Cross Duathlon Pelplin
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Boschke Magdalena Pelplin Duathlon opłacono on-line
2 Borzyszkowski Tomasz Tczew Duathlon Adva Optical Networking opłacono on-line
3 Łukasik Maciej Tczew Duathlon GK GRYF TCZEW opłacono on-line
4 Siomak Michał Gdańsk Duathlon opłacono on-line
5 Dobosik Damian Elbląg Duathlon 3athlete
6 Schröder Marcin Świecie Duathlon MTB ELDAR ŚWIECIE opłacono on-line
7 sprega aurelia starogard gdański Duathlon SKL Filippides opłacono on-line
8 Turchan Paulina Człuchów Duathlon opłacono on-line
9 Janczak Sławomir Pszczółki Duathlon Dream Tri team opłacono on-line
10 Legaszewski Roman Skórcz Duathlon TEAM MX SKÓRCZ
11 Oliwniak Marcin Gdańsk Duathlon IRON TEAM opłacono on-line
12 Janiszewski Wojciech Smętowo Graniczne Duathlon TEAM MX SKÓRCZ opłacono on-line
13 Kwaśniewski Łukasz Kwaśniewski Osiek Duathlon TEAM MX SKÓRCZ opłacono on-line
14 Kwaśniewski Łukasz Osiek Duathlon TEAM MX SKÓRCZ
15 Sajenko Adam Gdańsk Duathlon BST - Banach Sport Team opłacono on-line
16 cisło Waldemar bądki Duathlon Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
17 Wylk Magdalena Kwidzyn Duathlon Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
18 Schodowski Przemysław Kwidzyn Duathlon opłacono on-line
19 Skierkowski Tomek Kwidzyn Duathlon Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
20 Czapiewski Wojciech Brzuśce Duathlon opłacono on-line
21 Orzędowski Dominik Kwidzyn Duathlon Kwidzyn Bike Racing Team opłacono on-line
22 Kasztelan Radosław Kwidzyn Duathlon Kwidzyn Bike Racing Team opłacono on-line
23 Rogalski Tomasz Kolincz Duathlon GK STG opłacono on-line
24 Jagodziński Tomasz Gdańsk Duathlon Deloitte Adventure Team opłacono on-line
25 Przypek Marcin Sztum Duathlon opłacono on-line
26 Miszewski Krzysztof Gdańsk Duathlon CTS opłacono on-line
27 Rogalska Małgorzata Kolincz Duathlon GK STG/BBL Starogard Gd. opłacono on-line
28 Leciejewski Mateusz Człuchów Duathlon NDF TEAM CZŁUCHÓW opłacono on-line
29 Dzikowski Łukasz Kwidzyn Duathlon opłacono on-line
30 Leszman Dominik Starogard Gdański Duathlon opłacono on-line
31 Wysokiński Kacper Starogard Gdański Duathlon GK STG opłacono on-line
32 Krzemiński Jakub Gdańsk Duathlon 3athlete / fundacja jeppesena opłacono on-line
33 GNIECH MONIKA GDYNIA Duathlon PRZYCHODNIA ORŁOWO Sp. Z.O.O opłacono on-line
34 Czuk Marek Toruń Duathlon opłacono on-line
35 Kospał Pawłowski Łukasz Gdańsk Duathlon LOTOS Running Team opłacono on-line
36 Hejzner Arkadiusz Hejzner Gdańsk Duathlon opłacono on-line
37 Dyro Rafał Gniew Duathlon tRUNsformacja GNIEWU opłacono on-line
38 jesionkowski grzegorz malbork Duathlon opłacono on-line
39 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg Duathlon opłacono on-line
40 Marzec Tomasz Słupsk Duathlon Toyota Kawisbike MTB Słupsk opłacono on-line
41 Kaczmarek Adam Poznań Duathlon opłacono on-line
42 Zaborowski Marcin Płońsk Duathlon opłacono on-line
43 Jarząbek Bartłomiej Karsin Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono on-line
44 Szych Jarosław Wielki Lubień 84 Duathlon ORBIT ONE CYCLING opłacono on-line
45 Lorek Marcin Torun Duathlon opłacono on-line
46 Zawaluk Marcin Jankowo Gdańskie Duathlon (RT) Runholik Team
47 Piotrkowski Tomasz Chełmża Duathlon ADS Toruń opłacono on-line
48 Zupa Wojciech Bydgoszcz Duathlon SISU-OWB team opłacono on-line
49 Bethke Sławomir Bydgoszcz Duathlon SISU-OWB team opłacono on-line
50 Stukan Maciej Sopot Duathlon opłacono on-line
