Bieg oraz marsz Nordic walking Halloweenowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Andrysz Magdalena Gdansk 5km Bieg opłacono
2 Andrzejczak Wojtek Grudziądz 5km Bieg Zitadelle opłacono
3 Antoniewicz Marcin Elbląg 5km Bieg opłacono
4 Babalski Krystian Kurzętnik 5km Bieg Kurzętnik Biega opłacono
5 Babciak Jakub Nowy Staw 5km Bieg
6 Babicki Paweł Braniewo 5km Bieg opłacono
7 Baca Katarzyna Gniewowo 5km Nordic Walking opłacono
8 Baczewski Robert Tczew 5km Bieg opłacono
9 Bakalarz Łukasz Malbork 5km Bieg opłacono
10 Balicka Wioletta Rębiechowo 5km Nordic Walking Ryczące czterdziestki opłacono
11 Belecka Katarzyna Tczew 5km Nordic Walking opłacono
12 Belecki SŁAWOMIR Tczew 5km Nordic Walking opłacono
13 Bieńkowski Dawid Malbork 5km Bieg First Malbork Team
14 Biniszkiewicz Marcin Tczew 5km Bieg opłacono
15 Binkowska-Bójczuk Agnieszka Gdańsk 5km Bieg Sapiące Gazele opłacono
16 Bogalecki Marek Gdańsk 5km Bieg Safe Sport Team opłacono
17 Borzyszkowska Jolanta Puck 5km Nordic Walking BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
18 Boschke Magdalena Pelplin 5km Bieg opłacono
19 Brocka Joanna Kwidzyn 5km Bieg Kwidzyn Biega opłacono
20 Brocki Artur Kwidzyn 5km Bieg opłacono
21 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA 5km Nordic Walking BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
22 Bujnicka Magdalena Pasłęk 5km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
23 Bujnicki Marcin Pasłęk 5km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
24 Bury Liliana Reda 5km Nordic Walking Zmotywowani opłacono
25 Błądek Natalia Nowa Wieś Malborska 5km Bieg Golden Orzeł Malbork
26 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska 5km Nordic Walking New Village Team #Świry
27 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram 5km Bieg opłacono
28 Celiowska-Nietrzebka Anna Miłoradz 5km Bieg opłacono
29 Chabowska Grażyna sztum 5km Nordic Walking Sztum Biega
30 Chabowski Tomasz sztum 5km Bieg Sztum Biega
31 Chodukiewicz Monika Kwidzyn 5km Bieg opłacono
32 Cichoń Tomasz Elbląg 5km Bieg opłacono
33 CUDNOCH Arkadiusz BRANIEWO 5km Bieg opłacono
34 Cybulska Urszula Malbork 5km Bieg Nyborg-Mawent opłacono
35 Cybulski Karol Malbork 5km Bieg Nyborg-Mawent opłacono
36 Czapla Natalia Malbork 5km Bieg opłacono
37 Czerniak Anna Prabuty 5km Bieg opłacono
38 CZERWIŃSKI RAFAŁ MALBORK 5km Bieg
39 Czopek Jaroslaw EŁK 5km Nordic Walking Maratonka opłacono
40 Czoska Anna Pogórze 5km Bieg opłacono
41 Czoska Przemysław Gdynia 5km Bieg opłacono
42 Czubińska Anna Malbork 5km Nordic Walking opłacono
43 Czyszejuk Izabela Pasłęk 5km Nordic Walking opłacono
44 Dębski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg
45 Dorszewski Rafał Malbork 5km Bieg Run For Fun opłacono
46 Drzewiecki Dominik Pasłęk 5km Bieg opłacono
47 Dubiela Dawid Tczew 5km Bieg opłacono
48 Fabiański Łukasz Międzychód 5km Bieg PSE / RehaBalance Team opłacono
49 Fałkowski Jarosław Gardeja 5km Bieg Gmina Gardeja Biega
