Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tomczyk Lesław 43-400 Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
2 Mleczko Monika Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
3 Kipping Magdalena Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
4 Biedroń Bartłomiej Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
5 Maciejewska Katarzyna Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
6 Adamczyk Wioletta Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
7 Castillo-Żarczyński Luz Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny Ultra Beskid Sport
8 Czyż Mateusz Bremen Bieg Główny Godzinny Lichota Team
9 Duraj Magdalena Bystra Bieg Główny Godzinny
10 Duraj Dariusz Bystra Bieg Główny Godzinny WKURW_TEAM
11 Zika Tomas Český tesin Bieg Główny Godzinny Běžecká skupina český tesin
12 Dziedziejko Jaromir Chorzów Bieg Główny Godzinny
13 Targosz Piotr Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
14 Brańczyk Łukasz Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
15 Bouayad Mohamed Sami Cieszyn Bieg Główny Godzinny osoba prywatna
16 Zdejszy Magdalena Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
17 Komajda Basia Cieszyn Bieg Główny Godzinny
18 Urgacz Kamil Cieszyn Bieg Główny Godzinny
19 Urgacz Mirosław Cieszyn Bieg Główny Godzinny
20 Malinowska Aneta Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
21 Pasz Tytus Cieszyn Bieg Główny Godzinny
22 Paluch-Pasz Magdalena Cieszyn Bieg Główny Godzinny
23 Chybiorz Magda Cieszyn Bieg Główny Godzinny
24 Brzuska Katarzyna Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
25 Nowak Wiktor Cieszyn Bieg Główny Godzinny
26 Chybiorz Marek Cieszyn Bieg Główny Godzinny
27 Kropka Gabriela Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
28 Konieczny Piotr Cieszyn Bieg Główny Godzinny
29 Guzik Katarzyna Cieszyn Bieg Główny Godzinny
30 Kuźma Michalina Cieszyn Bieg Główny Godzinny OPONY SERAFINOWSKI
31 Stuchlik Jan Cieszyn Bieg Główny Godzinny
32 Krwawnik Maciej Cieszyn Bieg Główny Godzinny
33 Wowry Sylwia Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
34 Pasz Adam Cieszyn Bieg Główny Godzinny
35 Stuchlik Damian Cieszyn Bieg Główny Godzinny
36 Zębik Tomasz Cieszyn Bieg Główny Godzinny
37 Adamus Katarzyna Cieszyn Bieg Główny Godzinny Fantastic Team / Olza Cieszyn
38 Więcław Artur Cisownica Bieg Główny Godzinny
39 Szymkowski Krzysztof Czestochowa Bieg Główny Godzinny
40 Wróbel tomasz Wróbel Goleszów Bieg Główny Godzinny SAMI STELA
41 Ćwikła Zbigniew Górki Małe Bieg Główny Godzinny
42 Cichy Krzysztof Górki Wielkie Bieg Główny Godzinny Opony Serafinowski
43 Sztuchlik Arkadiusz Hażlach Bieg Główny Godzinny
44 Pastwa Grzegorz Jasienica Bieg Główny Godzinny Ultra Beskid Sport
45 Kiepiela Dawid Jastrzębie-Zdrój Bieg Główny Godzinny Klub Biegacza Fartlek
46 Kubicius Piotr Kaczyce Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
47 Przystolik Magdalena Katowice Bieg Główny Godzinny ADEA
48 Nabielec Magda Kraków Bieg Główny Godzinny ITMBW
49 Kusy Rafał Międzyświeć Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
50 DZIUBA EMILIAN DZIUBA MIKOŁÓW Bieg Główny Godzinny STS BIEGATON MIKOŁÓW
51 Brychcy Estera Pawłowice Bieg Główny Godzinny RUNTEAM Pawłowice
52 Olszar Bartłomiej Pogwizdów Bieg Główny Godzinny
53 Rzepecka Bożena Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
54 Matykiewicz Marek Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
55 Rzepecki Andrzej Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
56 Suchanek Grzegorz Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Betoniarnia Pgw.
57 Luźniak Damian Pogwizdów Bieg Główny Godzinny SCI Górscy Entuzjaści
58 Kędzior Kamil Pogwizdów Bieg Główny Godzinny SCI Górscy Entuzjaści
59 Szweda Marian Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Betoniarnia Pgw.
60 Szweda Kamil Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Betoniarnia Pgw.
61 Domagała Kornelia Rudzica Bieg Główny Godzinny
62 Kafka Ewelina Skoczów Bieg Główny Godzinny Lichota Team
63 Penkała Jan Skoczów Bieg Główny Godzinny OPONY SERAFINOWSKI
64 Knyps Adam Skoczów Bieg Główny Godzinny OPONY SERAFINOWSKI
65 Lichota Wojciech Skoczów Bieg Główny Godzinny Lichota Team
66 Orawski Robert Skoczów Bieg Główny Godzinny MIKI
67 Wojtusiak Tomasz Skoczów Bieg Główny Godzinny
68 SERAFINOWSKI PIOTR Skoczów Bieg Główny Godzinny OPONY SERAFINOWSKI
69 Stajszczyk Jarosław Skoczów Bieg Główny Godzinny
70 Lipiński Tomasz Skoczów Bieg Główny Godzinny Lichota Team
71 Skowroński Szymon Tychy Bieg Główny Godzinny BSFZ
72 Andrzejewska Justyna Tychy Bieg Główny Godzinny
73 Fojcik-Pustelnik Karolina Ustroń Bieg Główny Godzinny Hónym do mety
74 Ząber Łukasz Ustroń Bieg Główny Godzinny
75 Szlauer Magdalena Ustroń Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
76 Cieślar Kasia Ustroń Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
77 Dorighi Wojciech Żory Bieg Główny Godzinny HRMAX ŻORY
78 Ołubek Robert Żory Bieg Główny Godzinny HRmax Żory


Wyświetleń: 3594

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