Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5bsap/team Raczyński | |||||||||
1 | Wąchała Damian Wąchała | Krosno Odrzańskie | Bieg główny - 10km | 5bsap/team Raczyński | |||||
9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | |||||||||
2 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Bieg główny - 10km | 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | |||||
35 drOP | |||||||||
3 | Łagowski Paweł | Skwierzyna | Bieg główny - 10km | 35 drOP | |||||
ALKS AJP GORZÓW WLKP. | |||||||||
4 | Lewandowski Gabriel | Gorzów Wlkp. | Biegi dla dzieci i młodzieży | ALKS AJP GORZÓW WLKP. | |||||
AZS Szczecin | |||||||||
5 | ZŁOTNIK PAWEŁ | Szczecin | Bieg główny - 10km | AZS Szczecin | |||||
Active Malbork | |||||||||
6 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Bieg główny - 10km | Active Malbork | |||||
Akcja Motywacja | |||||||||
7 | Szewczyk Tomasz | Dębno | Bieg główny - 10km | Akcja Motywacja | |||||
Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! | |||||||||
8 | Kucharski Piotr | Glinik gm. Deszczno | Bieg główny - 10km | Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! | |||||
BBL | |||||||||
9 | Sowińska Anetta | Gorzów Wielkopolski | Bieg główny - 10km | BBL | |||||
BBL Gorzów | |||||||||
10 | Klentak Katarzyna | Gorzów Wielkopolski | Bieg główny - 10km | BBL Gorzów | |||||
BBL Gorzów Wlkp. | |||||||||
11 | Klentak Ksawery | Gorzów | Biegi dla dzieci i młodzieży | BBL Gorzów Wlkp. | |||||
12 | Staszak Radosław | Gorzów Wielkopolski | Bieg główny - 10km | BBL Gorzów Wlkp. | |||||
13 | Waszak Małgorzata | Gorzów Wlkp | Bieg główny - 10km | BBL Gorzów Wlkp. | |||||
14 | Jakóbczyk Ewelina | Gorzów Wielkopolski | Bieg główny - 10km | BBL Gorzów Wlkp. | |||||
15 | Liberkowska Joanna | Ruchocinek | Bieg główny - 10km | BBL Gorzów Wlkp. | |||||
Biegacze Józefa Noji | |||||||||
16 | Dymek Urszula | Pęckowo | Bieg główny - 10km | Biegacze Józefa Noji | |||||
17 | Dymek Paulina | Pęckowo | Bieg główny - 10km | Biegacze Józefa Noji | |||||
18 | Gapski Bogdan | Pęckowo | Bieg główny - 10km | Biegacze Józefa Noji | |||||
Biegacze PMI | |||||||||
19 | Wróblewski Krzysztof | Bielsko | Bieg główny - 10km | Biegacze PMI | |||||
20 | Mazana Justyna | Międzychód | Bieg główny - 10km | Biegacze PMI | |||||
Biegacze im. Józefa Noji | |||||||||
21 | Jessa Andrzej | Pęckowo | Bieg główny - 10km | Biegacze im. Józefa Noji | |||||
22 | Gapska Ewa | Pęckowo | Bieg główny - 10km | Biegacze im. Józefa Noji | |||||
DIDENKOW TEAM | |||||||||
23 | Didenkow Weronika | Rokitno | Biegi dla dzieci i młodzieży | DIDENKOW TEAM | |||||
DZIKIE DZIKI GORZÓW | |||||||||
24 | Paplicki Michał | Gorzów Wlkp | Bieg główny - 10km | DZIKIE DZIKI GORZÓW | |||||
25 | Sawicki Bartosz | Gorzów Wielkopolski | Bieg główny - 10km | DZIKIE DZIKI GORZÓW | |||||
Dębnowskie Człapaki | |||||||||
26 | Balcarczyk Emilia | Dębno | Bieg główny - 10km | Dębnowskie Człapaki | |||||
27 | Batóg Iwona | Dębno | Bieg główny - 10km | Dębnowskie Człapaki | |||||
28 | Ślesicki Seweryn | Dębno | Bieg główny - 10km | Dębnowskie Człapaki | |||||
Dębnowskie człapaki | |||||||||
29 | Kucharski Damian | Dębno | Bieg główny - 10km | Dębnowskie człapaki | |||||
Erni rulez | |||||||||
30 | Wujda Mirosław | Dębno | Bieg główny - 10km | Erni rulez | |||||
FAVORY GORAJ | |||||||||
31 | Mleczak Jacek | Goraj | Bieg główny - 10km | FAVORY GORAJ | |||||
Fitness Grupa Gmina Santok | |||||||||
32 | Dettoma Aleksandra | Gorzów Wielkopolski | Bieg główny - 10km | Fitness Grupa Gmina Santok | |||||
IMC PRO TEAM | |||||||||
33 | Lewandowska Ines | Gorzów Wlkp. | Biegi dla dzieci i młodzieży | IMC PRO TEAM | |||||
34 | Lewandowski Waldemar | Gorzów Wlkp. | Bieg główny - 10km | IMC PRO TEAM | |||||
Jakub | |||||||||
35 | Michał Madej | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Jakub | |||||
KB HERMES GRYFINO | |||||||||
36 | Pluta Grzegorz | Nowe Czarnowo | Bieg główny - 10km | KB HERMES GRYFINO | |||||
Międzyrzeckie Gazele | |||||||||
37 | Woszczyk Sebastian | Międzyrzecz | Bieg główny - 10km | Międzyrzeckie Gazele | |||||
Mydłowska Athletic Team | |||||||||
38 | Celejewski Marcin | Lipki Wielkie | Bieg główny - 10km | Mydłowska Athletic Team | |||||
Odzyskaj cojonnes | |||||||||
39 | Mączka Lech | MIĘDZYRZECZ | Bieg główny - 10km | Odzyskaj cojonnes | |||||
40 | Strzelczyk Piotr | Międzyrzecz | Bieg główny - 10km | Odzyskaj cojonnes | |||||
Przebiegli po Przejściach | |||||||||
41 | Siedlecki Adam Wiktor | Szczecin | Bieg główny - 10km | Przebiegli po Przejściach | |||||
Przedszkole | |||||||||
42 | Soltysik Wojciech | Sieraków | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole | |||||
Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||||||
43 | Krzyżaniak Filip | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
44 | Guźniczak Zofia | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
45 | Gnybek Tomasz | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
