5. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach i NW.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Reid Magdalena Kozery Nowe 5 km opłacono
2 Strzelecki Dariusz Żyrardów 1 km opłacono
3 Strzelecki Kuba Żyrardów 1 km opłacono
4 Stankiewicz Dominik Warszawa 5 km opłacono
5 Kornicka Aneta pruszkow 5 km NW opłacono
6 Boniecki Jacek Pruszków 5 km NW opłacono
7 Lazarowicz Antoni Raszyn 400 m opłacono
8 Krutow Dawid Pruszków 400 m opłacono
9 Krutow Adrian Pruszków 200 m opłacono
10 Wedral Lenka Grodzisk Mazowiecki 400 m opłacono
11 Plejznerowski Mikołaj Otwock 200 m
12 Strzelecka Katarzyna Żyrardów 5 km NW opłacono
13 Studziński Jakub Opypy 5 km opłacono
14 Szumilas Kuba Podkowa Leśna 200 m opłacono
15 Lodkowski Franciszek Osowiec 200 m opłacono
16 Mikoś Teresa Otwock 5 km NW opłacono
17 Wedral Julka Grodzisk Mazowiecki 200 m opłacono
18 Polkowski Piotr Warszawa 5 km NW opłacono
19 Tomaszewski Maciej Radziejowice 5 km opłacono
20 Biernacki Aleksander MIlanówek 5 km
21 Gruszka Jakub Warszawa 5 km opłacono
22 Gruszka Aniela Warszawa 200 m opłacono
23 Dajek Radosław Stare Budy 5 km NW opłacono
24 Kosmala Witold Grodzisk Mazowecki 5 km NW opłacono
25 Niewczas Tobiasz Szczęsne 200 m opłacono
26 Śliwka Magdalena Warszawa 5 km NW opłacono
27 Duraj Lena Ząbki 400 m
28 Duraj Blanka Ząbki 400 m
29 Szot Paweł Warszawa 5 km opłacono
30 Szymaniak Krystian Grodzisk Maz 400 m opłacono
31 Borkowski Jacek Warszawa 5 km opłacono
32 Szot Franciszek Warszawa 1 km opłacono
33 Szot Fryderyk Warszawa 400 m opłacono
34 Rejmentowska Sylwia Warszawa 5 km NW opłacono
35 Czarnecki Bartosz Oddział 200 m opłacono
36 Marczak Tomasz Aleksandria I 5 km NW opłacono
37 Petrykowski Marek Grodzisk Mazowiecki 5 km NW opłacono
38 Żukowski Aleksander Grodzisk Mazowiecki 5 km opłacono
39 Mikoś Roman Otwock 5 km NW opłacono
40 Kupisz Konrad Grodzisk Mazowiecki 5 km
41 Olewniczak-Oleszczuk Edyta Grodzisk Mazowiecki 5 km opłacono
42 Oleszczuk Olgierd Grodzisk Mazowiecki 200 m opłacono
43 Kuchnio Katarzyna Pruszków 5 km opłacono
44 Jagielski Natan Brwinów 1 km
45 MAŁKIEWICZ JULIA WARSZAWA 400 m opłacono
46 Pfeifer Marcin Grodzisk Mazowiecki 5 km opłacono
47 Pfeifer Iwona Grodzisk Mazowiecki 5 km opłacono
48 KOSIERKIEWICZ ZOSIA WARSZAWA 400 m opłacono
49 Pfeifer Antoni Grodzisk Mazowiecki 400 m opłacono
50 Pfeifer Zuzanna Grodzisk Mazowiecki 200 m opłacono
51 Rodzoch Daniel Warszawa 5 km
52 POROWSKA AGNIESZKA WARSZAWA 5 km NW AVOCADO WELLNESS CLUB opłacono
53 WŁODARSKI PIOTR WARSZAWA 5 km NW AVOCADO WELLNESS CLUB opłacono
54 Lutomirska Asia Łomianki 400 m AZS AWF Warszawa / SP3 KUSY Łomianki
55 Paciorkowski PAWEL Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
56 Burna Iweta Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
57 Paciorkowski Paweł Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
58 RADOMSKI Marcin Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
