5. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach i NW.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szymaniak Krystian Grodzisk Maz 400 m opłacono
2 Szymaniak Paweł Grodzisk Maz 5 km Danfoss / Dogoń opłacono
3 Biernacki Aleksander MIlanówek 5 km
4 Umowski Paweł Raszyn 5 km NW Medyk Pakulskiej opłacono
5 Stankiewicz Dominik Warszawa 5 km opłacono
6 Marczak Tomasz Aleksandria I 5 km NW opłacono
7 Kawka Paweł Grodzisk Mazowiecki 5 km Dobrze Nam Idzie opłacono
8 RADOMSKI Marcin Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
9 Tomaszewski Maciej Radziejowice 5 km opłacono
10 Plejznerowski Mikołaj Otwock 200 m
11 Samul Jan Warszawa 1 km UKS La Basket Warszawa opłacono
12 Kosmala Witold Grodzisk Mazowecki 5 km NW opłacono
13 Magryta Natalia Milanówek 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
14 Studziński Jakub Opypy 5 km opłacono
15 Strzelecki Kuba Żyrardów 1 km opłacono
16 Strzelecki Dariusz Żyrardów 1 km opłacono
17 Reda Sławomir Warszawa 5 km NW KBP PASJA Warszawa
18 Małecki Mateusz Radziejowice 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
19 Małecki Marcel Radziejowice 400 m Marcel Radziejowice-Parcel opłacono
20 Małecka Dominika Radziejowice 1 km córcia tatusia opłacono
21 KOSIERKIEWICZ ZOSIA WARSZAWA 400 m opłacono
22 MAŁKIEWICZ JULIA WARSZAWA 400 m opłacono
23 Paciorkowski Paweł Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
24 Rodzoch Daniel Warszawa 5 km
25 Pfeifer Zuzanna Grodzisk Mazowiecki 200 m opłacono
26 Pfeifer Antoni Grodzisk Mazowiecki 400 m opłacono
27 Pfeifer Iwona Grodzisk Mazowiecki 5 km opłacono
28 Pfeifer Marcin Grodzisk Mazowiecki 5 km opłacono
29 Szot Zoja Warszawa 200 m Przedszkole nr 351 w Warszawie opłacono
30 Szot Fryderyk Warszawa 400 m opłacono
31 Szot Franciszek Warszawa 1 km opłacono
32 Szot Paweł Warszawa 5 km opłacono
33 Mikoś Teresa Otwock 5 km NW opłacono
34 Paciorkowski PAWEL Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
35 Mikoś Roman Otwock 5 km NW opłacono
36 Małkowska Zuzia Grodzisk Maz. 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
37 Śliwka Magdalena Warszawa 5 km NW opłacono
38 Niewczas Tobiasz Szczęsne 200 m opłacono
39 Krutow Adrian Pruszków 200 m opłacono
40 Krutow Dawid Pruszków 400 m opłacono
41 Lazarowicz Antoni Raszyn 400 m opłacono
42 Szeliga Justyna Grodzisk Mazowiecki 5 km NW LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
43 Selke Radosław Milanówek 5 km UKS MTE Milanówek
44 Kupisz Konrad Grodzisk Mazowiecki 5 km
45 Sasin Marlena Sasin Milanówek 5 km Bractwo Biegowe BGK
46 Petrykowski Marek Grodzisk Mazowiecki 5 km NW opłacono
47 Tartanus Kinga Nieborów 400 m ZPO Nieborów opłacono
48 Gruszka Aniela Warszawa 200 m opłacono
49 Gruszka Tadeusz Warszawa 200 m Przedszkole nr 366 w Warszawie opłacono
50 Gruszka Grzegorz Warszawa 400 m Szkoła Podstawowa nr 310 w Warszawie opłacono
51 Gruszka Jakub Warszawa 5 km opłacono
52 Polkowski Piotr Warszawa 5 km NW opłacono
