VI Elbląski Bieg Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Van Ieperen Alex Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m MKS Truso Elblag opłacono on-line
2 Skonka Anna Gdańsk Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m OLO Team opłacono on-line
3 Skonka Aleksander Gdańsk Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m OLO Team opłacono on-line
4 Leśniewska Małgorzata Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m MKS Truso Elblag opłacono on-line
5 Stefanowicz Inez Elblag Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m MKS Truso Elblag opłacono on-line
6 Rudawski Dominik Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Nagy Team opłacono on-line
7 Lewalski Kacper Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Nagy Team opłacono on-line
8 Rodziewicz Michał Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Nagy Team opłacono on-line
9 Durkiewicz Paweł Braniewo Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Niepodległa Rodzinka opłacono on-line
10 Tubiak Kacper Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Truso Team opłacono on-line
11 Kalinowska Emilia Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Truso Team opłacono on-line
12 Radzikowska Patrycja Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Truso Team opłacono on-line
13 Pogorzelski Wojciech Nowinka Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Niepodległa Rodzinka opłacono on-line
14 Materna Aleksandra Gdynia Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Byle do mety. opłacono on-line
15 Lubowiecka Alicja Wejherowo Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Byle do mety. opłacono on-line
16 Jagodziński Dariusz Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m #BKKSE 2 opłacono on-line
17 Stankiewicz Piotr Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m #BKKSE 2 opłacono on-line
18 Zakęs Marcin Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m #BKKSE 2 opłacono on-line
19 Bernaszuk Wojciech Frombork Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Barteq opłacono on-line
20 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
21 Mańka Eryk Dzierzgoń Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
22 Rogowski Maciek Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Lubię piwko opłacono
23 Wiktoruk Bartek Elblag Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Barteq opłacono on-line
24 Kampiński Piotr Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m KS Korona Elbląg opłacono on-line
25 Kiełczewski Szymon Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m KS Korona Elbląg opłacono on-line
26 Stasiełowicz Patryk Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m KS Korona Elbląg opłacono on-line
27 Kolpert Jakub Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m SZYBCY I WŚCIEKLI opłacono on-line
28 Stromski Grzegorz Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m SZYBCY I WŚCIEKLI opłacono on-line
29 Trochimczuk Milena Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m SZYBCY I WŚCIEKLI opłacono on-line
30 Matuszczak Damian Gdynia Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Poza systemem
31 Wlizło Anna Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m S. Kaminski fizjoterapeuta running team opłacono on-line
32 Wlizło Paweł Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m S. Kaminski fizjoterapeuta running team opłacono on-line
33 Wiktoruk Michał Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Barteq opłacono on-line
34 Sielicki Hubert Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m #BKKSE opłacono on-line
35 Pytliński Krzysztof Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m #BKKSE opłacono on-line
36 Czarnecka Joanna Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m S. Kaminski fizjoterapeuta running team opłacono on-line
37 HULANICKA PATRYCJA ELBLĄG Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m II LO w Elblągu opłacono on-line
38 DOROSZKIEWICZ ANNA ELBLĄG Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m II LO w Elblągu opłacono on-line
39 WAŚNIEWSKA MARTYNA ELBLĄG Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m II LO w Elblągu opłacono on-line
40 Kacprzak Łukasz Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Elbląskie Mamuśki opłacono
41 Jankowski Mateusz Nowy Staw Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Lubię piwko opłacono on-line
42 Kotowski Konrad Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Lubię piwko opłacono on-line
43 Pluciński Piotr Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu opłacono
44 Jędrzejak Jakub Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu opłacono
45 Branecki Jakub Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu opłacono
46 Adamowski Andrzej Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Byle do mety. opłacono on-line
47 Kraszewska Małgorzata Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Elbląskie mamuśki opłacono on-line
48 Zabłocki Damian Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m AS-TRANS TRANSPORT SPEDYCJA opłacono
49 Markowicz Marcin Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m AS-TRANS TRANSPORT SPEDYCJA opłacono
50 Szadkowski Grzegorz Pruszcz Gdański Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m OLO Team opłacono on-line
51 Sawostianik Anna Gdańsk Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m AMR Team opłacono on-line
52 Styczeń Michał Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m AMR Team opłacono on-line
53 Styczeń Roman Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m AMR Team opłacono on-line
54 Jachlewski Pawel Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Niepodległa Rodzinka opłacono on-line
55 Kulesza Maciej Elblag Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m 1918 opłacono on-line
56 Łaskowski Filip Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m 1918 opłacono on-line
57 Mazurek Arkadiusz Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m 1918 opłacono on-line
58 Siemaszko Adam Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m AS-TRANS TRANSPORT SPEDYCJA opłacono on-line
59 Ostrowska Karolina Elbląga Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m DremTemE19
60 Sarnowski Łukasz Nowina Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Sarnowscy Team opłacono on-line
61 Sarnowski Piotr Nowina Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Sarnowscy Team opłacono on-line
62 Begej Anita Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Sarnowscy Team opłacono on-line
63 Sosnowska Anna paslek Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Fit Larwy opłacono on-line
64 Jakubowska Katarzyna Pasłęk Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Fit Larwy opłacono on-line
65 Bąk Kacper Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m BĄCZKI TEAM opłacono on-line
66 Bąk Błażej Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m BĄCZKI TEAM opłacono on-line
67 Bąk Dariusz Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m BĄCZKI TEAM opłacono on-line
68 Pajewska Anna Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Fit Larwy opłacono on-line
69 Zając Bartosz Kierzliny Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m BSB Barczewo Biega opłacono on-line
70 Kozłowski Tomasz Barczewo Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m BSB Barczewo Biega opłacono on-line
71 Menziński Przemysław Barczewo Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m BSB Barczewo Biega opłacono on-line
72 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m #BKKSE opłacono on-line
73 Mazurowska Patrycja Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Elbląskie Mamuśki opłacono on-line


Wyświetleń: 26457

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