VI Elbląski Bieg Niepodległości

10 km - VI Elbląski Bieg Niepodległości

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik NETTO Prędkość km/h x Tempo min/km x Punkt 1 Punkt 2 Punkt 3
1 401 SPUSTEK MARCIN M 1 M 0-29 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLAG 10km 0:34:32 17.37 [km/h] 0:03:27 [min/km] 0:11:28 0:23:00 0:34:32
2 381 SEROCKI ADAM M 2 M 40-49 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10km 0:34:47 17.25 [km/h] 0:03:29 [min/km] 0:11:33 0:23:12 0:34:47
3 315 OSSOWSKI JAKUB M 3 M 0-29 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD PW 10km 0:35:08 17.08 [km/h] 0:03:31 [min/km] 0:11:33 0:23:18 0:35:08
4 349 PRZYBYLA ADRIAN M 4 M 0-29 1 ILAWA TEAM KOPEĆ 10km 0:35:12 17.05 [km/h] 0:03:31 [min/km] 0:11:33 0:23:09 0:35:12
5 474 WOJNOWSKI MICHAŁ M 5 M 30-39 1 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 10km 0:35:15 17.02 [km/h] 0:03:32 [min/km] 0:11:31 0:23:33 0:35:19
6 294 MRÓWKA MICHAŁ M 6 M 30-39 2 GDAŃSK MAJA TEAM 10km 0:35:36 16.85 [km/h] 0:03:34 [min/km] 0:11:40 0:35:36 0:00:00
7 188 KLUGE KRZYSZTOF M 7 M 30-39 3 ELBLĄG HEALFOOD / MOTYLA JOGA 10km 0:35:43 16.80 [km/h] 0:03:34 [min/km] 0:11:34 0:23:34 0:35:43
8 151 JASZCZERSKI PAWEŁ M 8 M 0-29 2 GRUDZIĄDZ INVICTUS 3CITY 10km 0:35:51 16.74 [km/h] 0:03:35 [min/km] 0:11:46 0:23:50 0:35:51
9 24 BESTVATER MARCEL M 9 M 0-29 3 DĄBRÓWNO BIEGAJ Z BARTKIEM 10km 0:36:34 16.41 [km/h] 0:03:39 [min/km] 0:12:01 0:24:15 0:36:34
10 52 CZAJA LESZEK M 10 M 40-49 1 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GD 10km 0:36:37 16.39 [km/h] 0:03:40 [min/km] 0:12:02 0:24:18 0:36:37
11 45 CHMIELEWSKI MARCIN M 11 M 40-49 2 ELBLĄG 10km 0:37:18 16.09 [km/h] 0:03:44 [min/km] 0:12:14 0:24:47 0:37:18
12 343 PROCHNA KRZYSZTOF M 12 M 40-49 3 FROMBORK DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10km 0:37:23 16.05 [km/h] 0:03:44 [min/km] 0:12:14 0:24:48 0:37:23
13 105 GOMULSKI MARCIN M 13 M 30-39 4 MORĄG FINISZ MORĄG 10km 0:38:04 15.76 [km/h] 0:03:48 [min/km] 0:12:23 0:25:16 0:38:04
14 282 MIERNICZAK BARTŁOMIEJ M 14 M 30-39 5 KRAKÓW ESKADRA KRAKÓW 10km 0:38:17 15.67 [km/h] 0:03:50 [min/km] 0:12:32 0:25:26 0:38:17
15 63 DOBOSIK DAMIAN M 15 M 30-39 6 ELBLĄG 43BLP BRANIEWO 3ATHLETE 10km 0:38:27 15.60 [km/h] 0:03:51 [min/km] 0:12:18 0:25:24 0:38:27
16 374 SATKIEWICZ PIOTR M 16 M 40-49 4 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:38:36 15.54 [km/h] 0:03:52 [min/km] 0:12:15 0:25:22 0:38:36
17 81 FERCHO KAROL M 17 M 30-39 7 ELBLĄG 10km 0:38:54 15.42 [km/h] 0:03:53 [min/km] 0:12:50 0:25:54 0:38:54
18 299 NIEMYJSKA BEATA K 1 K 0-29 STAROCIN LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:39:04 15.36 [km/h] 0:03:54 [min/km] 0:13:00 0:26:10 0:39:04
19 30 BOGDAŃSKI PIOTR M 18 M 30-39 8 ELBLĄG 10km 0:39:05 15.35 [km/h] 0:03:55 [min/km] 0:12:58 0:26:09 0:39:05
20 182 KASZUBOWSKI ZENON M 19 M 50-59 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 10km 0:39:06 15.35 [km/h] 0:03:55 [min/km] 0:12:47 0:26:00 0:39:06
21 505 OSIŃSKI RYSZARD M 20 M 50-59 2 MALBORK - 10km 0:39:06 15.35 [km/h] 0:03:55 [min/km] 0:12:41 0:25:58 0:39:06
22 414 SYROCKI SYLWESTER M 21 M 40-49 5 ELBLĄG 10km 0:39:17 15.27 [km/h] 0:03:56 [min/km] 0:13:00 0:26:10 0:39:17
23 405 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 22 M 50-59 3 ELBLĄG MARATOŃCZYK ELBLĄG 10km 0:39:25 15.22 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:13:00 0:26:11 0:39:25
24 106 GORCZYCKI GRZEGORZ M 23 M 40-49 6 GDAŃSK NIKOŚ TEAM 10km 0:39:40 15.13 [km/h] 0:03:58 [min/km] 0:12:41 0:26:09 0:39:40
25 136 JAKIMCZUK ALEKSANDRA K 2 K 30-39 BRANIEWO 10km 0:39:52 15.05 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:12:59 0:26:17 0:39:52
26 212 KRZESZEWSKI GRZEGORZ M 24 M 40-49 7 ELBLĄG ECM EL HURT ELBLĄG 10km 0:39:53 15.04 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:12:59 0:26:17 0:39:53
27 29 BOGDAŃSKI KRZYSZTOF M 25 M 40-49 8 BRANIEWO 10km 0:40:08 14.95 [km/h] 0:04:01 [min/km] 0:13:26 0:26:51 0:40:08
28 519 ROSZYŃSKI PAWEŁ M 26 M 30-39 9 BRANIEWO PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 10km 0:40:14 14.91 [km/h] 0:04:01 [min/km] 0:13:16 0:26:48 0:40:14
29 79 FEDAN DOMINIK M 27 M 0-29 4 MORĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD PW 10km 0:40:18 14.89 [km/h] 0:04:02 [min/km] 0:13:35 0:27:05 0:40:18
30 402 STANISZEWSKI PAWEŁ M 28 M 30-39 10 ELBLĄG U "ŁASUCHA" 10km 0:40:20 14.88 [km/h] 0:04:02 [min/km] 0:12:47 0:26:25 0:40:20
31 499 ZYZEK MARIUSZ M 29 M 50-59 4 ELBLĄG 10km 0:40:42 14.74 [km/h] 0:04:04 [min/km] 0:12:53 0:26:35 0:40:42
32 442 TOMASZEWICZ DAMIAN M 30 M 0-29 5 ELBLĄG TOMASZEWICZ TEAM 10km 0:41:01 14.63 [km/h] 0:04:06 [min/km] 0:13:10 0:27:13 0:41:01
33 187 KLUCZYK ARTUR M 31 M 0-29 6 ELBLĄG 10km 0:41:08 14.59 [km/h] 0:04:07 [min/km] 0:13:01 0:26:53 0:41:08
34 302 NOWOSIELSKI PIOTR M 32 M 40-49 9 SZTUM LKS ,,ZANTYR'' SZTUM 10km 0:41:26 14.48 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:13:51 0:27:42 0:41:26
35 218 KUKUĆ-KWAPISZEWSKA ANNA K 3 K 40-49 ELBLĄG 10km 0:41:26 14.48 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:13:44 0:27:39 0:41:26
36 231 KWIDZIŃSKI BARTOSZ M 33 M 0-29 7 ELBLĄG 10km 0:41:27 14.48 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:13:27 0:27:25 0:41:27
37 443 TOMASZEWICZ MICHAŁ M 34 M 30-39 11 ELBLĄG 10km 0:41:35 14.43 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:13:33 0:27:43 0:41:35
38 322 PAWLYTA MICHAŁ M 35 M 30-39 12 ELBLĄG BLACK & WHITE STYLE - KM PSP ELBLĄG 10km 0:41:35 14.43 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:12:51 0:27:09 0:41:35
39 356 RANISZEWSKI PRZEMYSŁAW M 36 M 30-39 13 ELBLĄG TEAM KARAŚ-ELBLĄG 10km 0:41:37 14.42 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:13:43 0:27:52 0:41:37
40 132 JABŁONKA GRZEGORZ M 37 M 30-39 14 ELBLĄG 10km 0:41:38 14.41 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:13:39 0:27:43 0:41:38
41 366 RUCHLEWICZ NATALIA K 4 K 0-29 1 SZTUM 10km 0:41:39 14.41 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:13:16 0:27:09 0:41:39
42 85 FORC TOMASZ M 38 M 40-49 10 ELBLĄG 10km 0:41:42 14.39 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:14:01 0:27:54 0:41:42
43 270 MATKIEWICZ PIOTR M 39 M 30-39 15 ELBLĄG LABOSPORT TEAM 10km 0:41:58 14.30 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:14:00 0:28:13 0:41:58
44 71 DURKIEWICZ ALEKSANDER M 40 M 40-49 11 BRANIEWO 10km 0:42:02 14.27 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:13:53 0:28:10 0:42:02
45 167 KACZMARCZYK BARTŁOMIEJ M 41 M 30-39 16 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:42:02 14.27 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:13:58 0:28:16 0:42:02
46 488 ZAŁUCKI ZBIGNIEW M 42 M 50-59 5 BIELNIK PIERWSZY TRIWISE 10km 0:42:03 14.27 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:13:40 0:27:50 0:42:03
47 272 MATULEWICZ MAGDALENA K 5 K 30-39 1 ELBLĄG 3ATHLETE 10km 0:42:06 14.25 [km/h] 0:04:13 [min/km] 0:13:20 0:27:38 0:42:06
48 472 WŁOSZCZYŃSKI MACIEJ M 43 M 30-39 17 ELBLĄG .....PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA 10km 0:42:08 14.24 [km/h] 0:04:13 [min/km] 0:13:49 0:28:13 0:42:08
49 338 POGORZELSKI DANIEL M 44 M 30-39 18 ELBLĄG 10km 0:42:16 14.20 [km/h] 0:04:14 [min/km] 0:14:05 0:28:23 0:42:16
50 190 KOBYRA JANUSZ M 45 M 40-49 12 ELBLĄG 10km 0:42:18 14.18 [km/h] 0:04:14 [min/km] 0:14:27 0:28:32 0:42:18
51 466 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 46 M 50-59 6 ANIOŁOWO 10km 0:42:20 14.17 [km/h] 0:04:14 [min/km] 0:13:33 0:27:49 0:42:20
52 426 SZEWCZYK MIROSŁAW M 47 M 40-49 13 MILEJEWO 10km 0:42:21 14.17 [km/h] 0:04:14 [min/km] 0:13:32 0:27:49 0:42:21
53 56 ĆWIKLIŃSKI TOMASZ M 48 M 30-39 19 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD PW 10km 0:42:23 14.16 [km/h] 0:04:14 [min/km] 0:00:00
54 255 ŁUKOMSKI ANDRZEJ M 49 M 60-69 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:42:24 14.15 [km/h] 0:04:14 [min/km] 0:13:45 0:27:59 0:42:24
55 358 RAULIN TOMASZ M 50 M 0-29 8 ELBLĄG GE POWER TEAM 10km 0:42:28 14.13 [km/h] 0:04:15 [min/km] 0:14:13 0:28:33 0:42:28
56 378 SCHOENROCK TOMASZ M 51 M 0-29 9 NOWY DWÓR GDAŃSKI FINISZ MORĄG 10km 0:42:29 14.12 [km/h] 0:04:15 [min/km] 0:14:00 0:28:27 0:42:29
57 511 WASIELEWSKI MICHAŁ M 52 M 40-49 14 KUTNO - 10km 0:42:36 14.08 [km/h] 0:04:16 [min/km] 0:13:52 0:28:16 0:42:36
58 244 LOMPERT ANDRZEJ M 53 M 40-49 15 ELBLAG 10km 0:42:40 14.06 [km/h] 0:04:16 [min/km] 0:14:15 0:28:24 0:42:40
59 165 KACPERSKI BARTOSZ M 54 M 0-29 10 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 10km 0:42:42 14.05 [km/h] 0:04:16 [min/km] 0:13:01 0:27:39 0:42:42
60 221 KUROWSKI MICHAŁ M 55 M 30-39 20 ELBLĄG GOLDEN TEAM 10km 0:42:42 14.05 [km/h] 0:04:16 [min/km] 0:14:08 0:28:22 0:42:42
61 463 WĄSIK BARTŁOMIEJ M 56 M 30-39 21 GDAŃSK 10km 0:42:54 13.99 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:13:46 0:28:13 0:42:54
62 514 SIWILEWICZ JÓZEF M 57 M 30-39 22 GDYNIA JÓZIO TEAM 10km 0:42:58 13.96 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:14:18 0:28:29 0:42:58
63 416 SZARKO MACIEJ M 58 M 40-49 16 ELBLĄG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10km 0:43:00 13.95 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:13:41 0:27:55 0:43:00
64 169 KACZYŃSKI KAMIL M 59 M 40-49 17 MORĄG FINISZ MORĄG 10km 0:43:08 13.91 [km/h] 0:04:19 [min/km] 0:28:12 0:43:08 0:00:00
