Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Majłowski Aleksander | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | ||
2 | Korzyniewski Kamil Korzyniewski | Skwierzyna | Polska | Bieg główny - 10km | ||
3 | Kiernozek Tomasz | Skwierzyna | Polska | Bieg główny - 10km | ||
4 | ZŁOTNIK PAWEŁ | Szczecin | Polska | Bieg główny - 10km | AZS Szczecin | |
5 | Majłowska Irena | Gorzów wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | ||
6 | Napieralski Krzysztof | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg główny - 10km | ||
7 | Klentak Katarzyna | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | BBL Gorzów | |
8 | Podbereski Mikołaj | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | ||
9 | Paplicki Michał | Gorzów Wlkp | Polska | Bieg główny - 10km | DZIKIE DZIKI GORZÓW | |
10 | MAJZLIK PIOTR | DREZDENKO | Polska | Bieg główny - 10km | SALON FRYZJERSKI STYL DREZDENKO | |
11 | Mączka Lech | MIĘDZYRZECZ | Polska | Bieg główny - 10km | Odzyskaj cojonnes | |
12 | Strzelczyk Piotr | Międzyrzecz | Polska | Bieg główny - 10km | Odzyskaj cojonnes | |
13 | Paczkowska Joanna | Torzym | Polska | Bieg główny - 10km | ||
14 | Sadowska Marzena | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg główny - 10km | ||
15 | Pochranowicz Barbara | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | Stowarzyszenie Maraton Dębno | |
16 | Podbereski jozef | cychry | Polska | Bieg główny - 10km | ||
17 | Zawalniuk Natalia | Radnica | Polska | Bieg główny - 10km | Sport Team Radnica | |
18 | Zagórny Marcin | Radnica | Polska | Bieg główny - 10km | Sport Team Radnica | |
19 | Wąchała Damian Wąchała | Krosno Odrzańskie | Polska | Bieg główny - 10km | 5bsap/team Raczyński | |
20 | Walendziak Jan | Gościszewo | Polska | Bieg główny - 10km | ||
21 | Dymek Urszula | Pęckowo | Polska | Bieg główny - 10km | Biegacze Józefa Noji | |
22 | Dymek Paulina | Pęckowo | Polska | Bieg główny - 10km | Biegacze Józefa Noji | |
23 | Sałatarow Maciej | Gorzów Wlkp | Polska | Bieg główny - 10km | ||
24 | Wójtowicz Mateusz | Chwalęcice | Polska | Bieg główny - 10km | ||
25 | Kowal Adrian | Trzciel | Polska | Bieg główny - 10km | ||
26 | Przybyło Leonard | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg główny - 10km | ||
27 | Dettoma Aleksandra | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | Fitness Grupa Gmina Santok | |
28 | Lewandowski Waldemar | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg główny - 10km | IMC PRO TEAM | |
29 | Musiał Aleksander | Wierzbno | Polska | Bieg główny - 10km | Przedszkole w Wierzbnie | |
30 | Krakowski Piotr | Międzyrzecz | Polska | Bieg główny - 10km | SzymanowskiTeam | |
31 | FILIPIAK ŁUKASZ | NOWOGRÓDEK POM. | Polska | Bieg główny - 10km | ŁF Black Team | |
32 | Chętnik Andrzej | Przytoczna | Polska | Bieg główny - 10km | ||
33 | Sacharczuk Andrzej Sacharczuk | Drezdenko | Polska | Bieg główny - 10km | Smurfit Kappa Adventure Team Poland | |
34 | Wolf Dariusz | Międzychód | Polska | Bieg główny - 10km | ||
35 | Jessa Andrzej | Pęckowo | Polska | Bieg główny - 10km | Biegacze im. Józefa Noji | |
36 | Gapski Bogdan | Pęckowo | Polska | Bieg główny - 10km | Biegacze Józefa Noji | |
37 | Gapska Ewa | Pęckowo | Polska | Bieg główny - 10km | Biegacze im. Józefa Noji | |
38 | Skiers Albert | Sulechów | Polska | Bieg główny - 10km | ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY SZESNAŚCIE | |
39 | SOBCZYŃSKI ADAM SOBCZYŃSKI | MIĘDZYCHÓD | Polska | Bieg główny - 10km | ||
40 | Fijołek Monika | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | ||
41 | Fagasiński Grzegorz | Miedzyrzecz | Polska | Bieg główny - 10km | ||
42 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | Bieg główny - 10km | 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | |
43 | Staszak Radosław | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | BBL Gorzów Wlkp. | |
44 | Jankowiak Daniel | Miedzychod | Polska | Bieg główny - 10km | ||
45 | Leszczyński Michał | Deszczno | Polska | Bieg główny - 10km | Syberian Husky Team | |
46 | Tatara Marek | Kostrzyn nad Odrą | Polska | Bieg główny - 10km | ||
47 | CZUBKOWSKI Mariusz | PRZYTOCZNA | Polska | Bieg główny - 10km | ||
48 | Woźnicka-Strus Julita | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | ||
49 | Okonek Izabela | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg główny - 10km | ||
