Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AVOCADO WELLNESS CLUB | |||||||||
1 | WŁODARSKI PIOTR | WARSZAWA | 5 km NW | AVOCADO WELLNESS CLUB | opłacono | ||||
2 | POROWSKA AGNIESZKA | WARSZAWA | 5 km NW | AVOCADO WELLNESS CLUB | opłacono | ||||
AZS AWF Warszawa / SP3 KUSY Łomianki | |||||||||
3 | Lutomirska Asia | Łomianki | 400 m | AZS AWF Warszawa / SP3 KUSY Łomianki | |||||
Biegam W Sfetsze | |||||||||
4 | RADOMSKI Marcin | Płock | 5 km NW | Biegam W Sfetsze | |||||
5 | Paciorkowski PAWEL | Płock | 5 km NW | Biegam W Sfetsze | |||||
6 | Burna Iweta | Płock | 5 km NW | Biegam W Sfetsze | |||||
Biegam W Sfetsze | |||||||||
7 | Paciorkowski Paweł | Płock | 5 km NW | Biegam W Sfetsze | |||||
Bractwo Biegowe BGK | |||||||||
8 | Sasin Marlena Sasin | Milanówek | 5 km | Bractwo Biegowe BGK | |||||
Cyberarché | |||||||||
9 | Terlikowski Wojciech | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | Cyberarché | opłacono | ||||
DOGOŃ Grodzisk Maz. | |||||||||
10 | Ciesielski Mariusz | Kałęczyn | 5 km | DOGOŃ Grodzisk Maz. | |||||
Danfoss / Dogoń | |||||||||
11 | Szymaniak Paweł | Grodzisk Maz | 5 km | Danfoss / Dogoń | opłacono | ||||
Dobrze Nam Idzie | |||||||||
12 | Kawka Paweł | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | Dobrze Nam Idzie | opłacono | ||||
13 | Kawka Sara | Grodzisk Mazowiecki | 200 m | Dobrze Nam Idzie | |||||
14 | Kawka Ida | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | Dobrze Nam Idzie | |||||
Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
15 | Kulik Jacek | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
16 | Marczyk Jerzy Paweł | Warszawa | 5 km NW | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
GRUPA WILKI | |||||||||
17 | Gasiński Janusz | Ożarów Mazowiecki | 5 km NW | GRUPA WILKI | opłacono | ||||
18 | Gasińska Halina | Ożarów Mazowiecki | 5 km NW | GRUPA WILKI | opłacono | ||||
19 | Gawron Monika | Ożarów Mazowiecki | 5 km NW | GRUPA WILKI | opłacono | ||||
KBP PASJA Warszawa | |||||||||
20 | Reda Sławomir | Warszawa | 5 km NW | KBP PASJA Warszawa | |||||
KLUB BOKSERSKI PRUSZKÓW | |||||||||
21 | Kuchnio Dorota | Pruszków | 5 km | KLUB BOKSERSKI PRUSZKÓW | opłacono | ||||
LIDER Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
22 | Magryta Natalia | Milanówek | 1 km | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
23 | Małecki Mateusz | Radziejowice | 1 km | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
24 | Małkowska Zuzia | Grodzisk Maz. | 1 km | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
25 | Szeliga Justyna | Grodzisk Mazowiecki | 5 km NW | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
26 | Lewandowski Norbert | Książenice | 1 km | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
27 | Kosmala Adam | Grodzisk Mazowecki | 400 m | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
Lekkoatleci Otwock | |||||||||
28 | Plejznerowski Jakub | Otwock | 1 km | Lekkoatleci Otwock | opłacono | ||||
29 | Plejznerowski Mateusz | Otwock | 1 km | Lekkoatleci Otwock | opłacono | ||||
Marcel Radziejowice-Parcel | |||||||||
30 | Małecki Marcel | Radziejowice | 400 m | Marcel Radziejowice-Parcel | opłacono | ||||
Medyk Pakulskiej | |||||||||
31 | Umowski Paweł | Raszyn | 5 km NW | Medyk Pakulskiej | opłacono | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
32 | Zabłocki Karol | Warszawa | 5 km NW | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
33 | Franczak Małgorzata | Warszawa | 5 km NW | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
34 | Franczak Anna | Warszawa | 5 km NW | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
Przedszkole nr 351 w Warszawie | |||||||||
35 | Szot Zoja | Warszawa | 200 m | Przedszkole nr 351 w Warszawie | opłacono | ||||
Przedszkole nr 366 w Warszawie | |||||||||
36 | Gruszka Tadeusz | Warszawa | 200 m | Przedszkole nr 366 w Warszawie | opłacono | ||||
Psychoterapia | |||||||||
37 | Romanowicz Katarzyna | Brwinow | 5 km | Psychoterapia | |||||
SP2 Podkowa Leśna | |||||||||
38 | Korach Joanna | Odrano-Wola | 1 km | SP2 Podkowa Leśna | opłacono | ||||
39 | Korach Helena | Odrano-Wola | 400 m | SP2 Podkowa Leśna | opłacono | ||||
Sp Adamowizna | |||||||||
40 | Niewczas Miłosz | Szczęsne | 400 m | Sp Adamowizna | opłacono | ||||
41 | Lodkowska Julita | Osowiec | 400 m | Sp Adamowizna | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 310 w Warszawie | |||||||||
