VI Elbląski Bieg Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Van Ieperen Alex Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m MKS Truso Elblag opłacono on-line
2 Trudnowska Marta Elbląg Start Biegu na 10 000m GRUPA WODNA opłacono on-line
3 Trudnowski Marcin Elbląg Start Biegu na 10 000m GRUPA WODNA opłacono on-line
4 Skonka Anna Gdańsk Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m OLO Team opłacono on-line
5 Skonka Aleksander Gdańsk Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m OLO Team opłacono on-line
6 Kierska-Tomczyk Sylwia Gdańsk Start Biegu na 10 000m Atena opłacono on-line
7 Wiczyński Wojciech Aniołowo Start Biegu na 10 000m TEAM ANIOŁOWO opłacono on-line
8 Jurago Tomasz Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
9 Jurago Karolina Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
10 Tomaszewski Krystian Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
11 Boris Aneta Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
12 Dobosik Damian Elbląg Start Biegu na 10 000m 43blp Braniewo 3athlete opłacono on-line
13 Oleniacz Pawel Elbląg Start Biegu na 10 000m Pablo opłacono on-line
14 Leśniewska Małgorzata Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m MKS Truso Elblag opłacono on-line
15 Stefanowicz Inez Elblag Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m MKS Truso Elblag opłacono on-line
16 Kochanowski Mariusz Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
17 Rudawski Dominik Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Nagy Team opłacono on-line
18 Lewalski Kacper Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Nagy Team opłacono on-line
19 Rodziewicz Michał Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Nagy Team opłacono on-line
20 Durkiewicz Paweł Braniewo Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Niepodległa Rodzinka opłacono on-line
21 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Start Biegu na 10 000m TRI STAROGARD GD opłacono on-line
22 Sołowiej Magdalena Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono
23 Hołowiński Bartosz Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono
24 Kurszewska Magdalena Gdańsk Start Biegu na 10 000m Aniołki nie do zdarcia opłacono on-line
25 Tubiak Kacper Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Truso Team opłacono on-line
26 Kalinowska Emilia Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Truso Team opłacono on-line
27 Radzikowska Patrycja Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Truso Team opłacono on-line
28 Kida Krzysztof Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
29 Radzikowski Paweł Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
30 Szczesny Piotr Łeba Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
31 Ulikowski Tomasz Pasłęk Start Biegu na 10 000m KB BiegamBoLubię Pasłęk opłacono on-line
32 WIELGOSZ Tomasz PASŁĘK Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
33 Pokojski Andrzej Braniewo Start Biegu na 10 000m kropelka opłacono on-line
34 Brzyski Janusz Elbląg Start Biegu na 10 000m (osoby pow. 70 roku życia)
35 Burzyński Artur Burzyński Reda Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
36 Małkiński Bartosz Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
37 Jabłońska Anna Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
38 Talarek Damian Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
39 Pogorzelski Wojciech Nowinka Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Niepodległa Rodzinka opłacono on-line
40 Piotrowska Agnieszka Piotrowska elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
41 Gadowski Marcin Elbląg Start Biegu na 10 000m Gadek Team opłacono on-line
42 Żydanowicz Łukasz Elbląg Start Biegu na 10 000m Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono on-line
43 Szcześniak Janusz Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
44 Bartczak Jacek Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
45 Maksymowicz Marcin Elbląg Start Biegu na 10 000m GE POWER TEAM opłacono on-line
46 Machelski jerzy Elblag Start Biegu na 10 000m opłacono
47 Szałkowska Anna Elblag Start Biegu na 10 000m opłacono
48 Mucha Przemysław PELPLIN Start Biegu na 10 000m Klub Kolarski Pelplin opłacono on-line
49 Borkowski Jacek Olsztyn Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
50 Radomski Mirosław Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
51 Kuc Jarosław Elblag Start Biegu na 10 000m Kuc team opłacono on-line
52 Kuc Michał Elblag Start Biegu na 10 000m Kuc team opłacono on-line
53 Kuc Sylwester Elblag Start Biegu na 10 000m Kuc team opłacono on-line
54 Kuc Agata Elblag Start Biegu na 10 000m Kuc team opłacono on-line
55 Materna Aleksandra Gdynia Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Byle do mety. opłacono on-line
56 Lubowiecka Alicja Wejherowo Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Byle do mety. opłacono on-line
57 Kwiatkowski Cezary Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono
58 Iwanicka Sylwia Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
59 Tomaszewicz Damian Elbląg Start Biegu na 10 000m Tomaszewicz Team opłacono on-line
60 chmielewski marcin elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
61 Szaro Grzegorz Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
62 Bielawski Bartłomiej Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
63 Gagjew Mateusz Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
64 Fercho Sławomir Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
65 Jagodziński Dariusz Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m #BKKSE 2 opłacono on-line
66 Stypik Robert Ostróda Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
67 Stankiewicz Piotr Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m #BKKSE 2 opłacono on-line
68 Zakęs Marcin Elbląg Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m #BKKSE 2 opłacono on-line
69 Wojnarowicz Zdzislaw Elblag Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
70 Kwas Adrian Elblag Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
71 Daszkiewicz Dawid Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
72 Daszkiewicz Grzegorz Elbląg Start Biegu na 10 000m 16.plog opłacono on-line
73 Bernaszuk Wojciech Frombork Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m Barteq opłacono on-line
74 kwas mariusz elblag Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
75 Statkiewicz Elżbieta Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
76 Sarwiński Jacek Pasłęk Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
77 Sparzak Tomasz Nowinka Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
78 Częczek Beata Elblag Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
79 GOSTKOWSKA KAROLINA GRONOWO GÓRNE Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
80 Rawdanowicz Dominik Ostróda Start Biegu na 10 000m Ostróda Runners opłacono on-line
81 SEGDA MARIUSZ ELBLĄG Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
82 Matuszak Krzysztof Gdansk Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
83 Schoenrock Tomasz Nowy Dwór Gdański Start Biegu na 10 000m Finisz Morąg opłacono on-line
84 Latecka Martyna Elbląg Start Biegu na 10 000m AZS Politechnika Gdańska opłacono on-line
85 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
86 Mańka Eryk Dzierzgoń Start sztafety na 3 pętle po 3.333 m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
87 Nowak Adam Elbląg Start Biegu na 10 000m EasyRun Racibórz opłacono on-line
88 Ruchlewicz Natalia Sztum Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
89 Śrutkowski Sylwester Sztum Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
90 Janczuk Karol Elbląg Start Biegu na 10 000m Bridge 4 opłacono on-line
91 Jabłoński Jakub Elbląg Start Biegu na 10 000m Team Karaś-Elbląg opłacono
92 Gruchalski Tomasz Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
93 Sznaza Tadeusz Elbląg Start Biegu na 10 000m ETT- Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
94 Trzos Łukasz Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
95 Piasecki Kamil Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
96 Iwanowski Piotr Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
97 Kozak Krzysztof Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
98 Gibas Sławek Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
99 Orzechowski Michał Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line
100 Pawłowski Krzysztof Elbląg Start Biegu na 10 000m opłacono on-line


Wyświetleń: 25748

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