65 219 KURCZEWSKI PRZEMYSŁAW M 60 M 40-49 18 ELBLĄG 10km 0:43:18 13.86 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:13:38 0:28:28 0:43:18
66 32 BONGALSKI SŁAWOMIR M 61 M 40-49 19 OSTRÓDA 4W-MBOT 10km 0:43:19 13.85 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:14:20 0:28:34 0:43:19
67 75 DZIEDZIEWICZ SEBASTIAN M 62 M 0-29 11 ELBLĄG NOTOJO 10km 0:43:30 13.79 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:14:04 0:28:39 0:43:30
68 150 JASZCZERSKA GRAŻYNA K 6 K 50-59 1 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 10km 0:43:39 13.75 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:14:28 0:29:00 0:43:39
69 467 WICZYŃSKI WOJCIECH M 63 M 30-39 23 ANIOŁOWO TEAM ANIOŁOWO 10km 0:43:43 13.72 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:14:14 0:29:07 0:43:43
70 226 KUTRA SEBASTIAN M 64 M 40-49 20 ELBLĄG 10km 0:43:44 13.72 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:14:45 0:29:40 0:43:44
71 117 GRUBECKI MARCIN M 65 M 30-39 24 RACZKI ELBLĄSKIE DEPRESJA RACZKI ELBLĄSKIE 10km 0:43:59 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:14:42 0:29:23 0:43:59
72 250 ŁOWCZAK WIESŁAW M 66 M 40-49 21 ELBLĄG TEAM KARAŚ -ELBLĄG 10km 0:44:04 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:13:48 0:28:48 0:44:04
73 153 JAŻDŻEWSKI SEWERYN M 67 M 30-39 25 NOWY DWÓR GDAŃSKI LKS ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI 10km 0:44:06 13.61 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:14:49 0:29:38 0:44:06
74 372 SANGOWSKI ANDRZEJ M 68 M 40-49 22 TOLKMICKO 10km 0:44:19 13.54 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:14:45 0:29:38 0:44:19
75 116 GROSZYK ŁUKASZ M 69 M 30-39 26 ELBLĄG 10km 0:44:21 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:14:41 0:29:35 0:44:21
76 236 LEŚNIAK DANIEL M 70 M 40-49 23 ELBLĄG 10km 0:44:22 13.52 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:14:36 0:29:33 0:44:22
77 102 GOŁĘBIEWSKI STEFAN M 71 M 40-49 24 BRANIEWO 10km 0:44:23 13.52 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:14:24 0:29:15 0:44:23
78 434 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 72 M 0-29 12 SZTUM 10km 0:44:23 13.52 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:14:48 0:29:46 0:44:23
79 251 ŁUDCZAK KRZYSZTOF M 73 M 40-49 25 GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK-POŁUDNIE 10km 0:44:24 13.51 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:14:48 0:29:44 0:44:24
80 258 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 74 M 30-39 27 SZTUM 10km 0:44:24 13.51 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:14:52 0:29:52 0:44:24
81 325 PENK ŁUKASZ M 75 M 30-39 28 ELBLĄG 10km 0:44:25 13.51 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:14:49 0:29:44 0:44:25
82 209 KROLL DAMIAN M 76 M 40-49 26 STARE POLE 10km 0:44:27 13.50 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:15:18 0:30:15 0:44:27
83 1 ADAMIEC PATRYK M 77 M 0-29 13 ELBLĄG 10km 0:44:28 13.49 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:15:24 0:30:05 0:44:28
84 274 MATUSZAK KRZYSZTOF M 78 M 30-39 29 GDANSK 10km 0:44:28 13.49 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:14:47 0:29:43 0:44:28
85 305 ODZIEMCZYK TOMASZ M 79 M 30-39 30 ELBLĄG EVOUBEZPIECZENIA.PL 10km 0:44:28 13.49 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:14:35 0:29:42 0:44:28
86 40 BURZYKOWSKI ANDRZEJ M 80 M 40-49 27 ELBLAG 10km 0:44:32 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:14:48 0:29:44 0:44:32
87 383 SIKORSKI ARKADIUSZ M 81 M 30-39 31 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DOWÓDZTWA WIELONARODOWEJ DYWIZJI PÓŁNOCNY-WSCHÓD 10km 0:44:37 13.45 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:14:41 0:29:49 0:44:37
88 340 POKOJSKI ANDRZEJ M 82 M 30-39 32 BRANIEWO KROPELKA 10km 0:44:43 13.42 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:17:11 0:30:55 0:44:43
89 500 ŹRÓDŁO MICHAŁ M 83 M 0-29 14 ELBLĄG 10km 0:44:44 13.41 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:13:59 0:28:52 0:44:44
90 326 PERNACH PIOTR M 84 M 40-49 28 ELBLĄG MND NE 10km 0:44:45 13.41 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:14:51 0:29:48 0:44:45
91 154 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW M 85 M 50-59 7 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:44:45 13.41 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:14:43 0:29:41 0:44:45
92 206 KRASOWSKI JANUSZ M 86 M 50-59 8 ELBLĄG SP 11 ELBLĄG 10km 0:44:46 13.40 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:14:51 0:29:49 0:44:46
93 118 GRUCHALSKI RAFAŁ M 87 M 40-49 29 ELBLĄG PORTEL.PL 10km 0:44:46 13.40 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:14:48 0:29:44 0:44:46
94 178 KAPTEINA ROBERT M 88 M 40-49 30 GRONOWO GÓRNE 10km 0:44:46 13.40 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:14:25 0:29:45 0:44:46
95 4 ANGIELCZYK ADAM M 89 M 30-39 33 GDAŃSK ANIOŁKI NIE DO ZDARCIA 10km 0:44:51 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:14:02 0:29:07 0:44:51
96 238 LEWANDOWSKI JANUSZ M 90 M 50-59 9 IŁAWA 10km 0:44:54 13.36 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:15:09 0:30:12 0:44:54
97 457 TYFERT KRZYSZTOF M 91 M 40-49 31 ELBLĄG 10km 0:45:00 13.33 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:14:49 0:29:52 0:45:00
98 347 ŁABAJ KAROL M 92 M 0-29 15 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA ELBLĄG 10km 0:45:19 13.24 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:15:55 0:31:01 0:45:19
99 215 KUC MICHAŁ M 93 M 0-29 16 ELBLAG KUC TEAM 10km 0:45:22 13.23 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:13:49 0:29:49 0:45:22
100 496 ZNAROWSKA BOŻENA K 7 K 50-59 2 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10km 0:45:25 13.21 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:14:54 0:30:06 0:45:25
101 66 DRAGAN MATEUSZ M 94 M 30-39 34 ELBLĄG 10km 0:45:33 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:16:32 0:31:48 0:45:33
102 145 JARMAL TOMASZ M 95 M 30-39 35 ELBLĄG WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 10km 0:45:34 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:14:54 0:29:57 0:45:34
103 225 KUTERNOWSKI IRENEUSZ M 96 M 30-39 36 ELBLĄG 16.BREM 10km 0:45:34 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:15:16 0:30:18 0:45:34
104 83 FILIPCZYK JOANNA K 8 K 40-49 1 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 10km 0:45:35 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km] 0:15:11 0:30:18 0:45:35
105 502 ŻYDANOWICZ ŁUKASZ M 97 M 30-39 37 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD PW 10km 0:45:38 13.15 [km/h] 0:04:34 [min/km] 0:14:22 0:29:54 0:45:38
106 368 RYCHTER WIESŁAW M 98 M 60-69 2 ELBLĄG MISTRZ POLSKI W DUATLONIE 2019 10km 0:45:55 13.07 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:14:30 0:30:15 0:45:55
107 346 PRONOBIS BEATA K 9 K 40-49 2 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 10km 0:45:58 13.05 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:15:18 0:30:40 0:45:58
108 269 MARNIK JANUSZ M 99 M 40-49 32 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:46:08 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:15:23 0:30:54 0:46:08
109 280 MIECZKOWSKI TOMASZ M 100 M 40-49 33 PASŁĘK TONIK 10km 0:46:09 13.00 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:15:23 0:30:53 0:46:09
110 441 TOMANKIEWICZ ŁUKASZ M 101 M 30-39 38 ELBLĄG 10km 0:46:10 13.00 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:14:53 0:30:06 0:46:10
111 283 MIKOŁAJEWSKI ARKADIUSZ M 102 M 30-39 39 ELBLĄG 10km 0:46:16 12.97 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:14:31 0:30:21 0:46:16
112 357 RAULIN RAFAŁ M 103 M 30-39 40 ELBLĄG 10km 0:46:17 12.96 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:15:48 0:31:17 0:46:17
113 205 KRAKOWSKI TOMASZ M 104 M 30-39 41 ELBLĄG 10km 0:46:18 12.96 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:14:52 0:30:29 0:46:18
114 413 SUKOW JERZY M 105 M 40-49 34 ELBLAG KS HART ELBLĄG 10km 0:46:19 12.95 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:15:40 0:31:11 0:46:19
115 123 HAJDUS PIOTR M 106 M 40-49 35 BRANIEWO 10km 0:46:22 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:15:15 0:30:51 0:46:22
116 171 KALINOWSKI ZBIGNIEW M 107 M 50-59 10 JÓZEFÓW 10km 0:46:26 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:15:31 0:30:53 0:46:26
117 345 PROKOP WOJCIECH M 108 M 0-29 17 ELBLĄG IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ELBLĄGU 10km 0:46:30 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:15:15 0:31:03 0:46:30
118 497 ZYCH DAWID M 109 M 40-49 36 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 10km 0:46:30 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:15:16 0:30:58 0:46:30
119 336 PODHORODECKI ARKADIUSZ M 110 M 50-59 11 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM. 10km 0:46:33 12.89 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:15:09 0:30:50 0:46:33
120 493 ZIEMIŃSKA MAGDALENA K 10 K 40-49 3 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:46:33 12.89 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:15:09 0:30:50 0:46:33
121 203 KRAJNIK OSKAR M 111 M 0-29 18 PELPLIN GK GRYF TCZEW 10km 0:46:34 12.88 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:15:20 0:31:00 0:46:34
