5. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach i NW.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Biernacki Aleksander MIlanówek 5 km
2 Boniecki Jacek Pruszków 5 km NW opłacono
3 Borkowski Jacek Warszawa 5 km opłacono
4 Burna Iweta Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
5 Ciesielski Mariusz Kałęczyn 5 km DOGOŃ Grodzisk Maz.
6 Czarnecki Bartosz Oddział 200 m opłacono
7 Dajek Radosław Stare Budy 5 km NW opłacono
8 Duraj Blanka Ząbki 400 m
9 Duraj Lena Ząbki 400 m
10 Franczak Anna Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
11 Franczak Małgorzata Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
12 Gasińska Halina Ożarów Mazowiecki 5 km NW GRUPA WILKI opłacono
13 Gasiński Janusz Ożarów Mazowiecki 5 km NW GRUPA WILKI opłacono
14 Gawron Monika Ożarów Mazowiecki 5 km NW GRUPA WILKI opłacono
15 Gruszka Aniela Warszawa 200 m opłacono
16 Gruszka Grzegorz Warszawa 400 m Szkoła Podstawowa nr 310 w Warszawie opłacono
17 Gruszka Jakub Warszawa 5 km opłacono
18 Gruszka Tadeusz Warszawa 200 m Przedszkole nr 366 w Warszawie opłacono
19 Jagielski Natan Brwinów 1 km
20 Kawka Ida Grodzisk Mazowiecki 5 km Dobrze Nam Idzie
21 Kawka Paweł Grodzisk Mazowiecki 5 km Dobrze Nam Idzie opłacono
22 Kawka Sara Grodzisk Mazowiecki 200 m Dobrze Nam Idzie
23 Kleczewski Piotr Warszawa 1 km UKS FILIPIDES TERSIN
24 Korach Helena Odrano-Wola 400 m SP2 Podkowa Leśna opłacono
25 Korach Joanna Odrano-Wola 1 km SP2 Podkowa Leśna opłacono
26 Korach Tadeusz Odrano-Wola 1 km UKS MELO Błonie opłacono
27 Kornicka Aneta pruszkow 5 km NW opłacono
28 KOSIERKIEWICZ ZOSIA WARSZAWA 400 m opłacono
29 Kosmala Adam Grodzisk Mazowecki 400 m LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
30 Kosmala Witold Grodzisk Mazowecki 5 km NW opłacono
31 Krutow Adrian Pruszków 200 m opłacono
32 Krutow Dawid Pruszków 400 m opłacono
33 Kuchnio Dorota Pruszków 5 km KLUB BOKSERSKI PRUSZKÓW opłacono
34 Kuchnio Katarzyna Pruszków 5 km opłacono
35 Kulik Jacek Grodzisk Mazowiecki 5 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
36 Kupisz Konrad Grodzisk Mazowiecki 5 km
37 Lazarowicz Antoni Raszyn 400 m opłacono
38 Lewandowski Norbert Książenice 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
39 Lodkowska Julita Osowiec 400 m Sp Adamowizna opłacono
40 Lodkowski Franciszek Osowiec 200 m opłacono
41 Lutomirska Asia Łomianki 400 m AZS AWF Warszawa / SP3 KUSY Łomianki
42 Magryta Natalia Milanówek 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
43 Marczak Tomasz Aleksandria I 5 km NW opłacono
44 Marczyk Jerzy Paweł Warszawa 5 km NW Face Nordic Walking Team opłacono
45 Małecka Dominika Radziejowice 1 km córcia tatusia opłacono
46 Małecki Marcel Radziejowice 400 m Marcel Radziejowice-Parcel opłacono
47 Małecki Mateusz Radziejowice 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
48 MAŁKIEWICZ JULIA WARSZAWA 400 m opłacono
49 Małkowska Zuzia Grodzisk Maz. 1 km LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
