Manhattan Run III
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
1 Kalinowski Maciej Gołdap start 19:00 - 19:30 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy opłacono on-line
A & W
2 Ajchner Olender Agnieszka Gdańsk start 19:30 - 20:00 A & W opłacono on-line
3 Turzyński Wacław Przyjaźń start 19:30 - 20:00 A & W opłacono on-line
AZS AWF KATOWICE/ YnoTrener/ YnoTeam
4 Kuśka Adam Gdańsk start 19:00 - 19:30 AZS AWF KATOWICE/ YnoTrener/ YnoTeam
AZS Uniwersytet Gdański
5 Krawiec Joanna Mień start 20:00 - 20:30 AZS Uniwersytet Gdański opłacono on-line
Babillonia Babieniec
6 Łokucijewski Patryk Gdańsk start 20:30 - 21:00 Babillonia Babieniec
BigYellowFoot Adventure Team
7 Piotrowska Mirosława Gdańsk start 19:00 - 19:30 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
8 Zielińska Malwina GDANSK start 19:30 - 20:00 BigYellowFoot Adventure Team
9 Zieliński Tomasz GDANSK start 19:30 - 20:00 BigYellowFoot Adventure Team
10 Baranowski Michał Wejherowo start 20:00 - 20:30 BigYellowFoot Adventure Team
11 Bartsch Aleksandra Gdynia start 19:30 - 20:00 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
12 Wasilewski Marcin Gdynia start 19:00 - 19:30 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
BigYellowFoot AdventureTeam
13 Biegański Bogumił Gdynia start 19:00 - 19:30 BigYellowFoot AdventureTeam
BigYellowFoot Adventure team
14 Gładkowski Grzegorz Reda start 19:00 - 19:30 BigYellowFoot Adventure team
Bright Inventions
15 Cieśla Grzegorz Nowy Dwór Gdański start 19:00 - 19:30 Bright Inventions opłacono on-line
CKZiU nr 2 w Gdańsku
16 Księżopolski Dominik Gdańsk start 19:00 - 19:30 CKZiU nr 2 w Gdańsku
Elite Team
17 Toporek Aleksandra Gdynia start 19:00 - 19:30 Elite Team
Fundacja WDA
18 Kowalik Hubert Gdańsk start 19:30 - 20:00 Fundacja WDA opłacono on-line
Grześ TEAM Gdańsk
19 Kurowski Michał Gdańsk start 19:30 - 20:00 Grześ TEAM Gdańsk opłacono on-line
Harpagan Orienteering Club
20 Ilczuk Jagoda Gdańśk start 19:00 - 19:30 Harpagan Orienteering Club opłacono on-line
K(r)opka Team
21 Łęcki Krzysztof Żyrardów start 20:30 - 21:00 K(r)opka Team opłacono on-line
Kwidzyn Biega
22 Kotłowska Marlena Kwidzyn start 19:30 - 20:00 Kwidzyn Biega opłacono on-line
LKS Zantyr Sztum
23 Tuwalska Elżbieta Gdańsk start 20:30 - 21:00 LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
24 Tuwalska Małgorzata Gdańsk start 20:00 - 20:30 LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
LP Team
25 Kowalski Waldemar Borkowo start 20:30 - 21:00 LP Team opłacono on-line
Leśne Łanie
26 Szlagowska Oliwia Szlagowska Kościerzyna start 19:00 - 19:30 Leśne Łanie opłacono on-line
MRKS
27 Materek Kacper Gdańsk start 19:30 - 20:00 MRKS opłacono on-line
Mat x Mała
28 Lejk Weronika Migi start 19:00 - 19:30 Mat x Mała opłacono on-line
29 Górski Mateusz Lębork start 19:00 - 19:30 Mat x Mała opłacono on-line
One Person Team
30 Mach Dawid Wejherowo start 19:00 - 19:30 One Person Team opłacono on-line
Otchłań Hadesu
31 Kubjatko Michal Chropyne start 19:00 - 19:30 Otchłań Hadesu opłacono on-line
32 Dubas Bartosz Poznań start 19:00 - 19:30 Otchłań Hadesu opłacono on-line
Packman TEAM
33 Sowiński Patryk Tczew start 20:30 - 21:00 Packman TEAM opłacono on-line
Padł Na Ryj Team
34 Boza Beata Gdynia start 19:00 - 19:30 Padł Na Ryj Team
Piękni i Bestie
35 Gitner Marcin Gdynia start 19:00 - 19:30 Piękni i Bestie opłacono on-line
Pozytywna Endorfina
36 Dymek Sebastian Kościerzyna start 19:00 - 19:30 Pozytywna Endorfina opłacono on-line
Pruszcz Biega
37 Stefaniak Damian Pruszcz Gdański start 19:30 - 20:00 Pruszcz Biega opłacono on-line
Robaczki z nad sadzawki
38 Chmielewska Karolina Gdynia start 19:00 - 19:30 Robaczki z nad sadzawki
39 Markowska Ewa Gdańsk start 19:00 - 19:30 Robaczki z nad sadzawki opłacono on-line
SRS Szansa-Start Gdańsk
40 Matysiak Ewa Gdańsk start 19:00 - 19:30 SRS Szansa-Start Gdańsk opłacono on-line
Safe Sport Team
41 Bogalecki Marek Gdańsk start 19:00 - 19:30 Safe Sport Team opłacono on-line
Szybki Skład
42 Toboła Michał Gdańsk start 19:00 - 19:30 Szybki Skład opłacono on-line
Team Kopeć
43 Kopczyński Szymon Węgorzyn start 19:30 - 20:00 Team Kopeć opłacono on-line
TriMama Team
44 Błaszczuk Maja Gdynia start 19:00 - 19:30 TriMama Team opłacono on-line
WATAHA - łaczy nas bieganie
45 Śnieg Aleksandra Gdańsk start 20:00 - 20:30 WATAHA - łaczy nas bieganie opłacono on-line