122 317 OTŁOWSKI GRZEGORZ M 112 M 30-39 42 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM. 10km 0:46:34 12.88 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:15:08 0:30:49 0:46:34
123 295 MUCHA PRZEMYSŁAW M 113 M 30-39 43 PELPLIN KLUB KOLARSKI PELPLIN 10km 0:46:35 12.88 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:15:22 0:31:01 0:46:35
124 38 BRZOZOWSKI JACEK M 114 M 30-39 44 ELBLĄG TKE TEAM KARAŚ ELBLAG 10km 0:46:38 12.87 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:15:07 0:30:49 0:46:38
125 72 DYAS KRZYSZTOF M 115 M 40-49 37 ELBLĄG EKK ELBLĄG 10km 0:46:45 12.83 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:15:10 0:30:45 0:00:00
126 91 GAGJEW MATEUSZ M 116 M 30-39 45 ELBLĄG 10km 0:46:51 12.81 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:15:17 0:30:56 0:46:51
127 134 JABŁOŃSKI PRZEMYSŁAW M 117 M 30-39 46 ELBLAG 10km 0:46:52 12.80 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:15:24 0:30:50 0:46:52
128 465 WEWIÓRSKI PAWEŁ M 118 M 40-49 38 ELBLĄG ETT- ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:46:57 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:15:38 0:31:28 0:46:57
129 121 GRYNIS PAWEŁ M 119 M 30-39 47 ELBLĄG SP 14 ELBLĄG 10km 0:47:00 12.77 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:15:22 0:31:19 0:47:00
130 23 BENDYK ELŻBIETA K 11 K 50-59 3 ELBLĄG 10km 0:47:09 12.73 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:15:38 0:31:27 0:47:09
131 90 GADOWSKI MARCIN M 120 M 30-39 48 ELBLĄG GADEK TEAM 10km 0:47:12 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:15:43 0:31:32 0:47:12
132 2 ADAMKOWSKI RAFAŁ M 121 M 0-29 19 ELBLAG 10km 0:47:16 12.69 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:16:46 0:32:16 0:47:16
133 431 SZYMANOWSKI JAROSŁAW M 122 M 0-29 20 ELBLĄG 10km 0:47:16 12.69 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:15:22 0:31:44 0:47:16
134 95 GLAESMANN ARTUR M 123 M 40-49 39 ELBLĄG 10km 0:47:19 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:14:52 0:30:49 0:47:19
135 273 MATUSZAK JACEK M 124 M 30-39 49 ELBLĄG SSW FIGHTER ELBLĄG 10km 0:47:20 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:15:26 0:31:06 0:47:20
136 166 KACPRZAK MARIUSZ M 125 M 30-39 50 ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:47:22 12.67 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:15:49 0:31:52 0:47:22
137 436 TALAREK DAMIAN M 126 M 0-29 21 ELBLĄG 10km 0:47:24 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:16:23 0:32:13 0:47:24
138 222 KUROWSKI TOMASZ M 127 M 0-29 22 ELBLĄG 10km 0:47:24 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:15:02 0:30:49 0:47:24
139 350 PRZYBYŁEK MICHAŁ M 128 M 30-39 51 MORĄG POLICYJNY KLUB SPORTOWY MAZURY 10km 0:47:25 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:14:58 0:31:15 0:47:25
140 267 MARKIEWICZ PAWEŁ M 129 M 30-39 52 ELBLĄG 10km 0:47:27 12.64 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:15:16 0:31:20 0:47:27
141 287 MINDA EWELINA K 12 K 30-39 2 ELBLAG 10km 0:47:33 12.62 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:14:59 0:31:17 0:47:33
142 352 RABOJ ANDRZEJ M 130 M 30-39 53 PASŁĘK 10km 0:47:36 12.61 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:15:48 0:31:53 0:47:36
143 21 BĄK BARTŁOMIEJ M 131 M 30-39 54 ELBLĄG MULTINATIONAL DIVISION NORTH EAST 10km 0:47:37 12.60 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:16:23 0:32:05 0:47:37
144 449 TONGA JAN M 132 M 30-39 55 ELBLĄG 43 BLP 10km 0:47:39 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:14:56 0:31:14 0:47:39
145 448 TOMKOWICZ TOMASZ M 133 M 30-39 56 ELBLĄG 10km 0:47:42 12.58 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:15:06 0:31:25 0:47:42
146 11 BAL SEBASTIAN M 134 M 40-49 40 ELBLĄG 10km 0:47:43 12.57 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:15:48 0:31:52 0:47:43
147 477 WOJTAŚ ŁUKASZ M 135 M 30-39 57 ELBLĄG 10km 0:47:46 12.56 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:15:32 0:31:38 0:47:46
148 348 PRZESŁAW ADAM M 136 M 40-49 41 ELBLĄG 10km 0:47:50 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:15:50 0:31:56 0:47:50
149 354 RADOMSKI MIROSŁAW M 137 M 50-59 12 ELBLĄG 10km 0:47:55 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:15:21 0:31:44 0:47:55
150 68 DUCHER LONGIN M 138 M 50-59 13 MORĄG FINISZ MORĄG 10km 0:47:56 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:15:49 0:32:01 0:47:56
151 437 TAMKUN ROBERT M 139 M 30-39 58 ELBLĄG 10km 0:48:00 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:16:09 0:32:12 0:48:00
152 447 TOMIAŁOJĆ ANDRZEJ M 140 M 30-39 59 ELBLĄG 10km 0:48:00 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:16:44 0:32:34 0:48:00
153 241 LIPSKA BOŻENA K 13 K 50-59 4 ELBLĄG 10km 0:48:01 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:15:42 0:31:47 0:48:01
154 271 MATLEWSKA MARZENA K 14 K 40-49 4 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10km 0:48:03 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:15:43 0:31:44 0:48:03
155 419 SZCZESNY PIOTR M 141 M 50-59 14 ŁEBA 10km 0:48:05 12.48 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:16:37 0:32:26 0:48:05
156 43 CELI ŁUKASZ M 142 M 30-39 60 ELBLĄG 10km 0:48:09 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:16:17 0:32:35 0:48:09
157 376 SAWICKI RADOSŁAW M 143 M 30-39 61 STARE POLE 10km 0:48:09 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:16:01 0:32:17 0:48:09
158 148 JASIUTA PAWEŁ M 144 M 30-39 62 WILCZĘTA FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:48:09 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:16:10 0:32:09 0:48:09
159 50 CICHOWSKI MARCIN M 145 M 40-49 42 ELBLĄG 10km 0:48:18 12.42 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:15:26 0:31:50 0:48:18
160 140 JANICKI WOJCIECH M 146 M 0-29 23 KWIDZYN MTS KWIDZYN 10km 0:48:20 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:16:47 0:33:13 0:48:20
161 192 KOŁODZIEJCZYK PIOTR M 147 M 30-39 63 ELBLĄG 10km 0:48:22 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:16:40 0:32:26 0:48:22
162 156 JEDLIŃSKI ANDRZEJ M 148 M 30-39 64 ELBLĄG 16 BDOW 10km 0:48:24 12.40 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:16:26 0:32:40 0:48:24
163 198 KOWALSKA AMELIA K 15 K 40-49 5 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 10km 0:48:28 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:16:03 0:32:12 0:48:28
164 246 ŁABA JERZY M 149 M 50-59 15 ELBLAG AUTOKARY MACIUŚ 10km 0:48:28 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:15:30 0:33:08 0:48:28
165 399 SPARZAK TOMASZ M 150 M 0-29 24 NOWINKA 10km 0:48:31 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:15:03 0:31:54 0:48:31
166 100 GODLEWSKI MARCIN M 151 M 30-39 65 ELBLĄG 10km 0:48:33 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:16:39 0:33:01 0:48:33
167 46 CHOLIBSKI BARTOSZ M 152 M 0-29 25 ELBLĄG PWD 10km 0:48:35 12.35 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:15:48 0:32:13 0:48:35
168 264 MAKSYMOWICZ MARCIN M 153 M 40-49 43 ELBLĄG GE POWER TEAM 10km 0:48:38 12.34 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:16:35 0:32:52 0:48:38
169 240 LICA MICHAŁ M 154 M 0-29 26 ELBLĄG 10km 0:48:39 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:17:16 0:33:43 0:48:39
170 296 MUSZALSKI MACIEJ M 155 M 0-29 27 NOWE KUSY 10km 0:48:42 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:15:08 0:32:05 0:48:42
171 139 JANCZUK PIOTR M 156 M 40-49 44 ELBLĄG BRIDGE 4 10km 0:48:42 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:16:44 0:33:18 0:48:42
172 453 TRUDNOWSKI MARCIN M 157 M 40-49 45 ELBLĄG GRUPA WODNA 10km 0:48:44 12.31 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:16:57 0:33:04 0:48:44
173 77 EKIEL SEBASTIAN M 158 M 30-39 66 ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:48:45 12.31 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:15:38 0:32:13 0:48:45
174 485 ZAJDEL JAREK M 159 M 30-39 67 ELBLĄG 10km 0:48:47 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:16:08 0:32:39 0:48:47
175 427 SZNAZA TADEUSZ M 160 M 60-69 3 ELBLĄG ETT- ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:48:47 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:16:45 0:33:13 0:48:47
176 124 HAŁABIS KRZYSZTOF M 161 M 30-39 68 STRASZYN 10km 0:48:47 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:16:38 0:32:56 0:48:47
177 281 MIECZNIKOWSKI TOMASZ M 162 M 40-49 46 PRZEZMARK MND NE 10km 0:48:50 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:15:07 0:31:36 0:48:50
178 329 PIELAK KAROL M 163 M 30-39 69 ELBLĄG 10km 0:48:50 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:16:17 0:33:13 0:48:50
179 495 ZMUDCZYŃSKI PATRICK M 164 M 0-29 28 GDAŃSK 10km 0:48:51 12.28 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:16:18 0:32:36 0:48:51
180 7 BABECKI SZYMON M 165 M 0-29 29 ELBLĄG 10km 0:48:52 12.28 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:16:41 0:33:03 0:48:52
181 6 AUGUSTYŃCZYK WIESŁAW M 166 M 50-59 16 WILCZĘTA 10km 0:48:52 12.28 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:16:15 0:32:49 0:48:52
182 239 LIBER PAWEŁ M 167 M 40-49 47 ELBLĄG 10km 0:48:52 12.28 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:16:45 0:33:07 0:48:52
183 3 ALBRECHT PAWEŁ M 168 M 30-39 70 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA 10km 0:48:53 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:16:41 0:33:03 0:48:53
