Wataha opłacono on-line
92 Śnieg Aleksandra Gdańsk start 20:00 - 20:30 WATAHA - łaczy nas bieganie opłacono on-line
93 Pochopień Mira Gdańsk start 20:00 - 20:30 Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
94 Macioch Martyna Gdańsk start 19:00 - 19:30 Wild Team opłacono on-line
95 Rosińska Magdalena Iława start 19:00 - 19:30 Wojowniczki Iława
96 Bąk Sybilla Iława start 19:30 - 20:00 Wojowniczki Iława/ BAT / opłacono on-line
97 Czarnecka Anita Gdańsk start 19:00 - 19:30 WóDziki opłacono on-line
98 Gumkowski Szymon Gdańsk start 19:00 - 19:30 Zorza Gdynia opłacono on-line
99 Rakoczy Marcin Gdynia start 20:30 - 21:00 Żórawski Team opłacono on-line


Wyświetleń: 6622

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