XXXVI Masowy Bieg im. Tomasza Hopfera

XXXVI_Bieg_im_Tomasza_Hopfera - 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Rok ur Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 120 ZAGÓRNY MARCIN M 1 1988 M 30-39 RADNICA SPORT TEAM RADNICA 10km 0:36:03 16.64 [km/h] 10:36 [min/km]
2 67 PIOTROWSKI ANDRZEJ M 2 2001 M 0-19 PSZCZEW 10km 0:36:19 16.52 [km/h] 10:38 [min/km]
3 106 WĄCHAŁA DAMIAN M 3 1988 M 30-39 KROSNO ODRZAŃSKIE 5BSAP/TEAM RACZYŃSKI 10km 0:36:24 16.48 [km/h] 10:38 [min/km]
4 105 WASZCZUK TOMASZ M 4 1980 M 30-39 1 SZCZECIN 10km 0:36:57 16.24 [km/h] 10:42 [min/km]
5 113 WOLF DARIUSZ M 5 1987 M 30-39 2 MIĘDZYCHÓD 10km 0:37:03 16.19 [km/h] 10:42 [min/km]
6 127 CHAWAWKO TOMASZ M 6 1974 M 40-49 1 DĘBNO TC TEAM 10km 0:37:14 16.11 [km/h] 10:43 [min/km]
7 47 MACIĄG KAROL M 7 1991 M 20-29 1 LUBIKOWO SZYMANOWSKITEAM GMINA 10km 0:37:31 15.99 [km/h] 10:45 [min/km]
8 34 KOWAL ADRIAN M 8 1989 M 30-39 3 TRZCIEL 10km 0:37:56 15.82 [km/h] 10:48 [min/km]
9 83 SOBCZYŃSKI ADAM M 9 1987 M 30-39 4 MIĘDZYCHÓD 10km 0:38:02 15.78 [km/h] 10:48 [min/km]
10 94 ŚLESICKI SEWERYN M 10 1977 M 40-49 2 DĘBNO DĘBNOWSKIE CZŁAPAKI 10km 0:38:40 15.52 [km/h] 10:52 [min/km]
11 98 TATAREWICZ CYPRIAN M 11 1999 M 20-29 2 SŁOŃSK 10km 0:38:53 15.43 [km/h] 10:53 [min/km]
12 8 DĄBEK KAMIL M 12 1994 M 20-29 3 MIĘDZYCHÓD 10km 0:39:04 15.36 [km/h] 10:54 [min/km]
13 70 PODBERESKI JOZEF M 13 1963 M 50-59 1 CYCHRY 10km 0:40:19 14.88 [km/h] 10:02 [min/km]
14 108 WITCZAK FLAJSZER AGNIESZKA K 1 1986 K 30-39 MIĘDZYCHÓD 10km 0:40:34 14.79 [km/h] 10:03 [min/km]
15 99 TATAREWICZ KRZYSZTOF M 14 1970 M 40-49 3 SŁOŃSK 10km 0:40:38 14.77 [km/h] 10:04 [min/km]
16 119 WUJDA MIROSŁAW M 15 1975 M 40-49 4 DĘBNO ERNI RULEZ 10km 0:40:51 14.69 [km/h] 10:05 [min/km]
17 66 PAPLICKI MICHAŁ M 16 1982 M 30-39 5 GORZÓW WLKP DZIKIE DZIKI GORZÓW 10km 0:40:57 14.65 [km/h] 10:06 [min/km]
18 103 WALKOWIAK MACIEJ M 17 1995 M 20-29 4 GORAJ GMINA 10km 0:41:06 14.60 [km/h] 10:07 [min/km]
19 43 LESZCZYŃSKI MICHAŁ M 18 1978 M 40-49 5 DESZCZNO SYBERIAN HUSKY TEAM 10km 0:41:30 14.46 [km/h] 10:09 [min/km]
20 59 MUSIAŁ ADAM M 19 1958 M 60-69 1 DRAWSKO 10km 0:42:06 14.25 [km/h] 10:13 [min/km]
21 28 KASZUBOWSKI ZENON M 20 1964 M 50-59 2 MALBORK ACTIVE MALBORK 10km 0:42:22 14.16 [km/h] 10:14 [min/km]
22 68 PLUTA GRZEGORZ M 21 1963 M 50-59 3 NOWE CZARNOWO KB HERMES GRYFINO 10km 0:42:51 14.00 [km/h] 10:17 [min/km]
23 33 KORZYNIEWSKI KAMIL M 22 1991 M 20-29 5 SKWIERZYNA 10km 0:43:28 13.80 [km/h] 10:21 [min/km]
