Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Kucharski Piotr | Glinik gm. Deszczno | Polska | Bieg główny - 10km | Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! | |
402 | Batóg Iwona | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | Dębnowskie Człapaki | |
403 | Celejewski Marcin | Lipki Wielkie | Polska | Bieg główny - 10km | Mydłowska Athletic Team | |
404 | Tatarewicz Krzysztof | Słońsk | Polska | Bieg główny - 10km | ||
405 | Tatarewicz Cyprian | Słońsk | Polska | Bieg główny - 10km | ||
406 | Tomkowiak Waldemar | Biskupice Wlkp | Polska | Bieg główny - 10km | ||
407 | Antropik Antonina | Gorzów wlkp | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
408 | Antropik Igor | Gorzów wlkp | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Stilon Gorzów | |
409 | BROMBER JAKUB | MIĘDZYCHÓD | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
410 | Kucharski Damian | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | Dębnowskie człapaki | |
411 | Sowińska Anetta | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | BBL | |
412 | Musiał Adam | Drawsko | Polska | Bieg główny - 10km | ||
413 | Toczynska Alicja | Miedzyrzecz | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
414 | Dysierowicz Dariusz | Przytoczna | Polska | Bieg główny - 10km | ||
415 | Toczynski Arek | Miedzyrzecz | Polska | Bieg główny - 10km | ||
416 | Handke Marcin | Gostyń | Polska | Bieg główny - 10km | Wataha łączy nas bieganie | |
417 | Wojtyś Bartłomiej | Gorzów Wlkp. | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP 20 Gorzów Wlkp. | |
418 | Wojtyś Przemysław | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg główny - 10km | ||
419 | Dąbek Kamil | Międzychód | Polska | Bieg główny - 10km | ||
420 | Witczak Flajszer Agnieszka | Międzychód | Polska | Bieg główny - 10km | ||
421 | Szar Hannna | Dębno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
422 | Szar Aneta | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | ||
423 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg główny - 10km | Traktor team gm kwidzyn | |
424 | MARKIEWICZ LAURA | KARNIN | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
425 | Markiewicz Hanna | KARNIN | Biegi dla dzieci i młodzieży | |||
426 | Markiewicz Mariusz | Karnin | Polska | Bieg główny - 10km | ||
427 | Pluta Grzegorz | Nowe Czarnowo | Polska | Bieg główny - 10km | KB HERMES GRYFINO | |
428 | Kucharska Anna | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | ||
429 | Kulka Wioleta | Debno | Polska | Bieg główny - 10km | ||
430 | Wujda Mirosław | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | Erni rulez | |
431 | Ślesicki Seweryn | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | Dębnowskie Człapaki | |
432 | Piotrowski Andrzej | Pszczew | Polska | Bieg główny - 10km | ||
433 | Bukiel Krzysztof | Kostrzyn nad Odrą | Polska | Bieg główny - 10km | ||
434 | Konieczna Joanna | Pysząca | Polska | Bieg główny - 10km | Wataha łączy nas bieganie | |
435 | Okonek Kazimierz | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg główny - 10km | ||
436 | Stępniak Grzegorz | Słubice | Polska | Bieg główny - 10km | ||
437 | Krajewski Antoni | Sieraków | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
438 | Krajewski Ernest | Sieraków | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
439 | Krajewska Irmina | Sieraków | Polska | Bieg główny - 10km | Wataha łączy nas bieganie | |
440 | Świtaj Jacek | Poznań | Polska | Bieg główny - 10km | Wataha łączy nas bieganie | |
441 | ilkiewicz Mirka | Sieraków | Polska | Bieg główny - 10km | Wataha łączy nas bieganie | |
442 | Wolf Szymon | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kubuś Puchatek | |
443 | Wolf Adrianna | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 2 Międzychód | |
444 | ROMAS Czesław ROMAS | Gorzów | Polska | Bieg główny - 10km | ||
445 | Krzyżańska Aleksandra | Wolsztyn | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP5 Wolsztyn | |
446 | Krzyżański Daniel | Wolsztyn | Polska | Bieg główny - 10km | ||
447 | Ordon Zuzanna | Gorzów Wlkp | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
448 | Ordon Izabela | Gorzów Wlkp | Polska | Bieg główny - 10km | ||
449 | Masłowska Magdalena | Przytoczna | Polska | Bieg główny - 10km | ||
450 | Masłowski Marcin Masłowski | GORZÓW WLKP | Polska | Bieg główny - 10km | parkrun Gorzów | |
451 | Siedlecki Adam Wiktor | Szczecin | Polska | Bieg główny - 10km | Przebiegli po Przejściach | |
452 | Skiba Eugeniusz | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg główny - 10km | ||
453 | Woszczyk Sebastian | Międzyrzecz | Polska | Bieg główny - 10km | Międzyrzeckie Gazele | |
454 | MAJEWSKI MACIEJ | POZNAN | Polska | Bieg główny - 10km | ||
455 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg główny - 10km | Active Malbork | |
456 | Wróblewski Krzysztof | Bielsko | Polska | Bieg główny - 10km | Biegacze PMI | |
457 | Woźniak Łukasz | Przytoczna | Polska | Bieg główny - 10km | Wataha łączy nas bieganie | |
458 | WASZCZUK TOMASZ | Szczecin | Polska | Bieg główny - 10km | ||
459 | WOJTCZAK RAFAŁ | ELBLĄG | Polska | Bieg główny - 10km | ||
460 | Walkowiak Maciej Walkowiak | Goraj | Polska | Bieg główny - 10km | ||
461 | Mazana Justyna | Międzychód | Polska | Bieg główny - 10km | Biegacze PMI | |
462 | Mleczak Jacek | Goraj | Polska | Bieg główny - 10km | FAVORY GORAJ | |
463 | Maciąg Karol | Lubikowo | Polska | Bieg główny - 10km | SzymanowskiTeam | |
464 | Salewska Hanna | GDYNIA | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 13 Gdynia |
Wyświetleń: 14945