Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lewańczuk Nina | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Concre | |
2 | Lewańczuk Norbert | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Concre | |
3 | Lewańczuk Cezary | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Concre | |
4 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Świat Płytek u Kryspina | |
5 | Maras Wiktoria | Siemirowice | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
6 | Wiczkowska Wiktoria | Kartuzy | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | AMP Kartuzy | |
7 | LANGE JAKUB | Koscierzyna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr 4 Kościerzyna | |
8 | LANGE MATEUSZ | KOŚCIERZYNA | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr 4 Kościerzyna | |
9 | Polejowska Magdalena | Mały Klincz 6 | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Zespół Szkolno-Przedszkolny Nowy Klincz | |
10 | ekman eliza | MIECHUCINO | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
11 | Pobłocka Natalia | Kościerzyna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr 6 Kościerzyna | |
12 | Nierzwicki Wiktor | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Samrun Stg | |
13 | Kulas Bartosz | Kościerzyna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr 6 Kościerzyna | |
14 | Gierszewski Jan | Stawiska | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
15 | Doczyk Antoni | Nowa Kiszewa | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
16 | Stencel Alicja | MŚCISZEWICE | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Metrożercy | |
17 | Budnarowski Jakub | Kościerzyna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Akademia Piłkarska Goal Kids | |
18 | Budnarowska Julia | Kościerzyna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP nr 6 w Kościerzynie | |
19 | Troka Jakub | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | PSP 4 | |
20 | Loose Filip | Zblewo | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
21 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ZKiW Kulice | |
22 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ZKiW Kulice | |
23 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ZKiW Kulice | |
24 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
25 | Ciereszko Marta | Wilczęta | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |
26 | Łachmańska Julia | Wilczęta | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |
27 | Niedbała Kalina | Wilczęta | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |
28 | Służała Nikola | Wilczęta | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |
29 | Nowakowska Oliwia | Wilczęta | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |
30 | Dolot Kacper | Wilczęta | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |
31 | Kozłowska Oliwia | Wilczęta | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |
32 | Żywicki Igor | Sarnowy | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |
33 | Żywicka Kinga | Sarnowy | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |
34 | Mański Kajetan | Kościerzyna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
35 | Łazaronek Olimpia | Stara Sikorska Huta | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | OlimpSwim | |
36 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP. 3 Reda | |
37 | Mieczkowska Marta | Lubichowo | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Lubichowie | |
38 | Gutmańska Lena | Kościerzyna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
39 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
40 | Lubecka Paulina | Będomin | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
41 | Lubecki Szymon | Będomin | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
42 | Reimus Amelia | Lubichowo | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole | |
43 | Reimus Nikola | Lubichowo | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa Lubichowo | |
44 | Grześkowiak Marcel | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
45 | Grześkowiak Aleksander | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
46 | Elmrych Jakub | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | KidsLab Gdańsk | |
47 | Osadowski Leonard | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | KidsLab Gdańsk | |
48 | Godlewsk Małgorzata | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Godlewski Runners | |
49 | Rutkowski Filip | Chwaszczyno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
50 | Rutkowska Lilianna | Chwaszczyno | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
51 | Wrycza Alicja | Kościerzyna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
52 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
53 | Mieczkowska Agata | Lubichowo | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa Lubichowo | |
54 | Szyca Błażej | Szteklin | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
55 | Szyca Weronika | Szteklin | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | PSP Lubichowo |
Wyświetleń: 10256