Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ada Ryczek | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
2 | Adrianna Żagiel | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
3 | Agnieszka Kluj | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
4 | Alan Górny | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
5 | Alan Tratwal | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
6 | Alan Zapolski | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
7 | Albert Pietrzyk | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
8 | Aleksander Czerwonka | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
9 | Aleksander Kufel | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
10 | Aleksander Matusiak | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
11 | Aleksander Środecki | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
12 | Aleksandra Cąpa | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
13 | Aleksandra Dyla | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
14 | Aleksandra Madej | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
15 | Aleksandra Sądej | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
16 | Ambrożko Michał | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |
17 | Ambrożko Szymon | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
18 | Amelia Sobczak | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
19 | Antoni Butkiewicz | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
20 | Antoni Kucharyk | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
21 | Antoni Urbański | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
22 | Antropik Antonina | Gorzów wlkp | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
23 | Antropik Igor | Gorzów wlkp | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Stilon Gorzów | |
24 | Arkadiusz Wrona | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
25 | Balcarczyk Emilia | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | Dębnowskie Człapaki | |
26 | Bartosz Ciesiółka | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
27 | Bartosz Czerwonka | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
28 | Bartosz Piórko | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
29 | Bartyzel Dominik | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
30 | Bartyzel Zuzia | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
31 | Basińska Lena | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
32 | Batóg Iwona | Dębno | Polska | Bieg główny - 10km | Dębnowskie Człapaki | |
33 | Białecki Andrzej | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
34 | Białecki Michał | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
35 | Białecki Piotr | Gorzyń | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr.1 Międzychód | |
36 | Borowiak Elisa | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
37 | Borys Sewruk | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
38 | Brojanowski Wojciech | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |
39 | BROMBER JAKUB | MIĘDZYCHÓD | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
40 | BRZYKCY Zbigniew BRZYKCY | skwierzyna | Polska | Bieg główny - 10km | ||
41 | Bukiel Krzysztof | Kostrzyn nad Odrą | Polska | Bieg główny - 10km | ||
42 | Cąpa Kaja | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
43 | Celejewski Marcin | Lipki Wielkie | Polska | Bieg główny - 10km | Mydłowska Athletic Team | |
44 | Chętnik Andrzej | Przytoczna | Polska | Bieg główny - 10km | ||
45 | Cieślak Zofia | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
46 | Cycak Julia | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
47 | Czapiewska Lena | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
48 | CZUBKOWSKI Mariusz | PRZYTOCZNA | Polska | Bieg główny - 10km | ||
49 | Dąbek Kamil | Międzychód | Polska | Bieg główny - 10km | ||
50 | Damian Białecki | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
51 | Daria Czubkowska | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
52 | Dawid Fedorczuk | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
53 | Dawid Kolęda | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
54 | Dawid Trojanek | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
55 | Dettoma Aleksandra | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | Fitness Grupa Gmina Santok | |
56 | Didenkow Aleksander | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
57 | Didenkow Weronika | Rokitno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | DIDENKOW TEAM | |
58 | Dominik Grocholewski | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
59 | Dominik Sobczak | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
60 | Dołmat Edward | Gorzów Wlkp. | Polska | Bieg główny - 10km | ||
61 | Dudek Alicja | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
62 | Dyduła Jan | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
63 | Dymek Paulina | Pęckowo | Polska | Bieg główny - 10km | Biegacze Józefa Noji | |
64 | Dymek Urszula | Pęckowo | Polska | Bieg główny - 10km | Biegacze Józefa Noji | |
65 | Dysierowicz Dariusz | Przytoczna | Polska | Bieg główny - 10km | ||
66 | Dysierowicz Franciszek | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
67 | Dziwiński Wojciech | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
68 | Emil Pawłowski | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
69 | Eryk Judkowiak | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
70 | Fagasiński Grzegorz | Miedzyrzecz | Polska | Bieg główny - 10km | ||
71 | Federika Głodkowska | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
72 | Felkis Kaźmierczak | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
73 | Fijołek Monika | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg główny - 10km | ||
74 | Filip Czubkowski | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
75 | Filip Drzewiński | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
76 | Filip Furdyna | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
77 | Filip Hoszko | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
78 | Filip Kulig | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
79 | Filip Meise | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
80 | FILIPIAK ŁUKASZ | NOWOGRÓDEK POM. | Polska | Bieg główny - 10km | ŁF Black Team | |
81 | Frankowski Michał | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
82 | Fujak Alicja | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
83 | Gąbka Roksana | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr.1 Międzychód | |
84 | Gabriela Kmieciak | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
85 | Gabriela Okińczyc | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |
86 | Gapska Ewa | Pęckowo | Polska | Bieg główny - 10km | Biegacze im. Józefa Noji | |
87 | Gapski Bogdan | Pęckowo | Polska | Bieg główny - 10km | Biegacze Józefa Noji | |
88 | Gierczyńska Sabina | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |
89 | Gierczyński Emil | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |
90 | Gilewski Lucjan | Skwierzyna | Polska | Bieg główny - 10km | ||
91 | Gnybek Tomasz | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
92 | Góra Antonina | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
93 | Grabarek Izabela | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
94 | Grabowski Ernest | Wierzbno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |
95 | Gruszczyńska Anna | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
96 | Gruszczyńska Helena | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
97 | Grzesiak Anna | Międzychód | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 2 Międzychód | |
98 | Guźniczak Zofia | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
99 | Głodkowska Amelia | Przytoczna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |
100 | Handke Marcin | Gostyń | Polska | Bieg główny - 10km | Wataha łączy nas bieganie |
Wyświetleń: 14865