XXXVI Masowy Bieg im. Tomasza Hopfera
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 BRZYKCY Zbigniew BRZYKCY skwierzyna Bieg główny - 10km darmowy udział
2 Jaworski Jan Gorzów Wielkopolski Biegi dla dzieci i młodzieży Syberian Husky Team darmowy udział
3 Śniegowska Karolina Kostrzyn nad Odrą Bieg główny - 10km darmowy udział
4 Jaworski Jakub Gorzów Wielkopolski Bieg główny - 10km Syberian Husky Team darmowy udział
5 Kowalicka Paulina Strzelce Krajeńskie Bieg główny - 10km Syberian Husky Team darmowy udział
6 Waszak Małgorzata Gorzów Wlkp Bieg główny - 10km BBL Gorzów Wlkp. darmowy udział
7 Jakóbczyk Ewelina Gorzów Wielkopolski Bieg główny - 10km BBL Gorzów Wlkp. darmowy udział
8 Mikołajczyk Marta Gorzów Wielkopolski Bieg główny - 10km darmowy udział
9 Seń Jolanta Gorzów Wielkopolski Bieg główny - 10km darmowy udział
10 Stolarski Piotr Poznań Bieg główny - 10km KB UE Poznań darmowy udział
11 Liberkowska Joanna Ruchocinek Bieg główny - 10km BBL Gorzów Wlkp. darmowy udział
12 Poźniak Aleksandra Gorzów Wielkopolski Bieg główny - 10km darmowy udział
13 Wojcieszyński Tomasz Baczyna Bieg główny - 10km darmowy udział
14 Balcarczyk Emilia Dębno Bieg główny - 10km Dębnowskie Człapaki darmowy udział
15 JELENIEWSKA BARBARA JELENIEWSKA GORZÓW WLKP. Bieg główny - 10km darmowy udział
16 Sawicki Bartosz Gorzów Wielkopolski Bieg główny - 10km DZIKIE DZIKI GORZÓW darmowy udział
17 Gilewski Lucjan Skwierzyna Bieg główny - 10km darmowy udział
18 Kucharski Piotr Glinik gm. Deszczno Bieg główny - 10km Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! darmowy udział
19 Batóg Iwona Dębno Bieg główny - 10km Dębnowskie Człapaki darmowy udział
20 Celejewski Marcin Lipki Wielkie Bieg główny - 10km Mydłowska Athletic Team darmowy udział
21 Tatarewicz Krzysztof Słońsk Bieg główny - 10km darmowy udział
22 Tatarewicz Cyprian Słońsk Bieg główny - 10km darmowy udział
23 Tomkowiak Waldemar Biskupice Wlkp Bieg główny - 10km darmowy udział
24 Antropik Antonina Gorzów wlkp Biegi dla dzieci i młodzieży darmowy udział
25 Antropik Igor Gorzów wlkp Biegi dla dzieci i młodzieży Stilon Gorzów darmowy udział
26 BROMBER JAKUB MIĘDZYCHÓD Biegi dla dzieci i młodzieży darmowy udział
27 Kucharski Damian Dębno Bieg główny - 10km Dębnowskie człapaki darmowy udział
28 Sowińska Anetta Gorzów Wielkopolski Bieg główny - 10km BBL darmowy udział
29 Musiał Adam Drawsko Bieg główny - 10km darmowy udział
30 Toczynska Alicja Miedzyrzecz Biegi dla dzieci i młodzieży darmowy udział
31 Dysierowicz Dariusz Przytoczna Bieg główny - 10km darmowy udział
32 Toczynski Arek Miedzyrzecz Bieg główny - 10km darmowy udział
33 Handke Marcin Gostyń Bieg główny - 10km Wataha łączy nas bieganie darmowy udział
34 Wojtyś Bartłomiej Gorzów Wlkp. Biegi dla dzieci i młodzieży SP 20 Gorzów Wlkp. darmowy udział
35 Wojtyś Przemysław Gorzów Wlkp. Bieg główny - 10km darmowy udział
36 Dąbek Kamil Międzychód Bieg główny - 10km darmowy udział
37 Witczak Flajszer Agnieszka Międzychód Bieg główny - 10km darmowy udział
38 Szar Hannna Dębno Biegi dla dzieci i młodzieży darmowy udział
39 Szar Aneta Dębno Bieg główny - 10km darmowy udział
40 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg główny - 10km Traktor team gm kwidzyn darmowy udział
