5. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach i NW.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Marczak Tomasz Aleksandria I 5 km NW opłacono
2 Romanowicz Katarzyna Brwinow 5 km Psychoterapia
3 Jagielski Natan Brwinów 1 km
4 Szymaniak Paweł Grodzisk Maz 5 km Danfoss / Dogoń opłacono
5 Szymaniak Krystian Grodzisk Maz 400 m opłacono
6 Małkowska Zuzia Grodzisk Maz. 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
7 Kosmala Witold Grodzisk Mazowecki 5 km NW opłacono
8 Kosmala Adam Grodzisk Mazowecki 400 m LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
9 Wedral Lenka Grodzisk Mazowiecki 400 m opłacono
10 Szeliga Justyna Grodzisk Mazowiecki 5 km NW LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
11 Wedral Julka Grodzisk Mazowiecki 200 m opłacono
12 Kulik Jacek Grodzisk Mazowiecki 5 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
13 Kawka Paweł Grodzisk Mazowiecki 5 km Dobrze Nam Idzie opłacono
14 Petrykowski Marek Grodzisk Mazowiecki 5 km NW opłacono
15 Żukowski Aleksander Grodzisk Mazowiecki 5 km opłacono
16 Terlikowski Wojciech Grodzisk Mazowiecki 5 km Cyberarché opłacono
17 Kupisz Konrad Grodzisk Mazowiecki 5 km
18 Kawka Ida Grodzisk Mazowiecki 5 km Dobrze Nam Idzie
19 Kawka Sara Grodzisk Mazowiecki 200 m Dobrze Nam Idzie
20 Olewniczak-Oleszczuk Edyta Grodzisk Mazowiecki 5 km opłacono
21 Oleszczuk Olgierd Grodzisk Mazowiecki 200 m opłacono
22 Pfeifer Marcin Grodzisk Mazowiecki 5 km opłacono
23 Pfeifer Iwona Grodzisk Mazowiecki 5 km opłacono
24 Pfeifer Antoni Grodzisk Mazowiecki 400 m opłacono
25 Pfeifer Zuzanna Grodzisk Mazowiecki 200 m opłacono
26 Ciesielski Mariusz Kałęczyn 5 km DOGOŃ Grodzisk Maz.
27 Reid Magdalena Kozery Nowe 5 km opłacono
28 Lewandowski Norbert Książenice 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
29 Lutomirska Asia Łomianki 400 m AZS AWF Warszawa / SP3 KUSY Łomianki
30 Selke Radosław Milanówek 5 km UKS MTE Milanówek
31 Magryta Natalia Milanówek 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
32 Biernacki Aleksander MIlanówek 5 km
33 Sasin Marlena Sasin Milanówek 5 km Bractwo Biegowe BGK
34 Tartanus Kinga Nieborów 400 m ZPO Nieborów opłacono
35 Czarnecki Bartosz Oddział 200 m opłacono
36 Korach Helena Odrano-Wola 400 m SP2 Podkowa Leśna opłacono
37 Korach Tadeusz Odrano-Wola 1 km UKS MELO Błonie opłacono
38 Korach Joanna Odrano-Wola 1 km SP2 Podkowa Leśna opłacono
39 Studziński Jakub Opypy 5 km opłacono
40 Lodkowski Franciszek Osowiec 200 m opłacono
41 Lodkowska Julita Osowiec 400 m Sp Adamowizna opłacono
42 Plejznerowski Mateusz Otwock 1 km Lekkoatleci Otwock opłacono
43 Plejznerowski Jakub Otwock 1 km Lekkoatleci Otwock opłacono
44 Plejznerowski Mikołaj Otwock 200 m
45 Mikoś Teresa Otwock 5 km NW opłacono
46 Mikoś Roman Otwock 5 km NW opłacono
47 Gawron Monika Ożarów Mazowiecki 5 km NW GRUPA WILKI opłacono
48 Gasińska Halina Ożarów Mazowiecki 5 km NW GRUPA WILKI opłacono
