Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łuniewicz Tymon | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole nr 26 w Elblągu | opłacono on-line |
2 | Adamczyk Igor | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | opłacono on-line | |
3 | Adamczyk Kacper | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
4 | Augustyniak Aleks | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
5 | Bacławski Ksawier | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | przedszkole numer 33 | opłacono on-line |
6 | Bąk Jakub | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | Przedszkole nr 8 | opłacono on-line |
7 | Bąk Maciej | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa nr 4 | opłacono on-line |
8 | Bal Dominika | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 19 Elblag | opłacono |
9 | Bal Karolina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole 17 Elbląg | opłacono |
10 | Banach Maja | Nowe | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP Nowe | opłacono on-line |
11 | Banach Martyna | Nowe | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP Nowe | opłacono on-line |
12 | Barańska Marika | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa Nr 11 | opłacono on-line |
13 | Barański Aleksander | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | opłacono on-line | |
14 | Barański Stanisław | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | opłacono on-line | |
15 | Bartkowski Marcel | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | MMKS Concordia Elbląg | opłacono on-line |
16 | Bartkowski Oliwier | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole 21 Elbląg | opłacono on-line |
17 | Bartnicka Kornelia | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp19 | opłacono on-line |
18 | Bartyś Fabian | Powodowo | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
19 | Bałdyga Kornelia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
20 | Becmer Krzysztof | Brodnica | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
21 | Becmer Mateusz | Brodnica | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | opłacono on-line | |
22 | Becmer Monika | Brodnica | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
23 | Begej Jessica | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | opłacono on-line | |
24 | Belka Fabian | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
25 | Bętlewska Nina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
26 | Bętlewski Tomasz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | MMKS Concordia Elbląg | opłacono on-line |
27 | Biedrzycka Remigiusz | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 16 Elbląg | opłacono on-line |
28 | Biedrzycki Dominik | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono | |
29 | Bielan Kacper | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | Przedszkole nr 31 w Elblągu | opłacono on-line |
30 | Bobrownicka Julia | Braniewo | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole nr 2 w Braniewie | opłacono on-line |
31 | Bogdanowicz Martin | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole nr 31 | opłacono on-line |
32 | Bogdański Nikodem | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 21 | opłacono on-line |
33 | Boguslawska Lexssandra | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SPSK | opłacono on-line |
34 | Boguslawski Aleksay | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SPSK Elblag | opłacono on-line |
35 | Boguslawski Alexander | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SPSK Elblag | opłacono on-line |
36 | Bondyra Izabela | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole nr 31 w Elblągu | opłacono on-line |
37 | Bondyra Natalia | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | Żłobek Biedroneczki | opłacono on-line |
38 | Borkowska Kinga | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Szkoła Podstawowa Nr 11 | opłacono on-line |
39 | Borkowski Michał | Olsztyn | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
40 | Borkowski Miłosz | Olsztyn | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | opłacono on-line | |
41 | Bortnowski Mateusz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
42 | Breczko Hubert | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Szkoła nr 12 | opłacono on-line |
43 | BREKAU Amelia | elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
44 | Broczkowski Antoni | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Sp 21 | opłacono on-line |
45 | Broczkowski Lucjan | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 21 | opłacono on-line |
46 | Brodziak Igor | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SSP 3 ELBLĄG | opłacono on-line |
47 | Brodziak Oliwia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 25 Elbląg | opłacono on-line |
48 | Brodziak Szymon | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | Przedszkole Safari Elbląg | opłacono on-line |
49 | Brodzik Bartosz | Gronowo Elbląskie | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Gronowo elblaskie | opłacono on-line |
50 | Brodzik Paulina | Gronowo Elbląskie | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
51 | Brzeski Dominik | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP11 Elbląg | opłacono on-line |