51 Cwirko-Godycki Lukasz Cwirko-Godycki Malbork Duathlon WANIEWSKI COACHING
52 Piórkowski Aleksander Toruń Duathlon ADS Toruń opłacono on-line
53 Przyłuski Karol Kwidzyn Duathlon AKJ Kwidzyn opłacono on-line
54 Blokowska Beata Kwidzyn Duathlon AKJ Kwidzyn opłacono on-line
55 Kamrowski Mariusz Malbork Duathlon Psb opłacono on-line
56 Loose Anna Starogard Gdański Duathlon Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
57 Bluj Mikołaj Gdynia Duathlon opłacono on-line
58 Sroka Marietta Borzechowo Duathlon Morsy Zblewo opłacono on-line
59 Trojanowski Sławomir Świecie Duathlon MTB Eldar Świecie opłacono on-line
60 Bluj Roman Gdynia Duathlon VO2max MTBTeam opłacono on-line
61 Pałkowska Agnieszka Swarożyn Duathlon opłacono on-line
62 Szczepański Leszek Kwidzyn Duathlon traktor team gmina kwidzyn opłacono on-line
63 Grzędzicki Michał Grudziądz Duathlon Sara Workwear Wheel Brothers Racing
64 Wójcik Damian Darłowo Duathlon Runnerswalde Darłowo opłacono on-line
65 Bogulski Piotr Zblewo Duathlon KS Sokół Zblewo opłacono on-line
66 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański Duathlon DAMA opłacono on-line
67 Bruderek Daniel Gdansk Duathlon opłacono on-line
68 Ziniewicz Łukasz Malbork Duathlon Waniewski Coaching opłacono on-line
69 Rzepka Miłosz Rzepka Grudziądz Duathlon M&M's
70 SZWEDA MAREK ZBLEWO Duathlon MORSY ZBLEWO opłacono on-line
71 Kęsicki Sebastian Kwidzyn Duathlon Sweet Dream Team opłacono on-line
72 Latański Radoslaw Kusice Duathlon TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk opłacono on-line
73 Ruliński Przemysław Gniew Duathlon CTS
74 Cirug Artur Bydgoszcz Duathlon
75 Kołtonowska Agnieszka Gniew Duathlon tRUNsformacja GNIEWU
76 Ołowski Jakub Wydminy Duathlon KRAM/Najmowicztriathlon/TriNegu opłacono on-line
77 Alaszkiewicz Marta Pelplin Duathlon opłacono on-line
78 Hering Maciej bartosz Krag Duathlon Tri stg opłacono on-line
79 Karwasz Bartosz Grudziądz Duathlon AGK Coffee Riders opłacono on-line
80 Jesionowski Mariusz Świecie Duathlon MTB Eldar Świecie opłacono on-line
81 Rolińska Barbara Zblewo Duathlon Morsy Zblewo opłacono on-line
82 Roliński Cezary Zblewo Duathlon Morsy Zblewo opłacono on-line
83 Lempkowska Joanna Zblewo Duathlon Morsy Zblewo opłacono on-line
84 Lempkowski Przemysław Zblewo Duathlon Morsy Zblewo opłacono on-line
85 Górski Dariusz Pelplin Duathlon KK Pelplin / Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
86 Jaskólski Rafał Gniew Duathlon qark-bikes.com opłacono on-line
87 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Duathlon Filippides GK Stg opłacono on-line
88 Igielski Armin GRUDZIĄDZ Duathlon Tancia Team opłacono on-line
89 Sewastianow Jacek Sławno Duathlon Toyota Kawisbike Słupsk MTB team
90 Morawski Piotr Gdynia Duathlon BST - Banach Sport Team
91 Łepek Marcin Malbork Duathlon opłacono on-line
92 Śledź Mikołaj Pelplin Duathlon KK Pelplin / Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
93 Skweres Mariusz Pelplin Duathlon Kk Pelplin opłacono
94 Kwaśniewski Mariusz Więckowy Duathlon opłacono on-line
95 Nagórski Ryszard Ciechocinek Duathlon opłacono on-line
96 Mucha Przemysław PELPLIN Duathlon opłacono on-line
97 Kryszczuk Sebastian Gniew Duathlon QARK opłacono on-line
98 Pituch SŁAWEK Bytów Duathlon
99 Krygielski Krzysztof Wójtowo Duathlon CryoSpace Olsztyn opłacono on-line
100 Fojut Marcin Bytonia Duathlon Morsy Zblewo opłacono on-line


Wyświetleń: 3798

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