Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rejniak Leszek | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
2 | Noceń Mariusz | Sulejówek | Polska | Bieg 10 km | Rozbiegany Sulejówek | |
3 | BORKOWSKI DARIUSZ | SIEDLCE | Polska | Nordic Walking 5 km | NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD | opłacono |
4 | Czarnocki Paweł | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
5 | Jastrzębski Karol | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
6 | Jagodziński Piotr | Węgrów | Polska | Bieg 10 km | Aktywni Węgrów | opłacono |
7 | Banaszewski Adrian | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Kawashi Weterans | opłacono |
8 | popławski radek | siedcle | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
9 | Ratyńska Olga | Węgrów | Polska | Bieg 10 km | Aktywni Węgrów | opłacono |
10 | Słoński Piotr | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
11 | Karwowska Edyta | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Siedlce | opłacono |
12 | Miłkowska Aneta | Sokolów Podlaski | Polska | Bieg 10 km | Dzicy koniowie | opłacono |
13 | Koć Karol | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
14 | Ciuk Mariusz | Grabianoow | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team | opłacono |
15 | Naumiuk Mariusz | Siedlce | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
16 | Rokita Paweł | Minsk Mazowiecki | Polska | Bieg 10 km | Ks Zielono-Czarni | opłacono |
17 | SŁOWIŃSKA ALICJA | SIEDLCE | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
18 | FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF | SIEDLCE | Polska | Nordic Walking 5 km | NoWi Siedlce | opłacono |
19 | Zacharczuk Zofia | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
20 | Wesołowska Monika | Nieporęt | Polska | Bieg 10 km | ||
21 | Musiatowicz Aleksandra | Warszawa | Polska | Nordic Walking 5 km | PASJA Nordic Walking | opłacono |
22 | Bułakowski Bohdan | Warszawa | Polska | Nordic Walking 5 km | PASJA Nordic Walking | opłacono |
23 | Markowski Jarosław | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Spoceni na Maxa | opłacono |
24 | Stasiewicz Mariola | Międzyrzec podlaski | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
25 | Kosieradzki Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | MKS POGOŃ SIEDLCE | opłacono |
26 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Polska | Nordic Walking 5 km | Koci Pazur | |
27 | Wysocki Mateusz | Skórzec | Polska | Bieg 10 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
28 | Krasuski Paweł | Helenów | Polska | Bieg 10 km | Dzikie Borsuki | opłacono |
29 | Chalimoniuk Norbert | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
30 | Filipiuk Izabela | Chotyłów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
31 | Filipiuk Łukasz | Chotyłów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
32 | Bartoszuk Michał | Stare Hołowczyce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
33 | Filipiuk Przemysław | Chotyłów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
34 | Krawczyk Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | klub asaj | opłacono |
35 | Borkowska Monika | Zbuczyn | Polska | Bieg 10 km | ASAJ | opłacono |
36 | Sawicki Michał | Łuków | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
37 | Pszkit Piotr | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | PP | opłacono |
38 | Wasilewski Sławomir | Warszawa | Polska | Nordic Walking 5 km | PASJA Nordic Walking | opłacono |
39 | Skolimowski Adam | Żabokliki | Polska | Bieg 10 km | EuRoPol Gaz / Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
40 | Stosio Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
41 | Zając Paweł | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
42 | RYŚ AGNIESZKA | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
43 | Sobiczewska Ewa | Siedlce | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
44 | Marciniuk Dariusz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Biegam bo... | opłacono |
45 | Bednarczyk Marek | Mokobody | Polska | Bieg 10 km | BSaC Mokobody | opłacono |
46 | BAŃBURA Slawek | BIAŁA PODLASKA | Polska | Bieg 10 km | Time2Go | opłacono |
47 | Niedziółka Jakub | Grabianów | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
48 | Karpik Rafał | Żelków-Kolonia | Polska | Bieg 10 km | ||
49 | Zalewski Michał | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
50 | Teca Sebastian | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
51 | Krasuski Mirosław | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Leniwce/TSC | opłacono |
52 | Szczepaniak Piotrek | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
53 | Goralewska Natalia | MARKI | Polska | Nordic Walking 5 km | Neuronki Kacpra | opłacono |
54 | Dziuban Jacek | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
55 | Kłosiński Rafał | Dębe Wielkie | Polska | Bieg 10 km | RACEFIGHRER GOSiR Dębe Wielkie | opłacono |
56 | Świerczyński Norbert | Dębe Wielkie | Polska | Bieg 10 km | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
57 | Aleksiuk Marcin | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
58 | Dybowski Maarcin | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
59 | Troć Karol Paweł | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Slow Jogging Siedlce | opłacono |
60 | Zabłocki Karol | Warszawa | Polska | Nordic Walking 5 km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
61 | Iwiński Lech | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
62 | Kordecki Waldemar | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Golice Team | opłacono |
63 | Kisieliński Szymon | Niwiski | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
64 | Mitrofaniuk Agata | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | |
65 | ŚLEBZAK AGNIESZKA | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
66 | Wiercioch Izabela | Cyganka | Polska | Bieg 10 km | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
67 | Wiercioch Bożena | Cyganka | Polska | Bieg 10 km | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
68 | Przekaza Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
69 | Mikołajczuk Grzegorz | Zbuczyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
70 | Kulik Adam | Łukow | Polska | Nordic Walking 5 km | niezrzeszony | opłacono |
71 | Tomasiuk Tomasz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Triathlon Siedlce Club | opłacono |
72 | Gręziak Emilia | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
73 | KRUPA JAROSŁAW | MOKOBODY | Polska | Bieg 10 km | Bsac Mokobody | opłacono |
74 | Mitrofaniuk Marek | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
75 | Supeł Maciej | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
76 | seliga konrad | siedlce | Polska | Bieg 10 km | ||
77 | Kowalewski Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
78 | Gręziak Ewa | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
79 | Zbieć Janusz | Siedlce | Polska | Nordic Walking 5 km | DARFIK TEAM | opłacono |
80 | Zbieć Bożena | Siedlce | Polska | Nordic Walking 5 km | DARFIK TEAM | opłacono |
81 | Zapałowska Jolanta | Siedlce | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
82 | Czapski Michał | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
83 | Romaniuk Michał | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
84 | Gruda Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
85 | Zelent Arkadiusz | Grabianów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
86 | Gryciuk Walenty | Nurzec-Stacja | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
87 | KRUPA WOJCIECH | MOKOBODY | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
88 | Siwik Henryka | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
89 | Sowa Andrzej | Garwolin | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
90 | Szachnowski Patryk | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
91 | Gajowniczek Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
92 | Kokoszka Wojciech | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Slow jogging Siedlce | |
93 | Kalicka Anna | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
94 | Hołubiec Paweł | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
95 | Hołubiec Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
96 | Michalak Michał | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg 10 km | MKB Dreptak | opłacono |
97 | Wasiluk Ireneusz | Siedlce/Mińsk | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
98 | Posiadała Arkadiusz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | UKS Rawa Siedlce | opłacono |
99 | Dąbrowska Beata | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
100 | Buńko Tobiasz | Nowe Opole | Polska | Bieg 10 km | opłacono |
Wyświetleń: 13577