52 | Brzeski Nikodem | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | Przedszkole WIKI Elbląg | opłacono on-line |
53 | BRZOZOWSKA HANNA | PRZEZMARK | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | limit osiągnięty | |
54 | BRZOZOWSKI HUBERT | PRZEZMARK | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | limit osiągnięty | |
55 | Bujnik Dominika | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Sp 16 Elbląg | opłacono on-line |
56 | Buła Matylda | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
57 | Byś Aurelia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole nr 31 | opłacono on-line |
58 | Błaszkiewicz Adam | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | limit osiągnięty | |
59 | Błaszkiewicz Franciszek | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole 24 Elbląg | opłacono on-line |
60 | Błaut Jagoda | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | limit osiągnięty | |
61 | Bławat Basia | Elbląg Gronowo Górne | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Szkoła Podstawowa | opłacono on-line |
62 | Błażejczyk Jakub | elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP15 | opłacono on-line |
63 | Błażewicz Hubert | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | UKS WIKINGOWIE | opłacono on-line |
64 | Chmielecka Matylda | Gronowo Elbląskie | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 21 Elbląg | opłacono on-line |
65 | Chojecka Anita | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole Przyjaciele Kubusia | opłacono on-line |
66 | Chowałko Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole nr 33 w Elblągu | opłacono on-line |
67 | Chowałko Mikołaj | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
68 | Chwała Laura | Elbląg, pow. Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | opłacono on-line | |
69 | Chwała Lilia | Elbląg, pow. Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | opłacono on-line | |
70 | Chwesiuk Kacper | Bruk | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
71 | Cichoń Aleksander | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | opłacono on-line | |
72 | Cichoń Michał | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
73 | Cielesz Izabela | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 1 - MKS TRUSO ELBLĄG | opłacono on-line |
74 | CIEPŁUCHA CHANEL | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu | opłacono on-line |
75 | CIEPŁUCHA NIKITA | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu | opłacono on-line |
76 | Ciszek Marta | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Szkoła podstawowa nr 12 | opłacono on-line |
77 | Cwaliński Piotr | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | Sp4, Tomita Elbląg | opłacono on-line |
78 | Ćwiklińska Maja | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
79 | Cybulski Mikołaj | Malbork | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | opłacono on-line | |
80 | Cybulski Szymon | Malbork | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
81 | Cybulski Wojciech | Malbork | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | opłacono on-line | |
82 | Czechrowski Oliwier | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole nr 31 w Elblągu | opłacono on-line |
83 | Częczek Hanna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
84 | Częczek Laura | Elblag | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole 24 Elbląg | opłacono on-line |
85 | Częczek Szymon | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
86 | Czerepko Liliana | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | Przedszkole 26 Elbląg | opłacono on-line |
87 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole nr 26 Elbląg | opłacono on-line |
88 | Czerniel Szymon | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 0-2 lat 50m | opłacono on-line | |
89 | Czyżak Nina | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | opłacono on-line | |
90 | Daczkowski Bogumił | Kadyny | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | SP Tolkmicko | opłacono on-line |
91 | Danowska Daria | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | Przedszkole 26 Elbląg | opłacono on-line |
92 | Danowska Katarzyna | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | Przedszkole 26 Elbląg | opłacono on-line |
93 | Daszkiewicz Lena | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | Sp 25 Elbląg | opłacono on-line |
94 | DEAKI AURELIUSZ | GDAŃSK | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | opłacono on-line | |
95 | Demczuk Tadeusz | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 3-4 lata 100m | Klub Biegowy Tadeusza. Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line |
96 | Demski Daniel | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 9-10 lat 300m | Olimpia Judo Elbląg | opłacono on-line |
97 | Dobrowolska Natasza | Elbląg | Polska | Start biegu dzieci 5-6 lat 200m | opłacono on-line | |
98 | DOROSZKIEWICZ ALEKSANDRA | ELBLĄG | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | opłacono on-line | |
99 | Dorsz Jakub | elbląg | Polska | Start biegu dzieci 7-8 lat 200m | sp nr 12 | opłacono on-line |
100 | Dorsz Szymon | elbląg | Polska | Start biegu dzieci 11-12-13 lat 400m | SP Nr 12 | opłacono on-line |
Wyświetleń: 27111