Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rejniak Leszek Siedlce Bieg 10 km opłacono
2 Noceń Mariusz Sulejówek Bieg 10 km Rozbiegany Sulejówek
3 BORKOWSKI DARIUSZ SIEDLCE Nordic Walking 5 km NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD opłacono
4 Czarnocki Paweł Siedlce Bieg 10 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
5 Jastrzębski Karol Siedlce Bieg 10 km opłacono
6 Jagodziński Piotr Węgrów Bieg 10 km Aktywni Węgrów opłacono
7 Banaszewski Adrian Siedlce Bieg 10 km Kawashi Weterans opłacono
8 popławski radek siedcle Bieg 10 km opłacono
9 Ratyńska Olga Węgrów Bieg 10 km Aktywni Węgrów opłacono
10 Słoński Piotr Warszawa Bieg 10 km opłacono
11 Karwowska Edyta Siedlce Bieg 10 km Siedlce opłacono
12 Miłkowska Aneta Sokolów Podlaski Bieg 10 km Dzicy koniowie opłacono
13 Koć Karol Siedlce Bieg 10 km opłacono
14 Ciuk Mariusz Grabianoow Bieg 10 km Yulo Run Team opłacono
15 Naumiuk Mariusz Siedlce Nordic Walking 5 km opłacono
16 Rokita Paweł Minsk Mazowiecki Bieg 10 km Ks Zielono-Czarni opłacono
17 SŁOWIŃSKA ALICJA SIEDLCE Nordic Walking 5 km opłacono
18 FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF SIEDLCE Nordic Walking 5 km NoWi Siedlce opłacono
19 Zacharczuk Zofia Siedlce Bieg 10 km opłacono
20 Wesołowska Monika Nieporęt Bieg 10 km
21 Musiatowicz Aleksandra Warszawa Nordic Walking 5 km PASJA Nordic Walking opłacono
22 Bułakowski Bohdan Warszawa Nordic Walking 5 km PASJA Nordic Walking opłacono
23 Markowski Jarosław Siedlce Bieg 10 km Spoceni na Maxa opłacono
24 Stasiewicz Mariola Międzyrzec podlaski Bieg 10 km opłacono
25 Kosieradzki Łukasz Siedlce Bieg 10 km MKS POGOŃ SIEDLCE opłacono
26 Tomczak Marcin Ciechanów Nordic Walking 5 km Koci Pazur
27 Wysocki Mateusz Skórzec Bieg 10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
28 Krasuski Paweł Helenów Bieg 10 km Dzikie Borsuki opłacono
29 Chalimoniuk Norbert Siedlce Bieg 10 km opłacono
30 Filipiuk Izabela Chotyłów Bieg 10 km opłacono
31 Filipiuk Łukasz Chotyłów Bieg 10 km opłacono
32 Bartoszuk Michał Stare Hołowczyce Bieg 10 km opłacono
33 Filipiuk Przemysław Chotyłów Bieg 10 km opłacono
34 Krawczyk Agnieszka Siedlce Bieg 10 km klub asaj opłacono
35 Borkowska Monika Zbuczyn Bieg 10 km ASAJ opłacono
36 Sawicki Michał Łuków Bieg 10 km opłacono
37 Pszkit Piotr Siedlce Bieg 10 km PP opłacono
38 Wasilewski Sławomir Warszawa Nordic Walking 5 km PASJA Nordic Walking opłacono
39 Skolimowski Adam Żabokliki Bieg 10 km EuRoPol Gaz / Yulo Run Team Siedlce opłacono
40 Stosio Łukasz Siedlce Bieg 10 km opłacono
41 Zając Paweł Siedlce Bieg 10 km opłacono
42 RYŚ AGNIESZKA Siedlce Bieg 10 km opłacono
43 Sobiczewska Ewa Siedlce Nordic Walking 5 km opłacono
44 Marciniuk Dariusz Siedlce Bieg 10 km Biegam bo... opłacono
45 Bednarczyk Marek Mokobody Bieg 10 km BSaC Mokobody opłacono
46 BAŃBURA Slawek BIAŁA PODLASKA Bieg 10 km Time2Go opłacono
47 Niedziółka Jakub Grabianów Bieg 10 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
48 Karpik Rafał Żelków-Kolonia Bieg 10 km
49 Zalewski Michał Siedlce Bieg 10 km opłacono
50 Teca Sebastian Siedlce Bieg 10 km opłacono
51 Krasuski Mirosław Siedlce Bieg 10 km Leniwce/TSC opłacono
