Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szcześniak Jakub | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | Żłobek nr 2 | opłacono on-line |
2 | Tomaszewska Liliana | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | Żłobek nr 4 | opłacono on-line |
3 | Skrobotun Aleks | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
4 | Czerepko Liliana | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | Przedszkole 26 Elbląg | opłacono on-line |
5 | Rynkowska Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
6 | Jagła Igor | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
7 | Jagodzińska Maja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | Żłobek Miejski nr 2 | opłacono on-line |
8 | Żydanowicz Borys | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
9 | Kochanowski Paweł | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
10 | Mazurowska-Rucińska ANNA MARIA | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | Żłobek nr4 | opłacono on-line |
11 | Zieliński Kacper | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
12 | Giżka- Orzeł Mikołaj | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
13 | Janósz Adaś | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
14 | Strawińska Michalina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | Przedszkole nr 23 Elblag | opłacono on-line |
15 | Gajewska Maria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
16 | Zapolski Antoni | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
17 | Bartyś Fabian | Powodowo | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
18 | Miotk Hanna | Gdańsk | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
19 | Siekierko Malina | Tolkmicko | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
20 | BREKAU Amelia | elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
21 | Godlewska Helena | Janówek | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
22 | Bondyra Natalia | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | Żłobek Biedroneczki | opłacono on-line |
23 | Jurewicz Michał | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
24 | Czerniel Szymon | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
25 | Urbanowski Jakub | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | MISIACZKI | opłacono on-line |
26 | Zommer Magdalena | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
27 | Wieczorek Maja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
28 | Wiśniewska Zuzanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
29 | MATUSZAK Aniela | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
30 | Brodzik Paulina | Gronowo Elbląskie | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
31 | Penk Adam | Gdańsk | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | www.bornholmrunners.com | opłacono on-line |
32 | Jarząbek Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | Przedszkole nr 26 | opłacono on-line |
33 | Filipiuk Teodor | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
34 | Cichoń Michał | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
35 | Łuszkiewicz Sebastian | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
36 | Sawicki Tymoteusz | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
37 | Biedrzycki Dominik | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono | |
38 | Ejsmont Ignacy | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono | |
39 | Grajewski Julian | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | Niepubliczne Przedszkole Bratek | opłacono on-line |
40 | Kozłowska Oliwia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | Żłobek nr 2 | opłacono on-line |
41 | Raulin Paweł | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
42 | Kruba Michał | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP12 | opłacono on-line |
43 | Siemaszko Borys | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Szkoła Podstawowa nr 1 | opłacono on-line |
44 | Gołaś Natalia | Gdynia | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Szkoła Sportowa nr 7 w Sopocie | opłacono on-line |
45 | Falęcki Filip | Komorowo Żuławskie | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Sp19 | opłacono on-line |
46 | Cielesz Izabela | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 1 - MKS TRUSO ELBLĄG | opłacono on-line |
47 | Ziemińska Adrianna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
48 | Jakubowska Agata | Nowiny | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Szkoła podstawowa nr 2 w Pasłęku | opłacono on-line |
49 | Ćwiklińska Maja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
50 | Boguslawska Lexssandra | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SPSK | opłacono on-line |
51 | Boguslawski Aleksay | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SPSK Elblag | opłacono on-line |
52 | Tomkowicz Maja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
53 | Trochimczuk Milena | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP1 Elbląg | opłacono |
54 | Nowakowski Szymon | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Szkoła podstawowa nr 6 | opłacono on-line |
55 | Wroński Adam | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
56 | Karpiuk Kornelia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 16 Elbląg | opłacono on-line |
57 | Tomczak Hubert | Bruk | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
58 | Chwesiuk Kacper | Bruk | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
59 | Więckiewicz Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | opłacono | |
60 | Dudek Vanessa | Janowo | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
61 | Zieliński Daniel | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu | opłacono on-line |
62 | Bortnowski Mateusz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
63 | Falkowska Oliwia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Szkoła Podstawowa Nr 12 w Elblągu | opłacono on-line |
64 | CIEPŁUCHA NIKITA | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu | opłacono on-line |
65 | Cwaliński Piotr | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Sp4, Tomita Elbląg | opłacono on-line |
66 | Godzieba Adam | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Klub Sportowy HART | opłacono on-line |
67 | Karoliński Karol | Braniewo | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
68 | Stromski Karol | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Szkoła Podstawowa nr 1 | opłacono on-line |
69 | Brzeski Dominik | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP11 Elbląg | opłacono on-line |
70 | Tomankiewicz Dorian | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Szkoła imienia polskich olimpijczyków nr 3 | opłacono on-line |
71 | Talaśka Bartłomiej | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
72 | SANGOWSKI Jakub | Tolkmicko | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Szkoła Podstawowa w Tolkmicku | opłacono on-line |
73 | Gruchalski Oliwier | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Sp 25 Elbląg | opłacono on-line |
74 | Gutfrański Stanisław | Gronowo Górne | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
75 | Radzikowska Karolina | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
76 | Ptaszczuk Natalia | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Sp 15 w Elblagu | opłacono on-line |
77 | Skowroński Janek | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
78 | Belka Fabian | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
79 | Breczko Hubert | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Szkoła nr 12 | opłacono on-line |
80 | Sapiński MACIEJ | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
81 | Pogorzelski Kuba | Nowinka | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | MKS Truso Elbląg | opłacono on-line |
82 | Saryk Samuel | Błotnica | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
83 | Cybulski Mikołaj | Malbork | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
84 | Stolarska Antonina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP Nr 12 | opłacono on-line |
85 | Dorsz Szymon | elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP Nr 12 | opłacono on-line |
86 | Dudzińska Magdalena | Gronowo-Górne | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
87 | ZĘBALA Marcel | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP nr 6 | opłacono on-line |
88 | Ciszek Marta | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Szkoła podstawowa nr 12 | opłacono on-line |
89 | Rocka Victoria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
90 | Sadowska Zuzanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
91 | Tonga Maksymilian | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
92 | Bałdyga Kornelia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
93 | Miłaszewska Alicja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
94 | Papiernik Laura | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
95 | Jabłonka Mikołaj | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Sp 19 | opłacono on-line |
96 | Becmer Krzysztof | Brodnica | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
97 | Lic Tymoteusz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Sp4, Tomita Elbląg | opłacono on-line |
98 | Broczkowski Antoni | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Sp 21 | opłacono on-line |
99 | Maciejczyk Kamil | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
100 | Perucki Filip | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | MKS Truso Elbląg | opłacono on-line |
Wyświetleń: 27102