24 123 SZCZERBIAK KRZYSZTOF M 23 1967 M 50-59 4 SKWERZYNA 35SDROP 10km 0:43:38 13.75 [km/h] 10:22 [min/km]
25 44 LEWANDOWSKI WALDEMAR M 24 1980 M 30-39 6 GORZÓW WLKP. IMC PRO TEAM 10km 0:43:49 13.69 [km/h] 10:23 [min/km]
26 48 MAJEWSKI MACIEJ M 25 1966 M 50-59 5 POZNAN 10km 0:44:40 13.43 [km/h] 10:28 [min/km]
27 6 CHĘTNIK ANDRZEJ M 26 1971 M 40-49 6 PRZYTOCZNA GMINA 10km 0:44:48 13.39 [km/h] 10:29 [min/km]
28 124 MAZUREK ZBIGNIEW M 27 1970 M 40-49 7 BOBOWICKO 10km 0:45:09 13.29 [km/h] 10:31 [min/km]
29 89 SUDUŁ JAREK M 28 1972 M 40-49 8 GORZÓW WIELKOPOLSKI WIERZBICKI RUNNING PROJECT 10km 0:45:16 13.25 [km/h] 10:32 [min/km]
30 78 SAWICKI BARTOSZ M 29 1991 M 20-29 6 GORZÓW WIELKOPOLSKI DZIKIE DZIKI GORZÓW 10km 0:45:23 13.22 [km/h] 10:32 [min/km]
31 7 CZUBKOWSKI MARIUSZ M 30 1982 M 30-39 7 PRZYTOCZNA GMINA 10km 0:45:32 13.18 [km/h] 10:33 [min/km]
32 130 ŚWIERZKO ARTUR M 31 1975 M 40-49 9 GORZÓW WLKP 10km 0:45:38 13.15 [km/h] 10:34 [min/km]
33 4 BUKIEL KRZYSZTOF M 32 1961 M 50-59 6 KOSTRZYN NAD ODRĄ 10km 0:46:16 12.97 [km/h] 10:38 [min/km]
34 63 OKONEK KAZIMIERZ M 33 1949 M 70+ 1 GORZÓW WLKP. 10km 0:47:12 12.71 [km/h] 10:43 [min/km]
35 61 NAPIERALSKI KRZYSZTOF M 34 1982 M 30-39 8 GORZÓW WLKP. 10km 0:47:14 12.70 [km/h] 10:43 [min/km]
36 58 MLECZAK JACEK M 35 1970 M 40-49 10 GORAJ FAVORY GORAJ GMINA 10km 0:47:17 12.69 [km/h] 10:44 [min/km]
37 24 JANKOWIAK DANIEL M 36 1978 M 40-49 11 MIEDZYCHOD 10km 0:47:33 12.62 [km/h] 10:45 [min/km]
38 90 SZAR ANETA K 2 1977 K 40-49 DĘBNO 10km 0:47:36 12.61 [km/h] 10:46 [min/km]
39 118 WRÓBLEWSKI KRZYSZTOF M 37 1964 M 50-59 7 BIELSKO BIEGACZE PMI 10km 0:47:42 12.58 [km/h] 10:46 [min/km]
40 132 NIKLAS MAŁGORZATA K 3 1985 K 30-39 MYŚLIBORZ 10km 0:47:50 12.54 [km/h] 10:47 [min/km]
41 80 SIEDLECKI ADAM WIKTOR M 38 1973 M 40-49 12 SZCZECIN PRZEBIEGLI PO PRZEJŚCIACH 10km 0:47:57 12.51 [km/h] 10:48 [min/km]
42 41 KUCHARSKI PIOTR M 39 1969 M 50-59 8 GLINIK GM. DESZCZNO AMATOR - NIEZRZESZONY, CZYLI WSZYSTKO MOGĘ... NIC NIE MUSZĘ...! 10km 0:48:03 12.49 [km/h] 10:48 [min/km]
43 107 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 40 1975 M 40-49 13 BRANIEWO 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA 10km 0:48:12 12.45 [km/h] 10:49 [min/km]
44 102 WALENDZIAK JAN M 41 2003 M 0-19 1 GOŚCISZEWO 10km 0:48:21 12.41 [km/h] 10:50 [min/km]
45 133 WOŁK MARCIN M 42 1984 M 30-39 9 MYŚLIBORZ 10km 0:48:24 12.40 [km/h] 10:50 [min/km]