184 8 BACHORSKI ŁUKASZ M 169 M 30-39 71 ELBLĄG 10km 0:48:54 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:16:49 0:33:14 0:48:54
185 82 FERCHO SŁAWOMIR M 170 M 30-39 72 ELBLĄG 10km 0:48:55 12.27 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:16:28 0:32:46 0:48:55
186 248 ŁANIK GRZEGORZ M 171 M 30-39 73 ELBLĄG 10km 0:48:56 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:16:36 0:32:59 0:48:56
187 51 CISZAK DOMINIK M 172 M 0-29 30 ELBLĄG 10km 0:48:57 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:16:26 0:32:38 0:48:57
188 268 MARKOWSKI ARTUR M 173 M 0-29 31 ELBLĄG 10km 0:48:58 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:16:06 0:32:46 0:48:58
189 129 IWANICKA SYLWIA K 16 K 0-29 2 ELBLĄG 10km 0:49:01 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:15:34 0:32:42 0:49:01
190 233 LATECKA MARTYNA K 17 K 0-29 3 ELBLĄG AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 10km 0:49:01 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:15:28 0:32:17 0:49:01
191 491 ZELONKA ARKADIUSZ M 174 M 30-39 74 ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:49:02 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:15:55 0:32:41 0:49:02
192 14 BARCIKOWSKA WIOLETTA K 18 K 40-49 6 ELBLAG 10km 0:49:03 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:16:45 0:32:54 0:49:03
193 471 WŁODARCZYK KRZYSZTOF M 175 M 0-29 32 WOPY 16 PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD PW 10km 0:49:04 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:16:19 0:32:50 0:49:04
194 220 KUREK WOJCIECH M 176 M 30-39 75 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:49:05 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:16:40 0:33:03 0:49:05
195 418 SZCZEPAŃSKI ARTUR M 177 M 30-39 76 ELBLAG 10km 0:49:06 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:15:26 0:32:10 0:49:06
196 80 FEDOROWSKI KONRAD M 178 M 30-39 77 TORUŃ 10km 0:49:06 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:16:31 0:33:05 0:49:06
197 180 KAROLIŃSKI WŁODZIMIERZ M 179 M 60-69 4 BRANIEWO VICTORIA BIAŁYSTOK 10km 0:49:06 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:16:04 0:32:26 0:49:06
198 395 SOŁOWIEJ DANIEL M 180 M 40-49 48 ELBLĄG 10km 0:49:09 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:16:42 0:33:05 0:49:09
199 174 KAMIENIAK RAFAL M 181 M 40-49 49 ELBLAG 10km 0:49:11 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:16:39 0:32:54 0:49:11
200 513 WRÓBLEWSKI MACIEJ M 182 M 40-49 50 WARSZAWA - 10km 0:49:12 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:16:07 0:32:53 0:49:12
201 307 OLENIACZ PAWEL M 183 M 30-39 78 ELBLĄG PABLO 10km 0:49:13 12.19 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:15:43 0:32:22 0:49:13
202 19 BARTNICKI WOJCIECH M 184 M 50-59 17 ELBLĄG TKE -TEAM KARAŚ ELBLAG 10km 0:49:13 12.19 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:16:42 0:33:05 0:49:13
203 504 MAKSYMOWICZ ANNA K 19 K 30-39 3 ELBLĄG 10km 0:49:15 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:16:36 0:32:59 0:49:15
204 60 DEAKI OKTAWIUSZ M 185 M 40-49 51 ZABRZE 10km 0:49:19 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:16:38 0:32:51 0:49:19
205 194 KOSATKO MARIUSZ M 186 M 40-49 52 GDYNIA 10km 0:49:19 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:16:39 0:32:53 0:49:19
206 380 SEKUŁA PIOTR M 187 M 30-39 79 ELBLĄG 16.BREM 10km 0:49:21 12.16 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:15:52 0:32:10 0:49:21
207 342 POPIELARCZYK ROBERT M 188 M 40-49 53 GRONOWO GÓRNE 10km 0:49:23 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:15:32 0:32:21 0:49:23
208 158 JEZIERSKI MICHAŁ M 189 M 30-39 80 ELBLĄG 10km 0:49:23 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:16:02 0:33:24 0:49:23
209 408 STRAMSKA BEATA K 20 K 30-39 4 GDAŃSK NØRDHR 10km 0:49:24 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:15:49 0:32:37 0:49:24
210 224 KUTERNOWSKI DARIUSZ M 190 M 30-39 81 MALBORK 10km 0:49:30 12.12 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:16:45 0:33:06 0:49:30
211 229 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K 21 K 40-49 7 ELBLĄG 10km 0:49:31 12.12 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:16:23 0:33:01 0:49:31
212 265 MALINOWSKI TOMASZ M 191 M 40-49 54 JEGŁOWNIK DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10km 0:49:35 12.10 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:16:38 0:33:01 0:49:35
213 379 SEGDA MARIUSZ M 192 M 30-39 82 ELBLĄG 10km 0:49:38 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:16:57 0:33:28 0:49:38
214 88 FRYGA PATRYK M 193 M 0-29 33 GDAŃSK KLOG 10km 0:49:39 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:17:17 0:33:44 0:49:39
215 462 WAŚNIEWSKI RAFAŁ M 194 M 40-49 55 ELBLĄG 10km 0:49:40 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:16:50 0:33:29 0:49:40
216 445 TOMASZEWSKI KRYSTIAN M 195 M 30-39 83 ELBLĄG 10km 0:49:41 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:16:38 0:33:11 0:49:41
217 59 DĄBROWSKI GRZEGORZ M 196 M 40-49 56 KOSZALIN 10km 0:49:46 12.06 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:16:50 0:33:31 0:49:46
218 31 BONDYRA RADOSŁAW M 197 M 30-39 84 ELBLĄG GE POWER TEAM 10km 0:49:48 12.05 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:16:28 0:33:02 0:49:48
219 480 WÓJCIK ROMAN M 198 M 40-49 57 ELBLĄG 10km 0:49:49 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:15:34 0:32:36 0:49:49
220 119 DUDEK PAWEŁ M 199 M 40-49 58 ELBLĄG 10km 0:49:57 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:17:09 0:33:41 0:49:57
221 260 MACIOSZEK MATEUSZ M 200 M 30-39 85 ELBLĄG 10km 0:49:58 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:16:17 0:32:56 0:49:58
222 456 TURCZAK JAKUB M 201 M 0-29 34 ELBLĄG 10km 0:50:03 11.99 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:16:47 0:33:29 0:50:03
223 469 WIŚNIEWSKI ŁUKASZ M 202 M 30-39 86 PASŁĘK 10km 0:50:04 11.98 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:16:57 0:33:40 0:50:04
224 34 BORKOWSKI JACEK M 203 M 30-39 87 OLSZTYN 10km 0:50:06 11.98 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:16:28 0:33:11 0:50:06
225 310 ONYSZCZUK GRZEGORZ M 204 M 30-39 88 ELBLĄG 10km 0:50:06 11.98 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:15:53 0:32:54 0:50:06
226 42 CARRINGTON CED M 205 M 40-49 59 ELBLAG 10km 0:50:07 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:15:53 0:33:05 0:50:07
227 503 ŻYWUSZKO WIOLETTA K 22 K 40-49 8 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:50:07 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:16:38 0:33:15 0:50:07
228 360 RESZKA ZYGFRYD M 206 M 60-69 5 ELBLĄG EL-AKTYWNI 10km 0:50:08 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:15:24 0:32:32 0:50:08
229 162 JUREWICZ ADAM M 207 M 40-49 60 ELBLĄG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10km 0:50:11 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:16:51 0:33:44 0:50:11
230 78 ESTAL TOMASZ M 208 M 0-29 35 ELBLĄG PWD 10km 0:50:14 11.94 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:16:42 0:33:08 0:50:14
231 289 MONKIEWICZ DANIEL M 209 M 0-29 36 ELBLĄG ZSM 10km 0:50:14 11.94 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:16:03 0:33:22 0:50:14
232 327 PIASECKI KAMIL M 210 M 0-29 37 ELBLĄG 10km 0:50:18 11.93 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:16:43 0:33:23 0:50:18
233 424 SZEWCZYK BARTŁOMIEJ M 211 M 0-29 38 MILEJEWO 10km 0:50:18 11.93 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:17:39 0:33:33 0:50:18
234 412 SUBOCZ PIOTR M 212 M 40-49 61 ELBLĄG DLA KASI 10km 0:50:21 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:16:43 0:33:25 0:50:21
235 35 BOROWSKI KRZYSZTOF M 213 M 30-39 89 ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:50:29 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:16:28 0:32:59 0:50:29
236 297 MYSZK PAWEŁ M 214 M 30-39 90 ELBLĄG 10km 0:50:32 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:16:20 0:33:07 0:50:32
237 487 ZALEWSKI JAROSŁAW M 215 M 30-39 91 ELBLĄG OPEN BALANCE TRI TEAM 10km 0:50:32 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:16:10 0:33:17 0:50:32
238 122 GUTFRAŃSKI PAWEŁ M 216 M 40-49 62 GRONOWO GÓRNE 10km 0:50:35 11.86 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:17:01 0:33:59 0:50:35
239 232 KWIDZIŃSKI WALDEMAR M 217 M 40-49 63 ELBLĄG 10km 0:50:37 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:16:39 0:33:32 0:50:37
240 398 SOWA SYLWESTER M 218 M 40-49 64 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 10km 0:50:41 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:16:50 0:33:43 0:50:41
241 355 RADZIKOWSKI PAWEŁ M 219 M 30-39 92 ELBLĄG 10km 0:50:41 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:15:47 0:33:11 0:50:41
242 257 MACHELSKI JERZY M 220 M 50-59 18 ELBLAG 10km 0:50:42 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:16:53 0:33:21 0:50:42
243 110 GRĘDZISZEWSKA OLGA K 23 K 40-49 9 OSTRÓDA ARTWOOD 10km 0:50:45 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:16:30 0:33:28 0:50:45
244 306 OGONOWSKA AGNIESZKA K 24 K 40-49 10 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 10km 0:50:48 11.81 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:16:35 0:33:43 0:50:48
245 328 PIATEK ADAM M 221 M 70+ 1 ELBLAG 10km 0:50:50 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:16:51 0:33:50 0:50:50
