Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakubek Patryk | Bytow | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Runtastyczni Team Bytów | |
2 | Cichosz Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
3 | Lewańczuk Nina | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Concre | |
4 | Lewańczuk Norbert | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Concre | |
5 | Lewańczuk Cezary | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Concre | |
6 | Solak Halina | Bytów | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Świat Płytek u Kryspina | |
7 | Grochowski Mateusz | Bytów | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Świat Płytek u Kryspina | |
8 | Garapuczyk Agnieszka Garapuczyk | Konarzyny | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
9 | Domaszk Zbigniew | Bytów | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Świat płytek u Kryspina | |
10 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Świat Płytek u Kryspina | |
11 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Świat Płytek u Kryspina | |
12 | Garska Joanna | Bytów | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Świat Płytek u Kryspina | |
13 | Maras Wiktoria | Siemirowice | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
14 | Wiczkowska Wiktoria | Kartuzy | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | AMP Kartuzy | |
15 | Janka Wiktor | Pelplin | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Dovista Active Team | |
16 | Moltzan Agnieszka | gmina Nowa Karczma | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
17 | Marchewka Mateusz | Wielki Klincz | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
18 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
19 | LANGE JAKUB | Koscierzyna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr 4 Kościerzyna | |
20 | LANGE MATEUSZ | KOŚCIERZYNA | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr 4 Kościerzyna | |
21 | Steinka Marian | Kościerzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
22 | Skalski Szymon | Gdynia | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | SKLA SOPOT | |
23 | Formella Sławomir | Kościerzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Formex | |
24 | Polejowska Magdalena | Mały Klincz 6 | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Zespół Szkolno-Przedszkolny Nowy Klincz | |
25 | Rolbiecki Piotr | Kościerzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Geoings Polska | |
26 | Gruchała Paweł Gruchała | Kościerzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
27 | Szlas Radosław | tuchom | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Kujawscy Runners | |
28 | ekman eliza | MIECHUCINO | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
29 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | RUNtastyczni Team Bytów | |
30 | Kwiatkowski Krzysztof | Kościerzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Remus Kościerzyna | |
31 | Pobłocka Natalia | Kościerzyna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr 6 Kościerzyna | |
32 | Kosmala Aleksandra | Szczeglino | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
33 | Sowa Krzysztof | Kościerzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Akademia Biegowa Kościerzyna | |
34 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Active Malbork | |
35 | Szymańska Jolanta | Łąski Piec | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KUKS Remus Kościerzyna | |
36 | Gleinert Szymon | Żukowo | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Kujawscy Runners | |
37 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Drużyna Pierścienia | |
38 | Nierzwicki Wiktor | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Samrun Stg | |
39 | Wildman Jan | Zblewo | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Samrun Stg | |
40 | Kulas Bartosz | Kościerzyna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr 6 Kościerzyna | |
41 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Samrun Stg | |
42 | Chmurzyńska Oliwia | Stężyca | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | SKLA SOPOT | |
43 | Gierszewski Jan | Stawiska | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
44 | Doczyk Antoni | Nowa Kiszewa | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
45 | Doczyk Adam | Kościerzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
46 | Pobłocki Adam | Mściszewice | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Mściszewice | |
47 | Ćwikałowski Piotr | Mały Klincz | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KS SANTANA WIELKI KLINCZ | |
48 | Stencel Alicja | MŚCISZEWICE | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Metrożercy | |
49 | Stencel Piotr | MŚCISZEWICE | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Metrożercy | |
50 | Budnarowski Jakub | Kościerzyna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Akademia Piłkarska Goal Kids | |
51 | Budnarowska Julia | Kościerzyna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP nr 6 w Kościerzynie | |
52 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Parkrun Gdynia | |
53 | Grabkowski Andrzej | Iława | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
54 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
55 | Troka Jakub | Starogard Gdański | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | PSP 4 | |
56 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | PUMA Starogard | |
57 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | S...K...S | |
58 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
59 | Perlik Katarzyna | Miastko | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | MTS HAMER MIASTKO | |
60 | Angel Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
61 | Loose Filip | Zblewo | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
62 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KS Sokół Zblewo | |
63 | Baczewski Robert | Tczew | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
64 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
65 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Maratończyk Wielki Klincz | |
66 | Węsiora Angelika | Hopowo | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
67 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Maratończyk Wielki Klincz | |
68 | Wirkus Bartłomiej | Kościerzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Akademia Biegowa Kościerzyna | |
69 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ZKiW Kulice | |
70 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ZKiW Kulice | |
71 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ZKiW Kulice | |
72 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
73 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Florian Chojnice | |
74 | Ciereszko Marta | Wilczęta | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |
75 | Łachmańska Julia | Wilczęta | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |
76 | Niedbała Kalina | Wilczęta | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |
77 | Służała Nikola | Wilczęta | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |
78 | Nowakowska Oliwia | Wilczęta | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |
79 | Dolot Kacper | Wilczęta | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |
80 | Kozłowska Oliwia | Wilczęta | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |
81 | Steć Patrycja | Wilczęta | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
82 | Żywicki Igor | Sarnowy | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |
83 | Żywicka Kinga | Sarnowy | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |
84 | Żywicka Roma | Sarnowy | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
85 | Mański Kajetan | Kościerzyna | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||
86 | OSTROWSKI MARIAN | ZŁOCIENIEC | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
87 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KS Sokół Zblewo | |
88 | Maciejczak Karolina | Piła | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Piła | |
89 | Kużaj Sławomir | Piła | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Piła | |
90 | Kuczkowski Miłosz | Wielki Klincz | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KUKS Remus Kościerzyna | |
91 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KS Sokół Zblewo | |
92 | Łazaronek Olimpia | Stara Sikorska Huta | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | OlimpSwim | |
93 | Radulski Radosław | Gdańsk | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
94 | Osadowski Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||
95 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KS Sokół Zblewo | |
96 | Narloch Damian | Kocierzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Remus Kościerzyna | |
97 | Grzybowski Piotr | Szczeglino Nowe 6 | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | TKKF Koszalin | |
98 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP. 3 Reda | |
99 | Mieczkowska Marta | Lubichowo | Polska | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Lubichowie | |
100 | Gutmański Łukasz | Kościerzyna | Polska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Marynarka Wojenna |
Wyświetleń: 10269