46 122 ZŁOTNIK PAWEŁ M 43 1982 M 30-39 10 SZCZECIN AZS SZCZECIN 10km 0:48:41 12.32 [km/h] 10:52 [min/km]
47 88 STRZELCZYK PIOTR M 44 1976 M 40-49 14 MIĘDZYRZECZ ODZYSKAJ COJONNES 10km 0:48:52 12.28 [km/h] 10:53 [min/km]
48 29 KIERNOZEK TOMASZ M 45 1979 M 40-49 15 SKWIERZYNA 10km 0:48:52 12.28 [km/h] 10:53 [min/km]
49 71 PODBERESKI MIKOŁAJ M 46 2002 M 0-19 2 DĘBNO 10km 0:48:54 12.27 [km/h] 10:53 [min/km]
50 56 MĄCZKA LECH M 47 1980 M 30-39 11 MIĘDZYRZECZ ODZYSKAJ COJONNES 10km 0:49:18 12.17 [km/h] 10:56 [min/km]
51 12 DYMEK URSZULA K 4 1980 K 30-39 1 PĘCKOWO BIEGACZE JÓZEFA NOJI 10km 0:49:46 12.06 [km/h] 10:59 [min/km]
52 128 AKACKA DOROTA K 5 1990 K 20-29 1 MIĘDZYCHÓD 10km 0:50:04 11.98 [km/h] 10:00 [min/km]
53 117 WÓJTOWICZ MATEUSZ M 48 1986 M 30-39 12 CHWALĘCICE 10km 0:50:05 11.98 [km/h] 10:01 [min/km]
54 52 MARKIEWICZ MARIUSZ M 49 1975 M 40-49 16 KARNIN 10km 0:50:11 11.96 [km/h] 10:01 [min/km]
55 17 GAPSKA EWA K 6 1971 K 40-49 1 PĘCKOWO BIEGACZE IM. JÓZEFA NOJI 10km 0:50:37 11.85 [km/h] 10:04 [min/km]
56 75 SACHARCZUK ANDRZEJ M 50 1969 M 50-59 9 DREZDENKO SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM POLAND 10km 0:50:47 11.81 [km/h] 10:05 [min/km]
57 26 JELENIEWSKA BARBARA K 7 1981 K 30-39 2 GORZÓW WLKP. 10km 0:50:48 11.81 [km/h] 10:05 [min/km]
58 50 MAJŁOWSKI ALEKSANDER M 51 1950 M 60-69 2 GORZÓW WIELKOPOLSKI 10km 0:51:06 11.74 [km/h] 10:07 [min/km]
59 27 JESSA ANDRZEJ M 52 1971 M 40-49 17 PĘCKOWO BIEGACZE IM. JÓZEFA NOJI 10km 0:51:09 11.73 [km/h] 10:07 [min/km]
60 110 WOJCIESZYŃSKI TOMASZ M 53 1974 M 40-49 18 BACZYNA 10km 0:51:22 11.68 [km/h] 10:08 [min/km]
61 45 LIBERKOWSKA JOANNA K 8 1989 K 30-39 3 RUCHOCINEK BBL GORZÓW WLKP. 10km 0:51:49 11.58 [km/h] 10:11 [min/km]
62 131 WĄDRZAR BOGUMIŁ M 54 1954 M 60-69 3 RUDNICA 10km 0:51:57 11.55 [km/h] 10:12 [min/km]
63 73 PRZYBYŁO LEONARD M 55 1973 M 40-49 19 GORZÓW WLKP. 10km 0:52:33 11.42 [km/h] 10:15 [min/km]
64 11 DYMEK PAULINA K 9 2003 K 0-19 1 PĘCKOWO BIEGACZE JÓZEFA NOJI 10km 0:52:42 11.39 [km/h] 10:16 [min/km]
65 126 RUTKOWSKI DAMIAN M 56 1989 M 30-39 13 PĘCKOWO BIEGACZE JÓZEFA NOJI 10km 0:52:48 11.36 [km/h] 10:17 [min/km]
66 14 FAGASIŃSKI GRZEGORZ M 57 1977 M 40-49 20 MIEDZYRZECZ 10km 0:54:15 11.06 [km/h] 10:26 [min/km]
67 23 JAKÓBCZYK EWELINA K 10 1992 K 20-29 2 GORZÓW WIELKOPOLSKI BBL GORZÓW WLKP. 10km 0:54:39 10.98 [km/h] 10:28 [min/km]
68 46 ŁAGOWSKI PAWEŁ M 58 1987 M 30-39 14 SKWIERZYNA 35 DROP 10km 0:56:13 10.67 [km/h] 10:37 [min/km]
69 84 SOWIŃSKA ANETTA K 11 1974 K 40-49 2 GORZÓW WIELKOPOLSKI BBL 10km 0:56:22 10.64 [km/h] 10:38 [min/km]