46 | Michno Antoni | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
47 | Gruszczyńska Anna | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
48 | Klapczyńska Ida | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
49 | Nawrot Wojciech | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
50 | Strzemiecki Władysław | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
51 | Wąsowska Zuza | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
52 | Kokoszanek Oliwier | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
53 | Białecki Michał | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
54 | Jakubowska Maja | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
55 | Gruszczyńska Helena | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
56 | Mądrowska Małgorzata | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
57 | Modras Brajan | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
58 | Szczęsna-Siwak Maja | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
59 | Zajsz Adam | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
60 | Materna Lena | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
61 | Modras Lilianna | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
62 | Okińczyc Zofia | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
63 | Mleczak Franciszek | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
64 | Jagoda Aleksandra | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
65 | Janiszewska Karolina | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
66 | Dysierowicz Franciszek | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
67 | Puk Aleksander | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
68 | Matuszewska Julia | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
69 | Ufniak Aleksandra | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
70 | Krzyżelewska Zuzanna | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
71 | Kłys Alicja | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
72 | Basińska Lena | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
73 | Trojanek Lena | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
74 | Fujak Alicja | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
75 | Urbanek Wiktor | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
76 | Racewicz Fabian | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
77 | Borowiak Elisa | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
78 | Cieślak Zofia | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
79 | Presz Sabrina | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
80 | Szymczak Lena | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
81 | Dziwiński Wojciech | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
82 | Szczerbak Leon | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
83 | Wąsowski Filip | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
84 | Pietrzyk Ignacy | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
85 | Wróblewicz Dawid | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
86 | Kucharski Kacper | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
87 | Białecki Andrzej | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
88 | Krzystyniak Igor | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
89 | Didenkow Aleksander | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
90 | Piechowiak Jakub | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
91 | Tarasiewicz Antoni | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
92 | Romanowski Mieszko | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
93 | Dyduła Jan | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
94 | Myszkowski Franciszek | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
95 | Mądrowski Stanisław | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
96 | Kaczmarek Kacper | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
97 | Frankowski Michał | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
98 | Szewczyk Marta | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
99 | Góra Antonina | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
100 | Stefankowska Kornelia | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
101 | Grabarek Izabela | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
102 | Pławsiuk Anna | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
103 | Dudek Alicja | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
104 | Cąpa Kaja | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
105 | Hordyniec Kaja | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
106 | Kucharyk Hanna | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
107 | Czapiewska Lena | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
108 | Szybista Pola | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
109 | Sewruk Natasza | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