246 36 BRACZKOWSKI RADOSŁAW M 222 M 40-49 65 ELBLĄG 10km 0:50:50 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:17:11 0:33:56 0:50:50
247 202 KRAIŃSKI RAFAŁ M 223 M 0-29 39 KOLONIA OSTROWICKA TRUNSFORMACJA GNIEW 10km 0:50:51 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:16:48 0:33:49 0:50:51
248 385 SIÓŁKOWSKI WIESŁAW M 224 M 60-69 6 ELBLĄG PSP ELBLĄG 10km 0:50:53 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:16:21 0:33:38 0:50:53
249 286 MIŁASZEWSKI ADAM M 225 M 30-39 93 ELBLĄG 10km 0:50:54 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:17:43 0:34:48 0:50:54
250 417 SZARO GRZEGORZ M 226 M 50-59 19 ELBLĄG 10km 0:50:54 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:16:54 0:34:16 0:50:54
251 16 BARTCZAK JACEK M 227 M 50-59 20 ELBLĄG 10km 0:51:01 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:16:41 0:33:32 0:51:01
252 26 BIELAWSKI BARTŁOMIEJ M 228 M 0-29 40 ELBLĄG 10km 0:51:01 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:16:46 0:33:40 0:51:01
253 473 WOJNAROWICZ ZDZISLAW M 229 M 40-49 66 ELBLAG 10km 0:51:02 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:15:58 0:33:43 0:51:02
254 98 GLAUBERT WERONIKA K 25 K 0-29 4 ELBLĄG AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 10km 0:51:03 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:17:36 0:35:19 0:51:03
255 309 OLSZEWSKI ROMAN M 230 M 40-49 67 ELBLĄG ELBAŻANT 10km 0:51:04 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:17:36 0:35:18 0:51:04
256 421 SZCZĘŚNIAK ADRIAN M 231 M 30-39 94 ELBLĄG 10km 0:51:04 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:17:14 0:34:35 0:51:04
257 377 SAWICKI WOJCIECH M 232 M 40-49 68 ELBLĄG 10km 0:51:04 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:17:15 0:34:35 0:51:04
258 494 ZIĘBA AGNIESZKA K 26 K 0-29 5 MILEJEWO 10km 0:51:05 11.75 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:16:48 0:34:04 0:51:05
259 450 TROCHIMCZUK PIOTR M 233 M 0-29 41 ELBLĄG 10km 0:51:08 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:16:43 0:33:43 0:51:08
260 175 KAMIŃSKA JOANNA K 27 K 40-49 11 ANIOŁOWO 10km 0:51:08 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:16:53 0:33:57 0:51:08
261 70 DUKS ANDRZEJ M 234 M 50-59 21 ELBLĄG RUN-LOG COM 10km 0:51:11 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:17:01 0:34:13 0:51:11
262 433 ŚLĘZAK ADAM M 235 M 30-39 95 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 10km 0:51:15 11.71 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:15:36 0:33:01 0:51:15
263 141 JANKOWSKI ŁUKASZ M 236 M 30-39 96 ELBLAG 10km 0:51:18 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:16:32 0:33:34 0:51:18
264 152 JAŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW M 237 M 30-39 97 ELBLĄG #PROJEKTSUPELBLAG 10km 0:51:29 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:16:08 0:32:59 0:51:29
265 227 KWAS ADRIAN M 238 M 0-29 42 ELBLAG 10km 0:51:30 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:17:08 0:34:27 0:51:30
266 353 RACZKOSKI MATEUSZ M 239 M 0-29 43 ELBLAG 10km 0:51:31 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:17:04 0:33:55 0:51:31
267 207 KREFT ŁUKASZ M 240 M 0-29 44 ELBLĄG 10km 0:51:32 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:15:46 0:33:22 0:51:32
268 223 KURSZEWSKA MAGDALENA K 28 K 30-39 5 GDAŃSK ANIOŁKI NIE DO ZDARCIA 10km 0:51:35 11.63 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:16:20 0:33:54 0:51:35
269 458 ULIKOWSKI TOMASZ M 241 M 30-39 98 PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 10km 0:51:35 11.63 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:17:28 0:34:39 0:51:35
270 47 CHOROMAŃSKI PAWEŁ M 242 M 30-39 99 ELBLĄG 10km 0:51:35 11.63 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:15:34 0:32:42 0:51:35
271 468 WIELGOSZ TOMASZ M 243 M 30-39 100 PASŁĘK 10km 0:51:35 11.63 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:17:28 0:34:38 0:51:35
272 411 STYPIK ROBERT M 244 M 40-49 69 OSTRÓDA 10km 0:51:36 11.63 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:16:54 0:34:05 0:51:36
273 435 ŚWIDERSKI JAN M 245 M 50-59 22 PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 10km 0:51:36 11.63 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:17:30 0:34:40 0:51:36
274 394 SOBOŃ PATRYK M 246 M 0-29 45 ELBLĄG NIEDZIELNI BIEGACZE 10km 0:51:41 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:17:45 0:34:45 0:51:41
275 125 HOŁOWIŃSKI BARTOSZ M 247 M 0-29 46 ELBLĄG 10km 0:51:42 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:17:40 0:34:51 0:51:42
276 230 KWIATKOWSKI CEZARY M 248 M 0-29 47 ELBLĄG 10km 0:51:45 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:18:02 0:35:11 0:51:45
277 112 GRĘDZISZEWSKI WALDEMAR M 249 M 50-59 23 MORĄG 10km 0:51:46 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:16:34 0:33:55 0:51:46
278 237 LEŚNIEWSKI JAN M 250 M 70+ 2 ELBLĄG EL-AKTYWNI 10km 0:51:47 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:17:03 0:34:02 0:51:47
279 384 SILNICKI WOJCIECH M 251 M 40-49 70 ELBLĄG 10km 0:51:51 11.57 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:16:32 0:34:11 0:51:51
280 459 UŚCIŃSKI GRZEGORZ M 252 M 40-49 71 ELBLĄG 10km 0:51:52 11.57 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:16:20 0:33:32 0:51:52
281 256 ŁUSZKIEWICZ DAMIAN M 253 M 30-39 101 ELBLĄG 10km 0:51:53 11.56 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:16:17 0:33:17 0:51:53
282 277 MGŁOSIEK RAFAŁ M 254 M 40-49 72 BRANIEWO MILITARY POLICE 10km 0:51:54 11.56 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:17:11 0:34:38 0:51:54
283 252 ŁUDCZAK SYLWIA K 29 K 40-49 12 GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK-POŁUDNIE 10km 0:51:57 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:16:54 0:34:22 0:51:57
284 97 GLAUBERT ROBERT M 255 M 40-49 73 ELBLĄG 10km 0:52:02 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:17:37 0:35:18 0:52:02
285 96 GLAUBERT JUSTYNA K 30 K 40-49 13 ELBLĄG 10km 0:52:03 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:17:38 0:35:20 0:52:03
286 454 TRZOS ŁUKASZ M 256 M 30-39 102 ELBLĄG 10km 0:52:07 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:17:22 0:34:59 0:52:07
287 367 RUTKOWSKI DAWID M 257 M 30-39 103 ELBLĄG "SĄ GORSI TEAM" :) 10km 0:52:09 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:16:40 0:34:21 0:52:09
288 510 CHŁOPSKA-WASIELEWSKA EWA K 31 K 30-39 6 KUTNO - 10km 0:52:09 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:17:10 0:34:49 0:52:09
289 213 KUC AGATA K 32 K 0-29 6 ELBLAG KUC TEAM 10km 0:52:14 11.49 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:15:55 0:34:06 0:52:14
290 74 DZIĄBKOWSKI PAWEŁ M 258 M 0-29 48 ELBLĄG TATANKA BURGERY 10km 0:52:20 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:19:38 0:36:54 0:52:20
291 55 CZYŻAK KAMIL M 259 M 30-39 104 ELBLĄG 10km 0:52:20 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:17:50 0:35:25 0:52:20
292 261 MADERA FILIP M 260 M 0-29 49 ELBLĄG 10km 0:52:21 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:16:54 0:34:27 0:52:21
293 391 SŁUPSKI MACIEJ M 261 M 0-29 50 MALBORK 10km 0:52:22 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km] 0:16:46 0:33:39 0:52:22
294 278 MICHALAK MARTA K 33 K 40-49 14 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:52:26 11.44 [km/h] 0:05:15 [min/km] 0:17:16 0:34:43 0:52:26
295 284 MILEWSKA JOANNA MONIKA K 34 K 30-39 7 ELBLĄG 10km 0:52:28 11.44 [km/h] 0:05:15 [min/km] 0:17:12 0:34:57 0:52:28
296 311 ORZECHOWSKI ŁUKASZ M 262 M 30-39 105 ELBLĄG 10km 0:52:34 11.41 [km/h] 0:05:15 [min/km] 0:17:28 0:35:31 0:52:34
297 304 ODZIEMCZYK PIOTR M 263 M 40-49 74 ELBLĄG FLSMIDTH MAAG GEAR 10km 0:52:36 11.41 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:17:30 0:35:20 0:52:36
298 146 JASIŃSKI ADRIAN M 264 M 0-29 51 ELBLAG 10km 0:52:37 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:16:46 0:34:27 0:52:37
299 48 CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN M 265 M 60-69 7 ELBLĄG EL-AKTYWNI 10km 0:52:38 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:17:26 0:35:12 0:52:38
300 20 BARTNIKOWSKI STANISŁAW M 266 M 50-59 24 ELBLĄG 10km 0:52:45 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:16:58 0:34:26 0:52:45
301 323 PAWŁOSKA KAROLINA K 35 K 30-39 8 ELBLĄG 10km 0:52:45 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:17:02 0:34:54 0:52:45
302 341 PONIATOWSKI ANDRZEJ M 267 M 40-49 75 PASŁĘK 10km 0:52:47 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:17:42 0:35:46 0:52:47
303 333 PISKOR LECH M 268 M 60-69 8 ELBLĄG 10km 0:52:51 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:18:05 0:35:35 0:52:51
304 361 RIDINGER MICHAŁ M 269 M 30-39 106 ELBLĄG 10km 0:52:59 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:17:50 0:35:45 0:52:59
305 184 KIDA KRZYSZTOF M 270 M 40-49 76 ELBLĄG 10km 0:53:03 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:17:17 0:34:57 0:53:03
306 461 WAŚKO LUKASZ M 271 M 30-39 107 ELBLĄG MND NE 10km 0:53:04 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:17:21 0:35:31 0:53:04
307 316 OSTROWSKI JACEK M 272 M 50-59 25 BIELNIK DRUGI 10km 0:53:10 11.29 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:17:05 0:34:41 0:53:10
308 235 LENART KRZYSZTOF M 273 M 0-29 52 TOLKMICKO WKU W ELBLĄGU 10km 0:53:14 11.27 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:17:26 0:35:17 0:53:14
