Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Majłowski Aleksander | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | ||
2 | Napieralska Helenka | Gorzów Wlkp. | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
3 | Napieralski Bartosz | Gorzów Wielkopolski | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła nr 5 gorzòw wielkopolski | |
4 | Korzyniewski Kamil Korzyniewski | Skwierzyna | Polska | Bieg główny - 10km | ||
5 | Kiernozek Stanisław | Skwierzyna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
6 | Kiernozek Franciszek | Skwierzyna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
7 | Kiernozek Tomasz | Skwierzyna | Polska | Bieg główny - 10km | ||
8 | ZŁOTNIK PAWEŁ | Szczecin | Polska | Bieg główny - 10km | AZS Szczecin | |
9 | Majłowska Irena | Gorzów wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | ||
10 | Napieralski Krzysztof | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg główny - 10km | ||
11 | Klentak Ksawery | Gorzów | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | BBL Gorzów Wlkp. | |
12 | Klentak Katarzyna | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | BBL Gorzów | |
13 | Krzyżaniak Filip | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
14 | Guźniczak Zofia | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
15 | Gnybek Tomasz | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
16 | Sebastian Piechowiak | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
17 | Antoni Butkiewicz | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
18 | Didenkow Weronika | Rokitno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | DIDENKOW TEAM | |
19 | Lena Kaczorowska | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
20 | Wiktor Butkiewicz | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
21 | Podbereski Mikołaj | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | ||
22 | Paplicki Michał | Gorzów Wlkp | Polska | Bieg główny - 10km | DZIKIE DZIKI GORZÓW | |
23 | MAJZLIK PIOTR | DREZDENKO | Polska | Bieg główny - 10km | SALON FRYZJERSKI STYL DREZDENKO | |
24 | Strzelczyk Helena | Międzyrzecz | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
25 | Mączka Lech | MIĘDZYRZECZ | Polska | Bieg główny - 10km | Odzyskaj cojonnes | |
26 | Strzelczyk Piotr | Międzyrzecz | Polska | Bieg główny - 10km | Odzyskaj cojonnes | |
27 | Paczkowska Joanna | Torzym | Polska | Bieg główny - 10km | ||
28 | Sadowska Marzena | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg główny - 10km | ||
29 | Pochranowicz Barbara | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | Stowarzyszenie Maraton Dębno | |
30 | Podbereski jozef | cychry | Polska | Bieg główny - 10km | ||
31 | Karolina Kudlińska | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
32 | Magdalena Bigoraj | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
33 | Konrad Olechny | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
34 | Miłosz Pawlikowski | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
35 | Dawid Fedorczuk | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
36 | Zawalniuk Natalia | Radnica | Polska | Bieg główny - 10km | Sport Team Radnica | |
37 | Zagórny Marcin | Radnica | Polska | Bieg główny - 10km | Sport Team Radnica | |
38 | Michno Antoni | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
39 | Gruszczyńska Anna | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
40 | Klapczyńska Ida | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
41 | Nawrot Wojciech | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
42 | Strzemiecki Władysław | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
43 | Wąsowska Zuza | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
44 | Kokoszanek Oliwier | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
45 | Białecki Michał | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
46 | Jakubowska Maja | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
47 | Gruszczyńska Helena | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
48 | Mądrowska Małgorzata | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
49 | Modras Brajan | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
50 | Skocelas Ignacy | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
51 | Opala Piotr | Pszczew | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Pszczew | |
52 | Wąchała Nina | Krosno Odrzańskie | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
53 | Wąchała LAURA | Krosno Odrzańskie | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
54 | Wąchała Damian Wąchała | Krosno Odrzańskie | Polska | Bieg główny - 10km | 5bsap/team Raczyński | |
55 | Tuszyński JAKUB | POZNAN | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
56 | Walendziak Jan | Gościszewo | Polska | Bieg główny - 10km | ||
57 | Dymek Urszula | Pęckowo | Polska | Bieg główny - 10km | Biegacze Józefa Noji | |
58 | Dymek Paulina | Pęckowo | Polska | Bieg główny - 10km | Biegacze Józefa Noji | |
59 | Julia Löchert | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
60 | Radosław Sobecki | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
61 | Pola Macińska | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
62 | Magdalena Poślednia | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
63 | Patrycja Kochańska | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
64 | Szczęsna-Siwak Maja | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
65 | Zajsz Adam | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
66 | Materna Lena | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
67 | Modras Lilianna | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
68 | Okińczyc Zofia | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
69 | Sałatarow Maciej | Gorzów Wlkp | Polska | Bieg główny - 10km | ||
70 | Musialski Maciek | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
71 | Gierczyński Emil | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |
72 | Gierczyńska Sabina | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |
73 | Mleczak Franciszek | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
74 | Jagoda Aleksandra | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
75 | Janiszewska Karolina | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
76 | Dysierowicz Franciszek | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
77 | Puk Aleksander | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
78 | Matuszewska Julia | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
79 | Ufniak Aleksandra | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
80 | Krzyżelewska Zuzanna | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
81 | Kłys Alicja | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
82 | Basińska Lena | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
83 | Trojanek Lena | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
84 | Fujak Alicja | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
85 | Urbanek Wiktor | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
86 | Racewicz Fabian | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
87 | Borowiak Elisa | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
88 | Cieślak Zofia | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
89 | Presz Sabrina | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
90 | Wójtowicz Mateusz | Chwalęcice | Polska | Bieg główny - 10km | ||
91 | Wójtowicz Urszula | Chwalęcice | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
92 | Nadia Milewska | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
93 | Monika Białecka | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
94 | Michał Madej | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Jakub | |
95 | Jakub Klapczyński | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
96 | Hanna Górniak | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
97 | Aleksander Matusiak | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
98 | Kowal Adrian | Trzciel | Polska | Bieg główny - 10km | ||
99 | Mariusz Hacaś | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
100 | Zuzanna Jagielnik | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna |
Wyświetleń: 14866