Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trudnowska Marta | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | GRUPA WODNA | opłacono on-line |
2 | Trudnowski Marcin | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | GRUPA WODNA | opłacono on-line |
3 | Kierska-Tomczyk Sylwia | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | Atena | opłacono on-line |
4 | Wiczyński Wojciech | Aniołowo | Polska | Start Biegu na 10 000m | TEAM ANIOŁOWO | opłacono on-line |
5 | Jurago Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
6 | Jurago Karolina | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
7 | Tomaszewski Krystian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
8 | Boris Aneta | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
9 | Siwilewicz Józef | Gdynia | Polska | Start Biegu na 10 000m | Józio TEAM | |
10 | Dobosik Damian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | 43blp Braniewo 3athlete | opłacono on-line |
11 | Oleniacz Pawel | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Pablo | opłacono on-line |
12 | Kochanowski Mariusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
13 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Start Biegu na 10 000m | TRI STAROGARD GD | opłacono on-line |
14 | Sołowiej Magdalena | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono | |
15 | Hołowiński Bartosz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono | |
16 | Kurszewska Magdalena | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | Aniołki nie do zdarcia | opłacono on-line |
17 | Kida Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
18 | Radzikowski Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
19 | Szczesny Piotr | Łeba | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
20 | Ulikowski Tomasz | Pasłęk | Polska | Start Biegu na 10 000m | KB BiegamBoLubię Pasłęk | opłacono on-line |
21 | WIELGOSZ Tomasz | PASŁĘK | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
22 | Godzińska Karolina | Milejewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | ZSG | |
23 | Godzinski Pawel | Milejewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | Bażant NW Elbląg | |
24 | Pokojski Andrzej | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | kropelka | opłacono on-line |
25 | Burzyński Artur Burzyński | Reda | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
26 | Małkiński Bartosz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
27 | Jabłońska Anna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
28 | Talarek Damian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
29 | Gajewski Sebastian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | TKE -Team Karaś Elblag | |
30 | Adamek Kamil | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | JS 1008 | |
31 | Piotrowska Agnieszka Piotrowska | elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
32 | Gadowski Marcin | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Gadek Team | opłacono on-line |
33 | Żydanowicz Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono on-line |
34 | Szcześniak Janusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
35 | Bartczak Jacek | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
36 | Maksymowicz Marcin | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | GE POWER TEAM | opłacono on-line |
37 | Machelski jerzy | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono | |
38 | Szałkowska Anna | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono | |
39 | Maksymowicz Anna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
40 | Mucha Przemysław | PELPLIN | Polska | Start Biegu na 10 000m | Klub Kolarski Pelplin | opłacono on-line |
41 | Borkowski Jacek | Olsztyn | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
42 | Radomski Mirosław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
43 | Kuc Jarosław | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | Kuc team | opłacono on-line |
44 | Kuc Michał | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | Kuc team | opłacono on-line |
45 | Kuc Sylwester | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | Kuc team | opłacono on-line |
46 | Kuc Agata | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | Kuc team | opłacono on-line |
47 | Kwiatkowski Cezary | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono | |
48 | Iwanicka Sylwia | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
49 | Tomaszewicz Damian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Tomaszewicz Team | opłacono on-line |
50 | chmielewski marcin | elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
51 | Szaro Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
52 | Bielawski Bartłomiej | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
53 | Gagjew Mateusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
54 | Fercho Sławomir | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
55 | Stypik Robert | Ostróda | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
56 | Wojnarowicz Zdzislaw | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
57 | Kwas Adrian | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
58 | Daszkiewicz Dawid | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
59 | Daszkiewicz Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | 16.plog | opłacono on-line |
60 | kwas mariusz | elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
61 | Statkiewicz Elżbieta | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
62 | Sarwiński Jacek | Pasłęk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
63 | Kusowski Marek | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Siemens Running Team | |
64 | Sparzak Tomasz | Nowinka | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
65 | Częczek Beata | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
66 | GOSTKOWSKA KAROLINA | GRONOWO GÓRNE | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
67 | Rawdanowicz Dominik | Ostróda | Polska | Start Biegu na 10 000m | Ostróda Runners | opłacono on-line |
68 | BRZOZOWSKA AGNIESZKA | PRZEZMARK | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
69 | SEGDA MARIUSZ | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
70 | Matuszak Krzysztof | Gdansk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
71 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Polska | Start Biegu na 10 000m | Finisz Morąg | opłacono on-line |
72 | Latecka Martyna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | AZS Politechnika Gdańska | opłacono on-line |
73 | Nowak Adam | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | EasyRun Racibórz | opłacono on-line |
74 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
75 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
76 | Janczuk Karol | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Bridge 4 | opłacono on-line |
77 | Jabłoński Jakub | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Team Karaś-Elbląg | opłacono |
78 | Gruchalski Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
79 | Sznaza Tadeusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT- Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
80 | Trzos Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
81 | Piasecki Kamil | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
82 | Iwanowski Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
83 | Kozak Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
84 | Gibas Sławek | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
85 | Orzechowski Michał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
86 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
87 | Kopacz - Buchalska Ewa | OSTRÓDA | Polska | Start Biegu na 10 000m | Team Ostróda | opłacono on-line |
88 | Zapolska Katarzyna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | SP 15 Elbląg | |
89 | Pudlis Monika | Orneta | Polska | Start Biegu na 10 000m | IKS ,,Smok | |
90 | Grodel Artur | Gronowo Górne | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
91 | Grodel Danuta | Gronowo Górne | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
92 | Weis Jakub | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
93 | zalewski jarosław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | OPEN BALANCE TRI TEAM | opłacono on-line |
94 | Tamkun Robert | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
95 | Stasiełowicz Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
96 | Nowoświat Arkadiusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
97 | Kroll Damian | Stare Pole | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
98 | Mysłowski Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
99 | Kamiński Sławomir | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM | opłacono on-line |
100 | Koziarska Anna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line |
Wyświetleń: 37147