309 157 JELENIEWSKI DAMIAN M 274 M 30-39 108 ELBLĄG 10km 0:53:15 11.27 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:18:12 0:35:53 0:53:15
310 464 WEIS JAKUB M 275 M 0-29 53 ELBLĄG 10km 0:53:15 11.27 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:16:35 0:34:04 0:53:15
311 211 KRUSIŃSKA AGNIESZKA K 36 K 40-49 15 ELBLĄG WKU W ELBLĄGU 10km 0:53:15 11.27 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:17:27 0:35:18 0:53:15
312 94 GIBAS SŁAWEK M 276 M 40-49 77 ELBLĄG 10km 0:53:19 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:17:14 0:35:28 0:53:19
313 484 ZAJĄC MACIEJ M 277 M 0-29 54 ELBLĄG 10km 0:53:21 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:17:47 0:35:31 0:53:21
314 319 PARZYCH GRZEGORZ M 278 M 40-49 78 ELBLĄG KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD 10km 0:53:22 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:17:44 0:35:44 0:53:22
315 199 KOZAK KRZYSZTOF M 279 M 40-49 79 ELBLĄG 10km 0:53:25 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:18:14 0:35:58 0:53:25
316 506 PIOTROWICZ ŁUKASZ M 280 M 30-39 109 ELBLĄG 10km 0:53:34 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:19:27 0:37:28 0:53:34
317 142 JANKOWSKI TOMASZ M 281 M 40-49 80 ELBLĄG 10km 0:53:36 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:17:50 0:35:48 0:53:36
318 120 GRUDZIŃSKI JAKUB M 282 M 30-39 110 GDAŃSK 10km 0:53:37 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:17:51 0:36:14 0:53:37
319 387 SKIBIŃSKI ROBERT M 283 M 40-49 81 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:53:42 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:18:16 0:36:25 0:53:42
320 406 STOLARZ MIECZYSŁAW M 284 M 60-69 9 ELBLĄG 10km 0:53:44 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:17:15 0:35:05 0:53:44
321 204 KRAKOWSKI KRYSTIAN M 285 M 0-29 55 TOLKMICKO I LO ELBLĄG 10km 0:53:56 11.12 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:16:58 0:35:47 0:53:56
322 126 HOŃKO PRZEMYSŁAW M 286 M 30-39 111 ELBLĄG 1 LIGA TT 10km 0:53:58 11.12 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:16:46 0:35:08 0:53:58
323 131 IWASZKIEWICZ MACIEJ M 287 M 30-39 112 ELBLĄG 10km 0:54:03 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:18:18 0:36:58 0:54:03
324 155 JAŻDŻYŃSKA IZABELA K 37 K 40-49 16 ELBLĄG 10km 0:54:04 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:17:13 0:36:00 0:54:04
325 285 MILEWSKI KRZYSZTOF M 288 M 40-49 82 ELBLĄG 10km 0:54:05 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:16:42 0:35:11 0:54:05
326 87 FRANKOWSKI ŁUKASZ M 289 M 30-39 113 ELBLĄG 10km 0:54:07 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:17:43 0:36:07 0:54:07
327 197 KOTULSKA ADA K 38 K 0-29 7 KAMIONEK WIELKI 10km 0:54:07 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:16:59 0:35:33 0:54:07
328 386 SKIBIŃSKA ANNA K 39 K 40-49 17 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:54:13 11.07 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:17:28 0:35:30 0:54:13
329 428 SZULTKA DAMIAN M 290 M 0-29 56 ELBLĄG 10km 0:54:16 11.06 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:18:15 0:36:46 0:54:16
330 234 LEJMAN MAGDALENA K 40 K 40-49 18 ELBLĄG 10km 0:54:21 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:18:03 0:36:08 0:54:21
331 57 DASZKIEWICZ DAWID M 291 M 0-29 57 ELBLĄG 10km 0:54:22 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:18:19 0:36:23 0:54:22
332 390 SKRZYPECKI JACEK M 292 M 40-49 83 ELBLĄG TEAM ARROW 10km 0:54:26 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:16:50 0:35:22 0:54:26
333 389 SKRZYPECKA WIKTORIA K 41 K 0-29 8 ELBLĄG TEAM ARROW 10km 0:54:26 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:16:53 0:35:24 0:54:26
334 407 STOPA ANNA K 42 K 40-49 19 ELBLĄG 10km 0:54:27 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:17:55 0:36:04 0:54:27
335 382 SIELICKI WOJCIECH M 293 M 0-29 58 BRANIEWO 10km 0:54:30 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:18:15 0:36:42 0:54:30
336 108 GOTLIBOWSKI RADOSŁAW M 294 M 40-49 84 ŻAGAŃ/ELBLĄG MND N-E 10km 0:54:31 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:17:57 0:36:05 0:54:31
337 313 ORZECHOWSKI PIOTR M 295 M 30-39 114 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA ELBLĄG 10km 0:54:34 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:16:45 0:35:26 0:54:34
338 176 KAMIŃSKI PAWEŁ M 296 M 30-39 115 ELBLĄG 10km 0:54:36 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:18:03 0:36:32 0:54:36
339 446 TOMASZEWSKI TOMASZ M 297 M 40-49 85 ELBLĄG 10km 0:54:46 10.96 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:17:45 0:36:10 0:54:46
340 144 JAREMA RAFAŁ M 298 M 40-49 86 OSTRÓDA 10km 0:55:00 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:18:14 0:36:55 0:55:00
341 293 MROZIŃSKI ADAM M 299 M 30-39 116 GDAŃSK 10km 0:55:02 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:16:53 0:35:16 0:55:02
342 149 JASTRZĘBSKI SYLWESTER M 300 M 50-59 26 ELBLĄG XL 10km 0:55:02 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:18:05 0:36:21 0:55:02
343 339 POGORZELSKI SLAWOMIR M 301 M 40-49 87 ELBLAG 10km 0:55:03 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:17:22 0:36:05 0:55:03
344 370 SADOWSKI BARTŁOMIEJ M 302 M 30-39 117 ELBLĄG JW 4808/2.EDPLOT 10km 0:55:03 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:16:53 0:35:04 0:55:03
345 440 TOMAL GRZEGORZ M 303 M 30-39 118 ELBLĄG 10km 0:55:05 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:18:19 0:37:00 0:55:05
346 321 PAWLAK ŁUKASZ M 304 M 0-29 59 NOWY DWÓR GDAŃSKI 10km 0:55:06 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:17:21 0:36:36 0:55:06
347 67 DROZD WOJCIECH M 305 M 40-49 88 ELBLĄG 10km 0:55:10 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:18:23 0:36:59 0:55:10
348 479 WOŹNIAK KARINA K 43 K 30-39 9 PIASECZNO 10km 0:55:12 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:18:00 0:36:34 0:55:12
349 128 IŁOWSKA EMILIA K 44 K 30-39 10 ELBLĄG 10km 0:55:12 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:18:21 0:36:58 0:55:12
350 114 GROCHOWSKI KAROL M 306 M 30-39 119 ELBLĄG 10km 0:55:13 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:18:10 0:36:42 0:55:13
351 266 MAŁKIŃSKI BARTOSZ M 307 M 0-29 60 ELBLĄG 10km 0:55:14 10.86 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:16:59 0:36:05 0:55:14
352 58 DASZKIEWICZ GRZEGORZ M 308 M 40-49 89 ELBLĄG 16.PLOG 10km 0:55:16 10.86 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:18:21 0:37:01 0:55:16
353 130 IWANOWSKI PIOTR M 309 M 40-49 90 ELBLĄG 10km 0:55:17 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:18:17 0:36:59 0:55:17
354 492 ZĘBALA TOMASZ M 310 M 40-49 91 ELBLĄG 16.BREM 10km 0:55:18 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:18:19 0:37:01 0:55:18
355 420 SZCZEŚNIAK JANUSZ M 311 M 30-39 120 ELBLĄG 10km 0:55:19 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:17:37 0:35:46 0:55:19
356 324 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 312 M 30-39 121 ELBLĄG 10km 0:55:19 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:18:23 0:37:03 0:55:19
357 371 SAMBOR SŁAWOMIR M 313 M 40-49 92 ELBLĄG 10km 0:55:24 10.83 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:18:21 0:37:02 0:55:24
358 9 BAKALARZ JAROSŁAW M 314 M 50-59 27 ELBLĄG 10km 0:55:26 10.82 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:18:13 0:37:09 0:55:26
359 170 KALINOWSKA-KLUGE MAGDALENA K 45 K 30-39 11 ELBLĄG MOTYLA JOGA 10km 0:55:28 10.82 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:17:40 0:36:03 0:55:28
360 275 MAZUR JAROSŁAW M 315 M 50-59 28 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG 10km 0:55:28 10.82 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:18:19 0:37:00 0:55:28
361 259 MACIOSZEK JAN M 316 M 60-69 10 ELBLĄG 10km 0:55:38 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:17:32 0:36:25 0:55:38
362 138 JANCZUK KAROL M 317 M 30-39 122 ELBLĄG BRIDGE 4 10km 0:55:50 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:17:44 0:36:32 0:55:50
363 181 KAROLKIEWICZ BARBARA K 46 K 40-49 20 ELBLĄG 10km 0:55:54 10.73 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:18:25 0:37:07 0:55:54
364 93 GDULA ROMAN M 318 M 50-59 29 GRONOWO ELBLĄSKIE 10km 0:55:57 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:19:37 0:38:11 0:55:57
365 481 WRÓBLEWSKI MICHAŁ M 319 M 40-49 93 ELBLĄG 10km 0:55:57 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:18:26 0:37:01 0:55:57
366 210 KRUK MATEUSZ M 320 M 30-39 123 PASŁĘK 10km 0:56:02 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:20:13 0:38:16 0:56:02
367 253 ŁUKASZEWSKA KATARZYNA K 47 K 40-49 21 ŁOZISKA 10km 0:56:06 10.70 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:19:07 0:37:53 0:56:06
368 335 POCAŁUJKO ADRIAN M 321 M 30-39 124 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD PW 10km 0:56:12 10.68 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:18:16 0:37:19 0:56:12
369 196 KOŚCIN RAFAŁ M 322 M 40-49 94 ELBLĄG RCI OLSZTYN 10km 0:56:21 10.65 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:18:13 0:37:09 0:56:21
370 314 ORZEŁ DARIUSZ M 323 M 50-59 30 ELBLĄG GE POWER 10km 0:56:27 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:18:31 0:37:30 0:56:27