42 | Gruszka Grzegorz | Warszawa | 400 m | Szkoła Podstawowa nr 310 w Warszawie | opłacono | ||||
UKS FILIPIDES TERSIN | |||||||||
43 | Kleczewski Piotr | Warszawa | 1 km | UKS FILIPIDES TERSIN | |||||
UKS La Basket Warszawa | |||||||||
44 | Samul Jan | Warszawa | 1 km | UKS La Basket Warszawa | opłacono | ||||
UKS MELO Błonie | |||||||||
45 | Korach Tadeusz | Odrano-Wola | 1 km | UKS MELO Błonie | opłacono | ||||
UKS MTE Milanówek | |||||||||
46 | Selke Radosław | Milanówek | 5 km | UKS MTE Milanówek | |||||
ZPO Nieborów | |||||||||
47 | Tartanus Kinga | Nieborów | 400 m | ZPO Nieborów | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
48 | Szymaniak Krystian | Grodzisk Maz | 400 m | opłacono | |||||
49 | Biernacki Aleksander | MIlanówek | 5 km | ||||||
50 | Stankiewicz Dominik | Warszawa | 5 km | opłacono | |||||
51 | Marczak Tomasz | Aleksandria I | 5 km NW | opłacono | |||||
52 | Tomaszewski Maciej | Radziejowice | 5 km | opłacono | |||||
53 | Plejznerowski Mikołaj | Otwock | 200 m | ||||||
54 | Kosmala Witold | Grodzisk Mazowecki | 5 km NW | opłacono | |||||
55 | Studziński Jakub | Opypy | 5 km | opłacono | |||||
56 | Strzelecki Kuba | Żyrardów | 1 km | opłacono | |||||
57 | Strzelecki Dariusz | Żyrardów | 1 km | opłacono | |||||
58 | KOSIERKIEWICZ ZOSIA | WARSZAWA | 400 m | opłacono | |||||
59 | MAŁKIEWICZ JULIA | WARSZAWA | 400 m | opłacono | |||||
60 | Rodzoch Daniel | Warszawa | 5 km | ||||||
61 | Pfeifer Zuzanna | Grodzisk Mazowiecki | 200 m | opłacono | |||||
62 | Pfeifer Antoni | Grodzisk Mazowiecki | 400 m | opłacono | |||||
63 | Pfeifer Iwona | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | opłacono | |||||
64 | Pfeifer Marcin | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | opłacono | |||||
65 | Szot Fryderyk | Warszawa | 400 m | opłacono | |||||
66 | Szot Franciszek | Warszawa | 1 km | opłacono | |||||
67 | Szot Paweł | Warszawa | 5 km | opłacono | |||||
68 | Mikoś Teresa | Otwock | 5 km NW | opłacono | |||||
69 | Mikoś Roman | Otwock | 5 km NW | opłacono | |||||
70 | Śliwka Magdalena | Warszawa | 5 km NW | opłacono | |||||
71 | Niewczas Tobiasz | Szczęsne | 200 m | opłacono | |||||
72 | Krutow Adrian | Pruszków | 200 m | opłacono | |||||
73 | Krutow Dawid | Pruszków | 400 m | opłacono | |||||
74 | Lazarowicz Antoni | Raszyn | 400 m | opłacono | |||||
75 | Kupisz Konrad | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | ||||||
76 | Petrykowski Marek | Grodzisk Mazowiecki | 5 km NW | opłacono | |||||
77 | Gruszka Aniela | Warszawa | 200 m | opłacono | |||||
78 | Gruszka Jakub | Warszawa | 5 km | opłacono | |||||
79 | Polkowski Piotr | Warszawa | 5 km NW | opłacono | |||||
80 | Rejmentowska Sylwia | Warszawa | 5 km NW | opłacono | |||||
81 | Oleszczuk Olgierd | Grodzisk Mazowiecki | 200 m | opłacono | |||||
82 | Olewniczak-Oleszczuk Edyta | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | opłacono | |||||
83 | Wedral Julka | Grodzisk Mazowiecki | 200 m | opłacono | |||||
84 | Wedral Lenka | Grodzisk Mazowiecki | 400 m | opłacono | |||||
85 | Boniecki Jacek | Pruszków | 5 km NW | opłacono | |||||
86 | Kornicka Aneta | pruszkow | 5 km NW | opłacono | |||||
87 | Duraj Blanka | Ząbki | 400 m | ||||||
88 | Duraj Lena | Ząbki | 400 m | ||||||
89 | Szumilas Kuba | Podkowa Leśna | 200 m | opłacono | |||||
90 | Jagielski Natan | Brwinów | 1 km | ||||||
91 | Kuchnio Katarzyna | Pruszków | 5 km | opłacono | |||||
92 | Dajek Radosław | Stare Budy | 5 km NW | opłacono | |||||
93 | Strzelecka Katarzyna | Żyrardów | 5 km NW | opłacono | |||||
94 | Czarnecki Bartosz | Oddział | 200 m | opłacono | |||||
95 | Reid Magdalena | Kozery Nowe | 5 km | opłacono | |||||
96 | Żukowski Aleksander | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | opłacono | |||||
97 | Borkowski Jacek | Warszawa | 5 km | opłacono | |||||
98 | Lodkowski Franciszek | Osowiec | 200 m | opłacono | |||||
córcia tatusia | |||||||||
99 | Małecka Dominika | Radziejowice | 1 km | córcia tatusia | opłacono | ||||
ex CWKS LEGIA WARSZAWA | |||||||||
100 | Toborowicz Piotr | WARSZAWA | 5 km NW | ex CWKS LEGIA WARSZAWA | |||||
Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów | |||||||||
101 | Umowski Rafał | Żyrardów | 5 km NW | Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów | opłacono |
Wyświetleń: 12874