Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Skowroński Julian | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | Przedszkole 24 Elbląg | opłacono on-line |
102 | Olszewska Zuzanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole Przyjaciele Kubusia | opłacono on-line |
103 | Myszkowska Maja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole nr 3 Elbląg | opłacono on-line |
104 | robak Amelia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 16 Elbląg | opłacono on-line |
105 | Kutnik Ignacy | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
106 | Gruchalski Oliwier | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Sp 25 Elbląg | opłacono on-line |
107 | Trzos Dawid | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | opłacono on-line | |
108 | Czerepko Liliana | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | Przedszkole 26 Elbląg | opłacono on-line |
109 | robak Maja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | Przedszkole nr 3 Elbląg | opłacono on-line |
110 | Skowroński Janek | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
111 | Kwarciana Maria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp19 | opłacono on-line |
112 | Mrozowicz Wojciech | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła sportowa nr.3 | opłacono on-line |
113 | Jagła Igor | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
114 | Kwarciany Tomasz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp19 | opłacono on-line |
115 | Sawicka Aleksandra | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | opłacono on-line | |
116 | Rynkowska Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
117 | Szulc Filip | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła podstawowa nr 15 | opłacono on-line |
118 | Szulc Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole nr 4 | opłacono on-line |
119 | Fiedorowicz Marysia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
120 | Belka Fabian | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
121 | Pruszewicz Natan | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Szkoła podstawowa 25 w Elblągu | limit osiągnięty |
122 | Jagodziński Franek | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | Przedszkole nr 8 | opłacono on-line |
123 | Żytelewski Matusz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła podstawowa nr 12 | opłacono on-line |
124 | Guz Marta | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole 17 Elbląg | opłacono on-line |
125 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole 17 Elbląg | opłacono on-line |
126 | Pawłoski Kacper | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | MKS Truso Elbląg | opłacono on-line |
127 | Markiewicz Alicja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | limit osiągnięty | |
128 | Ratajewski Przemysław | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole nr 17 Elbląg | opłacono on-line |
129 | Kraszewska Julita | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole Przyjaciele Kubusia | opłacono on-line |
130 | Kraszewska Maja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | Przedszkole Przyjaciele Kubusia | opłacono on-line |
131 | Mazurowska-Rucińska ANNA MARIA | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | Żłobek nr4 | opłacono on-line |
132 | Kiraga Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Publiczna Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym | opłacono on-line |
133 | ZĘBALA Marcel | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP nr 6 | opłacono on-line |
134 | Ciszek Marta | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Szkoła podstawowa nr 12 | opłacono on-line |
135 | Wesołowska Zuzanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 21 | opłacono on-line |
136 | Wesołowska Łucja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 21 | opłacono on-line |
137 | Lipski Olek | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu | opłacono on-line |
138 | Januszkiewicz Gniewko | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Szkoła nr 16 | opłacono on-line |
139 | Makowska Maria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
140 | Raszliński Jakub | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła podstawowa nr 12 | opłacono on-line |
141 | Rocka Victoria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
142 | Kozłowski Alan | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
143 | Sadowska Zuzanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
144 | Sadowska Adrianna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
145 | Bogdanowicz Martin | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole nr 31 | opłacono on-line |
146 | Zieliński Kacper | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
147 | Sarna LEA | elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła podstawowa nr 15 | opłacono on-line |
148 | Bielan Kacper | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | Przedszkole nr 31 w Elblągu | opłacono on-line |
149 | Demski Daniel | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Olimpia Judo Elbląg | opłacono on-line |
150 | Tonga Maksymilian | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
151 | Król Lena | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa Nr 11 | opłacono on-line |
152 | Bałdyga Kornelia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
153 | Giżka- Orzeł Mikołaj | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
154 | Śniecikowski-Orzeł Wiktor | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
155 | Miłaszewska Alicja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
156 | Byś Aurelia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole nr 31 | opłacono on-line |
157 | Miłaszewski Piotr | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
158 | Janósz Adaś | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
159 | Janósz Miłosz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
160 | Papiernik Laura | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
161 | Ignaciuk Wiktoria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Niepubliczne przedszkole Bratek | opłacono on-line |
162 | TROCKI Szymon | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Judo Olimpia Elbląg, przedszkole nr 15 | opłacono on-line |
163 | TROCKA Aleksandra | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 12 Elbląg, Judo Olimpia Elbląg | opłacono on-line |
164 | Barański Stanisław | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | opłacono on-line | |
165 | Tkaczuk Michał | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | MMKS Concordia Elbląg | opłacono on-line |
166 | Tkaczuk Zuzanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole 13 Elbląg | opłacono on-line |
167 | Jabłonka Wojciech | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole nr 4 | opłacono on-line |
168 | Jabłonka Mikołaj | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Sp 19 | opłacono on-line |
169 | Szulc Amelia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | American Home | opłacono on-line |
170 | Lic Tymoteusz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Sp4, Tomita Elbląg | opłacono on-line |
171 | Łotocki Stanisław | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | opłacono on-line | |
172 | SULA ADAM | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | DYDZIO & PULTYNKI | opłacono on-line |
173 | Broczkowski Lucjan | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 21 | opłacono on-line |
174 | Broczkowski Antoni | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Sp 21 | opłacono on-line |
175 | Maciejczyk Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
176 | Maciejczyk Kamil | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
177 | Strawińska Wiktoria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
178 | Strawińska Michalina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | Przedszkole nr 23 Elblag | opłacono on-line |
179 | Wiśniewska Pola | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
180 | Wiśniewska Maja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
181 | Wiśniewska Maja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła Podstawowa Nr 21 | opłacono on-line |
182 | Wielesik Hanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole nr 19 Elblag | opłacono on-line |
183 | Perucki Filip | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | MKS Truso Elbląg | opłacono on-line |
184 | Gajewska Maria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
185 | Korzeniewski Łukasz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | opłacono on-line | |
186 | Parczyk Antoni | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | Przedszkole nr 14 Elbląg | opłacono on-line |
187 | Małkowski Paweł | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła podstawowa nr 6 | opłacono on-line |
188 | Pięta Jagoda | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Regent | opłacono on-line |
189 | Woźniakowski Szymon | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole 17 Elbląg | opłacono on-line |
190 | WAŚNIEWSKI ŁUKASZ | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
191 | Grochowska Wiktoria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
192 | Zapolski Maksymilian | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole Balonik SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
193 | Zapolski Antoni | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
194 | Haryńska Weronika | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
195 | Kuźnicki Wiktor | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
196 | Szczybelska Wiktoria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła podstawowa nr 18 | opłacono on-line |
197 | Wierzchoń Oskar | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | UKS WIKINGOWIE | opłacono on-line |
198 | Kisiel Antoni | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 9 | opłacono on-line |
199 | Furmanski Alan | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła podstawowa nr 6 | opłacono on-line |
200 | Demczuk Tadeusz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | Klub Biegowy Tadeusza. Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line |
Wyświetleń: 27069