371 403 STASIEŁOWICZ GRZEGORZ M 324 M 40-49 95 ELBLĄG 10km 0:56:31 10.62 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:17:58 0:36:55 0:56:31
372 189 KOBUS DARIUSZ M 325 M 0-29 61 ELBLĄG 10km 0:56:34 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:17:18 0:36:31 0:56:34
373 113 GROCHOWSKI JAROSŁAW M 326 M 30-39 125 ELBLĄG GE POWER TEAM 10km 0:56:36 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:18:08 0:36:39 0:56:36
374 334 PŁONKA JAN M 327 M 60-69 11 ELBLĄG 10km 0:56:37 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:18:39 0:37:37 0:56:37
375 291 MORUS MACIEK M 328 M 30-39 126 ELBLAG 10km 0:56:49 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:19:36 0:38:45 0:56:49
376 186 KLEIN ŁUKASZ M 329 M 40-49 96 NOWY DWÓR GDAŃSKI 10km 0:56:49 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:19:35 0:38:44 0:56:49
377 292 MOWCZYN MARTYNA K 48 K 40-49 22 ELBLAG 10km 0:56:54 10.54 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:18:07 0:37:28 0:56:54
378 143 JANKUN MAGDALENA K 49 K 40-49 23 ELBLĄG WARMIŃSKO-MAZURSKI OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W ELBLĄGU 10km 0:56:58 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:18:41 0:37:44 0:56:58
379 65 DOROŻKO JERZY M 330 M 50-59 31 ELBLĄG WMODN W ELBLĄGU 10km 0:56:59 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:18:40 0:37:44 0:56:59
380 429 SZUSZKIEWICZ TOMASZ M 331 M 50-59 32 ELBLĄG W-M ODN W ELBLĄGU 10km 0:56:59 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:18:40 0:37:43 0:56:59
381 104 GOŁOTA ANDRZEJ M 332 M 40-49 97 ELBLĄG W-MODN W ELBLĄGU 10km 0:56:59 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:18:40 0:37:41 0:56:59
382 490 ZDUŃCZYK JANUSZ M 333 M 30-39 127 ELBLĄG 10km 0:57:01 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:18:16 0:37:44 0:57:01
383 362 ROGOWSKI TOMASZ M 334 M 40-49 98 ELBLĄG 10km 0:57:06 10.51 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:18:23 0:38:02 0:57:06
384 254 ŁUKASZEWSKI JACEK M 335 M 50-59 33 ŁOZISKA 10km 0:57:18 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km] 0:19:15 0:38:22 0:57:18
385 159 JEZIORSKI ROBERT M 336 M 40-49 99 ELBLĄG AUTOS 10km 0:57:25 10.45 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:18:23 0:38:12 0:57:25
386 392 SMOLAREK ROBERT M 337 M 40-49 100 ELBLĄG 10km 0:57:28 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:18:37 0:37:20 0:57:28
387 101 GOJLIK STANISŁAW M 338 M 50-59 34 ELBLĄG 10km 0:57:29 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:19:09 0:38:28 0:57:29
388 18 BARTKIEWICZ MACIEJ M 339 M 40-49 101 ELBLĄG 10km 0:57:33 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:18:31 0:37:52 0:57:33
389 432 SZYMCZAK LECH M 340 M 60-69 12 ELBLĄG ELBLĄG 10km 0:57:36 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km] 0:19:09 0:38:28 0:57:36
390 61 DEMCZUK ANDRZEJ M 341 M 30-39 128 ELBLĄG 10km 0:57:43 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km] 0:19:18 0:38:40 0:57:43
391 164 JUREWICZ EWELINA K 50 K 0-29 9 ELBLĄG 10km 0:57:48 10.38 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:18:48 0:38:20 0:57:48
392 163 JUREWICZ PAWEŁ M 342 M 0-29 62 ELBLĄG 10km 0:57:49 10.38 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:18:48 0:38:22 0:57:49
393 193 KOPACZ - BUCHALSKA EWA K 51 K 40-49 24 OSTRÓDA TEAM OSTRÓDA 10km 0:57:57 10.35 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:17:32 0:37:40 0:57:57
394 49 CICHOŃ TOMASZ M 343 M 30-39 129 ELBLĄG 10km 0:58:03 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:18:42 0:38:04 0:58:03
395 363 ROMASZKO JACEK M 344 M 0-29 63 ELBLĄG 10km 0:58:08 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:19:21 0:38:50 0:58:08
396 308 OLESIŃSKA AGNIESZKA K 52 K 30-39 12 ELBLĄG TEAM KARAŚ-ELBLĄG 10km 0:58:10 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:18:27 0:37:56 0:58:10
397 430 SZYCHOWSKI MICHAŁ M 345 M 30-39 130 ELBLĄG 10km 0:58:11 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:18:44 0:38:07 0:58:11
398 109 GRĄDZIEL MICHAŁ M 346 M 40-49 102 ELBLĄG 10km 0:58:11 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:18:24 0:38:21 0:58:11
399 331 PILSKI ANDRZEJ M 347 M 70+ 3 FROMBORK BAREFOOT RUNNERS SOCIETY UK 10km 0:58:11 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:19:06 0:38:40 0:58:11
400 512 SULA PAWEŁ M 348 M 30-39 131 ELBLĄG - 10km 0:58:13 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:18:43 0:38:07 0:58:13
401 228 KWAS MARIUSZ M 349 M 50-59 35 ELBLAG 10km 0:58:25 10.27 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:18:01 0:38:14 0:58:25
402 303 NOWOŚWIAT ARKADIUSZ M 350 M 0-29 64 ELBLĄG 10km 0:58:28 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:18:29 0:38:51 0:58:28
403 301 SZARKO ELŻBIETA K 53 K 50-59 5 ELBLĄG 10km 0:58:31 10.25 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:18:41 0:38:06 0:58:31
404 69 DUDEK JUSTYNA K 54 K 30-39 13 ELBLĄG 10km 0:58:31 10.25 [km/h] 0:05:51 [min/km] 0:18:38 0:39:11 0:58:31
405 290 MORAWSKI JAROSLAW M 351 M 50-59 36 ELBLAG 10km 0:58:39 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:18:20 0:37:33 0:58:39
406 33 BORIS ANETA K 55 K 30-39 14 ELBLĄG 10km 0:58:40 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:19:19 0:39:10 0:58:40
407 518 PIÓRKOWSKI ŁUKASZ M 352 M 30-39 132 ELBLĄG 10km 0:58:51 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km] 0:18:56 0:38:51 0:58:51
408 17 BARTCZAK MAGDA K 56 K 30-39 15 TORUŃ ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:58:55 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:19:10 0:39:14 0:58:55
409 365 RÓŻALSKA ALEKSANDRA K 57 K 40-49 25 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:58:56 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:19:11 0:39:14 0:58:56
410 320 PATER BARBARA K 58 K 40-49 26 ELBLĄG 10km 0:58:58 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:19:31 0:39:23 0:58:58
411 39 BRZYSKI JANUSZ M 353 M 70+ 4 ELBLĄG 10km 0:59:00 10.17 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:18:56 0:38:55 0:59:00
412 262 MAKOWSKI MARCIN M 354 M 40-49 103 ELBLĄG 10km 0:59:08 10.15 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:18:32 0:39:10 0:59:08
413 300 NOWAK ADAM M 355 M 30-39 133 ELBLĄG EASYRUN RACIBÓRZ 10km 0:59:08 10.15 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:19:36 0:39:21 0:59:08
414 332 PIOTROWSKA AGNIESZKA K 59 K 40-49 27 ELBLĄG 10km 0:59:09 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:39:40 0:59:09 0:00:00
415 127 HRYCU MARCIN M 356 M 0-29 65 ELBLĄG CIAO BELLA TEAM 10km 0:59:09 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:38:49 0:59:09 0:00:00
416 247 PRUSZEWICZ ADRIAN M 357 M 0-29 66 ELBLAG KSW TYGRYS ELBLAG 10km 0:59:10 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:18:28 0:38:50 0:59:10
417 318 PAPIERNIK MAGDALENA K 60 K 40-49 28 PRZEZMARK 10km 0:59:18 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:19:44 0:39:55 0:59:18
418 364 ROŻEN JACEK M 358 M 30-39 134 WARSZAWA 10km 0:59:21 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:18:43 0:39:00 0:59:21
419 173 KALITA SŁAWOMIR M 359 M 30-39 135 ELBLĄG 10km 0:59:24 10.10 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:18:24 0:41:23 0:59:24
420 172 KALITA MIROSŁAW M 360 M 50-59 37 ELBLĄG 10km 0:59:25 10.10 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:18:24 0:41:23 0:59:25
421 388 SKOCZEŃ MAŁGORZATA K 61 K 40-49 29 ELBLĄG 10km 0:59:28 10.09 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:18:58 0:38:51 0:59:28
422 486 ZAJDEL MAŁGORZATA K 62 K 50-59 6 ELBLĄG 10km 0:59:29 10.09 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:18:58 0:38:52 0:59:29
423 73 DZIĄBKOWSKI MARCIN M 361 M 40-49 104 MARIANKA TATANKA BURGERY 10km 0:59:34 10.07 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:19:41 0:39:49 0:59:34
424 476 WOJTAL WOJCIECH M 362 M 40-49 105 NOWINA 10km 0:59:37 10.06 [km/h] 0:05:58 [min/km] 0:19:31 0:39:20 0:59:37
425 44 CHECHŁOWSKA ANNA K 63 K 30-39 16 ELBLĄG 10km 0:59:49 10.03 [km/h] 0:05:59 [min/km] 0:19:27 0:39:40 0:59:49
426 64 DORDZIK MAŁGORZATA K 64 K 60+ 1 ELBLAG 10km 0:59:50 10.03 [km/h] 0:05:59 [min/km] 0:19:54 0:40:00 0:59:50
427 369 RZECZKOWSKI PAWEŁ M 363 M 40-49 106 ELBLĄG 10km 0:59:50 10.03 [km/h] 0:05:59 [min/km] 0:19:33 0:39:39 0:59:50
428 423 SZELSKI KRYSTIAN M 364 M 30-39 136 ELBLĄG 10km 1:00:00 10.00 [km/h] 0:06:00 [min/km] 0:19:04 0:39:21 1:00:00
429 5 ANTOCHOWSKI JAN M 365 M 60-69 13 OSTRÓDA 10km 1:00:04 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km] 0:18:37 0:39:20 1:00:04
430 515 CECHOWSKI ROBERT M 366 M 40-49 107 ELBLĄG - 10km 1:00:09 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km] 0:19:05 0:39:30 1:00:09
431 135 JABŁOŃSKI JAKUB M 367 M 30-39 137 ELBLĄG TEAM KARAŚ-ELBLĄG 10km 1:00:10 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km] 0:19:49 0:39:55 1:00:10
432 288 MODRZEWSKI JAKUB M 368 M 30-39 138 ELBLĄG A.K. ANDREX 10km 1:00:18 9.95 [km/h] 0:06:02 [min/km] 0:19:34 0:40:09 1:00:18
433 177 KAMIŃSKI SŁAWOMIR M 369 M 30-39 139 ELBLĄG SŁAWOMIR KAMIŃSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM 10km 1:00:19 9.95 [km/h] 0:06:02 [min/km] 0:19:49 0:40:04 1:00:19
434 482 ZABŁOCKI MICHAŁ M 370 M 30-39 140 ELBLĄG 10km 1:00:19 9.95 [km/h] 0:06:02 [min/km] 0:19:35 0:40:10 1:00:19
435 137 JANASZKIEWICZ KAMILLA K 65 K 40-49 30 ELBLĄG 10km 1:00:23 9.94 [km/h] 0:06:02 [min/km] 0:19:22 0:39:49 1:00:23