110 | Perka Olimpia | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
111 | Skocelas Kornelia | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
112 | Cycak Julia | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
113 | Głodkowska Amelia | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
114 | Szatkowska Julia | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
115 | Lisek Jan | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
116 | Wychowałek Filip | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
117 | Mamet Igor | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
118 | Sławik Agata | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
119 | Wasylkiewicz Mikołaj | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
120 | Piotrowska Anastazja | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
121 | Wróblewski Mikołaj | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
122 | Szafrańska Nikola | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
123 | Wróblewska Natalia | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
124 | Kobus Bartosz | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
125 | Krzystyniak Kornel | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
126 | Ambrożko Szymon | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
127 | Stachowiak Michał | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
128 | Rasiński Antoni | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
129 | Nalewa Adam | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
130 | Kmieciak Filip | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
131 | Rzeźnik Agata | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
132 | Pradela Adam | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
133 | Pradela Arkadiusz | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kasztanowa Kraina | |||||
Przedszkole Kubuś Puchatek | |||||||||
134 | Kolanowski Sebastian | Międzychód | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kubuś Puchatek | |||||
135 | Wolf Szymon | Międzychód | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole Kubuś Puchatek | |||||
Przedszkole w Kłodawie | |||||||||
136 | Szabat Jan | Kłodawa | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Kłodawie | |||||
Przedszkole w Wierzbnie | |||||||||
137 | Gierczyński Emil | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |||||
138 | Gierczyńska Sabina | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |||||
139 | Brojanowski Wojciech | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |||||
140 | Misiewicz Maksymilian | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |||||
141 | Musiał Aleksander | Wierzbno | Bieg główny - 10km | Przedszkole w Wierzbnie | |||||
142 | Racewicz Lena | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |||||
143 | Kaczmarek Franciszek | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |||||
144 | Musialski Filip | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |||||
145 | Racewicz Agnieszka | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |||||
146 | Ambrożko Michał | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Wierzbnie | |||||
SALON FRYZJERSKI STYL DREZDENKO | |||||||||
147 | MAJZLIK PIOTR | DREZDENKO | Bieg główny - 10km | SALON FRYZJERSKI STYL DREZDENKO | |||||
SKWIERZYNA | |||||||||
148 | ŻmijewskI WIKTOR | SKWIERZYNA | Biegi dla dzieci i młodzieży | SKWIERZYNA | |||||
SP2 Międzychód | |||||||||
149 | Kolanowski Damian | Międzychód | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP2 Międzychód | |||||
SP5 Wolsztyn | |||||||||
150 | Krzyżańska Aleksandra | Wolsztyn | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP5 Wolsztyn | |||||
SP 20 Gorzów Wlkp. | |||||||||
151 | Wojtyś Bartłomiej | Gorzów Wlkp. | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP 20 Gorzów Wlkp. | |||||
SP Kłodawa | |||||||||
152 | Szabat Maja | Kłodawa | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Kłodawa | |||||
SP Wierzbno | |||||||||
153 | Musialski Maciek | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
154 | Kramm Nikola | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
155 | Męcfel Miłosz | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
156 | Majchrzak Mikołaj | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
157 | Musialski Kacper | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
158 | Okińczyc Igor | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
159 | Bartyzel Zuzia | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
160 | Sikorski Wojciech | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
161 | Misiewicz Wiktor | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
162 | Grabowski Ernest | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
163 | Kalemba Karolina | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
164 | Ren Małgorzata | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
