Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BAŃBURA Slawek | BIAŁA PODLASKA | Polska | Bieg 10 km | Time2Go | opłacono |
2 | Stańczuk Leszek | CHODÓW | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
3 | Filipiuk Przemysław | Chotyłów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
4 | Filipiuk Łukasz | Chotyłów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
5 | Filipiuk Izabela | Chotyłów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
6 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Polska | Nordic Walking 5 km | Koci Pazur | |
7 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Polska | Bieg 10 km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
8 | Wiercioch Bożena | Cyganka | Polska | Bieg 10 km | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
9 | Wiercioch Izabela | Cyganka | Polska | Bieg 10 km | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
10 | Świerczyński Norbert | Dębe Wielkie | Polska | Bieg 10 km | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
11 | Kłosiński Rafał | Dębe Wielkie | Polska | Bieg 10 km | RACEFIGHRER GOSiR Dębe Wielkie | opłacono |
12 | Sowa Andrzej | Garwolin | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
13 | Mazurek Ilona | Golice | Polska | Bieg 10 km | Golice Team | opłacono |
14 | Ciuk Mariusz | Grabianoow | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team | opłacono |
15 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | Nordic Walking 5 km | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono |
16 | Soćko Jacek | Grabianów | Polska | Bieg 10 km | 18 Dywizja Zmechanizowana | opłacono |
17 | Soćko Emilia | Grabianów | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
18 | Soćko Karolina | Grabianów | Polska | Nordic Walking 5 km | LO nr 1 Siedlce | opłacono |
19 | Soćko Konrad | Grabianów | Polska | Nordic Walking 5 km | SP nr 3 w Siedlcach | opłacono |
20 | Niedziółka Wojciech | Grabianów | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | |
21 | Zelent Arkadiusz | Grabianów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
22 | Niedziółka Jakub | Grabianów | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
23 | Turyk Krzysztof | Gręzów | Polska | Bieg 10 km | Brak | |
24 | Jaroszczyk Łukasz | Gręzów | Polska | Bieg 10 km | CANAL+ | |
25 | Krasuski Paweł | Helenów | Polska | Bieg 10 km | Dzikie Borsuki | opłacono |
26 | Młynarz Kamil | Łęcznowola | Polska | Bieg 10 km | SKB Kraśnik | opłacono |
27 | Michaluk Damian | Łosice | Polska | Bieg 10 km | SHA-LE-NI | opłacono |
28 | Czmoch Marian | Łosice | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
29 | Kulik Adam | Łukow | Polska | Nordic Walking 5 km | niezrzeszony | opłacono |
30 | Sawicki Michał | Łuków | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
31 | Goralewska Natalia | MARKI | Polska | Nordic Walking 5 km | Neuronki Kacpra | opłacono |
32 | Stasiewicz Mariola | Międzyrzec podlaski | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
33 | Rokita Paweł | Minsk Mazowiecki | Polska | Bieg 10 km | Ks Zielono-Czarni | opłacono |
34 | Michalak Michał | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg 10 km | MKB Dreptak | opłacono |
35 | Przesmycki Adam | Mokobody | Polska | Bieg 10 km | Bsac Mokobody | opłacono |
36 | Kosiorek Adam | Mokobody | Polska | Bieg 10 km | BSaC Mokobody | opłacono |
37 | Piwowarski Adam | Mokobody | Polska | Bieg 10 km | Bsac Mokobody | opłacono |
38 | KRUPA WOJCIECH | MOKOBODY | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
39 | KRUPA JAROSŁAW | MOKOBODY | Polska | Bieg 10 km | Bsac Mokobody | opłacono |
40 | Bednarczyk Marek | Mokobody | Polska | Bieg 10 km | BSaC Mokobody | opłacono |
41 | Wesołowska Monika | Nieporęt | Polska | Bieg 10 km | ||
42 | Kisieliński Szymon | Niwiski | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
43 | Krasuska-Błachnio Ewa | Nowe Iganie | Polska | Bieg 10 km | Yulo/Triathlon Siedlce Club | opłacono |
44 | Buńko Tobiasz | Nowe Opole | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
45 | Gryciuk Walenty | Nurzec-Stacja | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
46 | Kołtun Radek | Podnieśno | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
47 | popławski radek | siedcle | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
48 | Misiak Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
49 | Wysocki Radosław | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
50 | Pastor Kamil | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Wirtualna Polska Team | opłacono |
51 | Wakuła Marek | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
52 | Biernat Katarzyna | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Janow podlaski team | |
53 | Kamut Hubert | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | |
54 | Litwiński Robert | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
55 | Olszewski Piotr | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | TEAM 1431 | opłacono |
56 | BEDNARZAK TADEUSZ | SIEDLCE | Polska | Bieg 10 km | YULO RUN TEAM SIEDLCE | opłacono |
57 | Stefaniuk Roman | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
58 | Mikulak Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
59 | Ryzkowski Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
60 | Kulik Paweł | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Leniwce.pl | opłacono |
61 | Padysz Paweł | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Parafia Św. Zygmunta w Łosicach | opłacono |
62 | Mieścicki Wojciech | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | CROSSFIT SIEDLCE | opłacono |
63 | Bańkowski Arkadiusz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
64 | Lipiński Maciej | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | CROSSFIT SIEDLCE | opłacono |
65 | Marciniuk Leszek | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | |
66 | Stańczuk Dorota | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Slow jogging Siedlce | opłacono |
67 | Hejza Jakub | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
68 | Wojciechowska JOLANTA | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
69 | Radzikowska Joanna | siedlce | Polska | Bieg 10 km | Slow jogging Siedlce | opłacono |
70 | Pytel Waldek | siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
71 | Piekarski Piotr | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
72 | Czechowicz Grzesiek | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | TRIATHLON SIEDLCE CLUB, CROSSFIT SIEDLCE | opłacono |
73 | Mitura Hanna | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | ||
74 | Niedziółka Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
75 | Niedziółka Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
76 | Gajewska Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | ||
77 | Witkowski Wojciech | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | PSZS Siedlce | opłacono |
78 | Szachnowski Ireneusz | SIEDLCE | Polska | Bieg 10 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
79 | Araszkiewicz Tomasz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
80 | Antosik Mirek | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
81 | Biernacka Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
82 | Mitura Michał | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | FC Helmuty | opłacono |
83 | Jastrzębska Barbara | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | CROSSFIT SIEDLCE | opłacono |
84 | Kozłowski Dariusz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
85 | Selwanowicz Aleksander | siedlce | Polska | Bieg 10 km | CROSSFIT SIEDLCE Nadleśnictwo Siedlce | opłacono |
86 | Komar Małgorzata | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | CFS | |
87 | Saczewski Arkadiusz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | CrossFit Siedlce | opłacono |
88 | Ostrowska Dorota | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
89 | Mątewka Przemek | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
90 | Ostrowski Artur | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
91 | Końko Tomasz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | ZSP nr 1 w Siedlach | opłacono |
92 | Mikiciuk Dariusz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Nadleśnictwo Siedlce | opłacono |
93 | Marciniuk Agata | SIEDLCE | Polska | Bieg 10 km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
94 | Chajewski Krzysztof | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
95 | Nowosielska Wioleta | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | |
96 | Nowakowski Arkadiusz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Triathlon Siedlce Club | opłacono |
97 | Radzikowska Martyna | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
98 | Górski Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
99 | Ostas Sebastian | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
100 | Świderski Marcin | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | CROSSFIT SIEDLCE | opłacono |
Wyświetleń: 13637