Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ADEA | |||||||||
1 | Przystolik Magdalena | Katowice | Bieg Główny Godzinny | ADEA | |||||
BSFZ | |||||||||
2 | Skowroński Szymon | Tychy | Bieg Główny Godzinny | BSFZ | |||||
Betoniarnia Pgw. | |||||||||
3 | Szweda Kamil | Pogwizdów | Bieg Główny Godzinny | Betoniarnia Pgw. | |||||
4 | Suchanek Grzegorz | Pogwizdów | Bieg Główny Godzinny | Betoniarnia Pgw. | |||||
5 | Szweda Marian | Pogwizdów | Bieg Główny Godzinny | Betoniarnia Pgw. | |||||
Běžecká skupina český tesin | |||||||||
6 | Zika Tomas | Český tesin | Bieg Główny Godzinny | Běžecká skupina český tesin | |||||
Fantastic Team / Olza Cieszyn | |||||||||
7 | Adamus Katarzyna | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Fantastic Team / Olza Cieszyn | |||||
HRMAX ŻORY | |||||||||
8 | Dorighi Wojciech | Żory | Bieg Główny Godzinny | HRMAX ŻORY | |||||
HRmax Żory | |||||||||
9 | Ołubek Robert | Żory | Bieg Główny Godzinny | HRmax Żory | |||||
Hónym do mety | |||||||||
10 | Fojcik-Pustelnik Karolina | Ustroń | Bieg Główny Godzinny | Hónym do mety | |||||
ITMBW | |||||||||
11 | Nabielec Magda | Kraków | Bieg Główny Godzinny | ITMBW | |||||
Klub Biegacza Fartlek | |||||||||
12 | Kiepiela Dawid | Jastrzębie-Zdrój | Bieg Główny Godzinny | Klub Biegacza Fartlek | |||||
Lichota Team | |||||||||
13 | Czyż Mateusz | Bremen | Bieg Główny Godzinny | Lichota Team | |||||
14 | Kafka Ewelina | Skoczów | Bieg Główny Godzinny | Lichota Team | |||||
15 | Lichota Wojciech | Skoczów | Bieg Główny Godzinny | Lichota Team | |||||
16 | Lipiński Tomasz | Skoczów | Bieg Główny Godzinny | Lichota Team | |||||
MIKI | |||||||||
17 | Orawski Robert | Skoczów | Bieg Główny Godzinny | MIKI | |||||
OPONY SERAFINOWSKI | |||||||||
18 | Kuźma Michalina | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | OPONY SERAFINOWSKI | |||||
19 | Penkała Jan | Skoczów | Bieg Główny Godzinny | OPONY SERAFINOWSKI | |||||
20 | Knyps Adam | Skoczów | Bieg Główny Godzinny | OPONY SERAFINOWSKI | |||||
21 | SERAFINOWSKI PIOTR | Skoczów | Bieg Główny Godzinny | OPONY SERAFINOWSKI | |||||
Olza Cieszyn | |||||||||
22 | Brańczyk Łukasz | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
23 | Matykiewicz Marek | Pogwizdów | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
24 | Kusy Rafał | Międzyświeć | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
25 | Kropka Gabriela | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
26 | Brzuska Katarzyna | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
27 | Malinowska Aneta | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
28 | Cieślar Kasia | Ustroń | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
29 | Rzepecka Bożena | Pogwizdów | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
30 | Rzepecki Andrzej | Pogwizdów | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
31 | Wowry Sylwia | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
32 | Kubicius Piotr | Kaczyce | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
33 | Tomczyk Lesław | 43-400 Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
34 | Szlauer Magdalena | Ustroń | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
35 | Targosz Piotr | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
36 | Zdejszy Magdalena | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
Opony Serafinowski | |||||||||
37 | Cichy Krzysztof | Górki Wielkie | Bieg Główny Godzinny | Opony Serafinowski | |||||
RUNTEAM Pawłowice | |||||||||
38 | Brychcy Estera | Pawłowice | Bieg Główny Godzinny | RUNTEAM Pawłowice | |||||
SAMI STELA | |||||||||
39 | Wróbel tomasz Wróbel | Goleszów | Bieg Główny Godzinny | SAMI STELA | |||||
SCI Górscy Entuzjaści | |||||||||
40 | Luźniak Damian | Pogwizdów | Bieg Główny Godzinny | SCI Górscy Entuzjaści | |||||
41 | Kędzior Kamil | Pogwizdów | Bieg Główny Godzinny | SCI Górscy Entuzjaści | |||||
STS BIEGATON MIKOŁÓW | |||||||||
42 | DZIUBA EMILIAN DZIUBA | MIKOŁÓW | Bieg Główny Godzinny | STS BIEGATON MIKOŁÓW | |||||
Ultra Beskid Sport | |||||||||
43 | Castillo-Żarczyński Luz | Bielsko-Biała | Bieg Główny Godzinny | Ultra Beskid Sport | |||||
44 | Pastwa Grzegorz | Jasienica | Bieg Główny Godzinny | Ultra Beskid Sport | |||||
WKURW_TEAM | |||||||||
45 | Duraj Dariusz | Bystra | Bieg Główny Godzinny | WKURW_TEAM | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
46 | Zębik Tomasz | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
47 | Guzik Katarzyna | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
48 | Nowak Wiktor | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
49 | Adamczyk Wioletta | Bielsko-Biała | Bieg Główny Godzinny | ||||||
50 | Olszar Bartłomiej | Pogwizdów | Bieg Główny Godzinny | ||||||
51 | Sztuchlik Arkadiusz | Hażlach | Bieg Główny Godzinny | ||||||
52 | Stuchlik Damian | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
53 | Szymkowski Krzysztof | Czestochowa | Bieg Główny Godzinny | ||||||
54 | Pasz Adam | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
55 | Paluch-Pasz Magdalena | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
56 | Stuchlik Jan | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
57 | Dziedziejko Jaromir | Chorzów | Bieg Główny Godzinny | ||||||
58 | Maciejewska Katarzyna | Bielsko-Biała | Bieg Główny Godzinny | ||||||
59 | Biedroń Bartłomiej | Bielsko-Biała | Bieg Główny Godzinny | ||||||
60 | Ćwikła Zbigniew | Górki Małe | Bieg Główny Godzinny | ||||||
61 | Domagała Kornelia | Rudzica | Bieg Główny Godzinny | ||||||
62 | Wojtusiak Tomasz | Skoczów | Bieg Główny Godzinny | ||||||
63 | Chybiorz Magda | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
64 | Urgacz Kamil | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
65 | Ząber Łukasz | Ustroń | Bieg Główny Godzinny | ||||||
66 | Komajda Basia | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
67 | Konieczny Piotr | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
68 | Krwawnik Maciej | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
69 | Stajszczyk Jarosław | Skoczów | Bieg Główny Godzinny | ||||||
70 | Andrzejewska Justyna | Tychy | Bieg Główny Godzinny | ||||||
71 | Pasz Tytus | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
72 | Chybiorz Marek | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
73 | Duraj Magdalena | Bystra | Bieg Główny Godzinny | ||||||
74 | Mleczko Monika | Bielsko-Biała | Bieg Główny Godzinny | ||||||
75 | Kipping Magdalena | Bielsko-Biała | Bieg Główny Godzinny | ||||||
76 | Urgacz Mirosław | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
77 | Więcław Artur | Cisownica | Bieg Główny Godzinny | ||||||
osoba prywatna | |||||||||
78 | Bouayad Mohamed Sami | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | osoba prywatna |
Wyświetleń: 4959