Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AMP Kartuzy | |||||||||
1 | Wiczkowska Wiktoria | Kartuzy | Biegi dla dzieci i młodzieży | AMP Kartuzy | |||||
AZS AWFIS GDAŃSK | |||||||||
2 | Sztejter Jakub | Pruszcz Gdański | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | AZS AWFIS GDAŃSK | |||||
Active Malbork | |||||||||
3 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Active Malbork | |||||
Akademia Biegowa Kiełpino | |||||||||
4 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Akademia Biegowa Kiełpino | |||||
Akademia Biegowa Kościerzyna | |||||||||
5 | Sowa Krzysztof | Kościerzyna | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Akademia Biegowa Kościerzyna | |||||
6 | Wirkus Bartłomiej | Kościerzyna | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Akademia Biegowa Kościerzyna | |||||
7 | Sowa Joanna | Koscierzyna | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Akademia Biegowa Kościerzyna | |||||
Akademia Piłkarska Goal Kids | |||||||||
8 | Budnarowski Jakub | Kościerzyna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Akademia Piłkarska Goal Kids | |||||
Biegiem ku marzeniom | |||||||||
9 | Lubińska Izabela | Kościerzyna | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Biegiem ku marzeniom | |||||
Cartusia Kartuzy | |||||||||
10 | Marszk Daniel | Kujaty | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Cartusia Kartuzy | |||||
Concre | |||||||||
11 | Lewańczuk Nina | Pruszcz Gdański | Biegi dla dzieci i młodzieży | Concre | |||||
12 | Lewańczuk Norbert | Pruszcz Gdański | Biegi dla dzieci i młodzieży | Concre | |||||
13 | Lewańczuk Cezary | Pruszcz Gdański | Biegi dla dzieci i młodzieży | Concre | |||||
Dovista Active Team | |||||||||
14 | Janka Wiktor | Pelplin | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Dovista Active Team | |||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
15 | Szarko Maciej | Elbląg | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Drużyna Pierścienia | |||||
Florian Chojnice | |||||||||
16 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Florian Chojnice | |||||
Formex | |||||||||
17 | Formella Sławomir | Kościerzyna | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Formex | |||||
GKS Żukowo | |||||||||
18 | Serkowski Wojciech | Dzierżążno | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | GKS Żukowo | |||||
Geoings Polska | |||||||||
19 | Rolbiecki Piotr | Kościerzyna | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Geoings Polska | |||||
Godlewski Runners | |||||||||
20 | Godlewsk Małgorzata | Malbork | Biegi dla dzieci i młodzieży | Godlewski Runners | |||||
KSR Team | |||||||||
21 | Kowalski Michał | Kościerzyna | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KSR Team | |||||
KS SANTANA WIELKI KLINCZ | |||||||||
22 | Ćwikałowski Piotr | Mały Klincz | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KS SANTANA WIELKI KLINCZ | |||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
23 | Loose Bartosz | Zblewo | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KS Sokół Zblewo | |||||
24 | Grzonka Kamila | Bytonia | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KS Sokół Zblewo | |||||
25 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KS Sokół Zblewo | |||||
26 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KS Sokół Zblewo | |||||
KUKS Remus Kościerzyna | |||||||||
27 | Szymańska Jolanta | Łąski Piec | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KUKS Remus Kościerzyna | |||||
28 | Kuczkowski Miłosz | Wielki Klincz | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | KUKS Remus Kościerzyna | |||||
Kazik w biegu | |||||||||
29 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Kazik w biegu | |||||
KidsLab Gdańsk | |||||||||
30 | Elmrych Jakub | Gdańsk | Biegi dla dzieci i młodzieży | KidsLab Gdańsk | |||||
31 | Osadowski Leonard | Gdańsk | Biegi dla dzieci i młodzieży | KidsLab Gdańsk | |||||
Kujawscy Runners | |||||||||
32 | Szlas Radosław | tuchom | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Kujawscy Runners | |||||
33 | Gleinert Szymon | Żukowo | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Kujawscy Runners | |||||
LP Team | |||||||||
34 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | LP Team | |||||
MOTYWATORNIA TEAM, MRT | |||||||||
35 | ZDANKO DOROTA | GDYNIA | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | MOTYWATORNIA TEAM, MRT | |||||
MTS HAMER MIASTKO | |||||||||
36 | Perlik Katarzyna | Miastko | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | MTS HAMER MIASTKO | |||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
37 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
38 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
Marynarka Wojenna | |||||||||
39 | Gutmański Łukasz | Kościerzyna | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Marynarka Wojenna | |||||
Metrożercy | |||||||||
40 | Stencel Alicja | MŚCISZEWICE | Biegi dla dzieci i młodzieży | Metrożercy | |||||
41 | Stencel Piotr | MŚCISZEWICE | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Metrożercy | |||||
42 | Stencel Zuzanna | Mściszewice | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Metrożercy | |||||
Mściszewice | |||||||||
43 | Pobłocki Adam | Mściszewice | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Mściszewice | |||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
