Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 wodejko artur solec kujawski MARATON TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
2 Siuda Sebastian Bydgoszcz MARATON
3 Szafkowski Arkadiusz Solec Kujawski MARATON Soleccy Biegacze
4 Brzuchalski Mateusz Bydgoszcz MARATON
5 Lorenc-Kruszyńska Sylwia Bydgoszcz MARATON FordonRunners/Wkurw_Team
6 Kwiatkowski Marcin Kwiatkowski Toruń MARATON KwiatkowscyTeam
7 Kowalski Paweł Toruń MARATON Kowale Team
8 Wydrzynska Katarzyna Solec kujawski MARATON Soleccy Biegacze
9 Małecki Sebastian Osiek n/Wisłą MARATON
10 Lewandowski Marcin Bydgoszcz MARATON
11 Zagozdzon Wioleta Solec Kujawski MARATON Soleccy biegacze
12 Guździoł Jarosław Solec kujawski MARATON TBKM WILK Solec Kujawski
13 Barwikowska Bogusia Solec Kujawski MARATON
14 Nędzusiak Dariusz Aleksandrów Kujawski MARATON POLKRYS TEAM
15 Tarnowska Ewa Toruń MARATON Klub Biegacza T2/4
16 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski MARATON TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
17 Wróblewski Tomasz aleksandrów kujawski MARATON POLKRYS TEAM
18 Paczkowski Przemysław Aleksandrów Kujawski MARATON POLKRYS TEAM
19 Stasiak Tomasz Aleksandrów Kujawski MARATON POLKRYS TEAM
20 Mierzwa Damian Sępólno Krajeńskie MARATON
21 Bagrowski Marek Janowo/k/ Dabrowy Chelminskiej MARATON UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA
22 Wujtiuk Piotr Szczecinek MARATON Basket Szczecinek
23 LESZCZYŃSKI CEZARY GDAŃSK MARATON 3Szóstki
24 Gwóźdź Kamil Więcbork MARATON TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKA
25 Radtke Robert Nowiny MARATON
26 Garczynski Piotr Warszawa MARATON
27 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram MARATON
28 SADEK JAROSŁAW Piła MARATON KB MANIAC Poznań
29 Zielińska Justyna SOLEC KUJAWSKI MARATON Kapiteam
30 Kruszyński Krzysztof świecie MARATON
31 Szkuta Sławka Bydgoszcz MARATON Leśne kuny
32 Łuczkowski Zygmunt Bydgoszcz MARATON
33 Kalinowska Patrycja Solec Kujawski MARATON
34 Kozłowska Karolina Bydgoszcz MARATON
35 Rudnicki Michał Nowa Wieś Wielka MARATON TASAK Team
36 Karczewski Sławomir Bydgoszcz MARATON
37 Westphal Magda Bydgoszcz MARATON
38 Gruszczyński Dariusz Bełchatów MARATON KB Spartakus Bełchatów
39 Grota Artur Solec Kujawski MARATON
40 Polak Krzysztof Olimpin MARATON
41 GRZYBAŁA Andrzej Łomża MARATON KR-B Eko Łomża
42 JAKUBIEC TOMASZ NOWA WIEŚ MARATON POLKRYS TEAM
43 Kubiak Rafał Solec Kujawski MARATON TBKM WILK Solec Kujawski
44 Witczak Jolanta Lusowo MARATON KB Spartakus Bełchatów
45 Maciejewski Bogusław Kwidzyn MARATON
46 Słodownik Rafał Zielonka MARATON Bydgoszcz Fan Maraton
47 Torłop Przemysław Gdańsk MARATON Grupa Trójmiasto
48 JAKUBIEC KATARZYNA NOWA WIEŚ MARATON POLKRYS TEAM
49 Sypniewska Hanna Gdynia MARATON Spartanie Dzieciom/ Golden Team
50 Pobłocki Jan Gdańsk MARATON Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi
51 Andrzejewski Paweł Dobromierz MARATON Ultra Szaleńcy
52 kaczmarek jarek szczutki MARATON
53 kaczmarek zofia szczutki MARATON
54 NOWAK ALEKSANDRA SOLEC KUJAWSKI MARATON
55 Wojtecki Łukasz Solec Kujawski MARATON Soleccy Biegacze
56 siekierski tomasz solec kujawski MARATON PUSZCZALSCY
57 Aleksandrowicz Krzysztof Tczew MARATON Biegający Tczew
58 Stomski Krzysztof Solec Kujawski MARATON Soleccy Biegacze
59 Dąbkowski Wojciech Solec Kujawski MARATON
60 Zapart Tomasz PODKOWA LEŚNA MARATON


Wyświetleń: 2844

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