Mały Bieg Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Skrobotun Aleks Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono on-line
102 Tomaszewska Liliana Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m Żłobek nr 4 opłacono on-line
103 SANGOWSKA Natalia Tolkmicko Start biegu dzieci 9-10 lat 300m Szkoła Podstawowa w Tolkmicku opłacono on-line
104 SANGOWSKI Jakub Tolkmicko Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła Podstawowa w Tolkmicku opłacono on-line
105 Jaskuła Mateusz ELBLĄG Start biegu dzieci 14-15 lat 600m opłacono on-line
106 Paduch Konrad Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SSP 3 ELBLĄG opłacono on-line
107 Mikulski Miłosz Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
108 Sawicka MILENA Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
109 Talaśka Maja Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 15 Elbląg opłacono on-line
110 Talaśka Bartłomiej Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 15 Elbląg opłacono on-line
111 Tomankiewicz Dorian Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła imienia polskich olimpijczyków nr 3 opłacono on-line
112 Marchlewski Hubert Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP12 opłacono on-line
113 Wiśniewski Jan Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 6 Elbląg opłacono on-line
114 Szcześniak Bartosz Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
115 Szcześniak Jakub Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m Żłobek nr 2 opłacono on-line
116 Bąk Jakub Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m Przedszkole nr 8 opłacono on-line
117 Bąk Maciej Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa nr 4 opłacono on-line
118 Myszk Dawid Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m MMKS Concordia Elbląg opłacono on-line
119 Frankowska Marcelina Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
120 Różalski Kamil Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP nr 15 Elbląg opłacono on-line
121 Kwiatkowski Damian Bielik Pierwszy Start biegu dzieci 14-15 lat 600m ZKS Olimpia Elbląg sekcja kajakowa 4LO opłacono on-line
122 Różalski Szymon Elbląg Start biegu dzieci 14-15 lat 600m ZKS Olimpia Elbląg sekcja kajakowa 4LO opłacono on-line
123 Brzeski Nikodem Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m Przedszkole WIKI Elbląg opłacono on-line
124 Kosińska Lena Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
125 Serafin Leon Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
126 Brzeski Dominik Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP11 Elbląg opłacono on-line
127 Serafin Nikodem Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
128 Hauer Rafał Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SSP 3 ELBLĄG opłacono on-line
129 Stromski Karol Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono on-line
130 DOROSZKIEWICZ ALEKSANDRA ELBLĄG Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono on-line
131 Danowska Katarzyna Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m Przedszkole 26 Elbląg opłacono on-line
132 Danowska Daria Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole 26 Elbląg opłacono on-line
133 Raczyński Bartosz Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 9 opłacono on-line
134 Karoliński Karol Braniewo Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
135 Wróbel Gabriela Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP11 Elbląg opłacono on-line
136 Pietryka Oliwia Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
137 Błaszkiewicz Adam Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m
138 Szczęśniak Hanna Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole 26 Elbląg opłacono on-line
139 Mazurek Stanisław Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m Klub Sportowy HART opłacono on-line
140 Mazurek Barbara Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Klub Sportowy HART opłacono on-line
141 Godzieba Adam ELBLĄG Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Klub Sportowy HART opłacono on-line
142 Wojtas Nadia ELBLĄG Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Klub Sportowy HART opłacono on-line
143 Cwaliński Piotr Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Sp4, Tomita Elbląg opłacono on-line
144 Frankiewicz Jan Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m Niepubliczne przedszkole Bratek opłacono on-line
145 Frankiewicz Karolina Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła podstawowa nr 15 opłacono on-line
146 Kozłowska Oliwia Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m Żłobek nr 2 opłacono on-line
147 CIEPŁUCHA NIKITA Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu opłacono on-line
148 CIEPŁUCHA CHANEL Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu opłacono on-line
149 Grajewski Julian Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m Niepubliczne Przedszkole Bratek opłacono on-line