53 Zabłocki Karol Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
54 WŁODARSKI PIOTR WARSZAWA 5 km NW AVOCADO WELLNESS CLUB opłacono
55 POROWSKA AGNIESZKA WARSZAWA 5 km NW AVOCADO WELLNESS CLUB opłacono
56 Romanowicz Katarzyna Brwinow 5 km Psychoterapia
57 Burna Iweta Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
58 Kleczewski Piotr Warszawa 1 km UKS FILIPIDES TERSIN
59 Rejmentowska Sylwia Warszawa 5 km NW opłacono
60 Oleszczuk Olgierd Grodzisk Mazowiecki 200 m opłacono
61 Olewniczak-Oleszczuk Edyta Grodzisk Mazowiecki 5 km opłacono
62 Wedral Julka Grodzisk Mazowiecki 200 m opłacono
63 Korach Joanna Odrano-Wola 1 km SP2 Podkowa Leśna opłacono
64 Korach Tadeusz Odrano-Wola 1 km UKS MELO Błonie opłacono
65 Korach Helena Odrano-Wola 400 m SP2 Podkowa Leśna opłacono
66 Wedral Lenka Grodzisk Mazowiecki 400 m opłacono
67 Boniecki Jacek Pruszków 5 km NW opłacono
68 Kornicka Aneta pruszkow 5 km NW opłacono
69 Duraj Blanka Ząbki 400 m
70 Duraj Lena Ząbki 400 m
71 Szumilas Kuba Podkowa Leśna 200 m opłacono
72 Plejznerowski Jakub Otwock 1 km Lekkoatleci Otwock opłacono
73 Plejznerowski Mateusz Otwock 1 km Lekkoatleci Otwock opłacono
74 Jagielski Natan Brwinów 1 km
75 Kuchnio Dorota Pruszków 5 km KLUB BOKSERSKI PRUSZKÓW opłacono
76 Kuchnio Katarzyna Pruszków 5 km opłacono
77 Dajek Radosław Stare Budy 5 km NW opłacono
78 Niewczas Miłosz Szczęsne 400 m Sp Adamowizna opłacono
79 Strzelecka Katarzyna Żyrardów 5 km NW opłacono
80 Umowski Rafał Żyrardów 5 km NW Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów opłacono
81 Terlikowski Wojciech Grodzisk Mazowiecki 5 km Cyberarché opłacono
82 Kawka Sara Grodzisk Mazowiecki 200 m Dobrze Nam Idzie
83 Kawka Ida Grodzisk Mazowiecki 5 km Dobrze Nam Idzie
84 Franczak Małgorzata Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
85 Franczak Anna Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
86 Toborowicz Piotr WARSZAWA 5 km NW ex CWKS LEGIA WARSZAWA
87 Czarnecki Bartosz Oddział 200 m opłacono
88 Gasiński Janusz Ożarów Mazowiecki 5 km NW GRUPA WILKI opłacono
89 Gasińska Halina Ożarów Mazowiecki 5 km NW GRUPA WILKI opłacono
90 Gawron Monika Ożarów Mazowiecki 5 km NW GRUPA WILKI opłacono
91 Kulik Jacek Grodzisk Mazowiecki 5 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
92 Ciesielski Mariusz Kałęczyn 5 km DOGOŃ Grodzisk Maz.
93 Reid Magdalena Kozery Nowe 5 km opłacono
94 Żukowski Aleksander Grodzisk Mazowiecki 5 km opłacono
95 Lewandowski Norbert Książenice 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
96 Kosmala Adam Grodzisk Mazowecki 400 m LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
97 Borkowski Jacek Warszawa 5 km opłacono
98 Lodkowska Julita Osowiec 400 m Sp Adamowizna opłacono
99 Lodkowski Franciszek Osowiec 200 m opłacono
100 Marczyk Jerzy Paweł Warszawa 5 km NW Face Nordic Walking Team opłacono


Wyświetleń: 3358

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