44 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | OSP POGRODZIE | |||||
OlimpSwim | |||||||||
45 | Łazaronek Olimpia | Stara Sikorska Huta | Biegi dla dzieci i młodzieży | OlimpSwim | |||||
PSP 4 | |||||||||
46 | Troka Jakub | Starogard Gdański | Biegi dla dzieci i młodzieży | PSP 4 | |||||
PSP Lubichowo | |||||||||
47 | Szyca Weronika | Szteklin | Biegi dla dzieci i młodzieży | PSP Lubichowo | |||||
PUMA Starogard | |||||||||
48 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | PUMA Starogard | |||||
Parkrun Gdynia | |||||||||
49 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Parkrun Gdynia | |||||
Piła | |||||||||
50 | Maciejczak Karolina | Piła | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Piła | |||||
51 | Kużaj Sławomir | Piła | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Piła | |||||
Przedszkole | |||||||||
52 | Reimus Amelia | Lubichowo | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole | |||||
Przedszkole w Lubichowie | |||||||||
53 | Mieczkowska Marta | Lubichowo | Biegi dla dzieci i młodzieży | Przedszkole w Lubichowie | |||||
RUNtastyczni Team Bytów | |||||||||
54 | Kluczewska Emilia | Bytów | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | RUNtastyczni Team Bytów | |||||
Remus Kościerzyna | |||||||||
55 | Kwiatkowski Krzysztof | Kościerzyna | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Remus Kościerzyna | |||||
56 | Narloch Damian | Kocierzyna | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Remus Kościerzyna | |||||
57 | Kosiecki Nikodem | Liniewo | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Remus Kościerzyna | |||||
Remus Kościerzyna, JW 4250 | |||||||||
58 | WRYCZA DANIEL | KOŚCIERZYNA | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Remus Kościerzyna, JW 4250 | |||||
Runtastyczni Team Bytów | |||||||||
59 | Jakubek Patryk | Bytow | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Runtastyczni Team Bytów | |||||
60 | Nowodworska Justyna | Bytów | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Runtastyczni Team Bytów | |||||
S...K...S | |||||||||
61 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | S...K...S | |||||
SKLA SOPOT | |||||||||
62 | Skalski Szymon | Gdynia | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | SKLA SOPOT | |||||
63 | Chmurzyńska Oliwia | Stężyca | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | SKLA SOPOT | |||||
SP. 3 Reda | |||||||||
64 | Pouch Martyna | Reda | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP. 3 Reda | |||||
SP Nowica | |||||||||
65 | Ciereszko Marta | Wilczęta | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |||||
66 | Łachmańska Julia | Wilczęta | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |||||
67 | Niedbała Kalina | Wilczęta | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |||||
68 | Służała Nikola | Wilczęta | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |||||
69 | Nowakowska Oliwia | Wilczęta | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |||||
70 | Dolot Kacper | Wilczęta | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |||||
71 | Kozłowska Oliwia | Wilczęta | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP Nowica | |||||
SP nr 6 w Kościerzynie | |||||||||
72 | Budnarowska Julia | Kościerzyna | Biegi dla dzieci i młodzieży | SP nr 6 w Kościerzynie | |||||
Samrun Stg | |||||||||
73 | Nierzwicki Wiktor | Starogard Gdański | Biegi dla dzieci i młodzieży | Samrun Stg | |||||
74 | Wildman Jan | Zblewo | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Samrun Stg | |||||
75 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Samrun Stg | |||||
Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |||||||||
76 | Żywicki Igor | Sarnowy | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |||||
77 | Żywicka Kinga | Sarnowy | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | |||||
Szkoła podstawowa Lubichowo | |||||||||
78 | Reimus Nikola | Lubichowo | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa Lubichowo | |||||
79 | Mieczkowska Agata | Lubichowo | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa Lubichowo | |||||
Szkoła podstawowa nr 4 Kościerzyna | |||||||||
80 | LANGE JAKUB | Koscierzyna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr 4 Kościerzyna | |||||
81 | LANGE MATEUSZ | KOŚCIERZYNA | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr 4 Kościerzyna | |||||
Szkoła podstawowa nr 6 Kościerzyna | |||||||||
82 | Pobłocka Natalia | Kościerzyna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr 6 Kościerzyna | |||||
83 | Kulas Bartosz | Kościerzyna | Biegi dla dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr 6 Kościerzyna | |||||
Sztum Biega | |||||||||
84 | Chabowski Tomasz | sztum | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Sztum Biega | |||||
TKKF Koszalin | |||||||||
85 | Grzybowski Piotr | Szczeglino Nowe 6 | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | TKKF Koszalin | |||||
ZKiW Kulice | |||||||||
86 | Szwedowski Kacper | Kulice | Biegi dla dzieci i młodzieży | ZKiW Kulice | |||||
87 | Szwedowska Laura | Kulice | Biegi dla dzieci i młodzieży | ZKiW Kulice | |||||
88 | Szwedowska Martyna | Kulice | Biegi dla dzieci i młodzieży | ZKiW Kulice | |||||
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nowy Klincz | |||||||||