Wataha
46 Kurowski Wojciech Gdańsk start 19:30 - 20:00 Wataha opłacono on-line
Wataha-Łączy nas bieganie
47 Pochopień Mira Gdańsk start 20:00 - 20:30 Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
Wild Team
48 Macioch Martyna Gdańsk start 19:00 - 19:30 Wild Team opłacono on-line
Wojowniczki Iława
49 Rosińska Magdalena Iława start 19:00 - 19:30 Wojowniczki Iława
Wojowniczki Iława/ BAT /
50 Bąk Sybilla Iława start 19:30 - 20:00 Wojowniczki Iława/ BAT / opłacono on-line
WóDziki
51 Czarnecka Anita Gdańsk start 19:00 - 19:30 WóDziki opłacono on-line
Zorza Gdynia
52 Gumkowski Szymon Gdańsk start 19:00 - 19:30 Zorza Gdynia opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
53 Skorowska Sylwia Haska start 19:30 - 20:00
54 Knut Magdalena Pruszcz Gdanski start 19:00 - 19:30
55 Bakiera Miłosz Gdańsk start 19:30 - 20:00
56 Połeć Arkadiusz Gdynia start 20:30 - 21:00 opłacono on-line
57 Kościecha Mateusz Kartuzy start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
58 Wróbel Małgorzata Gdańsk start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
59 Perucki Piotr Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
60 Duszyński Marek Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
61 Duszyńska Anna Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
62 Bąk Daniel Gdańsk start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
63 Tomasz Banasik Tomasz Mikołów start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
64 Zakharchuk Vitalii Gdańsk start 20:30 - 21:00 opłacono on-line
65 Hrywniak Anna Gdańsk start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
66 Kwestorowska Aleksandra Nowy Dwór Gdański start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
67 Kitowska Iwona Kitowska Juszkowo start 19:30 - 20:00
68 Ryńska Karolina Gdynia start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
69 Pęśko Michał Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
70 Krzyżanowski GRZEGORZ Rumia start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
71 Weiland Karina Sopot start 19:00 - 19:30
72 Bieganski Konrad Gdansk start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
73 Woźniak Michał Brodnica Górna start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
74 Rozmus Wiktor Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
75 Wiosna Tomasz Bydgoszcz start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
76 Gajda Patryk Gdynia start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
77 Mioducki Jakub Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
78 Zielińska Aleksandra Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
79 Kreft Anna Gdynia start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
80 Dettlaff Justyna Władysławowo start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
81 Okulska Anna Okulska Łebcz start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
82 Urbaniak Marek Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
83 Kuźma Mateusz KOWALE start 20:00 - 20:30 opłacono on-line
84 Dragan Karol Gdynia start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
85 Mikołajczyk Anna Rotmanka start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
86 Lipińska Dominika Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
87 Bieganska Sandra Gdansk start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
88 Pereira Fonteles Gustavo Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
89 Prokopowicz Marta Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
90 Kopicka Eliza Gdańsk start 19:00 - 19:30
91 Filip Krzysztof Dębogórze start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
92 Sulek Karolina Rumia start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
93 Shtonda Viktoriia Gdańsk start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
94 Rudek Małgorzata Rumia start 19:00 - 19:30
95 Grubba Krzysztof Wejherowo start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
96 Jędrzejczak Maciej Gdynia start 19:30 - 20:00 opłacono on-line
97 Hoppe Katarzyna Sominy start 19:00 - 19:30
98 Butowska Katarzyna Starogard Gdański start 19:00 - 19:30 opłacono on-line
Żórawski Team
99 Rakoczy Marcin Gdynia start 20:30 - 21:00 Żórawski Team opłacono on-line


Wyświetleń: 6659

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