41 MARKIEWICZ LAURA KARNIN Biegi dla dzieci i młodzieży darmowy udział
42 Markiewicz Hanna KARNIN Biegi dla dzieci i młodzieży darmowy udział
43 Markiewicz Mariusz Karnin Bieg główny - 10km darmowy udział
44 Pluta Grzegorz Nowe Czarnowo Bieg główny - 10km KB HERMES GRYFINO darmowy udział
45 Kucharska Anna Dębno Bieg główny - 10km darmowy udział
46 Kulka Wioleta Debno Bieg główny - 10km darmowy udział
47 Wujda Mirosław Dębno Bieg główny - 10km Erni rulez darmowy udział
48 Ślesicki Seweryn Dębno Bieg główny - 10km Dębnowskie Człapaki darmowy udział
49 Piotrowski Andrzej Pszczew Bieg główny - 10km darmowy udział
50 Bukiel Krzysztof Kostrzyn nad Odrą Bieg główny - 10km darmowy udział
51 Konieczna Joanna Pysząca Bieg główny - 10km Wataha łączy nas bieganie darmowy udział
52 Okonek Kazimierz Gorzów Wlkp. Bieg główny - 10km darmowy udział
53 Stępniak Grzegorz Słubice Bieg główny - 10km darmowy udział
54 Krajewski Antoni Sieraków Biegi dla dzieci i młodzieży darmowy udział
55 Krajewski Ernest Sieraków Biegi dla dzieci i młodzieży darmowy udział
56 Krajewska Irmina Sieraków Bieg główny - 10km Wataha łączy nas bieganie darmowy udział
57 Świtaj Jacek Poznań Bieg główny - 10km Wataha łączy nas bieganie darmowy udział
58 ilkiewicz Mirka Sieraków Bieg główny - 10km Wataha łączy nas bieganie darmowy udział
59 Wolf Szymon Międzychód Biegi dla dzieci i młodzieży Przedszkole Kubuś Puchatek darmowy udział
60 Wolf Adrianna Międzychód Biegi dla dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 2 Międzychód darmowy udział
61 ROMAS Czesław ROMAS Gorzów Bieg główny - 10km darmowy udział
62 Krzyżańska Aleksandra Wolsztyn Biegi dla dzieci i młodzieży SP5 Wolsztyn darmowy udział
63 Krzyżański Daniel Wolsztyn Bieg główny - 10km darmowy udział
64 Ordon Zuzanna Gorzów Wlkp Biegi dla dzieci i młodzieży darmowy udział
65 Ordon Izabela Gorzów Wlkp Bieg główny - 10km darmowy udział
66 Masłowska Magdalena Przytoczna Bieg główny - 10km darmowy udział
67 Masłowski Marcin Masłowski GORZÓW WLKP Bieg główny - 10km parkrun Gorzów darmowy udział
68 Siedlecki Adam Wiktor Szczecin Bieg główny - 10km Przebiegli po Przejściach darmowy udział
69 Skiba Eugeniusz Gorzów Wlkp. Bieg główny - 10km darmowy udział
70 Woszczyk Sebastian Międzyrzecz Bieg główny - 10km Międzyrzeckie Gazele darmowy udział
71 MAJEWSKI MACIEJ POZNAN Bieg główny - 10km darmowy udział
72 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg główny - 10km Active Malbork darmowy udział
73 Wróblewski Krzysztof Bielsko Bieg główny - 10km Biegacze PMI darmowy udział
74 Woźniak Łukasz Przytoczna Bieg główny - 10km Wataha łączy nas bieganie darmowy udział
75 WASZCZUK TOMASZ Szczecin Bieg główny - 10km darmowy udział
76 WOJTCZAK RAFAŁ ELBLĄG Bieg główny - 10km darmowy udział
77 Walkowiak Maciej Walkowiak Goraj Bieg główny - 10km darmowy udział
78 Mazana Justyna Międzychód Bieg główny - 10km Biegacze PMI darmowy udział
79 Mleczak Jacek Goraj Bieg główny - 10km FAVORY GORAJ darmowy udział
80 Maciąg Karol Lubikowo Bieg główny - 10km SzymanowskiTeam darmowy udział
81 Salewska Hanna GDYNIA Biegi dla dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 13 Gdynia darmowy udział


Wyświetleń: 586

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