Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksiuk Marcin | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
2 | Antosik Mirek | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
3 | Araszkiewicz Tomasz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
4 | Banaszewski Adrian | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Kawashi Weterans | opłacono |
5 | BAŃBURA Slawek | BIAŁA PODLASKA | Polska | Bieg 10 km | Time2Go | opłacono |
6 | Bańkowski Arkadiusz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
7 | Bartoszuk Michał | Stare Hołowczyce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
8 | Bednarczyk Marek | Mokobody | Polska | Bieg 10 km | BSaC Mokobody | opłacono |
9 | BEDNARZAK TADEUSZ | SIEDLCE | Polska | Bieg 10 km | YULO RUN TEAM SIEDLCE | opłacono |
10 | Biernacka Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
11 | Biernat Katarzyna | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Janow podlaski team | |
12 | Borkowska Monika | Zbuczyn | Polska | Bieg 10 km | ASAJ | opłacono |
13 | BORKOWSKI DARIUSZ | SIEDLCE | Polska | Nordic Walking 5 km | NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD | opłacono |
14 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | Nordic Walking 5 km | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono |
15 | Buńko Tobiasz | Nowe Opole | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
16 | Bułakowski Bohdan | Warszawa | Polska | Nordic Walking 5 km | PASJA Nordic Walking | opłacono |
17 | Chajewski Krzysztof | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
18 | Chalimoniuk Norbert | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
19 | Ciuk Mariusz | Grabianoow | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team | opłacono |
20 | Czapski Michał | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
21 | Czarnocki Paweł | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
22 | Czechowicz Grzesiek | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | TRIATHLON SIEDLCE CLUB, CROSSFIT SIEDLCE | opłacono |
23 | Czerwonogrodzka Urszula | Trzebieszów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
24 | Czerwonogrodzki Damian | Trzebieszów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
25 | Czmoch Marian | Łosice | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
26 | Dąbrowska Beata | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
27 | Dybowski Maarcin | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
28 | Dziuban Jacek | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
29 | Filipiuk Izabela | Chotyłów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
30 | Filipiuk Łukasz | Chotyłów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
31 | Filipiuk Przemysław | Chotyłów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
32 | FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF | SIEDLCE | Polska | Nordic Walking 5 km | NoWi Siedlce | opłacono |
33 | Gajewska Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | ||
34 | Gajowniczek Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
35 | Goralewska Natalia | MARKI | Polska | Nordic Walking 5 km | Neuronki Kacpra | opłacono |
36 | Górski Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
37 | Gręziak Emilia | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
38 | Gręziak Ewa | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
39 | Gruda Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
40 | Gryciuk Walenty | Nurzec-Stacja | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
41 | Hapunowicz Tomasz | Zbuczyn | Polska | Bieg 10 km | Zbucki Ruch | opłacono |
42 | Hejza Jakub | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
43 | Hołubiec Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
44 | Hołubiec Paweł | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
45 | Iwiński Lech | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
46 | Jagodziński Piotr | Węgrów | Polska | Bieg 10 km | Aktywni Węgrów | opłacono |
47 | Jaroszczyk Łukasz | Gręzów | Polska | Bieg 10 km | CANAL+ | |
48 | Jastrzębska Barbara | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | CROSSFIT SIEDLCE | opłacono |
49 | Jastrzębski Karol | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
50 | Kalicka Anna | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
51 | Kamut Hubert | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | |
52 | Karpik Rafał | Żelków-Kolonia | Polska | Bieg 10 km | ||
53 | Karwowska Edyta | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Siedlce | opłacono |
54 | Kędziora Konrad | Sokołów Podlaski | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
55 | Kisieliński Szymon | Niwiski | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
56 | Koć Karol | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
57 | Kokoszka Wojciech | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Slow jogging Siedlce | |
58 | Komar Małgorzata | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | CFS | |
59 | Końko Tomasz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | ZSP nr 1 w Siedlach | opłacono |
60 | Kordecki Waldemar | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Golice Team | opłacono |
61 | Kosieradzki Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | MKS POGOŃ SIEDLCE | opłacono |
62 | Kosiorek Adam | Mokobody | Polska | Bieg 10 km | BSaC Mokobody | opłacono |
63 | Kowalewski Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
64 | Kozłowski Dariusz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
65 | Kołtun Radek | Podnieśno | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
66 | Krasuska-Błachnio Ewa | Nowe Iganie | Polska | Bieg 10 km | Yulo/Triathlon Siedlce Club | opłacono |
67 | Krasuski Mirosław | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Leniwce/TSC | opłacono |
68 | Krasuski Paweł | Helenów | Polska | Bieg 10 km | Dzikie Borsuki | opłacono |
69 | Krawczyk Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | klub asaj | opłacono |
70 | KRUPA JAROSŁAW | MOKOBODY | Polska | Bieg 10 km | Bsac Mokobody | opłacono |
71 | KRUPA WOJCIECH | MOKOBODY | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
72 | Kulik Adam | Łukow | Polska | Nordic Walking 5 km | niezrzeszony | opłacono |
73 | Kulik Paweł | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Leniwce.pl | opłacono |
74 | Kłosiński Rafał | Dębe Wielkie | Polska | Bieg 10 km | RACEFIGHRER GOSiR Dębe Wielkie | opłacono |
75 | Lipiński Maciej | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | CROSSFIT SIEDLCE | opłacono |
76 | Litwiński Robert | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
77 | Marciniuk Agata | SIEDLCE | Polska | Bieg 10 km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
78 | Marciniuk Dariusz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Biegam bo... | opłacono |
79 | Marciniuk Leszek | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | |
80 | Markowski Jarosław | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Spoceni na Maxa | opłacono |
81 | Mątewka Przemek | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
82 | Mazurek Ilona | Golice | Polska | Bieg 10 km | Golice Team | opłacono |
83 | Michalak Michał | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg 10 km | MKB Dreptak | opłacono |
84 | Michaluk Damian | Łosice | Polska | Bieg 10 km | SHA-LE-NI | opłacono |
85 | Mieścicki Wojciech | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | CROSSFIT SIEDLCE | opłacono |
86 | Miezianko Marek | Żelków Kolonia | Polska | Bieg 10 km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
87 | Mikiciuk Dariusz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Nadleśnictwo Siedlce | opłacono |
88 | Mikołajczuk Grzegorz | Zbuczyn | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
89 | Mikulak Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
90 | Misiak Mariusz | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
91 | Mitrofaniuk Agata | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | |
92 | Mitrofaniuk Marek | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
93 | Mitura Hanna | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | ||
94 | Mitura Michał | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | FC Helmuty | opłacono |
95 | Miłkowska Aneta | Sokolów Podlaski | Polska | Bieg 10 km | Dzicy koniowie | opłacono |
96 | Musiatowicz Aleksandra | Warszawa | Polska | Nordic Walking 5 km | PASJA Nordic Walking | opłacono |
97 | Myszkiewicz Maciej | Siedlce | Polska | Bieg 10 km | Dąbrowski Team | opłacono |
98 | Młynarz Kamil | Łęcznowola | Polska | Bieg 10 km | SKB Kraśnik | opłacono |
99 | Naumiuk Mariusz | Siedlce | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
100 | Niedziółka Jakub | Grabianów | Polska | Bieg 10 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
Wyświetleń: 13605