436 115 GRONIKOWSKA JOANNA K 66 K 30-39 17 ELBLAG 10km 1:00:25 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:18:59 0:39:42 1:00:25
437 455 TULIPAN JOZSEF M 371 M 30-39 141 ELBLAG 10km 1:00:25 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:18:18 0:38:59 1:00:25
438 103 GOŁĘBIEWSKI PIOTR M 372 M 40-49 108 ELBLĄG 10km 1:00:28 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:19:04 0:39:47 1:00:28
439 422 SZCZYBELSKI JAROSŁAW M 373 M 40-49 109 ELBLĄG 10km 1:00:34 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:18:01 0:38:34 1:00:34
440 508 GAJEWSKI SEBASTIAN M 374 M 40-49 110 ELBLĄG TKE -TEAM KARAŚ ELBLAG 10km 1:00:34 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:19:43 0:39:52 1:00:34
441 54 CZĘCZEK BEATA K 67 K 30-39 18 ELBLAG 10km 1:00:43 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:18:44 0:39:15 1:00:43
442 84 FILIPIUK KAROL M 375 M 30-39 142 ELBLĄG 10km 1:00:50 9.86 [km/h] 0:06:05 [min/km] 0:20:01 0:40:33 1:00:50
443 13 BARCIKOWSKA AGNIESZKA K 68 K 0-29 10 ELBLAG 10km 1:01:12 9.80 [km/h] 0:06:07 [min/km] 0:18:50 0:39:55 1:01:12
444 375 SAWICKI MARCIN M 376 M 30-39 143 ELBLĄG 10km 1:01:16 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km] 0:19:33 0:40:01 1:01:16
445 344 PROKOP MARIUSZ M 377 M 40-49 111 ELBLĄG 10km 1:01:16 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km] 0:18:53 0:40:19 1:01:16
446 99 GŁOWACKA ANNA K 69 K 40-49 31 ELBLĄG 10km 1:01:17 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km] 0:19:46 0:40:08 1:01:17
447 425 SZEWCZYK MAGDALENA K 70 K 40-49 32 MILEJEWO 10km 1:01:23 9.77 [km/h] 0:06:08 [min/km] 0:19:36 0:40:13 1:01:23
448 249 ŁOTOCKA KATARZYNA K 71 K 30-39 19 ELBLĄG 10km 1:01:24 9.77 [km/h] 0:06:08 [min/km] 0:20:30 0:40:57 1:01:24
449 330 PIĘTA JOANNA K 72 K 30-39 20 ELBLĄG 10km 1:01:43 9.72 [km/h] 0:06:10 [min/km] 0:20:15 0:40:48 1:01:43
450 373 SARWIŃSKI JACEK M 378 M 0-29 67 PASŁĘK 10km 1:01:46 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km] 0:20:34 0:41:46 1:01:46
451 28 BŁAŻEWICZ-BARANOWSKA AGNIESZKA K 73 K 30-39 21 ELBLĄG 10km 1:01:46 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km] 0:19:23 0:40:22 1:01:46
452 245 LOMPERT ANNA K 74 K 30-39 22 ELBLAG 10km 1:02:00 9.68 [km/h] 0:06:12 [min/km] 0:19:44 0:41:14 1:02:00
453 415 SZAŁKOWSKA ANNA K 75 K 40-49 33 ELBLAG 10km 1:03:17 9.48 [km/h] 0:06:20 [min/km] 0:20:26 0:41:41 1:03:17
454 396 SOŁOWIEJ MAGDALENA K 76 K 40-49 34 ELBLĄG 10km 1:03:17 9.48 [km/h] 0:06:20 [min/km] 0:20:25 0:41:40 1:03:17
455 509 GAJEWSKA MARTA K 77 K 40-49 35 ELBLĄG SP 6 ELBLAG 10km 1:03:25 9.46 [km/h] 0:06:21 [min/km] 0:21:00 0:42:03 1:03:25
456 452 TRUDNOWSKA MARTA K 78 K 30-39 23 ELBLĄG GRUPA WODNA 10km 1:03:34 9.44 [km/h] 0:06:21 [min/km] 0:19:24 0:40:41 1:03:34
457 86 FRANKIEWICZ IZABELA K 79 K 30-39 24 ELBLĄG 10km 1:03:39 9.43 [km/h] 0:06:22 [min/km] 0:20:19 0:41:39 1:03:39
458 243 LISZEWSKI KRZYSZTOF M 379 M 50-59 38 ELBLĄG 10km 1:03:54 9.39 [km/h] 0:06:23 [min/km] 0:20:28 0:42:16 1:03:54
459 298 NADACHEWICZ STANISLAW M 380 M 60-69 14 ELBLĄG 10km 1:04:47 9.26 [km/h] 0:06:29 [min/km] 0:20:30 0:42:37 1:04:47
460 10 BAL KATARZYNA K 80 K 40-49 36 ELBLAG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 1:04:51 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km] 0:20:38 0:42:47 1:04:51
461 201 KRAIŃSKI MICHAŁ M 381 M 0-29 68 ELBLĄG 10km 1:05:44 9.13 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:20:25 0:42:20 1:05:44
462 242 LISIECKI SŁAWOMIR M 382 M 40-49 112 ELBLĄG 10km 1:05:55 9.10 [km/h] 0:06:36 [min/km] 0:21:52 0:43:53 1:05:55
463 107 GOSTKOWSKA KAROLINA K 81 K 40-49 37 GRONOWO GÓRNE 10km 1:06:29 9.02 [km/h] 0:06:39 [min/km] 0:20:36 0:43:01 1:06:29
464 27 SCHWAN AGNIESZKA K 82 K 30-39 25 RUMIA 10km 1:06:37 9.01 [km/h] 0:06:40 [min/km] 0:21:14 0:44:55 1:06:37
465 62 DEMSKA KAMILA K 83 K 40-49 38 ELBLĄG 10km 1:07:07 8.94 [km/h] 0:06:43 [min/km] 0:21:18 0:43:44 1:07:07
466 439 TOŁOCZKO PAULINA K 84 K 0-29 11 ELBLĄG 10km 1:07:53 8.84 [km/h] 0:06:47 [min/km] 0:21:19 0:43:53 1:07:53
467 451 TROCHOWSKA DOMINIKA K 85 K 0-29 12 ELBLĄG 10km 1:07:55 8.83 [km/h] 0:06:48 [min/km] 0:22:08 0:44:53 1:07:55
468 92 GALKO TAMARA K 86 K 40-49 39 KAMIENNIK WIELKI 10km 1:09:10 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km] 0:22:26 0:45:49 1:09:10
469 516 CECHOWSKI MATEUSZ M 383 M 0-29 69 ELBLĄG - 10km 1:09:42 8.61 [km/h] 0:06:58 [min/km] 0:19:41 0:44:00 1:09:42
470 475 WOJTAL ANNA K 87 K 40-49 40 NOWINA 10km 1:10:03 8.57 [km/h] 0:07:00 [min/km] 0:22:38 0:46:14 1:10:03
471 161 JURAGO TOMASZ M 384 M 40-49 113 ELBLĄG 10km 1:10:09 8.55 [km/h] 0:07:01 [min/km] 0:21:06 0:45:42 1:10:09
472 160 JURAGO KAROLINA K 88 K 30-39 26 ELBLĄG 10km 1:10:10 8.55 [km/h] 0:07:01 [min/km] 0:21:06 0:45:42 1:10:10
473 15 BARSZCZ WALDEMAR M 385 M 60-69 15 ELBLĄG 10km 1:10:28 8.51 [km/h] 0:07:03 [min/km] 0:23:52 0:47:37 1:10:28
474 133 JABŁOŃSKA ANNA K 89 K 0-29 13 ELBLĄG 10km 1:12:09 8.32 [km/h] 0:07:13 [min/km] 0:21:06 0:45:20 1:12:09
475 404 STATKIEWICZ ELŻBIETA K 90 K 50-59 7 ELBLĄG 10km 1:13:01 8.22 [km/h] 0:07:18 [min/km] 0:22:21 0:46:28 1:13:01
476 37 BRANDT MACIEJ M 386 M 50-59 39 ELBLĄG GRUPPETTO TEAM 10km 1:13:12 8.20 [km/h] 0:07:19 [min/km] 0:23:55 0:49:02 1:13:12
477 276 MENDALKA ADRIANNA K 91 K 0-29 14 ELBLĄG 10km 1:13:16 8.19 [km/h] 0:07:20 [min/km] 0:24:02 0:49:09 1:13:16
478 12 BAŁDYGA RADOSŁAW M 387 M 40-49 114 ELBLĄG JBB 10km 1:13:17 8.19 [km/h] 0:07:20 [min/km] 0:23:47 0:48:41 1:13:17
479 397 SOWA RENATA K 92 K 40-49 41 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 10km 1:13:19 8.18 [km/h] 0:07:20 [min/km] 0:24:04 0:49:12 1:13:19
- 410 STYBEL PAULINA K - K 30-39 - ELBLĄG 10km DNF - [km/h] - [min/km] 0:22:45 0:00:00 0:00:00

SZTAFETY 3x3,33 km - VI Elbląski Bieg Niepodległości

M-ce SZTAFETA Zawodnik Zawodnik Zawodnik SUMA CZASÓW Prędkość km/h x Tempo min/km x Czas 1 Czas 2 Czas 3
1 NAGY TEAM LEWALSKI KACPER RODZIEWICZ MICHAŁ RUDAWSKI DOMINIK 0:34:44 17.27 [km/h] 12:28 [min/km] 0:11:08 0:12:00 0:11:36
2 IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ELBLĄGU BRANECKI JAKUB JĘDRZEJAK JAKUB PLUCIŃSKI PIOTR 0:38:54 15.42 [km/h] 12:53 [min/km] 0:12:50 0:13:01 0:13:02
3 BSB BARCZEWO BIEGA KOZŁOWSKI TOMASZ MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW ZAJĄC BARTOSZ 0:39:05 15.35 [km/h] 12:55 [min/km] 0:11:16 0:14:11 0:13:37
4 MKS TRUSO ELBLAG LEŚNIEWSKA MAŁGORZATA STEFANOWICZ INEZ VAN IEPEREN ALEX 0:39:26 15.22 [km/h] 12:57 [min/km] 0:13:09 0:14:20 0:11:56
5 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ KACPERSKI MATEUSZ MAŃKA ERYK KACPERSKI BARTOSZ 0:40:10 14.94 [km/h] 12:01 [min/km] 0:13:05 0:13:46 0:13:03
6 BĄCZKI TEAM BĄK BŁAŻEJ BĄK DARIUSZ BĄK KACPER 0:41:19 14.52 [km/h] 12:08 [min/km] 0:14:27 0:13:50 0:12:57
7 TRUSO TEAM KALINOWSKA EMILIA RADZIKOWSKA PATRYCJA TUBIAK KACPER 0:41:48 14.35 [km/h] 12:11 [min/km] 0:13:50 0:14:44 0:13:13
8 S. KAMINSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM CZARNECKA JOANNA WLIZŁO ANNA WLIZŁO PAWEŁ 0:42:44 14.04 [km/h] 12:16 [min/km] 0:14:00 0:14:37 0:14:04
9 LUBIĘ PIWKO JANKOWSKI MATEUSZ KOTOWSKI KONRAD ROGOWSKI MACIEK 0:42:51 14.00 [km/h] 12:17 [min/km] 0:11:49 0:13:52 0:17:10
10 AMR TEAM SAWOSTIANIK ANNA STYCZEŃ MICHAŁ STYCZEŃ ROMAN 0:43:50 13.69 [km/h] 12:23 [min/km] 0:14:47 0:14:38 0:14:21
11 KORONA ELBLĄG KAMPIŃSKI PIOTR KIEŁCZEWSKI SZYMON STASIEŁOWICZ PATRYK 0:43:57 13.65 [km/h] 12:24 [min/km] 0:17:06 0:13:36 0:13:12
12 1918 KULESZA MACIEJ ŁASKOWSKI FILIP MAZUREK ARKADIUSZ 0:43:58 13.65 [km/h] 12:24 [min/km] 0:12:46 0:16:59 0:14:12
13 #BKKSE2 JAGODZIŃSKI DARIUSZ STANKIEWICZ PIOTR ZAKĘS MARCIN 0:43:59 13.64 [km/h] 12:24 [min/km] 0:14:32 0:16:11 0:13:14
14 SZYBCY I WŚCIEKLI KOLPERT JAKUB STROMSKI GRZEGORZ TROCHIMCZUK MILENA 0:46:16 12.97 [km/h] 12:38 [min/km] 0:14:46 0:15:37 0:15:40
15 II LO W ELBLĄGU DOROSZKIEWICZ ANNA HULANICKA PATRYCJA WAŚNIEWSKA MARTYNA 0:46:45 12.83 [km/h] 12:41 [min/km] 0:30:57 0:15:45 23:13:15
16 SARNOWSCY TEAM BEGEJ ANITA SARNOWSKI ARKADIUSZ SARNOWSKI PIOTR 0:47:55 12.52 [km/h] 12:48 [min/km] 0:16:50 0:15:57 0:14:56
17 #BKKSE PYTLIŃSKI KRZYSZTOF PAJEK-SIELICKA AGNIESZKA SIELICKI HUBERT 0:47:57 12.51 [km/h] 12:48 [min/km] 0:14:50 0:17:13 0:15:43
18 BARTEQ BERNASZUK WOJCIECH WIKTORUK BARTEK WIKTORUK MICHAŁ 0:48:08 12.47 [km/h] 12:49 [min/km] 0:16:12 0:18:02 0:13:26
19 OLO TEAM SKONKA ALEKSANDER SKONKA ANNA SZADKOWSKI GRZEGORZ 0:48:15 12.44 [km/h] 12:50 [min/km] 0:17:07 0:15:38 0:15:22
20 NIEPODLEGŁA RODZINKA DURKIEWICZ PAWEŁ JACHLEWSKI PAWEL POGORZELSKI WOJCIECH 0:51:28 11.66 [km/h] 12:09 [min/km] 0:13:54 0:21:21 0:16:00
21 AS-TRANS TRANSPORT SPEDYCJA MARKOWICZ MARCIN SIEMASZKO ADAM ZABŁOCKI DAMIAN 0:51:58 11.55 [km/h] 12:12 [min/km] 0:20:48 0:15:05 0:15:56
22 POZA SYSTEMEM KOPACZEWSKA SYLWIA JAGUCKI KRZYSZTOF SZPAKOWSKI JERZY 0:54:39 10.98 [km/h] 12:28 [min/km] 0:18:55 0:18:01 0:17:38
23 FIT LARWY JAKUBOWSKA KATARZYNA PAJEWSKA ANNA SOSNOWSKA ANNA 1:01:33 9.75 [km/h] 12:09 [min/km] 0:19:26 0:21:40 0:20:14
24 BYLE DO METY ADAMOWSKI ANDRZEJ LUBOWIECKA ALICJA MATERNA ALEKSANDRA 1:03:07 9.51 [km/h] 12:19 [min/km] 0:17:10 0:23:17 0:22:29
25 ELBLĄSKIE MAMUŚKI KACPRZAK ŁUKASZ KRASZEWSKA MAŁGORZATA MAZUROWSKA PATRYCJA 1:05:17 9.19 [km/h] 12:32 [min/km] 0:21:10 0:22:09 0:21:42

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