165 | Bartyzel Dominik | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
166 | Kościelski Łukasz | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
167 | Okińczyc Patryk | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
168 | Woźniak Wojtek | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
169 | Kościelski Dominik | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
170 | Hercyg Hubert | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
171 | Hercyg Maciej | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
172 | Szewczyk Mikołaj | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
173 | Hercyg Bartosz | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
174 | Kaczmarek Witold | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
175 | Misiewicz Wiktor | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
176 | Jeziorek Szymon | Wierzbno | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Wierzbno | |||||
Smurfit Kappa Adventure Team Poland | |||||||||
177 | Sacharczuk Andrzej Sacharczuk | Drezdenko | Bieg główny - 10km | Smurfit Kappa Adventure Team Poland | |||||
Sport Team Radnica | |||||||||
178 | Zawalniuk Natalia | Radnica | Bieg główny - 10km | Sport Team Radnica | |||||
179 | Zagórny Marcin | Radnica | Bieg główny - 10km | Sport Team Radnica | |||||
Stilon Gorzów | |||||||||
180 | Antropik Igor | Gorzów wlkp | Biegi dla dzieci i młodzieży | Stilon Gorzów | |||||
Stowarzyszenie Maraton Dębno | |||||||||
181 | Pochranowicz Barbara | Dębno | Bieg główny - 10km | Stowarzyszenie Maraton Dębno | |||||
Studio tańca Stif | |||||||||
182 | Szofer Maja | Międzychód | Biegi dla dzieci i młodzieży | Studio tańca Stif | |||||
183 | Szofer Julia | Międzychód | Biegi dla dzieci i młodzieży | Studio tańca Stif | |||||
Syberian Husky Team | |||||||||
184 | Leszczyński Michał | Deszczno | Bieg główny - 10km | Syberian Husky Team | |||||
185 | Jaworski Jan | Gorzów Wielkopolski | Biegi dla dzieci i młodzieży | Syberian Husky Team | |||||
186 | Jaworski Jakub | Gorzów Wielkopolski | Bieg główny - 10km | Syberian Husky Team | |||||
187 | Kowalicka Paulina | Strzelce Krajeńskie | Bieg główny - 10km | Syberian Husky Team | |||||
Szkola podstawowa w Sierakowie | |||||||||
188 | Soltysik Wiktor | Sieraków | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkola podstawowa w Sierakowie | |||||
189 | Soltysik Joanna | Sieraków | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkola podstawowa w Sierakowie | |||||
Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||||||
190 | Sebastian Piechowiak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
191 | Antoni Butkiewicz | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
192 | Lena Kaczorowska | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
193 | Wiktor Butkiewicz | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
194 | Karolina Kudlińska | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
195 | Magdalena Bigoraj | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
196 | Konrad Olechny | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
197 | Miłosz Pawlikowski | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
198 | Dawid Fedorczuk | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
199 | Julia Löchert | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
200 | Radosław Sobecki | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
201 | Pola Macińska | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
202 | Magdalena Poślednia | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
203 | Patrycja Kochańska | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
204 | Nadia Milewska | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
205 | Monika Białecka | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
206 | Jakub Klapczyński | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
207 | Hanna Górniak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
208 | Aleksander Matusiak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
209 | Mariusz Hacaś | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
210 | Zuzanna Jagielnik | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
211 | Gabriela Kmieciak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
212 | Filip Czubkowski | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
213 | Filip Hoszko | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
214 | Szymon Grabarek | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
215 | Milena Wyrwa | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
216 | Zofia Zimowska | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
217 | Emil Pawłowski | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
218 | Aleksandra Sądej | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
219 | Ksawery Kłys | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
220 | Kacper Czarnota | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
