Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MISIOR MARIUSZ | BRANIEWO | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
2 | Jabłoński Przemysław | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
3 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
4 | Łudczak Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | Parkrun Gdańsk-Południe | opłacono on-line |
5 | Łudczak Sylwia | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | Parkrun Gdańsk-Południe | opłacono on-line |
6 | Schwan Agnieszka | Rumia | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
7 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
8 | Trochimczuk Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
9 | Smolarek Robert | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
10 | Kamiński Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
11 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | JBB | opłacono on-line |
12 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | evoubezpieczenia.pl | opłacono on-line |
13 | Skibińska Anna | Elbląg | Portugalia | Start Biegu na 10 000m | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
14 | Skibiński Robert | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
15 | ZĘBALA Tomasz | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | 16.brem | opłacono on-line |
16 | Białkowska Marta | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
17 | Kępiński Sławomir | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Sławo Team | opłacono on-line |
18 | Gurba Krystian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
19 | Błażewicz-Baranowska Agnieszka | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
20 | Bałdyga Renata | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
21 | Mickiewicz Ewa | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | TKE Team Karaś Elblag | opłacono on-line |
22 | Pater Barbara | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
23 | Cholibski Bartosz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | PWD | opłacono on-line |
24 | Żurawski Michał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
25 | Wrzosek Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
26 | Stryjewski Karol | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
27 | Mowczyn Martyna | ELBLAG | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
28 | Liber Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
29 | Nowosielski Marek | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
30 | Albrecht Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Pułk wsparcia dowodzenia | opłacono on-line |
31 | Tomal Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
32 | Morus Maciek | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
33 | Kurek Wojciech | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
34 | Żywuszko Wioletta | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
35 | Czyżak Kamil | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
36 | Estal Tomasz | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | PWD | opłacono on-line |
37 | Jarema RENATA | Ostróda | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
38 | Stybel Paulina | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
39 | Karbowska Joanna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
40 | Papiernik Magdalena | Przezmark | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
41 | Tonga Jan | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | 43 BLP | opłacono on-line |
42 | Sikorski Arkadiusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | opłacono on-line |
43 | Podolski Damian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | SP 9 Elbląg | opłacono on-line |
44 | WOJTCZAK RAFAŁ | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
45 | Kozłowski Marceli | Pieniężno | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
46 | Jastrzębski Sylwester | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | XL | opłacono on-line |
47 | Jabłonka Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
48 | Gawdzik Arkadiusz | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | A.M.G. -BRANIEWO/WATAHA | |
49 | JAREMA RAFAŁ | Ostróda | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
50 | Łotocka Katarzyna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
51 | SULA PAWEŁ | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | DYDZIO & PULTYNKI | |
52 | Sadowski Bartłomiej | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | JW 4808/2.edplot | opłacono on-line |
53 | Celi Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
54 | Tołoczko Paulina | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
55 | Głowacka Anna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
56 | Makowski Marcin | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
57 | Gajewska Marta | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | SP 6 Elblag | |
58 | LISIECKI SŁAWOMIR | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
59 | Choromański Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
60 | tomaszewski tomasz | elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
61 | Pięta Joanna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
62 | Brzozowski Jacek | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | TKE Team Karaś Elblag | opłacono on-line |
63 | WAŚNIEWSKI RAFAŁ | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
64 | Słupski Maciej | Malbork | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
65 | Zajdel Jarek | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
66 | Durkiewicz Aleksander | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
67 | Subocz Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Dla Kasi | opłacono on-line |
68 | Ogonowska Agnieszka | BARTOSZYCE | Polska | Start Biegu na 10 000m | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
69 | Zygadłowicz Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Piecobudowa Elbląg | opłacono on-line |
70 | łaba jerzy | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | Autokary Maciuś | opłacono on-line |
71 | Iłowska Emilia | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
72 | Hałabis Krzysztof | Straszyn | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
73 | Maksymiuk Marta Maksymiuk | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT- Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
74 | Mgłosiek Rafał | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | Military Police | opłacono on-line |
75 | STOPA ANNA | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
76 | Witek Magdalena | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
77 | Jedliński Andrzej | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | 16 BDOW | opłacono on-line |
78 | Szutkowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
79 | Źródło Michał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
80 | Dordzik Małgorzata | ELBLAG | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
81 | Bartnicki Wojciech | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | TKE -Team Karaś Elblag | opłacono |
82 | Bartnicka Anetta | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | TKE -Team Karaś Elblag | |
83 | Hrycek Marcin | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
84 | Jarmal Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE | opłacono on-line |
85 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
86 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
87 | Matuszak Jacek | ELbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | SSW FIGHTER Elbląg | opłacono on-line |
88 | KUTERNOWSKI IRENEUSZ | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | 16.brem | opłacono on-line |
89 | Kuźnicki Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
90 | Orzechowski Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg | opłacono on-line |
91 | Skoczeń Małgorzata | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
92 | Zajdel Małgorzata | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
93 | Karolkiewicz Barbara | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
94 | Gdula Roman | Gronowo Elbląskie | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
95 | Forc Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
96 | Janaszkiewicz Kamilla | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
97 | Fryga Patryk | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | KLog | opłacono |
98 | Łowczak Wiesław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Team Karaś -Elbląg | opłacono on-line |
99 | Wewiórski Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT- Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
100 | Szymanowski Jarosław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line |
Wyświetleń: 37122