Biuro zawodów czynne będzie w dniu 14-09-2019 r. w godzinach 11:15 – 12:45.

Przed startem do biegu zawodnik otrzymuje numer startowy wraz z 4 agrafkami. Numer startowy winien być umieszczony z przodu na wierzchniej odzieży, widoczny dla obsługi biegu oraz innych uczestników. Umieszczanie numeru startowego w innym miejscu, zakrywanie go lub przekazywanie innej osobie jest zabronione. Osobisty odbiór numerów przez osoby, które zapiszą się drogą elektroniczną będzie możliwy jedynie w dniu zawodów w godzinach 11:15 – 12:30. Nieodebranie numeru w tym terminie będzie skutkowało skreśleniem zawodnika z listy i przekazaniem jego numeru innej osobie.


Bieg będzie składał się z 1 pętli o długości około 5 km (nie posiada atestu PZLA).


Bieg odbywał się będzie po terenie wyspy Karsibór drogami (alejkami) o zmiennej nawierzchni. Trasę będzie wskazywał wolontariusz (sędzia) jadący przed pierwszym zawodnikiem oraz wolontariusze (sędziowie) rozmieszczeni w newralgicznych miejscach trasy. Również za ostatnim uczestnikiem biegu będzie poruszał się wolontariusz (sędzia) na rowerze. Zawodnik, który przekroczy linię mety obowiązany jest przebywać poza trasą. Pomaganie (poza dopingowaniem) lub przeszkadzanie innym zawodnikom jest zabronione. Zmiana trasy (zmiana kierunku poruszania się, jej skracanie) spowoduje dyskwalifikację zawodnika.


Przed biegiem około godziny 12:45 planowana jest kilkuminutowa rozgrzewka.

Wyświetleń: 1752

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