50 | Kobiałka Przemysław | Gorzów Wlkp | Polska | Bieg główny - 10km | ||
51 | Szerment Eryk | Gorzów | Polska | Bieg główny - 10km | Wierzbicki Running Project | |
52 | Szerment Magdalena | Gorzów | Polska | Bieg główny - 10km | Wierzbicki Running Project | |
53 | Łagowski Paweł | Skwierzyna | Polska | Bieg główny - 10km | 35 drOP | |
54 | Szewczyk Tomasz | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | Akcja Motywacja | |
55 | Wojciechowski Hubert | Sulęcin | Polska | Bieg główny - 10km | ||
56 | Dołmat Edward | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg główny - 10km | ||
57 | Suduł Jarek | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | Wierzbicki Running Project | |
58 | BRZYKCY Zbigniew BRZYKCY | skwierzyna | Polska | Bieg główny - 10km | ||
59 | Śniegowska Karolina | Kostrzyn nad Odrą | Polska | Bieg główny - 10km | ||
60 | Jaworski Jakub | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | Syberian Husky Team | |
61 | Kowalicka Paulina | Strzelce Krajeńskie | Polska | Bieg główny - 10km | Syberian Husky Team | |
62 | Waszak Małgorzata | Gorzów Wlkp | Polska | Bieg główny - 10km | BBL Gorzów Wlkp. | |
63 | Jakóbczyk Ewelina | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | BBL Gorzów Wlkp. | |
64 | Mikołajczyk Marta | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | ||
65 | Seń Jolanta | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | ||
66 | Liberkowska Joanna | Ruchocinek | Polska | Bieg główny - 10km | BBL Gorzów Wlkp. | |
67 | Poźniak Aleksandra | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | ||
68 | Wojcieszyński Tomasz | Baczyna | Polska | Bieg główny - 10km | ||
69 | Balcarczyk Emilia | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | Dębnowskie Człapaki | |
70 | JELENIEWSKA BARBARA JELENIEWSKA | GORZÓW WLKP. | Polska | Bieg główny - 10km | ||
71 | Sawicki Bartosz | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | DZIKIE DZIKI GORZÓW | |
72 | Gilewski Lucjan | Skwierzyna | Polska | Bieg główny - 10km | ||
73 | Kucharski Piotr | Glinik gm. Deszczno | Polska | Bieg główny - 10km | Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! | |
74 | Batóg Iwona | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | Dębnowskie Człapaki | |
75 | Celejewski Marcin | Lipki Wielkie | Polska | Bieg główny - 10km | Mydłowska Athletic Team | |
76 | Tatarewicz Krzysztof | Słońsk | Polska | Bieg główny - 10km | ||
77 | Tatarewicz Cyprian | Słońsk | Polska | Bieg główny - 10km | ||
78 | Tomkowiak Waldemar | Biskupice Wlkp | Polska | Bieg główny - 10km | ||
79 | Kucharski Damian | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | Dębnowskie człapaki | |
80 | Sowińska Anetta | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | BBL | |
81 | Musiał Adam | Drawsko | Polska | Bieg główny - 10km | ||
82 | Dysierowicz Dariusz | Przytoczna | Polska | Bieg główny - 10km | ||
83 | Toczynski Arek | Miedzyrzecz | Polska | Bieg główny - 10km | ||
84 | Handke Marcin | Gostyń | Polska | Bieg główny - 10km | Wataha łączy nas bieganie | |
85 | Wojtyś Przemysław | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg główny - 10km | ||
86 | Dąbek Kamil | Międzychód | Polska | Bieg główny - 10km | ||
87 | Witczak Flajszer Agnieszka | Międzychód | Polska | Bieg główny - 10km | ||
88 | Szar Aneta | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | ||
89 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg główny - 10km | Traktor team gm kwidzyn | |
90 | Markiewicz Mariusz | Karnin | Polska | Bieg główny - 10km | ||
91 | Pluta Grzegorz | Nowe Czarnowo | Polska | Bieg główny - 10km | KB HERMES GRYFINO | |
92 | Kucharska Anna | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | ||
93 | Kulka Wioleta | Debno | Polska | Bieg główny - 10km | ||
94 | Wujda Mirosław | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | Erni rulez | |
95 | Ślesicki Seweryn | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | Dębnowskie Człapaki | |
96 | Piotrowski Andrzej | Pszczew | Polska | Bieg główny - 10km | ||
97 | Bukiel Krzysztof | Kostrzyn nad Odrą | Polska | Bieg główny - 10km | ||
98 | Konieczna Joanna | Pysząca | Polska | Bieg główny - 10km | Wataha łączy nas bieganie | |
99 | Okonek Kazimierz | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg główny - 10km | ||
100 | Stępniak Grzegorz | Słubice | Polska | Bieg główny - 10km |
Wyświetleń: 14847