221 | Marita Wąchalska | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
222 | Mateusz Kaźmierczak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
223 | Julia Grocholewska | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
224 | Aleksandra Cąpa | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
225 | Ksawery Oszmian | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
226 | Filip Drzewiński | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
227 | Hanna Góra | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
228 | Miłosz Mikołajczak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
229 | Katarzyna Wrona | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
230 | Ada Ryczek | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
231 | Bartosz Ciesiółka | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
232 | Mikołaj Frankowski | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
233 | Borys Sewruk | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
234 | Agnieszka Kluj | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
235 | Aleksandra Madej | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
236 | Weronika Dyla | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
237 | Oliwier Perka | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
238 | Nikola Basińska | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
239 | Daria Czubkowska | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
240 | Maria Głąbała | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
241 | Hubert Dyla | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
242 | Alan Górny | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
243 | Julia Szybista | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
244 | Aleksander Środecki | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
245 | Gabriela Okińczyc | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
246 | Felkis Kaźmierczak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
247 | Malwina Okupska | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
248 | Kornel Kufel | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
249 | Milena Wrona | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
250 | Kacper Winter | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
251 | Filip Meise | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
252 | Patryk Madej | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
253 | Aleksander Czerwonka | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
254 | Ksawery Mamet | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
255 | Łukasz Dyla | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
256 | Oskar Majchrzak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
257 | Maja Stempień | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
258 | Wojciech Hassa | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
259 | Seweryn Kluj | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
260 | Antoni Kucharyk | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
261 | Wiktoria Kisiel | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
262 | Adrianna Żagiel | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
263 | Wojciech Janowicz | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
264 | Szymon Kaźmierczak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
265 | Albert Pietrzyk | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
266 | Karina Szymczak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
267 | Szymon Bober | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
268 | Lena Dauksza | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
269 | Julia Czapiewska | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
270 | Julia Hoszko | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
271 | Oliwier Kućma | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
272 | Amelia Sobczak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
273 | Federika Głodkowska | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
274 | Szymon Majewski | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
275 | Bartosz Piórko | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
276 | Lena Arabczyk | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
277 | Konrad Pastuszek | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
278 | Mikołaj Romanowski | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
279 | Julia Jokiel | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
280 | Alan Zapolski | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
281 | Dawid Kolęda | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
282 | Damian Białecki | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
283 | Antoni Urbański | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
284 | Zofia Pryszczewska | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
