Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żukowski Aleksander | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | opłacono | |
2 | Zabłocki Karol | Warszawa | Polska | 5 km NW | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
3 | WŁODARSKI PIOTR | WARSZAWA | Polska | 5 km NW | AVOCADO WELLNESS CLUB | opłacono |
4 | Wedral Lenka | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 400 m | opłacono | |
5 | Wedral Julka | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 200 m | opłacono | |
6 | Umowski Rafał | Żyrardów | Polska | 5 km NW | Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów | opłacono |
7 | Umowski Paweł | Raszyn | Polska | 5 km NW | Medyk Pakulskiej | opłacono |
8 | Tomaszewski Maciej | Radziejowice | Polska | 5 km | opłacono | |
9 | Toborowicz Piotr | WARSZAWA | Polska | 5 km NW | ex CWKS LEGIA WARSZAWA | |
10 | Terlikowski Wojciech | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | Cyberarché | opłacono |
11 | Tartanus Kinga | Nieborów | Polska | 400 m | ZPO Nieborów | opłacono |
12 | Śliwka Magdalena | Warszawa | Polska | 5 km NW | opłacono | |
13 | Szymaniak Paweł | Grodzisk Maz | Polska | 5 km | Danfoss / Dogoń | opłacono |
14 | Szymaniak Krystian | Grodzisk Maz | Polska | 400 m | opłacono | |
15 | Szumilas Kuba | Podkowa Leśna | Polska | 200 m | opłacono | |
16 | Szot Zoja | Warszawa | Polska | 200 m | Przedszkole nr 351 w Warszawie | opłacono |
17 | Szot Paweł | Warszawa | Polska | 5 km | opłacono | |
18 | Szot Fryderyk | Warszawa | Polska | 400 m | opłacono | |
19 | Szot Franciszek | Warszawa | Polska | 1 km | opłacono | |
20 | Szeliga Justyna | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km NW | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
21 | Studziński Jakub | Opypy | Polska | 5 km | opłacono | |
22 | Strzelecki Kuba | Żyrardów | Polska | 1 km | opłacono | |
23 | Strzelecki Dariusz | Żyrardów | Polska | 1 km | opłacono | |
24 | Strzelecka Katarzyna | Żyrardów | Polska | 5 km NW | opłacono | |
25 | Stankiewicz Dominik | Warszawa | Polska | 5 km | opłacono | |
26 | Selke Radosław | Milanówek | Polska | 5 km | UKS MTE Milanówek | |
27 | Sasin Marlena Sasin | Milanówek | Polska | 5 km | Bractwo Biegowe BGK | |
28 | Samul Jan | Warszawa | Polska | 1 km | UKS La Basket Warszawa | opłacono |
29 | Romanowicz Katarzyna | Brwinow | Polska | 5 km | Psychoterapia | |
30 | Rodzoch Daniel | Warszawa | Polska | 5 km | ||
31 | Rejmentowska Sylwia | Warszawa | Polska | 5 km NW | opłacono | |
32 | Reid Magdalena | Kozery Nowe | Polska | 5 km | opłacono | |
33 | Reda Sławomir | Warszawa | Polska | 5 km NW | KBP PASJA Warszawa | |
34 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | 5 km NW | Biegam W Sfetsze | |
35 | POROWSKA AGNIESZKA | WARSZAWA | Polska | 5 km NW | AVOCADO WELLNESS CLUB | opłacono |
36 | Polkowski Piotr | Warszawa | Polska | 5 km NW | opłacono | |
37 | Plejznerowski Mikołaj | Otwock | Polska | 200 m | ||
38 | Plejznerowski Mateusz | Otwock | Polska | 1 km | Lekkoatleci Otwock | opłacono |
39 | Plejznerowski Jakub | Otwock | Polska | 1 km | Lekkoatleci Otwock | opłacono |
40 | Pfeifer Zuzanna | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 200 m | opłacono | |
41 | Pfeifer Marcin | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | opłacono | |
42 | Pfeifer Iwona | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | opłacono | |
43 | Pfeifer Antoni | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 400 m | opłacono | |
44 | Petrykowski Marek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km NW | opłacono | |
45 | Paciorkowski Paweł | Płock | Polska | 5 km NW | Biegam W Sfetsze | |
46 | Paciorkowski PAWEL | Płock | Polska | 5 km NW | Biegam W Sfetsze | |
47 | Olewniczak-Oleszczuk Edyta | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | opłacono | |
48 | Oleszczuk Olgierd | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 200 m | opłacono | |
49 | Niewczas Tobiasz | Szczęsne | Polska | 200 m | opłacono | |
