Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żytelewski Matusz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła podstawowa nr 12 | opłacono on-line |
2 | Pawłoski Kacper | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | MKS Truso Elbląg | opłacono on-line |
3 | Kiraga Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Publiczna Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym | opłacono on-line |
4 | Wesołowska Zuzanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 21 | opłacono on-line |
5 | Wesołowska Łucja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 21 | opłacono on-line |
6 | Makowska Maria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
7 | Raszliński Jakub | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła podstawowa nr 12 | opłacono on-line |
8 | Szabat Mateusz | Braniewo | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
9 | Demski Daniel | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Olimpia Judo Elbląg | opłacono on-line |
10 | Miłaszewski Piotr | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
11 | TROCKA Aleksandra | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 12 Elbląg, Judo Olimpia Elbląg | opłacono on-line |
12 | Szulc Amelia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | American Home | opłacono on-line |
13 | Stankiewicz Mikołaj | Gronowo Górne | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 21 / Olimpia Elbląg | opłacono on-line |
14 | Wiśniewska Maja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
15 | Wiśniewska Maja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła Podstawowa Nr 21 | opłacono on-line |
16 | Banach Martyna | Nowe | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP Nowe | opłacono on-line |
17 | Szczybelska Wiktoria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła podstawowa nr 18 | opłacono on-line |
18 | Furmanski Alan | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła podstawowa nr 6 | opłacono on-line |
19 | MAZUR SZYMON | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 9 | opłacono on-line |
20 | Wawrzyniak Maciej | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
21 | Błażewicz Hubert | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | UKS WIKINGOWIE | opłacono on-line |
22 | Maszaro Szymon | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | UKS WIKINGOWIE | opłacono on-line |
23 | Kuszner Gabriel | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
24 | Chowałko Mikołaj | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
25 | Kłos Amelia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła podstawowa nr 12 | opłacono on-line |
26 | Kaczorek Błażej | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła Podstawowa nr 16 | opłacono on-line |
27 | Brodziak Oliwia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 25 Elbląg | opłacono on-line |
28 | Pietkiewicz Oliwia | Pasłęk | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
29 | Fedorowska Wiktoria | Toruń | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
30 | Bętlewska Nina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
31 | Kowalska Agata | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
32 | Necel Jakub | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
33 | Pawlyta Filip | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 6 | opłacono on-line |
34 | Słowińska Oliwia | Pasłęk | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
35 | Stępień Natalia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła Podstawowa nr 23 | opłacono on-line |
36 | Wojtaś Antonina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
37 | Biedrzycka Remigiusz | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 16 Elbląg | opłacono on-line |
38 | Zaleski Szymon | Jegłownik | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
39 | Szewczyk Jan | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła Podstawowa nr 19 | opłacono on-line |
40 | rębisz oliwier | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP12 | opłacono on-line |
41 | Wołk Agata | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 25 Elbląg | opłacono on-line |
42 | Wojdyna Kamil | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP6 | opłacono on-line |
43 | Wojdyna Maciej | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP6 | opłacono on-line |
44 | Kiejdo Franciszek | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | AP Piekarczyk/ SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
45 | PIETRZYK ania | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
46 | Rusinowski Mateusz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 6 | opłacono on-line |
47 | Krzykwa Wiktor | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła Podstawowa nr 19 | opłacono on-line |
48 | Bal Dominika | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 19 Elblag | opłacono |
49 | Sawicka Antonina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
50 | Żmijewski Michał | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP25 | opłacono on-line |
51 | Śledź Kacper | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła Podstawowa nr 16 | limit osiągnięty |
52 | Ziemińska Aleksandra | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
53 | Pernach Krzysztof | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP12 | opłacono on-line |
54 | Kwapiszewska Basia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
55 | Boguslawski Alexander | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SPSK Elblag | opłacono on-line |
56 | Sawicka Olivia | Stare Pole | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
57 | Kończak Radosław | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
58 | Machelski Aleks | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 6 | opłacono on-line |
59 | Trochimczuk Michalina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP1 Elbląg | opłacono |
60 | Roszkowski Bartosz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP9/Olimpia Elbląg | opłacono on-line |
61 | Ostrowski Nathan | Elbląga | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SSP 3 ELBLĄG | limit osiągnięty |
62 | Myszk Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
63 | Kuternowska Patrycja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
64 | Bujnik Dominika | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 16 Elbląg | opłacono on-line |
65 | Kacperska Marta | Dzierzgoń | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
66 | Mańka Marika | Dzierzgoń | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
67 | Stępak Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
68 | Lisiecki Paweł | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 14 | opłacono on-line |
69 | Ignaciuk Filip | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SSP 3 ELBLĄG | opłacono on-line |
70 | Szakiewicz Dominika | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono | |
71 | Szelska Aleksandra | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono | |
72 | Iwaszkiewicz Nadia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono | |
73 | Komuda Mikołaj | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
74 | Wójcik Maciej | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
75 | Jagodzińska Wiktoria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
76 | Kalkowski Mikołaj | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
77 | Mazurek Stanisław | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Klub Sportowy HART | opłacono on-line |
78 | Wróbel Gabriela | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP11 Elbląg | opłacono on-line |
79 | Raczyński Bartosz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 9 | opłacono on-line |
80 | Hauer Rafał | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SSP 3 ELBLĄG | opłacono on-line |
81 | Wiśniewski Jan | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
82 | Paduch Konrad | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SSP 3 ELBLĄG | opłacono on-line |
83 | SANGOWSKA Natalia | Tolkmicko | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła Podstawowa w Tolkmicku | opłacono on-line |
84 | Piotrowicz Michalina | Gdańsk | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | limit osiągnięty | |
85 | Błaut Jagoda | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | limit osiągnięty | |
86 | robak Amelia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 16 Elbląg | opłacono on-line |
87 | Lubański Wiktor | Gronowo Górne | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 12 | opłacono on-line |
88 | Piekarczyk Laura | Jagodnik | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP Milejewo | opłacono on-line |
89 | Ptaszczuk Wiktoria | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 15 w Elblagu | opłacono on-line |
90 | Surdykowska Martyna | Sopot | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
91 | Raniszewska Nina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
92 | Matuszak Karolina | Gdansk | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 45 w Gdańsku | opłacono on-line |
93 | Sapińska Anna | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
94 | Borkowski Miłosz | Olsztyn | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
95 | Pogorzelska Zosia | Nowinka | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | TEAM NOWINKA | opłacono on-line |
96 | Piotrowski Tymoteusz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | IKS Atak / SSP nr 3 im . Polskich Olimpijczyków | opłacono on-line |
97 | RYBAK Aleksander | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
98 | Ślusarczyk Hanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
99 | Bławat Basia | Elbląg Gronowo Górne | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła Podstawowa | opłacono on-line |
100 | Szrama Patryk | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 25 Elbląg | opłacono on-line |
Wyświetleń: 27071