50 Fedoruk Wojciech Prabuty 5km Bieg 55.00 PLN
51 Fiszer Justyna Mikoszewo 5km Nordic Walking opłacono
52 Gawdzik Arkadiusz Braniewo 5km Bieg A.M.G.-BRANIEWO /WATAHA
53 GAŁĄZKA KRZYSZTOF MALBORK 5km Bieg opłacono
54 Gałązka Magdalena Malbork 5km Bieg opłacono
55 Gierszewska Anna Malbork 5km Bieg Nyborg-Mawent opłacono
56 Gnyp Daniel Różyny 5km Bieg wkurw_team opłacono
57 Godlewski Marek Malbork 5km Bieg Godlewski Runners opłacono
58 Gomółka-Bigus Monika Gdynia 5km Nordic Walking Step by Step Trójmiasto opłacono
59 Góra Beata Gdańsk 5km Nordic Walking Step by step Trojmiasto opłacono
60 Górniak Jarosław Pogórze 5km Bieg opłacono
61 Gos Elżbieta Malbork 5km Nordic Walking opłacono
62 Gos Jan Malbork 5km Bieg opłacono
63 Grabkowski Andrzej Iława 5km Bieg opłacono
64 Gretkowski Jacek Kwidzyn 5km Bieg opłacono
65 Groszkowski Marcin Malbork 5km Bieg 22 blt opłacono
66 Gryglewski Kacper Miłoradz 5km Bieg opłacono
67 Grynis Paweł Elbląg 5km Bieg opłacono
68 Grzegorzewski Marcin Otłowiec 5km Bieg opłacono
69 GRZYWACZ MAGDALENA Gdańsk 5km Bieg opłacono
70 GUZ Robert Tczew 5km Bieg 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
71 Guz Szymon Tczew 5km Bieg opłacono
72 Głogowski Adam Gdynia 5km Bieg
73 Głowacka Anna Elbląg 5km Bieg opłacono
74 Hapke Tomasz Wilkowo 5km Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono
75 Hildebrandt Sandra Wejherowo 5km Bieg BYŁO WLECZONE
76 Hildebrandt Waldemar Wejherowo 5km Bieg BYŁO WLECZONE
77 Hołub Tomasz Malbork 5km Bieg Mrożonki Malbork opłacono
78 Humen Dariusz Braniewo 5km Bieg opłacono
79 iljin Mirosław Kwidzyn 5km Bieg Parkrun Grudziądz opłacono
80 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska 5km Bieg Team JK84 opłacono
81 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska 5km Bieg Team JK84 opłacono
82 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn 5km Bieg opłacono
83 Janka Maciej Pelplin 5km Bieg opłacono
84 Janka Wiktor Pelplin 5km Bieg Dovista Active Team opłacono
85 Jankowska Beata Stare Pole 5km Bieg opłacono
86 JEGIERSKA ANNA JEGIERSKA GRUDZIĄDZ 5km Bieg AMATORKA opłacono
87 Jendrzejczak Leszek Grudziądz 5km Bieg Zitadelle opłacono
88 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK 5km Nordic Walking GK MALBORK opłacono
89 Kamiński Janusz Elbląg 5km Bieg opłacono
90 Karczewski Andrzej Sztutowo 5km Bieg opłacono
91 Karlak Hanna Stare Pole 5km Bieg
92 Karlak Marlena Stare Pole 5km Bieg
93 Karpiński Zbigniew Gdańsk 5km Bieg opłacono
94 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg Active Malbork opłacono
95 kesz-karczewska magdalena sztutowo 5km Bieg opłacono
96 Kirzeniewski Adrian Kurzętnik 5km Bieg Team Salceson opłacono
97 KISA KRZYSZTOF KWIDZYN 5km Bieg kinio-pol & pol-anka
98 Klawikowski Michał Braniewo 5km Bieg opłacono
99 Klimczewski Mirosław Malbork 5km Bieg opłacono
100 Kmita Sylwia Elbląg 5km Bieg opłacono


Wyświetleń: 11244

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