89 | Polejowska Magdalena | Mały Klincz 6 | Biegi dla dzieci i młodzieży | Zespół Szkolno-Przedszkolny Nowy Klincz | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
90 | Cichosz Aleksandra | Gdańsk | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
91 | Garapuczyk Agnieszka Garapuczyk | Konarzyny | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
92 | Maras Wiktoria | Siemirowice | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
93 | Moltzan Agnieszka | gmina Nowa Karczma | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
94 | Marchewka Mateusz | Wielki Klincz | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
95 | Stosik Artur | Pączewo | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
96 | Steinka Marian | Kościerzyna | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
97 | Gruchała Paweł Gruchała | Kościerzyna | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
98 | ekman eliza | MIECHUCINO | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
99 | Kosmala Aleksandra | Szczeglino | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
100 | Gierszewski Jan | Stawiska | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
101 | Doczyk Antoni | Nowa Kiszewa | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
102 | Doczyk Adam | Kościerzyna | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
103 | Grabkowski Andrzej | Iława | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
104 | Janka Maciej | Pelplin | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
105 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
106 | Angel Patrycja | Gdynia | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
107 | Loose Filip | Zblewo | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
108 | Baczewski Robert | Tczew | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
109 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
110 | Węsiora Angelika | Hopowo | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
111 | Szwedowska Julia | Kulice | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
112 | Steć Patrycja | Wilczęta | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
113 | Żywicka Roma | Sarnowy | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
114 | Mański Kajetan | Kościerzyna | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
115 | OSTROWSKI MARIAN | ZŁOCIENIEC | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
116 | Radulski Radosław | Gdańsk | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
117 | Osadowski Przemysław | Gdańsk | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
118 | Gutmańska Lena | Kościerzyna | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
119 | Regliński Jakub | Glincz | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
120 | Voloshchenko Tymur | Uman | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
121 | Seniuś Marcin | Egiertowo | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
122 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
123 | Lubecka Martyna | Będomin | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
124 | Lubecki Janusz | Będomin | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
125 | Lubecka Paulina | Będomin | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
126 | Lubecki Szymon | Będomin | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
127 | Zinka Maciej | Łubiana | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
128 | Karasiński Łukasz Karasiński | Gdynia | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
129 | Krzoska Dorota | Brusy | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
130 | Grześkowiak Marcel | Pruszcz Gdański | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
131 | Grześkowiak Aleksander | Pruszcz Gdański | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
132 | Serkowska Anna | Kartuzy | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
133 | Rutkowski Filip | Chwaszczyno | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
134 | Rutkowska Lilianna | Chwaszczyno | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
135 | SMENTOCH Mariusz | LIPUSZ | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
136 | Wrycza Alicja | Kościerzyna | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
137 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
138 | Szyca Błażej | Szteklin | Biegi dla dzieci i młodzieży | ||||||
139 | Bandurski Jacek | SOPOT | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | ||||||
niezrzeszona | |||||||||
140 | Zaręba Beata | Kaliska | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | niezrzeszona | |||||
Świat Płytek u Kryspina | |||||||||
141 | Solak Halina | Bytów | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Świat Płytek u Kryspina | |||||
142 | Grochowski Mateusz | Bytów | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Świat Płytek u Kryspina | |||||
143 | Garski Kryspin | Bytów | Biegi dla dzieci i młodzieży | Świat Płytek u Kryspina | |||||
144 | Garski Kryspin | Bytów | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Świat Płytek u Kryspina | |||||
145 | Garska Joanna | Bytów | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Świat Płytek u Kryspina | |||||
Świat płytek u Kryspina | |||||||||
146 | Domaszk Zbigniew | Bytów | Bieg Remusa dla Niepodległej Polski 5000m | Świat płytek u Kryspina |
Wyświetleń: 10270