Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Makowska Maria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
2 | Szabat Mateusz | Braniewo | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
3 | Miłaszewski Piotr | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
4 | Pietkiewicz Oliwia | Pasłęk | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
5 | Fedorowska Wiktoria | Toruń | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
6 | Słowińska Oliwia | Pasłęk | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
7 | PIETRZYK ania | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
8 | Sawicka Olivia | Stare Pole | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
9 | Szakiewicz Dominika | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono | |
10 | Szelska Aleksandra | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono | |
11 | Iwaszkiewicz Nadia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono | |
12 | Kalkowski Mikołaj | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
13 | Piotrowicz Michalina | Gdańsk | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | limit osiągnięty | |
14 | Błaut Jagoda | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | limit osiągnięty | |
15 | Surdykowska Martyna | Sopot | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
16 | Raniszewska Nina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
17 | Borkowski Miłosz | Olsztyn | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
18 | Jurago Olivier | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
19 | Szulc Amelia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | American Home | opłacono on-line |
20 | Kiejdo Franciszek | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | AP Piekarczyk/ SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
21 | Kacperska Marta | Dzierzgoń | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
22 | Mańka Marika | Dzierzgoń | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
23 | Stępak Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
24 | Ziemińska Aleksandra | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
25 | Piotrowski Tymoteusz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | IKS Atak / SSP nr 3 im . Polskich Olimpijczyków | opłacono on-line |
26 | Mazurek Stanisław | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Klub Sportowy HART | opłacono on-line |
27 | Pawłoski Kacper | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | MKS Truso Elbląg | opłacono on-line |
28 | Demski Daniel | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Olimpia Judo Elbląg | opłacono on-line |
29 | Kiraga Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Publiczna Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym | opłacono on-line |
30 | Rusinowski Mateusz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 6 | opłacono on-line |
31 | Machelski Aleks | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 6 | opłacono on-line |
32 | Bętlewska Nina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
33 | Wojtaś Antonina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
34 | Kończak Radosław | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
35 | Kuternowska Patrycja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
36 | Jagodzińska Wiktoria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
37 | RYBAK Aleksander | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
38 | Ślusarczyk Hanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
39 | Wiśniewska Maja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
40 | Myszk Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
41 | Lubański Wiktor | Gronowo Górne | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 12 | opłacono on-line |
42 | Kuszner Gabriel | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
43 | TROCKA Aleksandra | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 12 Elbląg, Judo Olimpia Elbląg | opłacono on-line |
44 | Lisiecki Paweł | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 14 | opłacono on-line |
45 | Chowałko Mikołaj | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
46 | Sawicka Antonina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
47 | Kwapiszewska Basia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
48 | Ptaszczuk Wiktoria | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 15 w Elblagu | opłacono on-line |
49 | Biedrzycka Remigiusz | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 16 Elbląg | opłacono on-line |
50 | Bujnik Dominika | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 16 Elbląg | opłacono on-line |
51 | robak Amelia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 16 Elbląg | opłacono on-line |
52 | Stefanowicz Malwina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 16 Elbląg | limit osiągnięty |
53 | Kowalska Agata | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
54 | Komuda Mikołaj | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
55 | Bal Dominika | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 19 Elblag | opłacono |
56 | Wójcik Maciej | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
57 | Wesołowska Zuzanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 21 | opłacono on-line |
58 | Wesołowska Łucja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 21 | opłacono on-line |
59 | Stankiewicz Mikołaj | Gronowo Górne | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 21 / Olimpia Elbląg | opłacono on-line |
60 | Brodziak Oliwia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 25 Elbląg | opłacono on-line |
61 | Wołk Agata | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 25 Elbląg | opłacono on-line |
62 | Szrama Patryk | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 25 Elbląg | opłacono on-line |
63 | Matuszak Karolina | Gdansk | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 45 w Gdańsku | opłacono on-line |
64 | Pawlyta Filip | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 6 | opłacono on-line |
65 | Wawrzyniak Maciej | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
66 | Necel Jakub | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
67 | Zaleski Szymon | Jegłownik | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
68 | Wiśniewski Jan | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
69 | Sapińska Anna | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
70 | MAZUR SZYMON | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 9 | opłacono on-line |
71 | Raczyński Bartosz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 9 | opłacono on-line |
72 | Piekarczyk Laura | Jagodnik | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP Milejewo | opłacono on-line |
73 | Banach Martyna | Nowe | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP Nowe | opłacono on-line |
74 | Trochimczuk Michalina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP1 Elbląg | opłacono |
75 | Wróbel Gabriela | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP11 Elbląg | opłacono on-line |
76 | rębisz oliwier | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP12 | opłacono on-line |
77 | Pernach Krzysztof | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP12 | opłacono on-line |
78 | Żmijewski Michał | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP25 | opłacono on-line |
79 | Wojdyna Kamil | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP6 | opłacono on-line |
80 | Wojdyna Maciej | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP6 | opłacono on-line |
81 | Roszkowski Bartosz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP9/Olimpia Elbląg | opłacono on-line |
82 | Boguslawski Alexander | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SPSK Elblag | opłacono on-line |
83 | Ostrowski Nathan | Elbląga | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SSP 3 ELBLĄG | limit osiągnięty |
84 | Ignaciuk Filip | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SSP 3 ELBLĄG | opłacono on-line |
85 | Hauer Rafał | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SSP 3 ELBLĄG | opłacono on-line |
86 | Paduch Konrad | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SSP 3 ELBLĄG | opłacono on-line |
87 | Bławat Basia | Elbląg Gronowo Górne | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła Podstawowa | opłacono on-line |
88 | Szczepanik Karolina | ELBLAG Gronowo Górne | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła Podstawowa | opłacono on-line |
89 | Żytelewski Matusz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła podstawowa nr 12 | opłacono on-line |
90 | Raszliński Jakub | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła podstawowa nr 12 | opłacono on-line |
91 | Kłos Amelia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła podstawowa nr 12 | opłacono on-line |
92 | Kaczorek Błażej | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła Podstawowa nr 16 | opłacono on-line |
93 | Śledź Kacper | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła Podstawowa nr 16 | limit osiągnięty |
94 | Szczybelska Wiktoria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła podstawowa nr 18 | opłacono on-line |
95 | Szewczyk Jan | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła Podstawowa nr 19 | opłacono on-line |
96 | Krzykwa Wiktor | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła Podstawowa nr 19 | opłacono on-line |
97 | Wiśniewska Maja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła Podstawowa Nr 21 | opłacono on-line |
98 | Orzechowska Zuzanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu | opłacono on-line |
99 | Stępień Natalia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła Podstawowa nr 23 | opłacono on-line |
100 | Furmanski Alan | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła podstawowa nr 6 | opłacono on-line |
Wyświetleń: 27072