49 Gasiński Janusz Ożarów Mazowiecki 5 km NW GRUPA WILKI opłacono
50 Paciorkowski PAWEL Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
51 Burna Iweta Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
52 Paciorkowski Paweł Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
53 RADOMSKI Marcin Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
54 Szumilas Kuba Podkowa Leśna 200 m opłacono
55 Kornicka Aneta pruszkow 5 km NW opłacono
56 Boniecki Jacek Pruszków 5 km NW opłacono
57 Krutow Dawid Pruszków 400 m opłacono
58 Krutow Adrian Pruszków 200 m opłacono
59 Kuchnio Katarzyna Pruszków 5 km opłacono
60 Kuchnio Dorota Pruszków 5 km KLUB BOKSERSKI PRUSZKÓW opłacono
61 Małecki Marcel Radziejowice 400 m Marcel Radziejowice-Parcel opłacono
62 Małecki Mateusz Radziejowice 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
63 Tomaszewski Maciej Radziejowice 5 km opłacono
64 Małecka Dominika Radziejowice 1 km córcia tatusia opłacono
65 Lazarowicz Antoni Raszyn 400 m opłacono
66 Umowski Paweł Raszyn 5 km NW Medyk Pakulskiej opłacono
67 Dajek Radosław Stare Budy 5 km NW opłacono
68 Niewczas Tobiasz Szczęsne 200 m opłacono
69 Niewczas Miłosz Szczęsne 400 m Sp Adamowizna opłacono
70 Stankiewicz Dominik Warszawa 5 km opłacono
71 Kleczewski Piotr Warszawa 1 km UKS FILIPIDES TERSIN
72 Marczyk Jerzy Paweł Warszawa 5 km NW Face Nordic Walking Team opłacono
73 Samul Jan Warszawa 1 km UKS La Basket Warszawa opłacono
74 Polkowski Piotr Warszawa 5 km NW opłacono
75 Gruszka Jakub Warszawa 5 km opłacono
76 Zabłocki Karol Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
77 Gruszka Grzegorz Warszawa 400 m Szkoła Podstawowa nr 310 w Warszawie opłacono
78 Gruszka Tadeusz Warszawa 200 m Przedszkole nr 366 w Warszawie opłacono
79 Gruszka Aniela Warszawa 200 m opłacono
80 Śliwka Magdalena Warszawa 5 km NW opłacono
81 Szot Paweł Warszawa 5 km opłacono
82 Borkowski Jacek Warszawa 5 km opłacono
83 Szot Franciszek Warszawa 1 km opłacono
84 Szot Fryderyk Warszawa 400 m opłacono
85 Rejmentowska Sylwia Warszawa 5 km NW opłacono
86 Reda Sławomir Warszawa 5 km NW KBP PASJA Warszawa
87 Toborowicz Piotr WARSZAWA 5 km NW ex CWKS LEGIA WARSZAWA
88 Franczak Anna Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
89 Franczak Małgorzata Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
90 Szot Zoja Warszawa 200 m Przedszkole nr 351 w Warszawie opłacono
91 POROWSKA AGNIESZKA WARSZAWA 5 km NW AVOCADO WELLNESS CLUB opłacono
92 WŁODARSKI PIOTR WARSZAWA 5 km NW AVOCADO WELLNESS CLUB opłacono
93 MAŁKIEWICZ JULIA WARSZAWA 400 m opłacono
94 KOSIERKIEWICZ ZOSIA WARSZAWA 400 m opłacono
95 Rodzoch Daniel Warszawa 5 km
96 Duraj Lena Ząbki 400 m
97 Duraj Blanka Ząbki 400 m
98 Strzelecki Dariusz Żyrardów 1 km opłacono
99 Strzelecki Kuba Żyrardów 1 km opłacono
100 Strzelecka Katarzyna Żyrardów 5 km NW opłacono


Wyświetleń: 3195

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