Mały Bieg Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Orzechowska Zuzanna Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu opłacono on-line
2 Orzechowska Oliwia Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole nr 10 w Elblągu opłacono on-line
3 Trudnowska Sonia Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m GRUPA WODNA opłacono on-line
4 Trudnowski Bruno Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m GRUPA WODNA opłacono on-line
5 Dorsz Jakub elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m sp nr 12 opłacono on-line
6 Dorsz Szymon elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP Nr 12 opłacono on-line
7 Stolarska Antonina Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP Nr 12 opłacono on-line
8 Augustyniak Aleks Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
9 Korba Nadia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 16 Elbląg opłacono on-line
10 Golik Maja Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
11 Golik Ksawery Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
12 Korba Lena Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 16 Elbląg opłacono on-line
13 Korba Hanna Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
14 Jurago Michał Elbląg Start biegu dzieci 14-15 lat 600m opłacono on-line
15 Jurago Olivier Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono on-line
16 Cybulski Mikołaj Malbork Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
17 Szczepanik Karolina ELBLAG Gronowo Górne Start biegu dzieci 9-10 lat 300m Szkoła Podstawowa opłacono on-line
18 Cybulski Szymon Malbork Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
19 Krajnik Ignacy Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
20 Tomaszewska Wiktoria Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sp 16 opłacono on-line
21 Piwowarczyk Stanisław Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole 34 Elbląg opłacono on-line
22 Stefanowicz Malwina Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 16 Elbląg
23 Stefanowicz Kacer Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sp 16
24 Oleniacz Małgorzata Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
25 Szrama Piotr Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SSP 3 ELBLĄG opłacono on-line
26 Szrama Patryk Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m Sp 25 Elbląg opłacono on-line
27 Kochanowski Paweł Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono on-line
28 Jeziorski Antoni Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
29 Bławat Basia Elbląg Gronowo Górne Start biegu dzieci 9-10 lat 300m Szkoła Podstawowa opłacono on-line
30 Nowotczyńska Dorota Gronowo Górne Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole Dorotka
31 Ślusarczyk Hanna Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 1 Elbląg opłacono on-line
32 RYBAK Aleksander ELBLĄG Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 1 Elbląg opłacono on-line
33 RYBAK Michał ELBLĄG Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 1 Elbląg opłacono on-line
34 Saryk Samuel Błotnica Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
35 Tryba Hania ELBLĄG Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
36 Grycko Maja ELBLĄG Start biegu dzieci 5-6 lat 200m przedszkole 4 Elbląg opłacono on-line
37 Grycko Jakub ELBLĄG Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sp 15 w Elblagu opłacono on-line
38 Weltrowski Alan Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m
39 Buła Matylda Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
40 Piotrowski Tymoteusz Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m IKS Atak / SSP nr 3 im . Polskich Olimpijczyków opłacono on-line
41 Pogorzelska Zosia Nowinka Start biegu dzieci 9-10 lat 300m TEAM NOWINKA opłacono on-line
42 Pogorzelski Kuba Nowinka Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m MKS Truso Elbląg opłacono on-line
43 Żurawski Aleksander Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
44 Kamiński Błażej Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM opłacono on-line
45 Żydanowicz Borys Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono on-line
46 Żydanowicz Nadia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
47 Borkowski Miłosz Olsztyn Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono on-line
48 Borkowski Michał Olsztyn Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
49 Jagodzińska Maja Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m Żłobek Miejski nr 2 opłacono on-line
50 Jagodziński Franek Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m Przedszkole nr 8 opłacono on-line
51 Sapiński MACIEJ Elblag Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 6 Elbląg opłacono on-line
52 Sapińska Anna Elblag Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 6 Elbląg opłacono on-line
53 Sobocinski Odolan Elblag Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
54 Kwarciany Tomasz Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sp19 opłacono on-line
55 Jagła Igor Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono on-line
56 Kwarciana Maria Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sp19 opłacono on-line
57 Mrozowicz Wojciech Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła sportowa nr.3 opłacono on-line
58 Sawicka Aleksandra Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
59 Rynkowska Julia Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono on-line
60 Szulc Filip Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła podstawowa nr 15 opłacono on-line
61 Szulc Julia Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole nr 4 opłacono on-line
62 Fiedorowicz Marysia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
63 Breczko Hubert Elblag Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła nr 12 opłacono on-line
64 Belka Fabian Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 12 Elbląg opłacono on-line
65 Pruszewicz Natan Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Szkoła podstawowa 25 w Elblągu
66 Matuszak Karolina Gdansk Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 45 w Gdańsku opłacono on-line
67 Matuszak Jan Gdansk Start biegu dzieci 5-6 lat 200m SP 45 w Gdańsku opłacono on-line
68 Skowroński Janek Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 11 Elbląg opłacono on-line
69 Skowrońska Gabrysia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 11 Elbląg opłacono on-line
70 Skowroński Julian Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m Przedszkole 24 Elbląg opłacono on-line
71 Raniszewska Nina Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono on-line
72 Surdykowska Martyna Sopot Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono on-line
73 Matlewski Wojciech Elblag Start biegu dzieci 7-8 lat 200m
74 Kowalski Remigiusz Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
75 Ptaszczuk Wiktoria ELBLĄG Start biegu dzieci 9-10 lat 300m Sp 15 w Elblagu opłacono on-line
76 Ptaszczuk Natalia ELBLĄG Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Sp 15 w Elblagu opłacono on-line
77 Strąk Iga Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m SP 15 Elbląg opłacono on-line
78 Strąk Fabian Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 15 Elbląg opłacono on-line
79 Olszewski Feliks Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sp19 opłacono on-line
80 Olszewska Zuzanna Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole Przyjaciele Kubusia opłacono on-line
81 BRZOZOWSKI HUBERT PRZEZMARK Start biegu dzieci 3-4 lata 100m
82 BRZOZOWSKA HANNA PRZEZMARK Start biegu dzieci 7-8 lat 200m
83 Piekarczyk Laura Jagodnik Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP Milejewo opłacono on-line
84 Radzikowska Karolina Elblag Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 18 Elbląg opłacono on-line
85 Kocięda Malgorzata Malbork Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
86 Gutfrański Stanisław Gronowo Górne Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
87 Kutnik Ignacy Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 18 Elbląg opłacono on-line
88 Gruchalski Oliwier Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Sp 25 Elbląg opłacono on-line
89 Lubański Wiktor Gronowo Górne Start biegu dzieci 9-10 lat 300m Sp 12 opłacono on-line
90 Trzos Dawid Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
91 Czerepko Liliana Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m Przedszkole 26 Elbląg opłacono on-line
92 robak Maja Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m Przedszkole nr 3 Elbląg opłacono on-line
93 robak Amelia Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 16 Elbląg opłacono on-line
94 Szczepańska Nadia Błotnica Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
95 Myszkowska Maja Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole nr 3 Elbląg opłacono on-line
96 Błaut Jagoda Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m
97 Piotrowicz Michalina Gdańsk Start biegu dzieci 9-10 lat 300m
98 Pawelec Witold Elblag Start biegu dzieci 5-6 lat 200m PRZEDSZKOLE 23 opłacono on-line
99 Pawelec Łucja Elblag Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa nr 19 opłacono on-line
100 Gierwatowska Wiktoria Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 12 Elbląg opłacono on-line


Wyświetleń: 7874

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