„Handzlowskie Kijki” Zawody Nordic Walking I Bieg Przełajowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sprengel Magda Borkowo Marsz NW na 5 km
2 Rajzer Elżbieta Albigowa Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
3 Motyl ANNA Belchatow Marsz NW na 5 km NWPL/NW Bełchatów
4 Skurnica Marcin Bełchatów Marsz NW na 5 km NWPL/NW Bełchatów
5 Marczak Krzysztof Bełchatów Marsz NW na 10 km NWPL/NW Bełchatów
6 Lew Beata Cierpisz Bieg Przełajowy na 10 km Fart Cierpisz
7 Dzierżak Edward Cierpisz Bieg Przełajowy na 10 km Fart Cierpisz
8 Hadam Ewa Hadam Dynów Bieg Przełajowy na 10 km Spartan Training Group Rzeszów
9 Balawejder Nikola Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"
10 Kądziołka Julia Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"
11 Wyczarska Amelia Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"
12 Brożbar Wioletta Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"
13 Tonia Jakub Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"
14 Rak Maciej Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"
15 Bar Weronika Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"
16 Kruk Zbigniew Gać Marsz NW na 5 km Wydry Galicja
17 Wiglusz Krzysztof Gać Bieg Przełajowy na 10 km Wycieczki Biegowe Gać i okolice
18 Cwynar Iwona Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
19 Kisała Stanisława Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
20 Kluz Anna Handzlówka Marsz NW na 5 km
21 Cwynar Marcin Handzlówka Bieg Przełajowy na 10 km
22 Hawro Renata Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
23 Kisała Marcin Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
24 Kisała Agnieszka Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
25 Czarnota Andrzej Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
26 Balawender Jadwiga Handzlówka Marsz NW na 5 km
27 Lenar Barbara Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
28 Słowik JAN Hermanowa Marsz NW na 10 km Wybiegamy w przyszłość
29 Wiater Jerzy Hermanowa Marsz NW na 10 km Wybiegamy w przyszłość
30 KRAWCZYK Jakub IWONICZ Marsz NW na 10 km
31 Socha Bogusław Socha Jarosław Bieg Przełajowy na 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
32 Sołtysiak Krystyna Sołtysiak Jawornik Bieg Przełajowy na 10 km Spartan Training Group Rzeszów
33 Kacprzak Sławek Justynów Marsz NW na 10 km NWPL/ LZS Justynow
34 Trętowicz Beata Kolbuszowa Marsz NW na 10 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
35 Trętowicz Aleksandra Kolbuszowa Marsz NW na 5 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
36 Lubera Teresa Kolbuszowa Niepełnosprawny - Marsz NW na 5 km Kolbuszowski Klub NW
37 Probachta Beata Kraczkowa Marsz NW na 5 km
38 Rejman-Dziok Ewa Kraczkowa Marsz NW na 5 km
39 Kordowski Piotr Kraków Marsz NW na 10 km Lux Torpeda Małopolska
40 Kordowska Bogusława Kraków Marsz NW na 5 km Lux Torpeda Małopolska
41 Wójcik Barbara Krzczonów Marsz NW na 10 km NWPL/Luki Team Siedlce
42 jezierska jolanta kwidzyn Marsz NW na 5 km dwa kije bez nart
43 jezierski adam kwidzyn Marsz NW na 5 km dwa kije bez nart
44 KuźmaLasocińska Ewa Leżajsk Marsz NW na 5 km Klub NW
45 Lasocińska Ewa Leżajsk Marsz NW na 5 km
46 Nosek Łukasz Łańcut Marsz NW na 10 km
47 Filipinski Bartosz Łańcut Bieg Przełajowy na 10 km
48 Gwizdak Marcin Markowa Bieg Przełajowy na 10 km
49 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Niepełnosprawny - Marsz NW na 5 km Tarnogórskie Łazęgi
50 Piątek Robert Ostrów Bieg Przełajowy na 10 km
51 Oleś-Ferfecka Edyta Ropczyce Marsz NW na 10 km KKNW Kolbuszowa
52 Mieńkowska - Witczuk Agnieszka Rzeszów Marsz NW na 5 km
53 Busz Jacek Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km OSTR
54 Mazur Sławek Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km Cyklopedia.cc
55 Liwocz Dominik Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km
56 Walat Adrian Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blp
57 Blajer Elżbieta Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km
58 Blajer Maciej Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km
59 Spirała Janusz Spirała Rzeszów Marsz NW na 5 km Rzeszowski Klub Sopelek
60 Pasierb Marek Rzeszów Marsz NW na 5 km
61 Musialik Magdalena Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy
62 Witczuk Mateusz Rzeszów Marsz NW na 5 km
63 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Marsz NW na 10 km TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
64 Szpunar Mariusz Sonina Marsz NW na 5 km
65 Międlar Aleksander Sonina Marsz NW na 10 km
66 Kowalczyk Mateusz Studzian Bieg Przełajowy na 10 km Minutka Trail / Przeworska Grupa Biegowa
67 Szymska Małgorzata Szczecin Marsz NW na 5 km NWPL/Szczecin
68 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL Marsz NW na 10 km Marsz Po Zdrowie/NWPL
69 Buczyńska Agnieszka Świerzowa Polska Marsz NW na 10 km
70 Te Andrzej Tarnobrzeg Marsz NW na 5 km Face Nordic Walking Team / UKS Siedleszczany Nordic Walking
71 Konik Katarzyna Usyrzyki Dolne Marsz NW na 10 km Bieszczadzki Klub Nordic Walking
72 Wojtak Mariusz Wólka Tanewska Bieg Przełajowy na 10 km Planeta Nisko
73 Świst Stanisław Wyręby Bieg Przełajowy na 10 km
74 Kuźniar Anna Wysoka Bieg Przełajowy na 10 km
75 Kuźniar Aneta Wysoka Marsz NW na 5 km OK Głuchów


Wyświetleń: 9699

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