„Handzlowskie Kijki” Zawody Nordic Walking I Bieg Przełajowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Balawejder Nikola Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"
2 Balawender Jadwiga Handzlówka Marsz NW na 5 km
3 Bar Weronika Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"
4 Blajer Elżbieta Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km
5 Blajer Maciej Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km
6 Brożbar Wioletta Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"
7 Buczyńska Agnieszka Świerzowa Polska Marsz NW na 10 km
8 Busz Jacek Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km OSTR
9 Cwynar Iwona Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
10 Cwynar Marcin Handzlówka Bieg Przełajowy na 10 km
11 Czarnota Andrzej Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
12 Dzierżak Edward Cierpisz Bieg Przełajowy na 10 km Fart Cierpisz
13 Filipinski Bartosz Łańcut Bieg Przełajowy na 10 km
14 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Niepełnosprawny - Marsz NW na 5 km Tarnogórskie Łazęgi
15 Gwizdak Marcin Markowa Bieg Przełajowy na 10 km
16 Hadam Ewa Hadam Dynów Bieg Przełajowy na 10 km Spartan Training Group Rzeszów
17 Hawro Renata Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
18 jezierska jolanta kwidzyn Marsz NW na 5 km dwa kije bez nart
19 jezierski adam kwidzyn Marsz NW na 5 km dwa kije bez nart
20 Kacprzak Sławek Justynów Marsz NW na 10 km NWPL/ LZS Justynow
21 Kądziołka Julia Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"
22 Kisała Agnieszka Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
23 Kisała Marcin Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
24 Kisała Stanisława Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
25 Kluz Anna Handzlówka Marsz NW na 5 km
26 Konik Katarzyna Usyrzyki Dolne Marsz NW na 10 km Bieszczadzki Klub Nordic Walking
27 Kordowska Bogusława Kraków Marsz NW na 5 km Lux Torpeda Małopolska
28 Kordowski Piotr Kraków Marsz NW na 10 km Lux Torpeda Małopolska
29 Kowalczyk Mateusz Studzian Bieg Przełajowy na 10 km Minutka Trail / Przeworska Grupa Biegowa
30 KRAWCZYK Jakub IWONICZ Marsz NW na 10 km
31 Kruk Zbigniew Gać Marsz NW na 5 km Wydry Galicja
32 KuźmaLasocińska Ewa Leżajsk Marsz NW na 5 km Klub NW
33 Kuźniar Aneta Wysoka Marsz NW na 5 km OK Głuchów
34 Kuźniar Anna Wysoka Bieg Przełajowy na 10 km
35 Lasocińska Ewa Leżajsk Marsz NW na 5 km
36 Lenar Barbara Handzlówka Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
37 Lew Beata Cierpisz Bieg Przełajowy na 10 km Fart Cierpisz
38 Liwocz Dominik Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km
39 Lubera Teresa Kolbuszowa Niepełnosprawny - Marsz NW na 5 km Kolbuszowski Klub NW
40 Marczak Krzysztof Bełchatów Marsz NW na 10 km NWPL/NW Bełchatów
41 Mazur Sławek Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km Cyklopedia.cc
42 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Marsz NW na 10 km TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
43 Międlar Aleksander Sonina Marsz NW na 10 km
44 Mieńkowska - Witczuk Agnieszka Rzeszów Marsz NW na 5 km
45 Motyl ANNA Belchatow Marsz NW na 5 km NWPL/NW Bełchatów
46 Musialik Magdalena Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy
47 Nosek Łukasz Łańcut Marsz NW na 10 km
48 Oleś-Ferfecka Edyta Ropczyce Marsz NW na 10 km KKNW Kolbuszowa
49 Pasierb Marek Rzeszów Marsz NW na 5 km
50 Piątek Robert Ostrów Bieg Przełajowy na 10 km
51 Probachta Beata Kraczkowa Marsz NW na 5 km
52 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL Marsz NW na 10 km Marsz Po Zdrowie/NWPL
53 Rajzer Elżbieta Albigowa Marsz NW na 5 km Handzlowskie włóczykije
54 Rak Maciej Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"
55 Rejman-Dziok Ewa Kraczkowa Marsz NW na 5 km
56 Skurnica Marcin Bełchatów Marsz NW na 5 km NWPL/NW Bełchatów
57 Socha Bogusław Socha Jarosław Bieg Przełajowy na 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
58 Sołtysiak Krystyna Sołtysiak Jawornik Bieg Przełajowy na 10 km Spartan Training Group Rzeszów
59 Spirała Janusz Spirała Rzeszów Marsz NW na 5 km Rzeszowski Klub Sopelek
60 Sprengel Magda Borkowo Marsz NW na 5 km
61 Świst Stanisław Wyręby Bieg Przełajowy na 10 km
62 Szpunar Mariusz Sonina Marsz NW na 5 km
63 Szymska Małgorzata Szczecin Marsz NW na 5 km NWPL/Szczecin
64 Słowik JAN Hermanowa Marsz NW na 10 km Wybiegamy w przyszłość
65 Te Andrzej Tarnobrzeg Marsz NW na 5 km Face Nordic Walking Team / UKS Siedleszczany Nordic Walking
66 Tonia Jakub Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"
67 Trętowicz Aleksandra Kolbuszowa Marsz NW na 5 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
68 Trętowicz Beata Kolbuszowa Marsz NW na 10 km Kolbuszowski Klub Nordic Walking
69 Walat Adrian Rzeszów Bieg Przełajowy na 10 km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blp
70 Wiater Jerzy Hermanowa Marsz NW na 10 km Wybiegamy w przyszłość
71 Wiglusz Krzysztof Gać Bieg Przełajowy na 10 km Wycieczki Biegowe Gać i okolice
72 Witczuk Mateusz Rzeszów Marsz NW na 5 km
73 Wójcik Barbara Krzczonów Marsz NW na 10 km NWPL/Luki Team Siedlce
74 Wojtak Mariusz Wólka Tanewska Bieg Przełajowy na 10 km Planeta Nisko
75 Wyczarska Amelia Gać Marsz NW na 5 km - do lat 18 ULKS "Sokoły"


Wyświetleń: 3249

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