Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Klaudia Kokoszanek | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
302 | Szymon Majchrzak | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
303 | Hanna Hoszko | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
304 | Lewandowska Ines | Gorzów Wlkp. | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | IMC PRO TEAM | |
305 | Lewandowski Gabriel | Gorzów Wlkp. | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ALKS AJP GORZÓW WLKP. | |
306 | Lewandowski Waldemar | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg główny - 10km | IMC PRO TEAM | |
307 | Grzesiak Anna | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 2 Międzychód | |
308 | Kramm Nikola | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
309 | Męcfel Miłosz | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
310 | Majchrzak Mikołaj | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
311 | Musialski Kacper | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
312 | Okińczyc Igor | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
313 | Bartyzel Zuzia | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
314 | Sikorski Wojciech | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
315 | Misiewicz Wiktor | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
316 | Grabowski Ernest | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
317 | Kalemba Karolina | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
318 | Ren Małgorzata | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
319 | Bartyzel Dominik | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
320 | Kościelski Łukasz | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
321 | Okińczyc Patryk | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
322 | Woźniak Wojtek | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
323 | Kościelski Dominik | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
324 | Hercyg Hubert | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
325 | Hercyg Maciej | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
326 | Szewczyk Mikołaj | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
327 | Hercyg Bartosz | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
328 | Kaczmarek Witold | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
329 | Brojanowski Wojciech | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |
330 | Misiewicz Maksymilian | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |
331 | Musiał Aleksander | Wierzbno | Polska | Bieg główny - 10km | Przedszkole w Wierzbnie | |
332 | Racewicz Lena | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |
333 | Kaczmarek Franciszek | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |
334 | Musialski Filip | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |
335 | Krakowski Piotr | Międzyrzecz | Polska | Bieg główny - 10km | SzymanowskiTeam | |
336 | Racewicz Agnieszka | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |
337 | Ambrożko Michał | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |
338 | Białecki Piotr | Gorzyń | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr.1 Międzychód | |
339 | ŻmijewskI WIKTOR | SKWIERZYNA | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SKWIERZYNA | |
340 | FILIPIAK ŁUKASZ | NOWOGRÓDEK POM. | Polska | Bieg główny - 10km | ŁF Black Team | |
341 | Chętnik Andrzej | Przytoczna | Polska | Bieg główny - 10km | ||
342 | Sacharczuk Andrzej Sacharczuk | Drezdenko | Polska | Bieg główny - 10km | Smurfit Kappa Adventure Team Poland | |
343 | Jędrzejczak Alex | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
344 | Kram Maja | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Warta Girls Międzychód | |
345 | Wolf Dariusz | Międzychód | Polska | Bieg główny - 10km | ||
346 | Soltysik Wojciech | Sieraków | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole | |
347 | Soltysik Wiktor | Sieraków | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkola podstawowa w Sierakowie | |
348 | Soltysik Joanna | Sieraków | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkola podstawowa w Sierakowie | |
349 | Jessa Andrzej | Pęckowo | Polska | Bieg główny - 10km | Biegacze im. Józefa Noji | |
350 | Gapski Bogdan | Pęckowo | Polska | Bieg główny - 10km | Biegacze Józefa Noji | |
351 | Gapska Ewa | Pęckowo | Polska | Bieg główny - 10km | Biegacze im. Józefa Noji | |
352 | Gąbka Roksana | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr.1 Międzychód | |
353 | Wicenty Damian | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
354 | Wicenty Hania | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
355 | Misiewicz Wiktor | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
356 | Jeziorek Szymon | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
357 | Skiers Albert | Sulechów | Polska | Bieg główny - 10km | ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY SZESNAŚCIE | |
358 | Szabat Jan | Kłodawa | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Kłodawie | |
359 | Szabat Maja | Kłodawa | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Kłodawa | |
360 | SOBCZYŃSKI ADAM SOBCZYŃSKI | MIĘDZYCHÓD | Polska | Bieg główny - 10km | ||
361 | Fijołek Monika | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | ||
362 | Fagasiński Grzegorz | Miedzyrzecz | Polska | Bieg główny - 10km | ||
363 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | Bieg główny - 10km | 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | |
364 | Staszak Radosław | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | BBL Gorzów Wlkp. | |
365 | Jankowiak Daniel | Miedzychod | Polska | Bieg główny - 10km | ||
366 | Leszczyński Michał | Deszczno | Polska | Bieg główny - 10km | Syberian Husky Team | |
367 | Tatara Marek | Kostrzyn nad Odrą | Polska | Bieg główny - 10km | ||
368 | Szofer Maja | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Studio tańca Stif | |
369 | Szofer Julia | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Studio tańca Stif | |
370 | Kowalczyk Martyna | Swarzędz | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
371 | CZUBKOWSKI Mariusz | PRZYTOCZNA | Polska | Bieg główny - 10km | ||
372 | Woźnicka-Strus Julita | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | ||
373 | Okonek Izabela | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg główny - 10km | ||
374 | Langner Jan | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 2 Międzychód | |
375 | Kobiałka Przemysław | Gorzów Wlkp | Polska | Bieg główny - 10km | ||
376 | Szerment Eryk | Gorzów | Polska | Bieg główny - 10km | Wierzbicki Running Project | |
377 | Szerment Magdalena | Gorzów | Polska | Bieg główny - 10km | Wierzbicki Running Project | |
378 | Kolanowski Sebastian | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kubuś Puchatek | |
379 | Kolanowski Damian | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP2 Międzychód | |
380 | Łagowski Paweł | Skwierzyna | Polska | Bieg główny - 10km | 35 drOP | |
381 | Szewczyk Tomasz | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | Akcja Motywacja | |
382 | Wojciechowski Hubert | Sulęcin | Polska | Bieg główny - 10km | ||
383 | Dołmat Edward | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg główny - 10km | ||
384 | Suduł Jarek | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | Wierzbicki Running Project | |
385 | BRZYKCY Zbigniew BRZYKCY | skwierzyna | Polska | Bieg główny - 10km | ||
386 | Jaworski Jan | Gorzów Wielkopolski | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Syberian Husky Team | |
387 | Śniegowska Karolina | Kostrzyn nad Odrą | Polska | Bieg główny - 10km | ||
388 | Jaworski Jakub | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | Syberian Husky Team | |
389 | Kowalicka Paulina | Strzelce Krajeńskie | Polska | Bieg główny - 10km | Syberian Husky Team | |
390 | Waszak Małgorzata | Gorzów Wlkp | Polska | Bieg główny - 10km | BBL Gorzów Wlkp. | |
391 | Jakóbczyk Ewelina | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | BBL Gorzów Wlkp. | |
392 | Mikołajczyk Marta | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | ||
393 | Seń Jolanta | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | ||
394 | Liberkowska Joanna | Ruchocinek | Polska | Bieg główny - 10km | BBL Gorzów Wlkp. | |
395 | Poźniak Aleksandra | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | ||
396 | Wojcieszyński Tomasz | Baczyna | Polska | Bieg główny - 10km | ||
397 | Balcarczyk Emilia | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | Dębnowskie Człapaki | |
398 | JELENIEWSKA BARBARA JELENIEWSKA | GORZÓW WLKP. | Polska | Bieg główny - 10km | ||
399 | Sawicki Bartosz | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | DZIKIE DZIKI GORZÓW | |
400 | Gilewski Lucjan | Skwierzyna | Polska | Bieg główny - 10km |
Wyświetleń: 14863