Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
ADEA
1 Przystolik Magdalena Katowice Bieg Główny Godzinny ADEA
BSFZ
2 Skowroński Szymon Tychy Bieg Główny Godzinny BSFZ
Betoniarnia Pgw.
3 Szweda Kamil Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Betoniarnia Pgw.
4 Szweda Marian Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Betoniarnia Pgw.
5 Suchanek Grzegorz Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Betoniarnia Pgw.
Běžecká skupina český tesin
6 Zika Tomas Český tesin Bieg Główny Godzinny Běžecká skupina český tesin
Fantastic Team / Olza Cieszyn
7 Adamus Katarzyna Cieszyn Bieg Główny Godzinny Fantastic Team / Olza Cieszyn
HRMAX ŻORY
8 Dorighi Wojciech Żory Bieg Główny Godzinny HRMAX ŻORY
HRmax Żory
9 Ołubek Robert Żory Bieg Główny Godzinny HRmax Żory
Hónym do mety
10 Fojcik-Pustelnik Karolina Ustroń Bieg Główny Godzinny Hónym do mety
ITMBW
11 Nabielec Magda Kraków Bieg Główny Godzinny ITMBW
Klub Biegacza Fartlek
12 Kiepiela Dawid Jastrzębie-Zdrój Bieg Główny Godzinny Klub Biegacza Fartlek
Lichota Team
13 Lichota Wojciech Skoczów Bieg Główny Godzinny Lichota Team
14 Czyż Mateusz Bremen Bieg Główny Godzinny Lichota Team
15 Kafka Ewelina Skoczów Bieg Główny Godzinny Lichota Team
16 Lipiński Tomasz Skoczów Bieg Główny Godzinny Lichota Team
MIKI
17 Orawski Robert Skoczów Bieg Główny Godzinny MIKI
OPONY SERAFINOWSKI
18 SERAFINOWSKI PIOTR Skoczów Bieg Główny Godzinny OPONY SERAFINOWSKI
19 Kuźma Michalina Cieszyn Bieg Główny Godzinny OPONY SERAFINOWSKI
20 Penkała Jan Skoczów Bieg Główny Godzinny OPONY SERAFINOWSKI
21 Knyps Adam Skoczów Bieg Główny Godzinny OPONY SERAFINOWSKI
Olza Cieszyn
22 Kropka Gabriela Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
23 Malinowska Aneta Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
24 Szlauer Magdalena Ustroń Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
25 Zdejszy Magdalena Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
26 Brańczyk Łukasz Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
27 Tomczyk Lesław 43-400 Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
28 Kubicius Piotr Kaczyce Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
29 Wowry Sylwia Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
30 Rzepecki Andrzej Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
31 Rzepecka Bożena Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
32 Cieślar Kasia Ustroń Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
33 Brzuska Katarzyna Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
34 Kusy Rafał Międzyświeć Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
35 Matykiewicz Marek Pogwizdów Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
36 Targosz Piotr Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
Opony Serafinowski
37 Cichy Krzysztof Górki Wielkie Bieg Główny Godzinny Opony Serafinowski
RUNTEAM Pawłowice
38 Brychcy Estera Pawłowice Bieg Główny Godzinny RUNTEAM Pawłowice
SAMI STELA
39 Wróbel tomasz Wróbel Goleszów Bieg Główny Godzinny SAMI STELA
SCI Górscy Entuzjaści
40 Kędzior Kamil Pogwizdów Bieg Główny Godzinny SCI Górscy Entuzjaści
41 Luźniak Damian Pogwizdów Bieg Główny Godzinny SCI Górscy Entuzjaści
STS BIEGATON MIKOŁÓW
42 DZIUBA EMILIAN DZIUBA MIKOŁÓW Bieg Główny Godzinny STS BIEGATON MIKOŁÓW
Ultra Beskid Sport
43 Castillo-Żarczyński Luz Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny Ultra Beskid Sport
44 Pastwa Grzegorz Jasienica Bieg Główny Godzinny Ultra Beskid Sport
WKURW_TEAM
45 Duraj Dariusz Bystra Bieg Główny Godzinny WKURW_TEAM
_BRAK NAZWY_
46 Nowak Wiktor Cieszyn Bieg Główny Godzinny
47 Paluch-Pasz Magdalena Cieszyn Bieg Główny Godzinny
48 Pasz Tytus Cieszyn Bieg Główny Godzinny
49 Urgacz Kamil Cieszyn Bieg Główny Godzinny
50 Krwawnik Maciej Cieszyn Bieg Główny Godzinny
51 Konieczny Piotr Cieszyn Bieg Główny Godzinny
52 Ząber Łukasz Ustroń Bieg Główny Godzinny
53 Stajszczyk Jarosław Skoczów Bieg Główny Godzinny
54 Chybiorz Marek Cieszyn Bieg Główny Godzinny
55 Szymkowski Krzysztof Czestochowa Bieg Główny Godzinny
56 Pasz Adam Cieszyn Bieg Główny Godzinny
57 Dziedziejko Jaromir Chorzów Bieg Główny Godzinny
58 Maciejewska Katarzyna Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
59 Biedroń Bartłomiej Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
60 Wojtusiak Tomasz Skoczów Bieg Główny Godzinny
61 Chybiorz Magda Cieszyn Bieg Główny Godzinny
62 Domagała Kornelia Rudzica Bieg Główny Godzinny
63 Ćwikła Zbigniew Górki Małe Bieg Główny Godzinny
64 Stuchlik Jan Cieszyn Bieg Główny Godzinny
65 Zębik Tomasz Cieszyn Bieg Główny Godzinny
66 Stuchlik Damian Cieszyn Bieg Główny Godzinny
67 Sztuchlik Arkadiusz Hażlach Bieg Główny Godzinny
68 Olszar Bartłomiej Pogwizdów Bieg Główny Godzinny
69 Adamczyk Wioletta Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
70 Guzik Katarzyna Cieszyn Bieg Główny Godzinny
71 Komajda Basia Cieszyn Bieg Główny Godzinny
72 Więcław Artur Cisownica Bieg Główny Godzinny
73 Urgacz Mirosław Cieszyn Bieg Główny Godzinny
74 Mleczko Monika Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
75 Andrzejewska Justyna Tychy Bieg Główny Godzinny
76 Duraj Magdalena Bystra Bieg Główny Godzinny
77 Kipping Magdalena Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
osoba prywatna
78 Bouayad Mohamed Sami Cieszyn Bieg Główny Godzinny osoba prywatna


Wyświetleń: 3552

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