50 | Niewczas Miłosz | Szczęsne | Polska | 400 m | Sp Adamowizna | opłacono |
51 | Mikoś Teresa | Otwock | Polska | 5 km NW | opłacono | |
52 | Mikoś Roman | Otwock | Polska | 5 km NW | opłacono | |
53 | Marczyk Jerzy Paweł | Warszawa | Polska | 5 km NW | Face Nordic Walking Team | opłacono |
54 | Marczak Tomasz | Aleksandria I | Polska | 5 km NW | opłacono | |
55 | Małkowska Zuzia | Grodzisk Maz. | Polska | 1 km | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
56 | MAŁKIEWICZ JULIA | WARSZAWA | Polska | 400 m | opłacono | |
57 | Małecki Mateusz | Radziejowice | Polska | 1 km | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
58 | Małecki Marcel | Radziejowice | Polska | 400 m | Marcel Radziejowice-Parcel | opłacono |
59 | Małecka Dominika | Radziejowice | Polska | 1 km | córcia tatusia | opłacono |
60 | Magryta Natalia | Milanówek | Polska | 1 km | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
61 | Lutomirska Asia | Łomianki | Polska | 400 m | AZS AWF Warszawa / SP3 KUSY Łomianki | |
62 | Lodkowski Franciszek | Osowiec | Polska | 200 m | opłacono | |
63 | Lodkowska Julita | Osowiec | Polska | 400 m | Sp Adamowizna | opłacono |
64 | Lewandowski Norbert | Książenice | Polska | 1 km | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
65 | Lazarowicz Antoni | Raszyn | Polska | 400 m | opłacono | |
66 | Kupisz Konrad | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | ||
67 | Kulik Jacek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
68 | Kuchnio Katarzyna | Pruszków | Polska | 5 km | opłacono | |
69 | Kuchnio Dorota | Pruszków | Polska | 5 km | KLUB BOKSERSKI PRUSZKÓW | opłacono |
70 | Krutow Dawid | Pruszków | Polska | 400 m | opłacono | |
71 | Krutow Adrian | Pruszków | Polska | 200 m | opłacono | |
72 | Kosmala Witold | Grodzisk Mazowecki | Polska | 5 km NW | opłacono | |
73 | Kosmala Adam | Grodzisk Mazowecki | Polska | 400 m | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
74 | KOSIERKIEWICZ ZOSIA | WARSZAWA | Polska | 400 m | opłacono | |
75 | Kornicka Aneta | pruszkow | Polska | 5 km NW | opłacono | |
76 | Korach Tadeusz | Odrano-Wola | Polska | 1 km | UKS MELO Błonie | opłacono |
77 | Korach Joanna | Odrano-Wola | Polska | 1 km | SP2 Podkowa Leśna | opłacono |
78 | Korach Helena | Odrano-Wola | Polska | 400 m | SP2 Podkowa Leśna | opłacono |
79 | Kleczewski Piotr | Warszawa | Polska | 1 km | UKS FILIPIDES TERSIN | |
80 | Kawka Sara | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 200 m | Dobrze Nam Idzie | |
81 | Kawka Paweł | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | Dobrze Nam Idzie | opłacono |
82 | Kawka Ida | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | Dobrze Nam Idzie | |
83 | Jagielski Natan | Brwinów | Polska | 1 km | ||
84 | Gruszka Tadeusz | Warszawa | Polska | 200 m | Przedszkole nr 366 w Warszawie | opłacono |
85 | Gruszka Jakub | Warszawa | Polska | 5 km | opłacono | |
86 | Gruszka Grzegorz | Warszawa | Polska | 400 m | Szkoła Podstawowa nr 310 w Warszawie | opłacono |
87 | Gruszka Aniela | Warszawa | Polska | 200 m | opłacono | |
88 | Gawron Monika | Ożarów Mazowiecki | Polska | 5 km NW | GRUPA WILKI | opłacono |
89 | Gasiński Janusz | Ożarów Mazowiecki | Polska | 5 km NW | GRUPA WILKI | opłacono |
90 | Gasińska Halina | Ożarów Mazowiecki | Polska | 5 km NW | GRUPA WILKI | opłacono |
91 | Franczak Małgorzata | Warszawa | Polska | 5 km NW | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
92 | Franczak Anna | Warszawa | Polska | 5 km NW | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
93 | Duraj Lena | Ząbki | Polska | 400 m | ||
94 | Duraj Blanka | Ząbki | Polska | 400 m | ||
95 | Dajek Radosław | Stare Budy | Polska | 5 km NW | opłacono | |
96 | Czarnecki Bartosz | Oddział | Polska | 200 m | opłacono | |
97 | Ciesielski Mariusz | Kałęczyn | Polska | 5 km | DOGOŃ Grodzisk Maz. | |
98 | Burna Iweta | Płock | Polska | 5 km NW | Biegam W Sfetsze | |
99 | Borkowski Jacek | Warszawa | Polska | 5 km | opłacono | |
100 | Boniecki Jacek | Pruszków | Polska | 5 km NW | opłacono |
Wyświetleń: 12866