150 Grajewski Jan Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Niepubliczne przedszkole Bratek opłacono on-line
151 Falkowska Oliwia Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła Podstawowa Nr 12 w Elblągu opłacono on-line
152 Raulin Aleksandra Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
153 Kalkowski Mikołaj Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono on-line
154 Masłowski Kacper Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła podstawowa nr 15 opłacono on-line
155 Masłowski Mikołaj Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła podstawowa nr 15 opłacono on-line
156 Bortnowski Mateusz Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 15 Elbląg opłacono on-line
157 Chojecka Anita Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole Przyjaciele Kubusia opłacono on-line
158 Jagodzińska Wiktoria Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 1 Elbląg opłacono on-line
159 Zieliński Hubert Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole nr 24 opłacono on-line
160 Zieliński Daniel Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu opłacono on-line
161 Kwiatkowska Agata Elblag Start biegu dzieci 14-15 lat 600m opłacono on-line
162 Ossowski Antoni Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono on-line
163 Wójcik Jakub Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole 17 Elbląg opłacono on-line
164 Wójcik Maciej Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 19 Elbląg opłacono on-line
165 Daczkowski Bogumił Kadyny Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP Tolkmicko opłacono on-line
166 Dudek Vanessa Janowo Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono on-line
167 Komuda Mikołaj Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 18 Elbląg opłacono on-line
168 Iwaszkiewicz Nadia Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono
169 Magdziarz Franciszek ELBLĄG Start biegu dzieci 3-4 lata 100m Przedszkole 26 Elbląg opłacono on-line
170 Szulc Kaja Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono
171 Magdziarz Antoni ELBLĄG Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SSP 3 ELBLĄG opłacono on-line
172 Więckiewicz Julia Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m opłacono
173 Ejsmont Ignacy Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono
174 Zachaj Elżbieta Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono
175 Kierkla Kajetan Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m opłacono
176 Kierkla Liwia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m opłacono
177 Biedrzycki Dominik Elbląg Start biegu dzieci 0-2 lat 50m opłacono
178 Szelska Aleksandra Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono
179 Szakiewicz Dominika Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m opłacono
180 Szakiewicz Nikodem Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono
181 Ignaciuk Filip Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SSP 3 ELBLĄG opłacono on-line
182 Leśniak Wiktoria Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m opłacono on-line
183 Lisiecki Paweł Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m SP 14 opłacono on-line
184 Józefowicz Mikołaj Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SSP 3 ELBLĄG opłacono on-line
185 Mańka Eryk Dzierzgoń Start biegu dzieci 14-15 lat 600m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
186 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Start biegu dzieci 14-15 lat 600m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
187 Mańka Sandra Dzierzgoń Start biegu dzieci 14-15 lat 600m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
188 Stępak Małgorzata Dzierzgoń Start biegu dzieci 9-10 lat 300m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
189 Mańka Marika Dzierzgoń Start biegu dzieci 9-10 lat 300m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
190 Kacperska Marta Dzierzgoń Start biegu dzieci 9-10 lat 300m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
191 Chwesiuk Kacper Bruk Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
192 Tomczak Hubert Bruk Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
193 Majewska Marcelina Dzierzgoń Start biegu dzieci 7-8 lat 200m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
194 Karpiuk Kornelia Elbląg Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m SP 16 Elbląg opłacono on-line
195 Bujnik Dominika Elbląg Start biegu dzieci 9-10 lat 300m Sp 16 Elbląg opłacono on-line
196 Rudawska Martyna Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa Nr 11 opłacono on-line
197 Markowicz Marcel Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP1 opłacono on-line
198 Gładczyńska Nina Elbląg Start biegu dzieci 3-4 lata 100m Przedszkole 26 Elbląg opłacono on-line
199 Gładczyński Adam Elbląg Start biegu dzieci 5-6 lat 200m Przedszkole 26 Elbląg opłacono on-line
200 Tulipan Balint Elblag Start biegu dzieci 3-4 lata 100m


Wyświetleń: 7884

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