Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Trzos Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
102 | Sznaza Tadeusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT- Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
103 | Gruchalski Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
104 | Jabłoński Jakub | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Team Karaś-Elbląg | opłacono |
105 | Janczuk Karol | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Bridge 4 | opłacono on-line |
106 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
107 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
108 | Nowak Adam | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | EasyRun Racibórz | opłacono on-line |
109 | Latecka Martyna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | AZS Politechnika Gdańska | opłacono on-line |
110 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Polska | Start Biegu na 10 000m | Finisz Morąg | opłacono on-line |
111 | Matuszak Krzysztof | Gdansk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
112 | SEGDA MARIUSZ | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
113 | BRZOZOWSKA AGNIESZKA | PRZEZMARK | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
114 | Rawdanowicz Dominik | Ostróda | Polska | Start Biegu na 10 000m | Ostróda Runners | opłacono on-line |
115 | GOSTKOWSKA KAROLINA | GRONOWO GÓRNE | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
116 | Częczek Beata | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
117 | Sparzak Tomasz | Nowinka | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
118 | Kusowski Marek | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Siemens Running Team | |
119 | Sarwiński Jacek | Pasłęk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
120 | Statkiewicz Elżbieta | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
121 | kwas mariusz | elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
122 | Daszkiewicz Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | 16.plog | opłacono on-line |
123 | Daszkiewicz Dawid | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
124 | Kwas Adrian | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
125 | Wojnarowicz Zdzislaw | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
126 | Stypik Robert | Ostróda | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
127 | Fercho Sławomir | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
128 | Gagjew Mateusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
129 | Bielawski Bartłomiej | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
130 | Szaro Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
131 | chmielewski marcin | elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
132 | Tomaszewicz Damian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Tomaszewicz Team | opłacono on-line |
133 | Iwanicka Sylwia | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
134 | Kwiatkowski Cezary | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono | |
135 | Kuc Agata | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | Kuc team | opłacono on-line |
136 | Kuc Sylwester | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | Kuc team | opłacono on-line |
137 | Kuc Michał | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | Kuc team | opłacono on-line |
138 | Kuc Jarosław | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | Kuc team | opłacono on-line |
139 | Radomski Mirosław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
140 | Borkowski Jacek | Olsztyn | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
141 | Mucha Przemysław | PELPLIN | Polska | Start Biegu na 10 000m | Klub Kolarski Pelplin | opłacono on-line |
142 | Maksymowicz Anna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
143 | Szałkowska Anna | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono | |
144 | Machelski jerzy | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono | |
145 | Maksymowicz Marcin | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | GE POWER TEAM | opłacono on-line |
146 | Bartczak Jacek | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
147 | Szcześniak Janusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
148 | Żydanowicz Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono on-line |
149 | Gadowski Marcin | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Gadek Team | opłacono on-line |
150 | Piotrowska Agnieszka Piotrowska | elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
151 | Adamek Kamil | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | JS 1008 | |
152 | Gajewski Sebastian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | TKE -Team Karaś Elblag | |
153 | Talarek Damian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
154 | Jabłońska Anna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
155 | Małkiński Bartosz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
156 | Burzyński Artur Burzyński | Reda | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
157 | Pokojski Andrzej | Braniewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | kropelka | opłacono on-line |
158 | Godzinski Pawel | Milejewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | Bażant NW Elbląg | |
159 | Godzińska Karolina | Milejewo | Polska | Start Biegu na 10 000m | ZSG | |
160 | WIELGOSZ Tomasz | PASŁĘK | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
161 | Ulikowski Tomasz | Pasłęk | Polska | Start Biegu na 10 000m | KB BiegamBoLubię Pasłęk | opłacono on-line |
162 | Szczesny Piotr | Łeba | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
163 | Radzikowski Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
164 | Kida Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
165 | Kurszewska Magdalena | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | Aniołki nie do zdarcia | opłacono on-line |
166 | Hołowiński Bartosz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono | |
167 | Sołowiej Magdalena | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono | |
168 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Start Biegu na 10 000m | TRI STAROGARD GD | opłacono on-line |
169 | MISIOR MARIUSZ | BRANIEWO | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
170 | Jabłoński Przemysław | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
171 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
172 | Łudczak Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | Parkrun Gdańsk-Południe | opłacono on-line |
173 | Łudczak Sylwia | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | Parkrun Gdańsk-Południe | opłacono on-line |
174 | Schwan Agnieszka | Rumia | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
175 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
176 | Trochimczuk Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
177 | Smolarek Robert | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
178 | Kamiński Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
179 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | JBB | opłacono on-line |
180 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | evoubezpieczenia.pl | opłacono on-line |
181 | Skibińska Anna | Elbląg | Portugalia | Start Biegu na 10 000m | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
182 | Skibiński Robert | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
183 | ZĘBALA Tomasz | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | 16.brem | opłacono on-line |
184 | Białkowska Marta | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
185 | Kępiński Sławomir | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Sławo Team | opłacono on-line |
186 | Gurba Krystian | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
187 | Błażewicz-Baranowska Agnieszka | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
188 | Bałdyga Renata | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
189 | Mickiewicz Ewa | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | TKE Team Karaś Elblag | opłacono on-line |
190 | Pater Barbara | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
191 | Cholibski Bartosz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | PWD | opłacono on-line |
192 | Żurawski Michał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
193 | Wrzosek Tomasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
194 | Stryjewski Karol | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
195 | Mowczyn Martyna | ELBLAG | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
196 | Liber Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
197 | Nowosielski Marek | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
198 | Albrecht Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Pułk wsparcia dowodzenia | opłacono on-line |
199 | Tomal Grzegorz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
200 | Morus Maciek | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line |
Wyświetleń: 37145