70 30 KLENTAK KATARZYNA K 12 1980 K 30-39 4 GORZÓW WIELKOPOLSKI BBL GORZÓW 10km 0:56:26 10.63 [km/h] 10:39 [min/km]
71 86 STĘPNIAK GRZEGORZ M 59 1978 M 40-49 21 SŁUBICE 10km 0:56:31 10.62 [km/h] 10:39 [min/km]
72 100 TOCZYNSKI AREK M 60 1986 M 30-39 15 MIEDZYRZECZ 10km 0:56:37 10.60 [km/h] 10:40 [min/km]
73 49 MAJŁOWSKA IRENA K 13 1953 K 60+ 1 GORZÓW WIELKOPOLSKI 10km 0:56:39 10.59 [km/h] 10:40 [min/km]
74 121 ZAWALNIUK NATALIA K 14 1985 K 30-39 5 RADNICA SPORT TEAM RADNICA 10km 0:56:48 10.56 [km/h] 10:41 [min/km]
75 18 GAPSKI BOGDAN M 61 1965 M 50-59 10 PĘCKOWO BIEGACZE JÓZEFA NOJI 10km 0:57:46 10.39 [km/h] 10:47 [min/km]
76 116 WOŹNICKA-STRUS JULITA K 15 1971 K 40-49 3 GORZÓW WIELKOPOLSKI 10km 0:58:04 10.33 [km/h] 10:48 [min/km]
77 16 FILIPIAK ŁUKASZ M 62 1980 M 30-39 16 NOWOGRÓDEK POM. ŁF BLACK TEAM 10km 0:58:29 10.26 [km/h] 10:51 [min/km]
78 85 STASZAK RADOSŁAW M 63 1979 M 40-49 22 GORZÓW WIELKOPOLSKI BBL GORZÓW WLKP. 10km 0:58:38 10.23 [km/h] 10:52 [min/km]
79 9 DETTOMA ALEKSANDRA K 16 1989 K 30-39 6 GORZÓW WIELKOPOLSKI FITNESS GRUPA GMINA SANTOK 10km 0:58:44 10.22 [km/h] 10:52 [min/km]
80 76 SADOWSKA MARZENA K 17 1976 K 40-49 4 GORZÓW WLKP. 10km 0:59:12 10.14 [km/h] 10:55 [min/km]
81 53 MASŁOWSKA MAGDALENA K 18 1975 K 40-49 5 PRZYTOCZNA GMINA 10km 1:00:20 9.94 [km/h] 10:02 [min/km]
82 54 MASŁOWSKI MARCIN M 64 1976 M 40-49 23 GORZÓW WLKP PARKRUN GORZÓW 10km 1:00:21 9.94 [km/h] 10:02 [min/km]
83 74 ROMAS CZESŁAW M 65 1950 M 60-69 4 GORZÓW 10km 1:00:35 9.90 [km/h] 10:04 [min/km]
84 125 WRONA JÓZEF M 66 1938 M 70+ 2 WIELEŃ STOWARZYSZENIE DZIECI WOJNY 10km 1:01:18 9.79 [km/h] 10:08 [min/km]
85 79 SEŃ JOLANTA K 19 1982 K 30-39 7 GORZÓW WIELKOPOLSKI 10km 1:01:35 9.74 [km/h] 10:10 [min/km]
86 19 GILEWSKI LUCJAN M 67 1960 M 50-59 11 SKWIERZYNA 10km 1:02:51 9.55 [km/h] 10:17 [min/km]
87 57 MIKOŁAJCZYK MARTA K 20 1985 K 30-39 8 GORZÓW WIELKOPOLSKI 10km 1:03:25 9.46 [km/h] 10:21 [min/km]
88 64 ORDON IZABELA K 21 1978 K 40-49 6 GORZÓW WLKP 10km 1:05:18 9.19 [km/h] 10:32 [min/km]
89 104 WASZAK MAŁGORZATA K 22 1973 K 40-49 7 GORZÓW WLKP BBL GORZÓW WLKP. 10km 1:07:54 8.84 [km/h] 10:47 [min/km]
90 81 SKIBA EUGENIUSZ M 68 1946 M 70+ 3 GORZÓW WLKP. 10km 1:10:32 8.51 [km/h] 10:03 [min/km]
91 20 HANDKE MARCIN M 69 1981 M 30-39 17 GOSTYŃ WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 10km 1:16:52 7.81 [km/h] 10:41 [min/km]