285 | Wiktoria Wróblewicz | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
286 | Kacper Sudoł | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
287 | Magdalena Buchholtz | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
288 | Hanna Korczyńska | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
289 | Jakub Żagiel | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
290 | Tymoteusz Maszoński | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
291 | Kamila Kulisz | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
292 | Patrycja Urbaniak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
293 | Martyna Tratwal | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
294 | Wiktor Konieczny | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
295 | Dominik Grocholewski | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
296 | Miłosz Krugiołka | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
297 | Oliwia Bengsch | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
298 | Paula Piórko | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
299 | Julia Ryczek | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
300 | Arkadiusz Wrona | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
301 | Wiktor Kościelski | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
302 | Kacper Grocholewski | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
303 | Wiktoria Basińska | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
304 | Martyna Rymar | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
305 | Kacper Meise | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
306 | Eryk Judkowiak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
307 | Oliwier Madej | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
308 | Julia Strylewicz | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
309 | Tatiana Piechowiak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
310 | Maja Dudek | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
311 | Maja Kluj | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
312 | Maja Pławsiuk | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
313 | Iga Poślednia | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
314 | Michał Święcicki | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
315 | Kacper Kościelski | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
316 | Michał Kolęda | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
317 | Filip Kulig | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
318 | Alan Tratwal | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
319 | Maciej Lewko | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
320 | Maciej Pietrzak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
321 | Miłosz Majchrzak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
322 | Zuzanna Ziółkowska | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
323 | Wiktoria Motowidło | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
324 | Wiktor Chrzanowski | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
325 | Wojciech Adamiak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
326 | Maja Kmieciak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
327 | Dawid Trojanek | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
328 | Maks Radiuk | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
329 | Ksawery Grzelachowski | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
330 | Martyna Pawlik | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
331 | Filip Furdyna | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
332 | Kacper Woźniak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
333 | Jakub Kościelski | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
334 | Szymon Maszoński | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
335 | Maria Dubaniewicz | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
336 | Hubert Małceki | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
337 | Magdalena Chajduk | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
338 | Dominik Sobczak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
339 | Miłosz Urbański | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
340 | Maciej Urbański | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
341 | Bartosz Czerwonka | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
342 | Aleksander Kufel | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
343 | Michał Nowakowski | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
344 | Zuzanna Uszko | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
345 | Iga Raczyńska | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
346 | Weronika Gospodarek | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
347 | Aleksandra Dyla | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
348 | Maciej Hacaś | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