59 Sasin Marlena Sasin Milanówek 5 km Bractwo Biegowe BGK
60 Małecka Dominika Radziejowice 1 km córcia tatusia opłacono
61 Terlikowski Wojciech Grodzisk Mazowiecki 5 km Cyberarché opłacono
62 Szymaniak Paweł Grodzisk Maz 5 km Danfoss / Dogoń opłacono
63 Kawka Paweł Grodzisk Mazowiecki 5 km Dobrze Nam Idzie opłacono
64 Kawka Ida Grodzisk Mazowiecki 5 km Dobrze Nam Idzie
65 Kawka Sara Grodzisk Mazowiecki 200 m Dobrze Nam Idzie
66 Ciesielski Mariusz Kałęczyn 5 km DOGOŃ Grodzisk Maz.
67 Kulik Jacek Grodzisk Mazowiecki 5 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
68 Toborowicz Piotr WARSZAWA 5 km NW ex CWKS LEGIA WARSZAWA
69 Marczyk Jerzy Paweł Warszawa 5 km NW Face Nordic Walking Team opłacono
70 Gawron Monika Ożarów Mazowiecki 5 km NW GRUPA WILKI opłacono
71 Gasińska Halina Ożarów Mazowiecki 5 km NW GRUPA WILKI opłacono
72 Gasiński Janusz Ożarów Mazowiecki 5 km NW GRUPA WILKI opłacono
73 Reda Sławomir Warszawa 5 km NW KBP PASJA Warszawa
74 Kuchnio Dorota Pruszków 5 km KLUB BOKSERSKI PRUSZKÓW opłacono
75 Plejznerowski Mateusz Otwock 1 km Lekkoatleci Otwock opłacono
76 Plejznerowski Jakub Otwock 1 km Lekkoatleci Otwock opłacono
77 Małecki Mateusz Radziejowice 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
78 Małkowska Zuzia Grodzisk Maz. 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
79 Szeliga Justyna Grodzisk Mazowiecki 5 km NW LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
80 Magryta Natalia Milanówek 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
81 Kosmala Adam Grodzisk Mazowecki 400 m LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
82 Lewandowski Norbert Książenice 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
83 Małecki Marcel Radziejowice 400 m Marcel Radziejowice-Parcel opłacono
84 Umowski Paweł Raszyn 5 km NW Medyk Pakulskiej opłacono
85 Zabłocki Karol Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
86 Franczak Anna Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
87 Franczak Małgorzata Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
88 Szot Zoja Warszawa 200 m Przedszkole nr 351 w Warszawie opłacono
89 Gruszka Tadeusz Warszawa 200 m Przedszkole nr 366 w Warszawie opłacono
90 Romanowicz Katarzyna Brwinow 5 km Psychoterapia
91 Lodkowska Julita Osowiec 400 m Sp Adamowizna opłacono
92 Niewczas Miłosz Szczęsne 400 m Sp Adamowizna opłacono
93 Korach Helena Odrano-Wola 400 m SP2 Podkowa Leśna opłacono
94 Korach Joanna Odrano-Wola 1 km SP2 Podkowa Leśna opłacono
95 Gruszka Grzegorz Warszawa 400 m Szkoła Podstawowa nr 310 w Warszawie opłacono
96 Kleczewski Piotr Warszawa 1 km UKS FILIPIDES TERSIN
97 Samul Jan Warszawa 1 km UKS La Basket Warszawa opłacono
98 Korach Tadeusz Odrano-Wola 1 km UKS MELO Błonie opłacono
99 Selke Radosław Milanówek 5 km UKS MTE Milanówek
100 Tartanus Kinga Nieborów 400 m ZPO Nieborów opłacono


Wyświetleń: 3355

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