50 Mikoś Roman Otwock 5 km NW opłacono
51 Mikoś Teresa Otwock 5 km NW opłacono
52 Niewczas Miłosz Szczęsne 400 m Sp Adamowizna opłacono
53 Niewczas Tobiasz Szczęsne 200 m opłacono
54 Oleszczuk Olgierd Grodzisk Mazowiecki 200 m opłacono
55 Olewniczak-Oleszczuk Edyta Grodzisk Mazowiecki 5 km opłacono
56 Paciorkowski PAWEL Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
57 Paciorkowski Paweł Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
58 Petrykowski Marek Grodzisk Mazowiecki 5 km NW opłacono
59 Pfeifer Antoni Grodzisk Mazowiecki 400 m opłacono
60 Pfeifer Iwona Grodzisk Mazowiecki 5 km opłacono
61 Pfeifer Marcin Grodzisk Mazowiecki 5 km opłacono
62 Pfeifer Zuzanna Grodzisk Mazowiecki 200 m opłacono
63 Plejznerowski Jakub Otwock 1 km Lekkoatleci Otwock opłacono
64 Plejznerowski Mateusz Otwock 1 km Lekkoatleci Otwock opłacono
65 Plejznerowski Mikołaj Otwock 200 m
66 Polkowski Piotr Warszawa 5 km NW opłacono
67 POROWSKA AGNIESZKA WARSZAWA 5 km NW AVOCADO WELLNESS CLUB opłacono
68 RADOMSKI Marcin Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze
69 Reda Sławomir Warszawa 5 km NW KBP PASJA Warszawa
70 Reid Magdalena Kozery Nowe 5 km opłacono
71 Rejmentowska Sylwia Warszawa 5 km NW opłacono
72 Rodzoch Daniel Warszawa 5 km
73 Romanowicz Katarzyna Brwinow 5 km Psychoterapia
74 Samul Jan Warszawa 1 km UKS La Basket Warszawa opłacono
75 Sasin Marlena Sasin Milanówek 5 km Bractwo Biegowe BGK
76 Selke Radosław Milanówek 5 km UKS MTE Milanówek
77 Śliwka Magdalena Warszawa 5 km NW opłacono
78 Stankiewicz Dominik Warszawa 5 km opłacono
79 Strzelecka Katarzyna Żyrardów 5 km NW opłacono
80 Strzelecki Dariusz Żyrardów 1 km opłacono
81 Strzelecki Kuba Żyrardów 1 km opłacono
82 Studziński Jakub Opypy 5 km opłacono
83 Szeliga Justyna Grodzisk Mazowiecki 5 km NW LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
84 Szot Franciszek Warszawa 1 km opłacono
85 Szot Fryderyk Warszawa 400 m opłacono
86 Szot Paweł Warszawa 5 km opłacono
87 Szot Zoja Warszawa 200 m Przedszkole nr 351 w Warszawie opłacono
88 Szumilas Kuba Podkowa Leśna 200 m opłacono
89 Szymaniak Krystian Grodzisk Maz 400 m opłacono
90 Szymaniak Paweł Grodzisk Maz 5 km Danfoss / Dogoń opłacono
91 Tartanus Kinga Nieborów 400 m ZPO Nieborów opłacono
92 Terlikowski Wojciech Grodzisk Mazowiecki 5 km Cyberarché opłacono
93 Toborowicz Piotr WARSZAWA 5 km NW ex CWKS LEGIA WARSZAWA
94 Tomaszewski Maciej Radziejowice 5 km opłacono
95 Umowski Paweł Raszyn 5 km NW Medyk Pakulskiej opłacono
96 Umowski Rafał Żyrardów 5 km NW Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów opłacono
97 Wedral Julka Grodzisk Mazowiecki 200 m opłacono
98 Wedral Lenka Grodzisk Mazowiecki 400 m opłacono
99 WŁODARSKI PIOTR WARSZAWA 5 km NW AVOCADO WELLNESS CLUB opłacono
100 Zabłocki Karol Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM opłacono


Wyświetleń: 2843

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