349 | Michał Filipiak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
350 | Hubert Wasylkiewicz | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
351 | Milena Presz | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
352 | Stanisław Strzemiecki | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
353 | Michał Buchholtz | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
354 | Hanna Ziółkowska | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
355 | Klaudia Kokoszanek | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||||||
356 | Szymon Majchrzak | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
357 | Hanna Hoszko | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Przytoczna | |||||
Szkoła Podstawowa Pszczew | |||||||||
358 | Opala Piotr | Pszczew | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Pszczew | |||||
Szkoła Podstawowa nr 2 Międzychód | |||||||||
359 | Grzesiak Anna | Międzychód | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 2 Międzychód | |||||
360 | Langner Jan | Międzychód | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 2 Międzychód | |||||
361 | Wolf Adrianna | Międzychód | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 2 Międzychód | |||||
Szkoła Podstawowa nr 13 Gdynia | |||||||||
362 | Salewska Hanna | GDYNIA | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 13 Gdynia | |||||
Szkoła nr 5 gorzòw wielkopolski | |||||||||
363 | Napieralski Bartosz | Gorzów Wielkopolski | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła nr 5 gorzòw wielkopolski | |||||
Szkoła podstawowa nr.1 Międzychód | |||||||||
364 | Białecki Piotr | Gorzyń | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr.1 Międzychód | |||||
365 | Gąbka Roksana | Międzychód | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr.1 Międzychód | |||||
SzymanowskiTeam | |||||||||
366 | Krakowski Piotr | Międzyrzecz | Bieg główny - 10km | SzymanowskiTeam | |||||
367 | Maciąg Karol | Lubikowo | Bieg główny - 10km | SzymanowskiTeam | |||||
Traktor team gm kwidzyn | |||||||||
368 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Bieg główny - 10km | Traktor team gm kwidzyn | |||||
Warta Girls Międzychód | |||||||||
369 | Kram Maja | Międzychód | Biegi dla dzieci i młodzieży | Warta Girls Międzychód | |||||
Wataha łączy nas bieganie | |||||||||
370 | Krajewska Irmina | Sieraków | Bieg główny - 10km | Wataha łączy nas bieganie | |||||
Wataha łączy nas bieganie | |||||||||
371 | Handke Marcin | Gostyń | Bieg główny - 10km | Wataha łączy nas bieganie | |||||
372 | Konieczna Joanna | Pysząca | Bieg główny - 10km | Wataha łączy nas bieganie | |||||
373 | Świtaj Jacek | Poznań | Bieg główny - 10km | Wataha łączy nas bieganie | |||||
374 | ilkiewicz Mirka | Sieraków | Bieg główny - 10km | Wataha łączy nas bieganie | |||||
375 | Woźniak Łukasz | Przytoczna | Bieg główny - 10km | Wataha łączy nas bieganie | |||||
Wierzbicki Running Project | |||||||||
376 | Szerment Magdalena | Gorzów | Bieg główny - 10km | Wierzbicki Running Project | |||||
377 | Suduł Jarek | Gorzów Wielkopolski | Bieg główny - 10km | Wierzbicki Running Project | |||||
Wierzbicki Running Project | |||||||||
378 | Szerment Eryk | Gorzów | Bieg główny - 10km | Wierzbicki Running Project | |||||
ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY SZESNAŚCIE | |||||||||
379 | Skiers Albert | Sulechów | Bieg główny - 10km | ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY SZESNAŚCIE | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
380 | Majłowski Aleksander | Gorzów Wielkopolski | Bieg główny - 10km | ||||||
381 | Napieralska Helenka | Gorzów Wlkp. | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
382 | Korzyniewski Kamil Korzyniewski | Skwierzyna | Bieg główny - 10km | ||||||
383 | Kiernozek Stanisław | Skwierzyna | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
384 | Kiernozek Franciszek | Skwierzyna | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
385 | Kiernozek Tomasz | Skwierzyna | Bieg główny - 10km | ||||||
386 | Majłowska Irena | Gorzów wielkopolski | Bieg główny - 10km | ||||||
387 | Napieralski Krzysztof | Gorzów Wlkp. | Bieg główny - 10km | ||||||
388 | Podbereski Mikołaj | Dębno | Bieg główny - 10km | ||||||
389 | Strzelczyk Helena | Międzyrzecz | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
390 | Paczkowska Joanna | Torzym | Bieg główny - 10km | ||||||
391 | Sadowska Marzena | Gorzów Wlkp. | Bieg główny - 10km | ||||||
392 | Podbereski jozef | cychry | Bieg główny - 10km | ||||||
393 | Skocelas Ignacy | Przytoczna | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
394 | Wąchała Nina | Krosno Odrzańskie | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
395 | Wąchała LAURA | Krosno Odrzańskie | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
396 | Tuszyński JAKUB | POZNAN | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
397 | Walendziak Jan | Gościszewo | Bieg główny - 10km | ||||||