52 Szczepaniak Piotrek Siedlce Bieg 10 km opłacono
53 Goralewska Natalia MARKI Nordic Walking 5 km Neuronki Kacpra opłacono
54 Dziuban Jacek Siedlce Bieg 10 km opłacono
55 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie Bieg 10 km RACEFIGHRER GOSiR Dębe Wielkie opłacono
56 Świerczyński Norbert Dębe Wielkie Bieg 10 km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
57 Aleksiuk Marcin Siedlce Bieg 10 km opłacono
58 Dybowski Maarcin Siedlce Bieg 10 km opłacono
59 Troć Karol Paweł Siedlce Bieg 10 km Slow Jogging Siedlce opłacono
60 Zabłocki Karol Warszawa Nordic Walking 5 km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
61 Iwiński Lech Siedlce Bieg 10 km opłacono
62 Kordecki Waldemar Siedlce Bieg 10 km Golice Team opłacono
63 Kisieliński Szymon Niwiski Bieg 10 km opłacono
64 Mitrofaniuk Agata Siedlce Bieg 10 km Yulo Run Team Siedlce
65 ŚLEBZAK AGNIESZKA Siedlce Bieg 10 km opłacono
66 Wiercioch Izabela Cyganka Bieg 10 km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
67 Wiercioch Bożena Cyganka Bieg 10 km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
68 Przekaza Łukasz Siedlce Bieg 10 km opłacono
69 Mikołajczuk Grzegorz Zbuczyn Bieg 10 km opłacono
70 Kulik Adam Łukow Nordic Walking 5 km niezrzeszony opłacono
71 Tomasiuk Tomasz Siedlce Bieg 10 km Triathlon Siedlce Club opłacono
72 Gręziak Emilia Siedlce Bieg 10 km opłacono
73 KRUPA JAROSŁAW MOKOBODY Bieg 10 km Bsac Mokobody opłacono
74 Mitrofaniuk Marek Siedlce Bieg 10 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
75 Supeł Maciej Siedlce Bieg 10 km opłacono
76 seliga konrad siedlce Bieg 10 km
77 Kowalewski Mariusz Siedlce Bieg 10 km opłacono
78 Gręziak Ewa Siedlce Bieg 10 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
79 Zbieć Janusz Siedlce Nordic Walking 5 km DARFIK TEAM opłacono
80 Zbieć Bożena Siedlce Nordic Walking 5 km DARFIK TEAM opłacono
81 Zapałowska Jolanta Siedlce Nordic Walking 5 km opłacono
82 Czapski Michał Siedlce Bieg 10 km opłacono
83 Romaniuk Michał Warszawa Bieg 10 km opłacono
84 Gruda Mariusz Siedlce Bieg 10 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
85 Zelent Arkadiusz Grabianów Bieg 10 km opłacono
86 Gryciuk Walenty Nurzec-Stacja Bieg 10 km opłacono
87 KRUPA WOJCIECH MOKOBODY Bieg 10 km opłacono
88 Siwik Henryka Siedlce Bieg 10 km opłacono
89 Sowa Andrzej Garwolin Bieg 10 km opłacono
90 Szachnowski Patryk Siedlce Bieg 10 km opłacono
91 Gajowniczek Magdalena Siedlce Bieg 10 km opłacono
92 Kokoszka Wojciech Siedlce Bieg 10 km Slow jogging Siedlce
93 Kalicka Anna Siedlce Bieg 10 km opłacono
94 Hołubiec Paweł Siedlce Bieg 10 km opłacono
95 Hołubiec Agnieszka Siedlce Bieg 10 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
96 Michalak Michał Mińsk Mazowiecki Bieg 10 km MKB Dreptak opłacono
97 Wasiluk Ireneusz Siedlce/Mińsk Bieg 10 km opłacono
98 Posiadała Arkadiusz Siedlce Bieg 10 km UKS Rawa Siedlce opłacono
99 Dąbrowska Beata Siedlce Bieg 10 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
100 Buńko Tobiasz Nowe Opole Bieg 10 km opłacono


Wyświetleń: 5674

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