92 36 KRAJEWSKA IRMINA K 23 1985 K 30-39 9 SIERAKÓW WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 10km 1:16:52 7.81 [km/h] 10:41 [min/km]
93 101 TOMKOWIAK WALDEMAR M 70 1995 M 20-29 7 BISKUPICE WLKP 10km 1:16:52 7.81 [km/h] 10:41 [min/km]
94 22 ILKIEWICZ MIRKA K 24 1985 K 30-39 10 SIERAKÓW WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 10km 1:16:53 7.80 [km/h] 10:41 [min/km]
95 32 KONIECZNA JOANNA K 25 1984 K 30-39 11 PYSZĄCA WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 10km 1:16:53 7.80 [km/h] 10:41 [min/km]
96 96 ŚWITAJ JACEK M 71 1982 M 30-39 18 POZNAŃ WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE 10km 1:16:53 7.80 [km/h] 10:41 [min/km]
97 115 WOŹNIAK ŁUKASZ M 72 1981 M 30-39 19 PRZYTOCZNA WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE GMINA 10km 1:16:53 7.80 [km/h] 10:41 [min/km]
98 62 OKONEK IZABELA K 26 1971 K 40-49 8 GORZÓW WLKP. 10km 1:17:38 7.73 [km/h] 10:46 [min/km]
99 60 MUSIAŁ ALEKSANDER M 73 2016 M 0-19 3 WIERZBNO PRZEDSZKOLE W WIERZBNIE GMINA 10km 1:28:03 6.81 [km/h] 10:48 [min/km]
100 112 WOJTYŚ PRZEMYSŁAW M 74 1982 M 30-39 20 GORZÓW WLKP. 10km 1:48:57 5.51 [km/h] 10:54 [min/km]
101 129 CZARNICKI RYSZARD M 75 1955 M 60-69 5 0 0 0 10km 1:49:18 5.49 [km/h] 10:56 [min/km]
- 1 BALCARCZYK EMILIA K - 1986 K 30-39 - DĘBNO DĘBNOWSKIE CZŁAPAKI 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 2 BATÓG IWONA K - 1981 K 30-39 - DĘBNO DĘBNOWSKIE CZŁAPAKI 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 3 BRZYKCY ZBIGNIEW M - 1958 M 60-69 - SKWIERZYNA 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 5 CELEJEWSKI MARCIN M - 1992 M 20-29 - LIPKI WIELKIE MYDŁOWSKA ATHLETIC TEAM 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 10 DOŁMAT EDWARD M - 1962 M 50-59 - GORZÓW WLKP. 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 13 DYSIEROWICZ DARIUSZ M - 1986 M 30-39 - PRZYTOCZNA 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 15 FIJOŁEK MONIKA K - 1976 K 40-49 - GORZÓW WIELKOPOLSKI 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 21 HAPKE TOMASZ M - 1977 M 40-49 - WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 25 JAWORSKI JAKUB M - 1990 M 20-29 - GORZÓW WIELKOPOLSKI SYBERIAN HUSKY TEAM 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 31 KOBIAŁKA PRZEMYSŁAW M - 1977 M 40-49 - GORZÓW WLKP 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 35 KOWALICKA PAULINA K - 1983 K 30-39 - STRZELCE KRAJEŃSKIE SYBERIAN HUSKY TEAM 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 37 