398 | Sałatarow Maciej | Gorzów Wlkp | Bieg główny - 10km | ||||||
399 | Wójtowicz Mateusz | Chwalęcice | Bieg główny - 10km | ||||||
400 | Wójtowicz Urszula | Chwalęcice | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
401 | Kowal Adrian | Trzciel | Bieg główny - 10km | ||||||
402 | Przybyło Leonard | Gorzów Wlkp. | Bieg główny - 10km | ||||||
403 | Chętnik Andrzej | Przytoczna | Bieg główny - 10km | ||||||
404 | Jędrzejczak Alex | Międzychód | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
405 | Wolf Dariusz | Międzychód | Bieg główny - 10km | ||||||
406 | Wicenty Damian | Międzychód | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
407 | Wicenty Hania | Międzychód | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
408 | SOBCZYŃSKI ADAM SOBCZYŃSKI | MIĘDZYCHÓD | Bieg główny - 10km | ||||||
409 | Fijołek Monika | Gorzów Wielkopolski | Bieg główny - 10km | ||||||
410 | Fagasiński Grzegorz | Miedzyrzecz | Bieg główny - 10km | ||||||
411 | Jankowiak Daniel | Miedzychod | Bieg główny - 10km | ||||||
412 | Tatara Marek | Kostrzyn nad Odrą | Bieg główny - 10km | ||||||
413 | Kowalczyk Martyna | Swarzędz | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
414 | CZUBKOWSKI Mariusz | PRZYTOCZNA | Bieg główny - 10km | ||||||
415 | Woźnicka-Strus Julita | Gorzów Wielkopolski | Bieg główny - 10km | ||||||
416 | Okonek Izabela | Gorzów Wlkp. | Bieg główny - 10km | ||||||
417 | Kobiałka Przemysław | Gorzów Wlkp | Bieg główny - 10km | ||||||
418 | Wojciechowski Hubert | Sulęcin | Bieg główny - 10km | ||||||
419 | Dołmat Edward | Gorzów Wlkp. | Bieg główny - 10km | ||||||
420 | BRZYKCY Zbigniew BRZYKCY | skwierzyna | Bieg główny - 10km | ||||||
421 | Śniegowska Karolina | Kostrzyn nad Odrą | Bieg główny - 10km | ||||||
422 | Mikołajczyk Marta | Gorzów Wielkopolski | Bieg główny - 10km | ||||||
423 | Seń Jolanta | Gorzów Wielkopolski | Bieg główny - 10km | ||||||
424 | Poźniak Aleksandra | Gorzów Wielkopolski | Bieg główny - 10km | ||||||
425 | Wojcieszyński Tomasz | Baczyna | Bieg główny - 10km | ||||||
426 | JELENIEWSKA BARBARA JELENIEWSKA | GORZÓW WLKP. | Bieg główny - 10km | ||||||
427 | Gilewski Lucjan | Skwierzyna | Bieg główny - 10km | ||||||
428 | Tatarewicz Krzysztof | Słońsk | Bieg główny - 10km | ||||||
429 | Tatarewicz Cyprian | Słońsk | Bieg główny - 10km | ||||||
430 | Tomkowiak Waldemar | Biskupice Wlkp | Bieg główny - 10km | ||||||
431 | Antropik Antonina | Gorzów wlkp | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
432 | BROMBER JAKUB | MIĘDZYCHÓD | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
433 | Musiał Adam | Drawsko | Bieg główny - 10km | ||||||
434 | Toczynska Alicja | Miedzyrzecz | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
435 | Dysierowicz Dariusz | Przytoczna | Bieg główny - 10km | ||||||
436 | Toczynski Arek | Miedzyrzecz | Bieg główny - 10km | ||||||
437 | Wojtyś Przemysław | Gorzów Wlkp. | Bieg główny - 10km | ||||||
438 | Dąbek Kamil | Międzychód | Bieg główny - 10km | ||||||
439 | Witczak Flajszer Agnieszka | Międzychód | Bieg główny - 10km | ||||||
440 | Szar Hannna | Dębno | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
441 | Szar Aneta | Dębno | Bieg główny - 10km | ||||||
442 | MARKIEWICZ LAURA | KARNIN | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
443 | Markiewicz Hanna | KARNIN | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
444 | Markiewicz Mariusz | Karnin | Bieg główny - 10km | ||||||
445 | Kucharska Anna | Dębno | Bieg główny - 10km | ||||||
446 | Kulka Wioleta | Debno | Bieg główny - 10km | ||||||
447 | Piotrowski Andrzej | Pszczew | Bieg główny - 10km | ||||||
448 | Bukiel Krzysztof | Kostrzyn nad Odrą | Bieg główny - 10km | ||||||
449 | Okonek Kazimierz | Gorzów Wlkp. | Bieg główny - 10km | ||||||
450 | Stępniak Grzegorz | Słubice | Bieg główny - 10km | ||||||
451 | Krajewski Antoni | Sieraków | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
452 | Krajewski Ernest | Sieraków | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
453 | ROMAS Czesław ROMAS | Gorzów | Bieg główny - 10km | ||||||
454 | Krzyżański Daniel | Wolsztyn | Bieg główny - 10km | ||||||
455 | Ordon Zuzanna | Gorzów Wlkp | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
456 | Ordon Izabela | Gorzów Wlkp | Bieg główny - 10km | ||||||
457 | Masłowska Magdalena | Przytoczna | Bieg główny - 10km | ||||||
458 | Skiba Eugeniusz | Gorzów Wlkp. | Bieg główny - 10km | ||||||
459 | MAJEWSKI MACIEJ | POZNAN | Bieg główny - 10km | ||||||
460 | WASZCZUK TOMASZ | Szczecin | Bieg główny - 10km | ||||||
461 | WOJTCZAK RAFAŁ | ELBLĄG | Bieg główny - 10km | ||||||
462 | Walkowiak Maciej Walkowiak | Goraj | Bieg główny - 10km | ||||||
parkrun Gorzów | |||||||||
463 | Masłowski Marcin Masłowski | GORZÓW WLKP | Bieg główny - 10km | parkrun Gorzów | |||||
ŁF Black Team | |||||||||
464 | FILIPIAK ŁUKASZ | NOWOGRÓDEK POM. | Bieg główny - 10km | ŁF Black Team |
Wyświetleń: 14944