Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Więcław Artur Cisownica Bieg Główny Godzinny
2 Mleczko Monika Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
3 Komajda Basia Cieszyn Bieg Główny Godzinny
4 Kipping Magdalena Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
5 Duraj Magdalena Bystra Bieg Główny Godzinny
6 Olszar Bartłomiej Pogwizdów Bieg Główny Godzinny
7 Urgacz Kamil Cieszyn Bieg Główny Godzinny
8 Urgacz Mirosław Cieszyn Bieg Główny Godzinny
9 Pasz Tytus Cieszyn Bieg Główny Godzinny
10 Paluch-Pasz Magdalena Cieszyn Bieg Główny Godzinny
11 Chybiorz Magda Cieszyn Bieg Główny Godzinny
12 Nowak Wiktor Cieszyn Bieg Główny Godzinny
13 Ząber Łukasz Ustroń Bieg Główny Godzinny
14 Biedroń Bartłomiej Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
15 Maciejewska Katarzyna Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
16 Chybiorz Marek Cieszyn Bieg Główny Godzinny
17 Konieczny Piotr Cieszyn Bieg Główny Godzinny
18 Domagała Kornelia Rudzica Bieg Główny Godzinny
19 Guzik Katarzyna Cieszyn Bieg Główny Godzinny
20 Adamczyk Wioletta Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
21 Ćwikła Zbigniew Górki Małe Bieg Główny Godzinny
22 Wojtusiak Tomasz Skoczów Bieg Główny Godzinny
23 Dziedziejko Jaromir Chorzów Bieg Główny Godzinny
24 Stuchlik Jan Cieszyn Bieg Główny Godzinny
25 Stajszczyk Jarosław Skoczów Bieg Główny Godzinny
26 Krwawnik Maciej Cieszyn Bieg Główny Godzinny
27 Sztuchlik Arkadiusz Hażlach Bieg Główny Godzinny
28 Andrzejewska Justyna Tychy Bieg Główny Godzinny
29 Pasz Adam Cieszyn Bieg Główny Godzinny
30 Stuchlik Damian Cieszyn Bieg Główny Godzinny
31 Szymkowski Krzysztof Czestochowa Bieg Główny Godzinny
32 Zębik Tomasz Cieszyn Bieg Główny Godzinny
33 Przystolik Magdalena Katowice Bieg Główny Godzinny ADEA
34 Suchanek Grzegorz Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Betoniarnia Pgw.
35 Szweda Marian Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Betoniarnia Pgw.
36 Szweda Kamil Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Betoniarnia Pgw.
37 Zika Tomas Český tesin Bieg Główny Godzinny Běžecká skupina český tesin
38 Skowroński Szymon Tychy Bieg Główny Godzinny BSFZ
39 Adamus Katarzyna Cieszyn Bieg Główny Godzinny Fantastic Team / Olza Cieszyn
40 Fojcik-Pustelnik Karolina Ustroń Bieg Główny Godzinny Hónym do mety
41 Dorighi Wojciech Żory Bieg Główny Godzinny HRMAX ŻORY
42 Ołubek Robert Żory Bieg Główny Godzinny HRmax Żory
43 Nabielec Magda Kraków Bieg Główny Godzinny ITMBW
44 Kiepiela Dawid Jastrzębie-Zdrój Bieg Główny Godzinny Klub Biegacza Fartlek
45 Kafka Ewelina Skoczów Bieg Główny Godzinny Lichota Team
46 Czyż Mateusz Bremen Bieg Główny Godzinny Lichota Team
47 Lichota Wojciech Skoczów Bieg Główny Godzinny Lichota Team
48 Lipiński Tomasz Skoczów Bieg Główny Godzinny Lichota Team
49 Orawski Robert Skoczów Bieg Główny Godzinny MIKI
50 Targosz Piotr Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
51 Brańczyk Łukasz Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
52 Zdejszy Magdalena Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
53 Kubicius Piotr Kaczyce Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
54 Rzepecka Bożena Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
55 Matykiewicz Marek Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
56 Rzepecki Andrzej Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
57 Kusy Rafał Międzyświeć Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
58 Malinowska Aneta Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
59 Brzuska Katarzyna Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
60 Kropka Gabriela Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
61 Tomczyk Lesław 43-400 Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
62 Wowry Sylwia Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
63 Szlauer Magdalena Ustroń Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
64 Cieślar Kasia Ustroń Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
65 Penkała Jan Skoczów Bieg Główny Godzinny OPONY SERAFINOWSKI
66 Knyps Adam Skoczów Bieg Główny Godzinny OPONY SERAFINOWSKI
67 Cichy Krzysztof Górki Wielkie Bieg Główny Godzinny Opony Serafinowski
68 SERAFINOWSKI PIOTR Skoczów Bieg Główny Godzinny OPONY SERAFINOWSKI
69 Kuźma Michalina Cieszyn Bieg Główny Godzinny OPONY SERAFINOWSKI
70 Bouayad Mohamed Sami Cieszyn Bieg Główny Godzinny osoba prywatna
71 Brychcy Estera Pawłowice Bieg Główny Godzinny RUNTEAM Pawłowice
72 Wróbel tomasz Wróbel Goleszów Bieg Główny Godzinny SAMI STELA
73 Luźniak Damian Pogwizdów Bieg Główny Godzinny SCI Górscy Entuzjaści
74 Kędzior Kamil Pogwizdów Bieg Główny Godzinny SCI Górscy Entuzjaści
75 DZIUBA EMILIAN DZIUBA MIKOŁÓW Bieg Główny Godzinny STS BIEGATON MIKOŁÓW
76 Pastwa Grzegorz Jasienica Bieg Główny Godzinny Ultra Beskid Sport
77 Castillo-Żarczyński Luz Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny Ultra Beskid Sport
78 Duraj Dariusz Bystra Bieg Główny Godzinny WKURW_TEAM


Wyświetleń: 2087

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