KRAKOWSKI PIOTR M - 1990 M 20-29 - MIĘDZYRZECZ SZYMANOWSKITEAM 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 38 KRZYŻAŃSKI DANIEL M - 1979 M 40-49 - WOLSZTYN 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 39 KUCHARSKA ANNA K - 1982 K 30-39 - DĘBNO 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 40 KUCHARSKI DAMIAN M - 1979 M 40-49 - DĘBNO DĘBNOWSKIE CZŁAPAKI 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 42 KULKA WIOLETA K - 1987 K 30-39 - DEBNO 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 51 MAJZLIK PIOTR M - 1982 M 30-39 - DREZDENKO SALON FRYZJERSKI STYL DREZDENKO 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 55 MAZANA JUSTYNA K - 1978 K 40-49 - MIĘDZYCHÓD BIEGACZE PMI 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 65 PACZKOWSKA JOANNA K - 1979 K 40-49 - TORZYM 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 69 POCHRANOWICZ BARBARA K - 1977 K 40-49 - DĘBNO STOWARZYSZENIE MARATON DĘBNO 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 72 POŹNIAK ALEKSANDRA K - 1987 K 30-39 - GORZÓW WIELKOPOLSKI 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 77 SAŁATAROW MACIEJ M - 1990 M 20-29 - GORZÓW WLKP 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 82 SKIERS ALBERT M - 1970 M 40-49 - SULECHÓW ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY SZESNAŚCIE 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 87 STOLARSKI PIOTR M - 1980 M 30-39 - POZNAŃ KB UE POZNAŃ 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 91 SZERMENT ERYK M - 1980 M 30-39 - GORZÓW WIERZBICKI RUNNING PROJECT 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 92 SZERMENT MAGDALENA K - 1981 K 30-39 - GORZÓW WIERZBICKI RUNNING PROJECT 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 93 SZEWCZYK TOMASZ M - 1970 M 40-49 - DĘBNO AKCJA MOTYWACJA 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 95 ŚNIEGOWSKA KAROLINA K - 1991 K 20-29 - KOSTRZYN NAD ODRĄ 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 97 TATARA MAREK M - 1975 M 40-49 - KOSTRZYN NAD ODRĄ 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 109 WOJCIECHOWSKI HUBERT M - 1984 M 30-39 - SULĘCIN 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 111 WOJTCZAK RAFAŁ M - 1989 M 30-39 - ELBLĄG 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]
- 114 WOSZCZYK SEBASTIAN M - 1975 M 40-49 - MIĘDZYRZECZ MIĘDZYRZECKIE GAZELE 10km 0:00:00 - [km/h] 10:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